Pozor! Tohle všechno si již muslimové naporoučeli v českých školách
Hidžáby, přestávky na modlení, ženský učitelský sbor i modlitebny. To vše chtějí zahraniční muslimští studenti v českých školách. Píše o tom server Blesk.cz v rozhovoru s předsedou magistrátního výboru pro výchovu a vzdělávání Patrikem Nacherem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2016 v 18:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 18. 11. 2016

Související články

Jak to, že české děti chodí do mešit a muslimové přednášejí na českých školách? zeptal se čtenář Soukupa. Poslanec má jasno
Z PROFILŮ Poslanec Zdeněk Soukup (ANO) se na serveru ParlamentníListy.cz vyjádřil k otázkám čtenářů. Ty se týkaly mimo jiné i islámu či uprchlické krize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Lukáš Lhoťan: Ministryně školství neví co se děje na jejím ministerstvu, nebo lže?
Ministryně školství Valachová vydala tiskové prohlášení v němž popírá, že by v českých školách byl zvýhodňován a propagován islám. Jenže buď nemá přehled co se v českých školách děje a nebo výslovně lže.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Václav Klaus ml. varuje: Po školách už to běhá. Já nechci ty lidi jmenovat, ale známe ty aktivisty, kteří chodí a už tvrdí: tohle je dezinformační web, tohle ne...
Potřebujeme dnes na školách předmět typu mediální výchova? V internetovém pořadu televize Prima Názory bez cenzury o tom debatovali poslanec Václav Klaus mladší a učitel mediální výchovy Michal Kaderka. Klaus hned na úvod poznamenal, že mu mediální výchova připomíná politické školení mužstva z dob komunistů. Třeba když o něm něco napíše Respekt Zdeňka Bakaly, prý si umí dopředu představit, jak ten text asi bude vypadat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Jednoho dne bude tohle všechno naše, chlubí se francouzští muslimové zcela otevřeně. A teď se přidal i významný katolický hodnostář
Arcibiskup ve Štrasburku Luc Ravel, zástupce názorového hnutí, které je v rámci katolického spektra považováno za rezervovanou větev, použil termín kontroverzního francouzského spisovatele Renauda Camuse. Termín „Grand Remplacement“ (Velká náhrada) hovoří o populační obměně etnických Francouzů severoafrickými a blízkovýchodními muslimskými migranty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
dTest: Na co si dát pozor, když hledáte ubytování na českých horách
Chystáte-li se zimní dovolenou strávit na českých sjezdovkách, asi nebudete listovat katalogy cestovních kanceláří, abyste si vybrali kompletní zájezd s dopravou, ubytováním a dalšími službami. Pokud si dovolenou „sestavíte“ sami, nechrání vás zákon tak dobře jako v případě zájezdu, který je pojištěný, a případné škody řeší jeho poskytovatel. Můžete ale ušetřit. Na co si dávat pozor a jaká jsou vaše práva?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
MŠMT: DigiKoalice jednala o výuce kyberbezpečnosti na školách
Kyberbezpečnost v českých školách byla tématem kulatého stolu České národní koalice pro digitální pracovní místa (DigiKoalice), který se 1. března konal na Střední smíchovské průmyslové škole. Zúčastnilo se jej na 50 odborníků, učitelů, vzdělavatelů, zástupců státní správy, ale i byznysu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Základní boj proti lžím o islámu začíná na školách
Hlavně na vysokých, ale i na středních školách najdeme, vítače, bagatelisty nebezpečí islamizace a eurozrádce českého národa! Je to ještě horší: zjevná lež se dá snadno vyvrátit, a nebo i bez argumentů se jeví jako nevěrohodná. Tím horším prvkem je polopravda. Tu používá většina sluníčkových arabistů, všichni multikulturalisté, sami muslimové ve svých projevech na veřejnosti a tupí obhájci svobody náboženské víry s humanitními klapkami na očích při posuzování příchozích muslimských migrantů do Evropy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Tohle se podělá. Vlastimil Tlustý o současné situaci
ROZHOVOR Absurdní stav, zničující situace. Ostře se vyjadřuje k současným sporům v koalici exministr financí Vlastimil Tlustý, podle kterého dochází ke zcela zásadnímu vyjasňování postojů politiků. „Skoro bych to nazval obdobím lámání chleba, které může předurčit politickou strukturu pro novou dobu.“ Exministr také hovoří o deformovaném podnikatelském prostředí. „Jak tohle všechno může dopadnout? Napadají mě slova jednoho strýčka, který říkal ‚Vůbec si toho nevšímej, to se stejně všechno podělá‘.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Pozor, tohle o islámu zamlčují! Klára Samková jasně sepsala, proč si na muslimy dávat pozor
Advokátka Klára Samková napsala na svém webu Zrcadlení.cz text pojednávající o tom, co je zamlčováno o islámu. „Stále znovu a znovu se objevuje idea ‚dvojího islámu‘ – toho hodného, laskavého, kooperujícího a téměř lidskoprávního – a toho druhého – zneužitého, teroristického. I nadále s tímto názorem zásadně nesouhlasím,“ podotkla Samková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist