Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.161x, což odpovídá cca 217.115-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Až patnáct milionů nových uprchlíků. Stranou naší pozornosti tiká na severu Afriky časovaná bomba. K vybuchnutí chybí málo
Jak může Alžírsko zničit celou Evropskou unii. Text s tímto hrozivě znějícím titulkem přinesl server konzervativního časopisu The Spectator. Záleží prý jen na tom, jak dlouho ještě bude žít takřka osmdesátiletý prezident Alžírska Abdelazíz Buteflika, který přežil mrtvici, dnes sedí na invalidním vozíku a je jediným politikem, který drží „pod krkem" zdejší islamisty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2016 v 22:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 02. 12. 2016

Související články

Jakub Petruška: Tiká další bomba – čínský dluh firem
Krize roku 2008 nepřispěla k uzdravení veřejných financí. Ba naopak. Státy se začaly ještě více zadlužovat. V dluzích se netopí jen hlavní světová velmoc, tedy USA, ale také v Číně tiká časovaná bomba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2016 v 13:35, zobrazit podobné
V Evropě tiká časovaná bomba jménem islám. Think-tank varovně zvedá prst
Islám v tichosti dobývá Evropu, která mu v tom nijak nebrání. To si alespoň myslí think-tank Gatestone Institute, podle kterého se Evropa stává skrze svou tolerantní náturu obětí radikálního islámu. Ten na ni totiž vyvíjí nátlak, jemuž podléhá na více frontách. Znamením je například stále větší zastoupení ortodoxních muslimů v politických a jiných veřejných funkcích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2016 v 17:35, zobrazit podobné
ČR nemá zajištěnu bezpečnost, ve francouzské armádě tiká časovaná bomba, v Německu může povstat půl milionu islamistů, Evropě hrozí občanská válka... Děsivá slova Jaroslava Štefce
ROZHOVOR Bezpečnostní opatření proti terorismu u nás prostě neexistují, místo toho řeší kompetentní orgány v čele s premiérem dozvuky kauzy OKD a zabředávají stále hlouběji do „války policajtů“, která dále odčerpává energii a peníze potřebné na zajištění obrany ČR před případnými útoky, myslí si někdejší poradce na Ministerstvu obrany a bezpečnostní expert Jaroslav Štefec. „Na žvanily neschopné zajistit českým vojákům ani pořádné boty, uniformy nebo neprůstřelné vesty nejsme jako občané zvědaví,“ ještě dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2016 v 17:34, zobrazit podobné
Zcestovalý akademik Pavel Nováček: V Číně není žádný kapitalismus, zato jedna časovaná bomba. Zatrnulo mi nad projektem, který obdivuje Zeman
ROZHOVOR V Číně kapitalismus nefunguje, je to jen něco jako China Corporation, která má 1,4 miliardy zaměstnanců a v představenstvu komunistickou stranu. Vedoucí katedry rozvojových studií UP v Olomouci Pavel Nováček soudí, že vliv ekonomiky na životní prostředí Čínu příliš nezajímá, což je budoucí časovaná bomba. A chtivost Západu mít levné zboží nás vede k tomu, že zavíráme oči nad tím, co se v Číně děje ať už v sociální, environmentální nebo lidskoprávní oblasti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Glosa: Růst mezd-časovaná bomba pro naši ekonomiku?
V neděli v Otázkách Václava Moravce premiér Bohuslav Sobotka zopakoval, že jeho strana bude trvat na navyšování minimální mzdy na 40 % průměrné. Podle něj je na to díky ekonomickému růstu ta správná doba.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.12.2016 v 12:40, zobrazit podobné
Milan Šmíd: Objektivita - časovaná bomba v mediální legislativě
A je to tady. Spící šelma, na kterou upozorňuji více než patnáct let a napsal jsem o ní nemálo komentářů, z nichž jeden má název „Objektivita a vyváženost – nepříjemný, ale také nebezpečný paragraf“, opět vycenila své zuby. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání ve své poslední tiskové zprávě konstatovala porušení ustanovení § 31 odst. 3 zákona č. 231/2001 Sb. ve vysílání pořadu České televize „Americká volební noc“, který se…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 14.1.2017 v 07:41, zobrazit podobné
Hodně bankéřů přijde o práci, varuje před volbami ekonom Pikora
Ekonom Vladimír Pikora doporučuje politikům, aby se před nadcházejícími volbami zabývali také tématy, která překlenují jedno volební období. Jinak se také může stát, že se se zlou potážeme. Málokterý politik si prý naopak všímá, že nám tu tiká bomba – bomba čtvrté průmyslové revoluce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Šimon Pánek se v ČT pustil do Zemana. Opět šlo o uprchlíky
Ředitel neziskové organizace Člověk v tísni Šimon Pánek v úterním Interview ČT24 promluvil k uprchlické krizi. Pašeráci zajišťující přechod uprchlíků do EU zareagují na uzavření balkánské cesty. Najdou jinou. Požene je touha po zisku. Mohou dál využívat státy na severu Afriky, především Libyi, která neexistuje. Jiné státy na severu kontinentu ale fungují dál, takže s nimi bude možné se domluvit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Časovaná bomba v Itálii a potenciální krize v celé eurozóně?
O velmi znepokojivé situaci v EU (i v Evropě jako takové) jsme psali VIP článek již v dubnu minulého roku.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 1.6.2018 v 12:40, zobrazit podobné
Kerekeš (ANO): Zdravotnictví je časovaná bomba
Dnes vyhlásily odbory ve zdravotnictví a sociální péči stávkovou pohotovost. Jak to tedy je s těmi platy ve zdravotnictví?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist