Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.010x, což odpovídá cca 209.236-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Diktátor Putin je nutný, udělal pořádek. NATO si potřebovalo vytvořit nepřítele. Vadí mi, když naši politici radí Číně, že má dodržovat lidská práva. Klavírní virtuos Kvapil promlouvá
ROZHOVOR Profesor Radoslav Kvapil, který je označován za nejlepšího interpreta české klavírní tvorby, říká, že nelze demokracii vyvážet a v některých podmínkách nemůže fungovat vůbec, například v Číně. Putin v Rusku udělal pořádek. NATO provokuje Rusko a vojensko-průmyslový komplex USA podněcuje války a způsobuje nestabilitu. To je i příčinou migrační krize, při jejímž řešení EU naprosto selhává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2016 v 06:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 16. 12. 2016

Související články

Špičkový klavírní virtuóz Kvapil: V dnešní situaci je islám strašně nebezpečný. To, co dělá s migrací EU, je jedna velká hrůza. Může to být smrtelné. A Marine Le Penová…
ROZHOVOR Profesor Radoslav Kvapil, který je označován za nejlepšího interpreta české klavírní tvorby, říká, že imigrace a islamizace se může stát smrtelným problémem, pokud se tento problém nebude včas řešit. Islám sám o sobě dle něho být nebezpečný nemusí, záleží, jak se interpretuje, ale je podle něho lehce zneužitelný. Jak problém imigrace řeší EU, je podle něho jedna velká hrůza.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Rusko a Čína vadí. Jiné země naši „disidenti“ nekritizují, i když také ubližují lidem, stojí v MF Dnes
Návštěva ruským režimem stíhaného umělce Olega Vorotnikova v Česku nám nabízí smutný pohled na to, kam došli ti, kdo se dřív rvali za lidská práva, a zejména jejich následovníci, konstatuje redaktor Mf Dnes Vojtěch Srnka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Pravda a lidská práva v naší republice
Lidská práva budou respektována tehdy, až se soudci vrátí k právním principům, která platila v první republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Lidská práva a pravda v naší republice
Lidská práva budou respektována tehdy, až se soudci vrátí k právním principům, které platily v první republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Petr Uhl: Lidská práva v době, kdy ČSSD byla ještě levicová
V historii České republiky žádné ministerstvo pro lidská práva nebylo. Kdyby bylo, možná by dost věcí vypadalo úplně jinak. Komentář Johanny Nejedlové v A2larm.cz z 8. 12. 2017 mě podnítil k napsání tohoto textu ve prospěch nikoliv ministra, ale přímo ministerstva pro lidská práva. Činnost všech dosavadních ministrů pro lidská práva jsem bedlivě sledoval a rád uznávám, že není-li tu ministerstvo pro lidská práva, jehož působnost stejně jako…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 13.12.2017 v 19:41, zobrazit podobné
Takhle lže vláda USA
Ilegální války, které vedly velmoci, a to jak USA tak i Francie , Británie a další. Lidská skupina potřebuje nepřítele. A tak USA měly nepřítele SSSR a vedly studenou válkou. A když se lidé Rusů přestali bát, bylo nutné dát lidem 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 5.12.2016 v 13:40, zobrazit podobné
Občané, zjednejte pořádek! Michaelu Kocábovi „bouchly saze“
„Myslím, že dnes už je všem jasné, že Miloš Zeman nás stáčí směrem na východ, do náruče autoritativních a komunistických režimů. To je nepřijatelné a občané by si měli v příštích prezidentských volbách zjednat pořádek,“ tvrdí v rozhovoru ParlamentníchListů.cz hudebník a bývalý ministr pro lidská práva a národnostní menšiny Michael Kocáb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2016 v 12:34, zobrazit podobné
Politici mají lidem říkat, že se mají dobře, a nehledat jim stále jen nepřítele, rozčílil se Vávra
Architekt, herec a spisovatel David Vávra je přesvědčený o tom, že v lidech v České republice je pěstovaný vzdor. Cítí prý v sobě přetlak a pocit ublížení, což v nich úspěšně živí naši politici. „Hledají jim pořád nepřítele. Ať je to zaměstnanec, EU nebo emigrant. Nikdo z nich jim neříká, jak se ve skutečnosti mají dobře,“ řekl v rozhovoru pro Český rozhlas Plus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Nemorální pragmatismus, ošklivý obchod. Takto se k návštěvě čínského prezidenta vyjádřil Šimon Pánek
I když organizace Člověk v tísni v Číně nepracuje, situaci v této zemi dlouhodobě sleduje, píše její šéf Šimon Pánek. Poukazuje na to, že základní lidská práva, jako jsou svoboda slova, shromažďování, svobodný přístup k informacím nebo například právo na spravedlivý proces, jsou v Číně notoricky potlačována.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Máme tolik vlajek?
Při politických manifestacích boje za lidská práva mi vadí účelová jednostrannost. Oběti tibetského lidu si zaslouží naši pietu, ale stejně tak si ji zaslouží i níže uvedené oběti genocidního násilí. Kde je v těchto případech naše pieta?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2016 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist