Telička: Poslat policisty na Václavák umí každý, ale ovlivnit dění v Radě EU už každý nedovede. Více problémů je v členských zemích než EU jako celku
ROZHOVOR „Poslat policisty na Václavák umí každý, ale ovlivnit dění v Radě EU už každý nedovede. Problémy jsou mnohem více v členských zemích než v EU jako celku,“ říká zkušený europoslanec Pavel Telička (ANO). Svá tvrzení pak ještě dále rozvádí: „Jistě, mnohé věci se rodily složitě a pomalu, některé záležitosti se dále nedoceňují, členské státy neposkytují včas potřebné kapacity, mnozí si hrají na svém písečku, někdo se jen doma předváděl a v EU neuměl nic vyjednat, ale to by nemělo při stavu politiky v některých členských státech nikoho překvapovat.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2016 v 12:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 27. 12. 2016

Související články

Telička (ANO): Od Nizozemí čekám silné a dynamické předsednictví v Radě EU
Nizozemská vláda, která se v lednu ujme půlročního předsednictví v Radě EU, je silná, stabilní a zkušená a její fungování jako motoru EU bude dynamické, uvedl Pavel Telička v rozhovoru ve Studiu 6 na ČT 24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Nekl (KSČM): Budoucnost má každý ve svých rukou
Jen hodiny zbývají do chvíle, kdy každý z nás může svým hlasem ovlivnit, jakým způsobem se bude ubírat kraj, ve kterém žije, v následujících čtyřech letech. A bude jen škoda, když své právo nevyužije a troufnu si napsat – hodí za hlavu svou občanskou odpovědnost za věci budoucí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Na vstup do EU dobrý každý „blbec“, na referendum o vystoupení z EU je „blbec“ nedospělý
Zastávám názor, že demokracie buď je anebo není. Buď má každý hlas stejnou hodnotu, stejně jako má stejnou hodnotu každý volič, nebo nemá, ale pak zrušme volby a vyhlasme osvícenou diktaturu tribunálu „moudrých a přemoudřelých“.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.2.2018 v 14:40, zobrazit podobné
Zelení: Silnice musí začít platit každý, kdo na nich vydělává
„Silniční dopravci by měli platit zcela jednoznačně za každý ujetý kilometr, stejně jako platí poplatek za dopravní cestu každý, kdo přepravuje po železniční síti. Dnešní stav je otevřenou diskriminací železniční dopravy,“ říká Michal Berg, místopředseda Zelených.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Šojdrová (KDU-ČSL): Podpořme naše učitele
Je jedno, jestli vzpomínáme na školu rádi více či méně, důležité je, že každý z nás se naučil psát, číst a počítat, každý z nás dostal šanci naučit se to, co si pamatujeme ještě dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Británie: Každý dvacátý člověk je muslim. Ale z vězňů je muslimem každý sedmý
Britské ministerstvo spravedlnosti zveřejnilo alarmující čísla, která se týkají počtu uvězněných muslimů. Zatímco muslimem je každý dvacátý Brit, ve věznicích je muslimem každý sedmý Brit. Někteří vězňové dokonce podle zjištění deníku The Daily Mail ze strachu o svoji bezpečnost konvertují k islámu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Bělobrádek (KDU-ČSL): Ať se vám léto vydaří
Na dovolenou s rodinou se těším každý rok. Je to jediná doba, kdy můžeme být delší dobu spolu v kuse. Stejně jako každý rok strávím letní dny se svými blízkými v naší krásné zemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Fleischer (Republikáni): Občané volí svůj osud sami - bohužel však svojí pasivitou
Každý národ má nad sebou až takové bestie, jaké si sám zvolí a umožní jim vládnout. O všem může rozhodnout každý člověk v této zemi sám, každý má právo volit a být volen. Kolik lidí toho ale skutečně využívá?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Každý 170. řidič loni přišel o řidičák a každý 13. byl bodovaný, ukázala to statistika z loňského roku
Statistika bodovaných řidičů z roku 2016 ukázala, že každý 170. řidič dosáhl v loňském roce horní hranice trestných bodů. Zároveň měl každý 13. řidič na svém bodovém kontě alespoň jeden bod, počet bodovaných řidičů se v posledních letech drží na stejné úrovni a pohybuje se kolem 8 % z celkového počtu řidičů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Velmi drsný průzkum: Každý čtvrtý Němec by na hranicích na uprchlíky střílel
Více než každý čtvrtý Němec by při ochraně hranic před neozbrojenými migranty použil střelné zbraně. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu, který provedl institut pro výzkum veřejného mínění YouGov. Informoval o tom web německého deníku Die Welt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist