Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.010x, což odpovídá cca 209.236-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
My za dotační rozkrádačku v Ústí nemůžeme, odmítá Sobotka. A ve straně ji prý chce využít proti Chovancovi
Policie rozkrývá další korupční kauzu na severu Čech, která se týká rozkrádání evropských dotací. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) je však v klidu, protože podle jeho názoru jde o příliš vzdálenou minulost. Lidové noviny a MF Dnes Sobotku varují, že by se měl mít na pozoru, protože kauza ROP Severozápad se dotýká i dnešní ČSSD. Ohrožen může být především místopředseda strany a ministr vnitra Milan Chovanec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2016 v 07:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 16. 12. 2016

Související články

Úsvit-NK: Vláda si dělá, co chce. Obsadíme hranice! Přijďte demonstrovat proti kolaboraci premiéra
Premiér Sobotka nerespektuje usnesení Výboru pro evropské záležitosti neustupovat vydírání Turecku. Premiér Sobotka odmítá vysvětlit, proč jednal v rozporu s usnesením výboru. Vláda odmítá preventivní kontrolu hranic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Radovan Holub: Mauricius náš vzor
Mnoho lidí dnes svým způsobem odmítá globalizaci. Na jedné straně chtějí lidé v Evropě thajské restaurace, ale imigranti z Thajska jim vadí. Antiglobalizaci a nové národovectví umějí využít určité politické síly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Tohle Babišovi nemůžeme říkat. Hamáček rozeslal „přátelům“ dopis
Před víkendovým sjezdem ČSSD se kandidáti na předsedu rozhodli oslovit členstvo dopisy. Po Milanu Chovancovi, který chce vracet stranu ke kořenům a Jiřím Zimolovi, který nabídl konkrétní programové body, na které by se měl klást důraz, Jan Hamáček to pojal zcela jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Senátor Doubrava: Válka o jez na Labi je nekonečná a trpíme tím všichni
V Děčíně v neděli hladina Labe byla pod 90 centimetry. V Ústí nad Labem kolem 116 centimetry, čili velmi nízký průtok. Podíváte-li se na Labe pod mostem, vidíte, že by se snad dalo přejit téměř suchou nohou. Vlivem sucha nemůžeme využít Labe nejen jako dopravní cestu, ale také jako nutný rezervoár vody. Chybí nám jez. Už léta mohl fungovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Zmatené hnutí, které může vládnout Itálii. Chce vyhošťovat imigranty, ale zavrhuje vše, co k tomu může přispět
Blogerka Monika Pilloni se vysmála italskému Hnutí 5 hvězd komika Beppe Grilla. Ačkoli má tento opoziční politik podle průzkumů nakročeno k možnému vítězství v příštích volbách, nemění to nic na tom, že některé nápady Hnutí 5 hvězd jsou zvláštní. Beppe Grillo na jedné straně chce vyhostit nelegální migranty ze země, ale na straně druhé prý odmítá otevírání identifikačních center, která by vyhošťování urychlila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Ministr Metnar kvóty odmítá, chce být aktivnější uvnitř EU
Nový ministr vnitra Lubomír Metnar nesouhlasí se systémem uprchlických přerozdělovacích kvót, který předloni schválila EU. Proti předchozí vládě chce být aktivnější v debatě na evropské půdě, kde chce najít lepší model, který by proti migraci fungoval. Metnar to řekl v rozhovoru s ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Zvládl jsem tvrdou bitvu a nebral jsem si servítky, vychválil se Sobotka v ČT
Exkluzivním hostem pátečních Událostí, komentářů České televize byl staronový předseda ČSSD a premiér Bohuslav Sobotka. Promluvil o tvrdé bitvě bez protikandidáta a o „poraženecké náladě“ ve straně. Vymezil se jak proti Babišovi, tak proti komunistům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Neuvěřitelné, ČSSD bude přesně vědět, kde najde svého voliče. Vtipný Sobotka rychle na YouTube. Volební manažer oslňuje novinkami. Teď ještě, aby to klaplo s Američany
Volební manažer ČSSD Jan Birke chce využít pro předvolební kampaň moderní prvky. Například analytický geotargeting, jenž ukáže straně přesně místa, kde může získat voliče, a samozřejmě sociální sítě. Píše o tom server Info.cz. Ten přinesl s Birkem obsáhlý rozhovor, v němž se vyjádřil k palčivým tématům strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Babišovy noviny: Ústecký kraj se brání žalobou pokutě od ROP Severozápad
Ústecký kraj se brání žalobou proti pokutě, kterou mu vyměřil dotační úřad ROP Severozápad. Kraj už zaplatil více než 1,5 milionu korun za údajné chyby v zakázce na rekonstrukci silnice II/224 na Chomutovsku z roku 2009. Úřad se sankcí nesouhlasí a chce ji zpět. Informuje o tom severočeská příloha Mladé fronty Dnes (MfD). Už dříve podalo žaloby například i krajské Ústí nad Labem, které se tak brání sankcím v řádech desítek milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Ministerstvo financí: Dotace GE Aviation ano, ale za férových podmínek
Ministerstvo financí se ohrazuje proti zavádějícím tvrzením, podle kterých principiálně odmítá dotační podporu americké firmě GE Aviation k výstavbě továrny na turbovrtulové motory pro 500 zaměstnanců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2016 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist