Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2018
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 385x, což odpovídá cca 20.089-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Nad Trumpovou vládou prý musí jásat každý konzervativec. I Roman Joch se přidal
Ředitel Občanského institutu a někdejší poradce expremiéra Petra Nečase Roman Joch v pátečních Lidových novinách jásá nad složením kabinetu 45. prezidenta USA Donalda Trumpa. Ačkoli podle vlastních slov nevěřil, že Trump může být dobrým prezidentem, tak teď se mu zdá, že jako konzervativec může být spokojen, protože se rodí americká vláda snů...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2016 v 09:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 16. 12. 2016

Související články

Konzervatismus jako nonkonformní postoj
O konzervatismu politologicky, politicky i lidskyPetr FialaMluvit o konzervatismu je složité už proto, že každý tím rozumí něco jiného. Jde o přístup k životu, způsob uvažování, politickou ideologii nebo přímo o politický program? Upřednostňuje politický konzervativec kupříkladu konzervativní léčbu v medicíně? Musí být český konzervativec, který je shodou okolností také věřícím, stoupencem konzervativního katolicismu? Nebo být konzervativní dokonce znamená, že dávám před čerstvými potravinami přednost těm, které jsou konzervovány? Je každý konzervativec opravdu „konzerva“?
zdroj: www.revuepolitika.cz, přidáno 18.10.2017 v 11:40, zobrazit podobné
ČSSD se stydí za Visegrád, chce se kompletně vrhnout do náruče Německa. Velmi neprozíravé, varuje Roman Joch
Nad tím, jaké dopady bude mít na naši zemi vystoupení Velké Británie z EU, se v dnešních Lidových novinách zamýšlí ředitel Občanského institutu Roman Joch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Roman Joch zúčtoval s levicovými liberály: Jste jímaví jako přejeté koťátko!
Ředitel Občanského institutu Roman Joch vystoupil v internetové televizi DVTV v pořadu Apel. Konzervativní myslitel ve svém vystoupení zúčtoval s liberály. Opravdu tvrdě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Roman Joch tepe kritiky Hermana kvůli oslovení sudetských Němců: Kdyby se doporučením těchto lidí řídili Američané...
Je dobře, že ministr české vlády sudetské Němce přátelsky oslovil, píše v komentáři, který zveřejnily dnešní Lidové noviny, ředitel Občanského institutu Roman Joch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2016 v 16:34, zobrazit podobné
Roman Joch: Zeman taky nechodí pro sprosté slovo daleko. Tudíž si sám nemůže stěžovat. I vulgární projev patří ke svobodě
ROZHOVOR O demonstracích v Praze i o tom, zda má Česká republika podle jeho názoru problémy s imigranty, promluvil pro ParlamentníListy.cz ředitel Občanského institutu a někdejší Nečasův poradce Roman Joch. Vyjádřil se k „muži v hnědé bundě“ a ostře odsoudil víkendový žhářský útok na sociální centrum Klinika. „Musíme mít nulovou toleranci vůči těmto útokům,“ řekl Joch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Devadesátiletý Bush na invalidním vozíku položil herečce ruku na zadek. Sexuální útok, predátor, zavřete ho! Roman Joch se zhrozil nad degenerací ženské kampaně
Český politický komentátor Roman Joch se na svém Twitteru obul do kampaně #MeToo. Podle jeho slov zcela zdegenerovala a stala se fraškou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Kdyby dal někdo Nočním vlkům nakládačku, příliš bych ho v jeho záslužné práci nerušil, sdělil PL Roman Joch
Mají žáci ve školách dostatečné znalosti z nedávné historie, konkrétně z osvobození? A jak je to s příslovečnou „rusofilií“? Pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil předseda Občanského institutu, překladatel, bývalý poradce expremiéra Nečase Roman Joch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Jízda s Donaldem. Roman Joch hodnotí prvních sto dní amerického prezidenta
Ředitel Občanského institutu Roman Joch se na serveru NeviditelnýPes.cz rozhovořil o prvních sto dnech Donalda Trumpa ve funkci prezidenta USA. Podle jeho slov si ve funkci vedl dobře v zahraniční politice, hůře v domácí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Roman Joch: Teď budou v Pobaltí i cizí vojáci z NATO. Tudíž útočící Putin zabije i je a do války půjde celá Aliance
Ředitel Občanského institutu Roman Joch se rozepsal o proběhlém summitu NATO. Podle něj byl úspěšný, neboť zvýšil kolektivní obranu východního křídla – a to tím nejmírnějším způsobem. Píše to ve svém komentáři v Lidových novinách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Na Turecko nelze dlouhodobě spoléhat jako na spojence, obává se Roman Joch
„Je Turecko ještě spojenec?“ ptá se ve svém názorovém sloupku ředitel občanského institutu Roman Joch. A zároveň hned odpovídá, že ze spolehlivého spojence se stal spojenec vrtkavý, zdali však vůbec spojencem stále je. Komentář zveřejnil server NeviditelnýPes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2016 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist