Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2018
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 914x, což odpovídá cca 47.691-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Putinovi leccos hraje do karet, píše akademik. Má to ale háček
Ruský prezident Vladimir Putin přednesl projev o stavu Ruské federace. Ačkoli Putonovi hraje do karet zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem a další okolnosti, podle Karla Svobody z Institutu mezinárodních studií na Fakultě sociálních věd UK nemůže být ruský prezident tak úplně spokojen a sám to velmi dobře ví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2016 v 11:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 02. 12. 2016

Související články

Informovaný diplomat: Hraje to do ruky Putinovi. Dohoda o uprchlících? Tu jsme nepodepsali s Erdoganem
ROZHOVOR Erdogan byl předem informovaný o připravovaném útoku na hotel, v němž právě bydlel. Ovšem na to, aby pokus o vládní převrat tento diktátor sám zinscenoval, byl snad i na něj příliš krvavý a ničivý, myslí si zkušený diplomat a někdejší velvyslanec v Turecku a Jordánsku Tomáš Laně. Podle jeho dalších slov Erdoganův současný kurz jistě hraje do karet ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi, zvlášť když Turecko zase hodlá koketovat s Asadem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: V Polsku platí povinná registrace SIM karet
V úterý měli Poláci poslední šanci registrovat předplacené karty pro mobilní telefony. Již ve středu mají být neregistrované karty zablokovány. Podle Ministerstva pro digitalizaci se povinnost týká také SIM karet pro přístup k internetu a karet komunikujících bez účasti člověka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Sobotkova intelektuálská kampaň masy neoslovuje, Zemanova pokračuje úspěšně (jdvorak)
„No vidíš, Darcíčku, jak nám všechno hezky hraje do karet,“ rozmlouval jako každé ráno prezident Zeman se svým miláčkem, který se sice tvářil, že páníčka poslouchá, přičemž pochopitelně nevěděl, o co jde.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.3.2016 v 11:40, zobrazit podobné
Komunální kampaň začala podivně, prezidentská úspěšně pokračuje, pochvaluje si Miloš Zeman (jdvorak)
„No vidíš, Darcíčku, jak nám všechno hezky hraje do karet,“ rozmlouval jako každé ráno prezident Zeman se svým miláčkem, který se sice tvářil, že páníčka poslouchá, přičemž pochopitelně nevěděl, o co jde.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.3.2016 v 09:40, zobrazit podobné
Realistickému postoji se dnes v médiích říká "agent Ruska". Zemanovský akademik promlouvá o Trumpovi, Putinovi a německé bance, která prostě nesmí zkrachovat
Politický analytik a vysokoškolský pedagog Václav Janoušek (SPO) v odpovědích pro ParlamentníListy.cz tvrdí, že by raději viděl v čele Spojených států Donalda Trumpa, zejména kvůli jeho realistickému pohledu na zahraniční politiku a vyjádřenému odhodlání napravit vztahy s Ruskem. „Donald Trump je obviňován z toho, že je bezděčným agentem Ruska jen proto, že prosazuje ve vztahu k Rusku realističtější politiku, založenou na partnerství a nikoliv na štvanici proti Rusku a jeho prezidentu Vladimíru Putinovi,“ vysvětluje Janoušek a zamýšlí se nad dalšími zahraničněpolitickými problémy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Nedodržuje je ani jedna ze stran, analytička Evropských hodnot však minské dohody radí nezatracovat
Podle analytičky think-tanku Evropské hodnoty Lenky Víchové nejsou tzv. minské dohody zapomenutým projektem navzdory jejich současnému mediálnímu pokrytí. To jen Rusko chce, abychom si to všichni mysleli, protože mu to hraje do karet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Vsetín si došlápne na hazard, hlásí Čunek. Má to háček, kontruje ČSSD
Vsetínská radnice tvrdě zakročila proti hazardu. Starosta města Jiří Čunek (KDU-ČSL), jenž je zároveň senátorem, prohlásil, že se hráči budou moci věnovat hazardu na jediném místě ve městě. Má to ale háček. Pravděpodobně totiž půjde o dům, kde cvičí folklórní soubory dětí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Finanční správa je Babišova zbraň hromadného ničení. Slovutný Bohumil Pečinka upozornil, co všechno mu hraje do karet
Komentátor Reflexu Bohumil Pečinka má za to, že Andrej Babiš zneužíval Finanční správu podřízenou Ministerstvu financí jako zbraň hromadného ničení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Novela zákona o praní špinavých peněz ovlivní i podmínky předplacených karet
V tomto roce vstoupilo nebo vstoupí v platnost několik důležitých legislativních úprav, které se týkají finančního sektoru. Jednou z nich, která je již v platnosti, je i novela tzv. Zákona proti praní špinavých peněz. Ta má mimo jiné dopad i na uživatele předplacených platebních karet, jejichž počet se během dvou let v České republice zvýšil téměř čtyřnásobně. Co konkrétně změna pro majitele těchto karet znamená, jsme se zeptali produktové specialistky Martiny Schäferové ze společnosti Prepaid Solution.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist