Jsme svědky intenzivní kampaně proti Zemanovi, určité skupiny nechtějí čekat na regulérní volby. A neziskovky, angažující se herci a tragické zpravodajské redakce ČT... Smršť Jiřího Zimoly
ROZHOVOR „Trvale boduje Miloš Zeman, náš prezident, pracující ve stylu ‚křičte si, jak chcete, na má slova beztak dojde‘,“ říká v bilančním rozhovoru jihočeský hejtman Jiří Zimola. Zhodnotil úspěšnost či neúspěšnost českých i zahraničních politiků v pomalu končícím roce 2016 a vyjádřil se k nejdůležitějším věcem, které se staly, jako například Brexit nebo zvolení Donalda Trumpa. „Jeho zvolení bylo překvapením pro hysterická média, ale většina amerických voličů si jej prostě v Bílém domě přála,“ říká Jiří Zimola.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.12.2016 v 07:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 30. 12. 2016

Související články

Opl (Rozumní): Stavět proti sobě profesní skupiny se nesmí
Každá profese je potřebná. Tedy skoro každá. Politické neziskovky a pár dalších zvráceností určitě ne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Marek Benda: Pouze v Česku komunisti vyhráli volby. Zbochybněte Havla, zbochybníte všechny. Zemana lidi zvolili, nechci jeho odvolání
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI „Jsme neuvěřitelně přeregulovanou společností, ale my jsme národ, který v tom umí chodit, každý ví, jak regulace obejít,“ řekl poslanec Marek Benda (ODS). Podle jeho názoru to sice dává českému národu určité kouzlo, avšak zároveň do jisté míry poukazuje na nízkou míru respektu k zákonům a pravidlům, protože jsme všichni zvyklí, že se obcházejí. V rozhovoru připomněl, že jsme jedinou zemí na světě, kde komunisté vyhráli v podstatě regulérní volby. Benda tvrdí, že to odpovídá více rovnostářským a pečovatelským náladám u nás, jichž Andrej Babiš umí využít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 06:34, zobrazit podobné
Honzejk z Hospodářek: Zemanovi hoří koudel a dobře to ví. Drahoše čeká hnusných čtrnáct dní
Dá se očekávat, že druhé kolo prezidentských voleb bude hodně vyrovnané. Jde o hodně a budeme tak proto nejspíše svědky podstatně tvrdší kampaně, než tomu bylo doposud. „První kolo ukázalo nejistou Zemanovu pozici, úlevu pro Jiřího Drahoše i drahou porážku Mirka Topolánka,“ rozepsal se komentátor Petr Honzejk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Premiér Sobotka by měl vysvětlit podezření kolem hejtmana Zimoly
V uplynulých dnech se objevilo několik vážných podezření týkajících se hejtmana Jiřího Zimoly (ČSSD). Týkají se nestandardního nákupu pozemku a stavby rekreačních objektů v Lipně nad Vltavou, z nichž jeden je určen i pro jihočeského hejtmana Jiřího Zimolu (ČSSD), další pak pro jeho náměstka Jaromíra Slívu (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jihočeská ČSSD chce jednat o návratu Zimoly na kandidátku
Jihočeská ČSSD chce opět otevřít otázku návratu Jiřího Zimoly na kandidátní listinu pro podzimní volby do sněmovny. Bývalého hejtmana by ráda viděla na 22. místě. O této možnosti bude jednat na sobotním výkonném výboru sociální demokracie současná jihočeská hejtmanka Ivana Stráská. ČTK to řekl lídr kandidátky ČSSD na jihu Čech Ondřej Veselý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Prohlášení redakce Nedeljnik k případu Trump
Do jaké míry se srbský časopis Nedeljnik stal obětí americké volební kampaně, která používá i nevybíravé prostředky, je otázka. Existuje možnost, kterou chce redakce Nedeljnikuv nadcházejících dnech vyšetřit, neboť týdeník je nejčtenějším časopisem v zemi. Především jsme byli podvedení ze strany Vladimira Rajčiće (herec a producent žijící v USA, který prohlašuje, že má vazby na Trumpův tým).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Exministr Bašta: Drahoš je roztleskávačka Topolánka. ČSSD končí. Kalousek hrdinně bojuje proti ruskému a čínskému imperialismu. Kremelští agenti jsou všude a dokáží i nemožné…
ROZHOVOR „Zpochybnění zdraví pana prezidenta se stalo hlavním motivem kampaně proti Miloši Zemanovi. Něco podobného je opravdu za hranou vkusu a dobrého chování, a nebude to fungovat. Ano, společnost je rozdělena, ale jinak než nám říkají představitelé takzvaného Demokratického bloku: neziskovky a novináři stojí proti ‚obyčejným lidem‘, takže nelze vyloučit vítězství stávajícího prezidenta hned v prvním kole,“ říká exministr Jaroslav Bašta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Herci: Nejsme kolonií Číny. Být v područí EU nevadí?
Herci se opět politicky probudili a chtějí v Česku podpořit demokracii. Fajn, super. Poslední volby ale potvrdily, že zde vládne prohnilá partokracie, nikoliv demokracie.Podpořme tedy návrat demokracie!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 27.10.2016 v 10:40, zobrazit podobné
Klíma (TOP 09): Nevyhráli jsme, ale jedeme dál
Podporoval jsem Jiřího Drahoše od samého počátku. Nakonec to nedopadlo. Přestože ale Miloš Zeman vyhrál, Jiří Drahoš určitě neprohrál. Byli jsme blízko. Poměr 51:49 je více než důstojný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
DOKUMENT Veřejnoprávní ČTK ignorovala zprávu o prezidentu Zemanovi. Přečtěte si velmi podivné vysvětlení jejího ředitele
Generální ředitel veřejnoprávní zpravodajské agentury ČTK Jiří Majstr zatajil svému nadřízenému orgánu důležité skutečnosti. Rada ČTK ho totiž žádala, aby vysvětlil, proč agentura nepřevzala výroky prezidenta Zemana, které zazněly v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Redakce ParlamentníchListů.cz přináší Majstrovu odpověď, která je víc než podivná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist