V našich lidech je ještě stále zakořeněný rasismus. Když k nám přijde hrát nějaký černý Američan… Extraligový manažer basketbalu nevěřícně kroutí hlavou
ROZHOVOR „Je pro mne naprosto nepochopitelné, jak je v našich lidech ještě stále zakořeněný rasismus,“ říká úspěšný extraligový manažer opavských basketbalistů Dušan Štěnička, který nedávno také působil u mládežnické reprezentace. K tomu pak ještě dodává: „Vidím to i dnes na příkladech, kdy do ligy přijde hrát nějaký černý Američan, a jak se k němu veřejnost chová. Rasistické nadávky nejsou vůbec výjimečné.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.12.2016 v 21:35, prečteno: 1x

nejlepší články ze dne: 30. 12. 2016

Související články

Pojezný (KSČM): Je nutné vždy dobře přemýšlet
Mnozí kroutí nevěřícně hlavou, opět řešíme tzv. pamlskovou vyhlášku. Nápad, který vznikl, zakazoval téměř vše, co děti mají rády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Černoch z letáku Lidlu promluvil
Praha je přece mezinárodní město, kroutí hlavou nad rasistickými poznámkami řady Čechů, Moravanů a Slezanů černý model z letáku Lidlu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Když budeme hodní, dá se s žalobou na Česko ještě něco dělat?! Ekonomka Šichtařová se pořádně vytočila nad tím, co zaznělo z Bruselu
Ekonomka Markéta Šichtařová kroutí hlavou nad tím, co to prý Brusel zase zkouší. Tvrdí prý Čechům, Moravanům a Slezanům, že by se s tou žalobou proti nám dalo ještě něco dělat, když budeme hodní. Obrazně řečeno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.1.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Jana Zwyrtek Hamplová: Našich vašich 300.000.000 aneb spravedlnost Czech made
Tomu rozhodnutí nelze uniknout. Někdo to ČSSD škodolibě přeje, jiný kroutí hlavou a sociální demokraté jsou v šoku. Když se však na tu kauzu podíváme střízlivě, musíme být v šoku všichni. Kauza 300 milionů by tak měla být kauzou nás všech. Proč?
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 17.4.2016 v 13:40, zobrazit podobné
Královéhradecký kraj je partnerem Mistrovství Evropy v basketbalu žen
V červnu se z Hradce Králové stane na několik dnů Mekka basketbalu. Odehraje se zde totiž část zápasů Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které letos hostí Česká republika. Královéhradecký kraj při této příležitosti přislíbil organizátorům podporu, kterou v pondělí odsouhlasilo krajské zastupitelstvo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Ekonomka Šichtařová ironicky: EU promarnila šanci na obrodu. Poděkujte Sobotkovi
Ekonomka Markéta Šichtařová jen nevěřícně kroutí hlavou nad tím, co premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) říká o dohodě EU s Velkou Británií. Zachránil nám prý pár sociálních dávek, a to vše jen proto, aby pohřbil naději na obrodu EU. Stejně kritický byl také předseda Svobodných, europoslanec Petr Mach.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Tisíc malých buzerací umoří osla. Markéta Šichtařová nevěřícně kroutí hlavou také nad nejnovějším dotačním nápadem ministra Jurečky
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Už zhruba dvě čtvrtletí se hraje o to, kdy se hospodářský růst v České republice zlomí a začne sestup. Za tu dobu se však ekonomika stihla ještě o něco víc přehřát a ještě víc vybičovat k vyššímu výkonu. Ekonomka Markéta Šichtařová připomíná, že jakmile vbrzku dojde k očekávanému zlomu v hospodářském růstu, otočí se i růst cen nemovitostí. Ve svém zásadním odporu k jakýmkoli dotacím nemá slitování ani s nápadem ministra zemědělství Mariana Jurečky dotovat obchody v obcích s méně než tisíci obyvateli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Václav Danda: Aleppo opět patří Asadovi. Umírnění zabijáci předmětem "humanitární ochrany" Západu
Václav Danda komentuje významné vítězství vládních sil v Sýrii a kroutí hlavou nad stále více tupou a primitivní propagandistickou kampaní, která zřejmě ještě nemá dost zdrcujících porážek z posledního roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Že nás zachrání všeslovanská unie? To může tvrdit jen idiot nebo vlastizrádce, píše tvář z ČT
Novinář a publicista Vladimír Kučera, známý např. z pořadu Historie.cs České televize, jen nevěřícně kroutí hlavou nad tím, jak s naší historickou zkušeností může věřit tomu, že v partnerství s Ruskem nám bude lépe než v rámci EU a NATO. Politici, kteří o tom dnes české občany přesvědčují, jsou podle publicisty buď idioti nebo vlastizrádci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Přemysl Votava: Už zase bubnují, že nás ovinuly černý mraky…
Je několik měsíců od parlamentních voleb a od druhé přímé prezidentské volby. Výrazné vítězství Andreje Babiše a jeho ANO, ale také opětné vítězství Miloše Zemana. Výsledky voleb jsou nezpochybnitelné, byly zcela demokratické. Přesto opět z pražských kaváren a školních škamen bubnují, že „naši drahou vlast ovinuly nějaký černý mraky.“ Do stávky se děti ženou, místo školy do ulic, bude legrace, přijde i ta televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist