Oficiální zpravodajská média

„Lžikazatelé“ přenáší svou dobře placenou blbou náladu na pracující. Docent Ziegler o protestech v USA i u nás a skutečných elitách národa
ROZHOVOR Feministky a především takzvané celebrity, neznající běžný život obyčejných Američanů – to jsou hlavně ti, kteří „kydají“ špínu na nového „pána“ Bílého domu. Světoznámý geolog a přírodovědec docent Václav Ziegler v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hovoří v tomto směru i o „lžikazatelích“, které prý známe i od nás. Jsou elitami zpěváci a mudrlanti, zbohatlíci, u kterých nevíme, kde ke svým penězům přišli? Nebo jsou to nezodpovědní politici, kteří si neumějí udělat pořádek ani ve vlastní rodině? Ti všichni podle Zieglera přenášejí „blbou náladu“ na obyčejné, skutečně pracující lidi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
VIDEO Madonna řádila na manifestaci žen: Donalde Trumpe, vyhul si, já nejsem tvoje děvka!
Mezi řadou známých osobností, které vystoupily na manifestaci za práva žen ve Washingtonu, která se ovšem zvrhla v jasný protest proti prezidentu Donaldu Trumpovi, vystoupila také zpěvačka Madonna. Vedle kritického projevu dokonce i zazpívala a pro vulgarismy vůči prezidentovi nešla daleko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Bill Clinton zíral na Trumpovu dceru a přistihla ho Hillary. Internet zaplavilo toto VIDEO
Vstupu nového prezidenta USA do úřadu se tradičně účastní i předchozí prezidenti. Nejinak tomu bylo i v případě Donalda Trumpa. Jeho projev sledovali Barack Obama, George W. Bush nebo Bill Clinton s chotí Hillary. Někteří diváci si ovšem všimli, že Bill Clinton Trumpovi nevěnoval moc pozornosti, zatímco na Ivance Trumpové mohl oči nechat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Z hradního charitativního plesu: Zeman promluvil z pódia a znovu nakopl neziskovky
REPORTÁŽ Prezident Miloš Zeman v den Trumpovy inaugurace tančil jak o život. Na Hradě se totiž konal tradiční prezidentský ples, který po třetí uspořádal Miloš a Ivana Zemanovi. Výtěžek poputuje na nadační fondy prvního páru země. Ve Španělském sále se sešly stovky osobností.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Politolog žijící v USA se vysmál prezidentovi: Trump bude celou noc googlovat, kde je Sýrie, kde je Korea
Inaugurační projev Donalda Trumpa byl pro mě surrealistický zážitek, říká v rozhovoru pro internetovou televizi DVTV politolog žijící v USA Igor Lukeš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Evidence tržeb plní očekávání: Finanční správa registruje 100% zvýšení tržeb
Elektronická evidence tržeb funguje plynule a bez problémů. Do systému se od spuštění zapojilo již 43 tis. poplatníků, kteří odeslali celkem 119 mil. účtenek. Průměrná doba odezvy, která je měřena i nezávislými třetími stranami, se pohybuje pod setinou sekundy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
„Budete asi pohlceni nějakým sousedem, na což jste ale zvyklí, ne?“ Expert na ruskou propagandu věští Evropě i nám temné časy
Obsáhlý rozhovor s Peterem Pomerantsevem, jedním z největších expertů na sovětskou a ruskou propagandu a její šíření moderními technologiemi, přinášejí dnešní Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Norbert Naxera: Otevřený dopis Donaldu Trumpovi
Zásadně nesouhlasíme s názory válečných štváčů Schwarzenberga, Vondry i dalších a říkáme, že mluví jen sami za sebe, nikoliv za Českou republiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Poradce čtyř premiérů zcela nekorektně: Pomoc uprchlíkům? Nenechte se vysmát. Mladé holky slyšely, že Arabové mají velké penisy, takže...
ROZHOVOR Pojem pravice a levice pro evropskou současnost nevyhovuje. Třeba Alternativa pro Německo začíná být velmi silná. Je trochu nahnědlá, ale Němci se budou orientovat hlavně podle dalších útoků Islámského státu. Poradce několika československých komunistických premiérů a významný politický analytik Jaromír Sedlák opět rozebírá pro ParlamentníListy.cz situaci ve světě a není to moc optimistické.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Každá třetí Švédka se bojí. Přijímáme totiž hlavně uprchlíky-muže. Česká spisovatelka vyvolala svým děsivým svědectvím obrovské pobouření v zemi
Celospolečenskou diskusi o imigrační politice se ve Švédsku podařilo vyvolat spisovatelce českého původu Kateřině Janouchové. Svěřila se s tím v rozhovoru, který poskytla dnešní Mladé frontě Dnes. Vše odstartoval její rozhovor pro internetovou televizi DVTV.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Merkelová opěvovala česko-německou deklaraci, kterou odstartovali Klaus a Kohl
Duch česko-německé deklarace z roku 1997 je podle německé kancléřky Angely Merkelové stále živý. „Dnes můžeme s vděčností a hrdostí pozorovat, že duch deklarace zůstává živý,“ uvádí se v prohlášení předsedkyně německé vlády, které zveřejnil její úřad. Němci a Češi jsou díky dokumentu již dlouho „dobrými sousedy a blízkými přáteli“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Američtí komentátoři hodnotí Trumpův projev. Jeden z nich se úplně utrhl ze řetězu
Americká mainstreamová média vůči Donaldu Trumpovi od začátku prezidentské kampaně nijak neskrývala svoji averzi. Podle ohlasů elitních komentátorů vše nasvědčuje tomu, až válečná sekyra nebude zakopána ani po inauguračním projev, který většina z nich podrobila tvrdé kritice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
„Lžikazitelé“ přenáší svou dobře placenou blbou náladu na pracující. Docent Ziegler o protestech v USA i u nás a skutečných elitách národa
ROZHOVOR Feministky a především takzvané celebrity, neznající běžný život obyčejných Američanů – to jsou hlavně ti, kteří „kydají“ špínu na nového „pána“ Bílého domu. Světoznámý geolog a přírodovědec, docent Václav Ziegler v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hovoří v tomto směru i o „lžikazitelích“, které prý známe i od nás. Jsou elity zpěváci a mudrlanti, zbohatlíci, u kterých nevíme, kde ke svým penězům přišli? Nebo jsou to nezodpovědní politici, kteří si neumějí udělat pořádek ani ve vlastní rodině? Ti všichni podle Zieglera přenášejí „blbou náladu“ na obyčejné, skutečně pracující lidi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Petice za rozvoj železničního spojení Hradec Králové - Pardubice
Chceme tímto jménem obyvatel Hradce Králové a cestujících, využívajících železniční dopravu, vyjádřit plnou podporu městu Hradec Králové, Správě železniční dopravní cesty, s.o. a dalším zainteresovaným subjektům ve věci projektu zdvoukolejnění a modernizace železničního úseku Hradec Králové - Pardubice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Úcta k zákonu
Zamyšlení nad zodpovědností členů vlády a zákonodárců. Navrhuji přikázat soudcům, aby byla respektována litera Ústavy a Listiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Češi jsou prazvláštní národ. Takovej předposranej, divnej, udavačskej, závistivej, ulevil si český divadelní producent
I o nově zvoleném americkém prezidentovi Donaldu Trumpovi či o ministru financí Andreji Babišovi (ANO) pohovořil v rozhovoru s časopisem Reflex český divadelní producent Petr Kratochvíl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Na pomoc Izraeli poskytne Ministerstvo vnitra více než 8 milionů korun
Ministr vnitra Milan Chovanec spolu s generálním ředitelem HZS ČR genmjr. Drahoslavem Rybou dnes, 17. 1. 2017, podepsali se zástupci Židovského národního fondu Memorandum o spolupráci při předcházení a likvidaci mimořádných událostí. Jednou z forem spolupráce pak bude i poskytnutí daru ve výši 8,1 milionů Kč na nákup cisternové automobilové stříkačky. Poskytnutí daru na svém posledním zasedání schválila vláda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Trump neříká klišé kecy jako Clintonová, ocenil Babišův poradce Michl na Frekvenci 1
Ekonom Aleš Michl radí ministrovi financí Andreji Babišovi (ANO). V sobotním Pressklubu Luboše Xavera Veselého na Frekvenci 1 prozradil, že Babišovi nesděluje žádné nesmysly. Následně se vyjádřil k české ekonomice, ke světové ekonomice i k novému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Nový výpočet vstupného na objekty ve správě NPÚ myslí na rodiny s dětmi
S novým rokem se na hradech a zámcích ve správě Národního památkového ústavu rozšířil počet okruhů a došlo i ke změnám v tvorbě cen vstupného na jednotlivé okruhy. Cílem úpravy je sjednotit a zpřehlednit přístup na všech objektech ve správě NPÚ. Změny potěší hlavně rodiny s dětmi, které teď na žádné z památek nezaplatí za vstupné více než dva dospělí s jedním dítětem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Filip Šebesta: Donald J. Trump 45. prezident USA
Včerejším dnem se ujal funkce 45. prezident USA Donald J. Trump. Předcházela tomu opět o něco vypjatější a emotivnější volební kampaň než kdykoli v minulosti, kterou média a moderní technologie tentokrát, a to již asi definitivně „povýšily“ na druh televizní reality show.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
ČSSD má dominantní vliv v Radě ČT. To není správné, soudí Hana Marvanová
Advokátka Hana Marvanová se podílela na přípravě novely zákona o obsazování mediálních rad. I dnes formálně platí, že rady mají být obsazovány v zájmu veřejnosti zástupci různých skupin obyvatelstva. Praxe je ale úplně jiná. Dominantní vliv v obsazování těchto rad dnes mají politici, což Marvanová nepovažuje za správné. Dominantní vliv na Radu ČT prý dnes mají sociální demokraté.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Černochová (ODS): Resort obrany bude vracet do státního rozpočtu neutracené 4 miliardy korun
Prohlášení k výrokům Andreje Babiše ve věci obranných investic
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
S Babišem do koalice? To raději vládnout s ČSSD, oznámil Kalousek
Rozhovor s předsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem přináší dnešní Právo. Šéf topky v něm vylučuje, že by strana vstoupila do koalice s hnutím ANO. Naopak koalici se sociální demokracií nevyloučil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Skála zavzpomínal na Ransdorfa: Z prolhaných médií nepadlo slůvko omluvy
Místopředseda KSČM pro ideologii, propagandu a mediální činnost Josef Skála zavzpomínal na europoslance Miloslava Ransdorfa. Připomněl, že Ransdorf byl především myslitel. Média rozcupoval za to, jak se k Ransdorfovi chovala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Strana zelených chce být srozumitelnější. Schvaluje dlouhodobý program
Strana zelených dnes změnila své zkrácené označení, přestává používat zkratku SZ a místo toho zavádí Zelení. Straníci se na tom shodli na sjezdu v Hradci Králové. Má to být srozumitelnější pro vnější komunikaci. ČTK to řekl mluvčí strany Pavel Bartošek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Expert odhaduje dění s Trumpem v čele USA: Může se klidně stát, že některá země NATO požádá o pomoc při napadení a nedostane ji, protože...
POLITOLOGOVÉ Politolog Tomáš Šmíd hodnotí nástupní projev Donalda Trumpa jako nečekaně útočný, na druhou stranu neuhnul z akcentů, které ho do Bílého domu vynesly. Podle Šmída díky tvrdému Brexitu, jak jej oznámila Theresa Mayová, bude spojenectví obou zemí těsnější, Británie, která se vyváže z Evropských struktur, se Spojeným státům jistě přiblíží.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
ÚZSVM dokončil odklizení suti po bývalých vojenských ubikacích Sovětské armády
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Olomouci dokončil odklízení suti po stavbě bývalých vojenských ubikací Sovětské armády v katastrálním území Klášterní hradisko v Olomouci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Piráti: Česko je v EU druhou zemí nejvíce ohroženou robotizací
Finská vláda v lednu zahájila experiment se základním nepodmíněným příjmem. Dva tisíce náhodně vybraných nezaměstnaných Finů ve věku od 25 do 58 let bude po dobu 2 let dostávat 560 euro měsíčně nezávisle na tom, zda si seženou práci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Dvě stovky lidí přišly na setkání proti populismu. Došlo i na Trumpa
Asi dvě stovky lidí se dnes v mrazivém počasí zúčastnily na pražském Václavském náměstí solidárního shromáždění s pochodem žen ve Washingtonu, který se koná pod názvem „Láska zvítězí nad nenávistí“ (Love Trumps Hate). Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Svobodní: Politici nemají právo vychovávat občany
Svobodní prosazují právo soukromých vlastníků rozhodnout si, jak naloží se svým vlastním majetkem. Podnikatelé musí mít právo si rozhodnout, zda jejich restaurace bude kuřácká či nekuřácká, a zákazníci musí mít právo si sami rozhodnout, zda využijí služeb nekuřácké či kuřácké restaurace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Okamura poutá pozornost amerických tajných služeb a FBI: Toho by si měly všimnout. Neziskovky a aktivisty financované Sorosem nezastaví ani mrtvoly
ROZHOVOR Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie z mezinárodní konference s Marine Le Penovou a Geertem Wildersem v německém Koblenci pozitivně okomentoval inaugurační projev amerického prezidenta Donalda Trumpa. Obává se ale, že současná kritika odpůrců nové hlavy USA bude sílit. „Musíme si uvědomit, že proti Donaldovi stojí lobby nejvyšších amerických elit politických rodinných klanů a miliardářů,“ uvádí mimo jiné Okamura a zdůrazňuje, že protesty proti Trumpovi jsou často financované lidmi jako je miliardář George Soros a měly by to řešit americké tajné služby a FBI.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Strana zelených přestala používat zkratku SZ
Strana zelených změnila své zkrácené označení. Přestává používat zkratku SZ a místo toho zavádí Zelení. Oznámil to na sjezdu strany v Hradci Králové její mluvčí Pavel Bartošek. Nový název má podle něj být srozumitelnější pro vnější komunikaci. Oznámil to Česká pirátská strana rovněž používá srozumitelnější zkratku Piráti, která je mezi lidmi známější a zavedenější, uvedl Bartošek. Hlavním bodem sjezdu Strany zelených je schvalování dlouhodobého politického programu strany. Zelení se chtějí zaměřit především na dopravu, boj proti suchu a klimatickým změnám a na nájemní a sociální bydlení.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 21.1.2017 v 13:36, zobrazit podobné
ČTÚ: Velkoobchodní cena přístupu k síti LTE je vysoká, ČTÚ vyzývá operátory k jejímu výraznému snížení
Mobilní operátoři O2 a Vodafone stále neplní své přijaté závazky z aukce kmitočtů a mohou tak bránit virtuálním operátorům nabízet datové služby za přijatelné ceny. Český telekomunikační úřad proto oba mobilní operátory podruhé vyzval k úpravě velkoobchodních cen v referenčních nabídkách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Právnická věda nebo náboženství?
Podstatou každého náboženství je víra. Víra může být vlastností, kterou člověk zdědí. Na základě zkušeností může člověk vyznávat libovolnou víru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Petr Mrázek: Zachraňme se před hodnými lidmi
Veřejnost řeší na síti i v tisku řadu vážných problémů počínaje ochotou bránit demokratické hodnoty i silou, imigraci, globální oteplení, znovuzavedení vojenské služby, adopce dětí homosexuálními páry, zdražování nájmů a nekonečný řetěz dalších skutečností.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Káles (Svobodní): Ministerstvo zase perlí, stanovuje počet kuchařů podle počtu porcí
Počet zaměstnanců ve školní kuchyni by se podle ministerstva školství měl řídit počtem uvařených porcí. Vzniká tak další ministerská tabulka, která bude školám něco diktovat. Po pamlskové vyhlášce je to další zbytečná regulace z dílny tohoto úřadu, kde očividně něco nepěkného řádí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Linek (Soukromníci): Ivančo, zázračný počtář
Tento slovní obrat používal můj táta. A to, když při mariáši měl jeden hráč sedm trumfů a vynesl eso a ten další plonk desítku. Kdo tuto hru zná, ví, o čem mluvím. Stejný výraz nyní sedí na Andreje Babiše, který přesně ví, že nárůst tržeb v hospodách ve srovnání prosinec 2016 a prosinec 2015 je 100 procent.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Žaloudík (ČSSD): Tzv. protikuřácký zákon má svou symboliku
Historických událostí si má člověk užívat. Stejně tak jsem si užíval před šesti lety, když jsme po osmi letech diskusí, asi jako 171. nebo 172. stát světa ratifikovali úmluvu o tabáku, což bylo pouhé konstatování, že kouření není přirozený proces, protože příroda by jinak vybavila člověka k močovodu a žlučovodu ještě „kouřovodem“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Na Archu Noemovu přilétne holub stěhovavý. Nahradí jiný vyhynulý druh, velescinka kapverdského
Již jen pár dní mají návštěvníci oblíbené expozice Archa Noemova v Nové budově Národního muzea možnost spatřit výjimečný exemplář vyhubeného ještěra z Kapverdských ostrovů, velescinka kapverdského.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Mišičák (KSČM): Lukšova „Palach open fire challenge“ nedojímá
Se zájmem jsem si přečetl záplavu plivanců pana starosty Čeladné, Pavola Lukši, na místopředsedu KSČM, s. Josefa Skálu. Ale ani kdyby naplival oceán, neodplaví své pokrytectví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Vybízím ke smíření se s minulostí, prohlásil Klaus k výročí podpisu česko-německé deklarace
Nad česko-německou deklarací, od jejíhož podpisu dnes uplynulo přesně dvacet let, se zamýšlí v dnešní Mladé frontě Dnes exprezident Václav Klaus. Ten tehdy deklaraci coby premiér podepsal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Drahoš z Akademie věd prezidentem? Takto se k němu staví Bělobrádek či Gazdík
Končící předseda Akademie věd Jiří Drahoš vážně zvažuje svou kandidaturu na prezidenta. Informují o tom dnešní Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Babišův poslanec navrhuje přísnější regulaci výstavby mešit
Výstavba některých náboženských staveb, zejména mešit, by měla podléhat přísnější regulaci. Měl by k ní být například nutný souhlas místních obyvatel v referendu. Toto opatření se ale nemá týkat tradičních církví, má dopadnout jen na církve a náboženské společnosti, které nejsou nositelkami takzvaných zvláštních práv podle zákona o církvích. Do novely stavebního zákona, kterou se zabývá Poslanecká sněmovna, to navrhuje vložit poslanec ANO za Jihomoravský kraj Karel Rais.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Křesťané a křesťanky za přijetí zákona o sociálním bydlení
V Česku vyrůstá na ubytovnách 7 tisíc dětí. Každé z nich je dostatečným důvodem pro přijetí účinného zákona o sociálním bydlení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman: Posaďte se, prosím, stojící člověk se stává agresivním, protože ho začnou bolet nohy
Projev prezidenta republiky při 3. reprezentačním plesu prezidenta České republiky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Poche (ČSSD): Musíme posílit sociální práva a zlepšit podmínky na pracovním trhu
Evropský parlament odhlasoval důležitou zprávu k návrhu Evropského pilíře sociálních práv, který představuje jednu z nejdůležitějších iniciativ tohoto volebního období. Cílem návrhu je především zlepšit pracovní podmínky v 21. století, přizpůsobit legislativu současným trendům a podpořit základní sociální jistoty v oblasti bydlení, zaměstnání, zdraví i vzdělávání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
České dráhy pořídily v Rakousku dalších 47 vagónů
České dráhy odkoupily od rakouských drah ÖBB 47 osobních vagónů moderní konstrukce UIC Z1. Vozy jsou určeny pro dálkovou dopravu a rozšíří park klimatizovaných osobních vozů pro rychlost 200 km/h v dálkové dopravě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
VIDEO Takto se vyjadřuje nesouhlas s prezidentem v USA: Hořící auta, rozbité výlohy, útoky na policisty
Na 217 lidí bylo zatčeno při demonstracích proti nástupu nového amerického prezidenta Donalda Trumpa do úřadu. Zadržení byli obviněni z výtržnictví. Podle agentury AP o tom informovala místní policie s tím, že šest policistů utrpělo při potyčkách s demonstranty lehká zranění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Letiště Václava Havla Praha: K 13 milionům letišti pomohly větší a obsazenější letadla i novinky v nabídce destinací
Letiště Václava Havla Praha odbavilo za loňský rok 13 074 517 cestujících. Naše největší letiště tak zaznamenalo nárůst oproti předchozímu roku o 8,7 %.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Jiří Řezník: Jak jsem se stal první obětí hybridní války
V jedné diskuzi, vedené v první polovině července 2016, jsem se dotázal předřečníka dle charakteru jeho příspěvku, zda není náhodou pracovníkem připravovaného centra pro hybridní válku na MV ČR. Odpovědi jsem se nedočkal, protože jsem byl nemilosrdně smazán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová, Vladimír Pikora: Ziskuchtivé neziskovky
Svět se mění před očima. Nic není, jak bývalo. Třeba minulý týden se manžel chtěl s dětmi po dlouhé době dívat na televizi s tím, že jim ukáže „pohádku pro dospělé" Vinnetoua: divoký západ, střílečky, dobro vítězící nad zlem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Čechokanaďan Jírovec: Zeman nepřestane být terčem pražské kavárny, ale ta není pupkem světa. Opravdové věci se rozhodují jinde a u toho on bude
KOMENTÁŘ Přirodovědec a Čechokanaďan Jiří Jírovec se v komentáři pro ParlamentníListy.cz ohlédl za inaugurací Donalda Trumpa a jeho prvním prezidentským bouřlivým projevem, stejně jako nenechal bez povšimnutí nejednostranné přijetí výsledku voleb, kdy proti Trumpovi protestuje část americké veřejnosti, která chtěla v Bílém domě vidět demokratku Hillary Clintonovou. A co zvolení Donalda Trumpa, a předně jeho veřejná podpora, bude znamenat pro Miloše Zemana?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Václav Klaus mladší odhalil, co teď chystá. Zmínil i Pražský hrad
Václav Klaus mladší před několika dny založil think-tank Centrum pro občanské svobody a má s ním velké plány. Informuje o tom dnešní Mladá fronta Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Paroubek: Proč nejsme tygry Evropy?
Guvernér ČNB J. Rusnok měl včera zajímavý rozhovor v MfD. Po přečtení tohoto rozhovoru se nejde ubránit dojmu, že ve svém základním poselství může mít Rusnok pravdu. Nejsme a nikdy nebudeme „tygrem Evropy“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 08:35, zobrazit podobné
MZV: Ministr Zaorálek navštíví Německo
U příležitosti 20. výročí podpisu Česko-německé deklarace uskuteční ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek 25. ledna 2017 pracovní návštěvu Spolkové republiky Německo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Erika Magdalena Peprná: Moderní přístroje umějí změřit léčitelství. Banalitou ke zdraví?
Erika Magdalena Peprná si v nastupující chřipkové sezóně všímá témat tak zdánlivě nesouvisejících, jako jsou čínská medicína, čeští skeptikové a magnetické pole Země
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Z týmu Václava Klause zaznělo: Zásadní rozdíl mezi Obamou a Trumpem je...
Politolog z New York Univerzity in Prague a spolupracovník exprezidenta Václava Havla Jiří Pehe a výkonný ředitel Institutu Václava Klause Jiří Weigl v pátečních Událostech, komentářích rozebírali uchopení moci v USA Donaldem Trumpem. Došlo i na Rusko, které se prý cítí zatlačené do kouta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Zelení na sjezdu rozhodnou o úpravách svého programu
Strana zelených dnes zahájí dvoudenní sjezd v Hradci Králové. První den věnuje úpravám svého dlouhodobého politického programu. V neděli pak zahájí kampaň pro volby do Sněmovny a představí svou stínovou vládu. V ní se objeví i někteří z podporovatelů zelených.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Mišičák (KSČM): Tisíce lidí si připomněly výročí vraždy Rosy Luxemburgové a Karla Liebknechta
Berlín (15. ledna 2017) - Komunistické levicové strany a organizace si připomněly 98. výročí vraždy německých vůdců komunistického hnutí Rosy Luxemburgové a Karla Liebknechta a rok 100. výročí Velké říjnové socialistické revoluce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Kandidáty do čela ČSSD dnes nominují další tři kraje
Krajské organizace na Vysočině a v Jihomoravském a Olomouckém kraji dnes nominují své kandidáty do vedení ČSSD. Na všech předchozích devíti krajských konferencích získal podporu k pokračování v čele sociální demokracie premiér Bohuslav Sobotka, statutárním místopředsedou by podle regionů měl zůstat ministr vnitra Milan Chovanec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Böhnisch (ČSSD): Národní parky v ohrožení
Senát ve středu 18. ledna vrátil Poslanecké sněmovně novelu zákona o ochraně přírody a krajiny, která upravuje pravidla pro všechny čtyři české národní parky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
MŠMT: Nové školy především pro malá města a obce
Dvacet projektů s celkovou dotací téměř 300 milionů korun se v letech 2017 a 2018 uskuteční díky příslušnému programu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Kapacita mateřských škol bude zvýšena o devět tříd pro 249 dětí, u základních škol vzroste počet o 31 učeben pro 628 žáků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Němcová (ODS): Zpráva o úmrtí paní doktorky Kavalírové mě hluboce zasáhla
Vyjádření Miroslavy Němcové k úmrtí paní Naděždy Kavalírové
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Ministerstvo vnitra: Chat na téma Zahájení podnikání v jiné zemi EU
Dovolujeme si upozornit na možnost zapojit se v pondělí 23. ledna 2017 do facebookového chatu na téma „Zahájení podnikání v jiné zemi EU“ („Starting business in another EU country“).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
P.C.Roberts: To bylo Trumpovo vyhlášení války
Trumpova inaugurační řeč byla vyhlášením války americkému vládnoucímu establishmentu. Celému - bez výjimky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Český hydrometeorologický ústav vyhlásil smogovou situaci na celém území Jihomoravského kraje
Kvůli nepříznivým rozptylovým podmínkám byla v pátek 20.01.2017 2015 v 00:34 h pro území Aglomerace Brno vyhlášena Českým hydrometeorologickým ústavem smogová situace. Následně v 12:23 h byla smogová situace vyhlášena i pro zbývající území Jihomoravského kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
To se Sobotkovi líbit nebude. I další straníci prý zvažují odchod z ČSSD, prozradila Nytrová
ROZHOVOR O „oddaných a všehoschopných“ stranících hovoří poslankyně Pavlína Nytrová, která bouchla dveřmi v ČSSD. Co všechno jí vadí a jaké reakce už zaznamenala? Podle Nytrové se může klidně stát, že k podobnému závěru dospějí i další sociální demokraté. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz ale říká: „Víte, co by to spustilo za lavinu, pokud by někdo veřejně potvrdil má slova? Někteří údajně tvrdí, že jsem poškodila stranu, osobně mi to nikdo neřekl. Položím si řečnickou otázku: Kdo škodí straně?“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Trump není Amerika. Amerika jsme my, jsme tady a nikam nepůjdeme! Obrovská manifestace za práva žen ve Washingtonu se zvrhla
V protest proti americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi se změnila manifestace za práva žen, která probíhá ve Washingtonu. Cílem průvodu, jehož osud byl kvůli davům nejistý, je park před Bílým domem. Organizátoři očekávali až čtvrt milionu lidí, ale úřady, které byly původně v odhadech střízlivější, nyní hovoří až o 500.000 účastnících. Podobné manifestace s přece jen menší účastí se konají i v dalších městech USA, ale i světa, včetně Prahy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Ministryně Marksová bude jednat se zástupci firem o plánech v oblasti ICT ČSSZ
Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová bude jednat se zástupci IT firem o plánech a budoucnosti v oblasti informačních systémů České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Ministr Brabec: Zákon o ochraně ovzduší obsahující kontrolu kotlů v domácnostech ústavu nijak neporušuje
Komentář ministra Brabce k ústavní stížnosti opozice na kontroly kotlů v domácnostech
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Pokud si někdo myslel, že je to jenom Trumpova rétorika... Bezpečnostní expert odhaluje, co se teď může rozpoutat kolem Číny
ROZHOVOR Že jsou Trumpovy výroky směrem k Pekingu jen rétorikou? Tenhle náhled bychom měli po jeho telefonátu s prezidentkou Tchaj-wanu, a po avizování jména Peter Navarro v čele nového orgánu pro průmyslovou a obchodní politiku, nejspíš pustit z hlavy. „Navarrovo jmenování je důkaz, že Trump myslí tohle téma smrtelně vážně. Myslím, že je naprosto odhodlaný jít do obchodní války s Čínou a bude chtít energicky vzdorovat i jejím nárokům v Jihočínském moři. A to, jak na Trumpovy výroky reagují oficiální čínská média, dokazuje, že čínské vedení začíná chápat, že legrace skončila, a že je z toho zděšené,“ říká bezpečnostní expert Lukáš Visingr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Merkelová po výbušném projevu Trumpa mluví o hledání kompromisu
Transatlantické vztahy v příštích letech neztratí na významu. V reakci na páteční inaugurační projev nového amerického prezidenta Donalda Trumpa to dnes uvedla německá kancléřka Angela Merkelová. Informovala o tom agentura Reuters.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
František Dostál: Zemánku náš, kdy miliony korunek dodáš?
Určitě nikdy. Nakonec jsi sice v Lidovém domě, dříve také Leninově muzeu, ale pobýval. Cosi se naslibovalo dnes již zesnulému právníkovi, když se vše s navrácením domu partaji povede.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Bartošek (KDU-ČSL): Máma není genderově neutrální
Několik desítek lidí na internetu „pohoršila“ dětská říkanka básníka a spisovatele Jiřího Žáčka a je z toho pozdvižení na vsi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Le Penová: Každá země musí mít možnost zřeknout se eura
Každá země musí mít možnost opustit euro, pokud si to bude přát, prohlásila vůdkyně francouzské Národní fronty Marine Le Penová na konferenci evropské krajní pravice v německém Koblenci. Informoval o tom server České noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
AOPK ČR: Místní akční skupiny mohou zahájit příjem žádostí do OPŽP
V programovém období 2014 – 2020 jsou místní akční skupiny [1] zapojeny i do Operačního programu Životní prostředí, konkrétně do Prioritní osy 4 „Ochrana a péče o přírodu a krajinu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Levová (SPD): Nepovedený projekt Evropská unie
Včerejší smršť názorů na nového prezidenta Trumpa z úst našich politiků mi nedala a rozhodla jsem se popsat zde svůj názor na vztahy USA a EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Petr Lukeš: Světové dění, směřující ke světovládě elity, má duchovní pozadí
Člověka moderní doby ani jen nenapadne spojovat cosi takového jako politiku s něčím duchovním. Nicméně v tomto univerzu má absolutně všechno skrytý duchovní podtext, který je zpravidla nejhlubší příčinou a prvotní hybnou silou všeho vnějšího dění. I toho, o kterém by to dnešní materialisté vůbec nepředpokládali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Odpůrci Donalda Trumpa a Miloše Zemana dostali stejný nápad. Natáhli si hodinky
Český prezident Miloš Zeman se rád srovnává s novým prezidentem USA Donaldem Trumpem. V době, kdy většina médií a průzkumů tvrdila, že volby pravděpodobně vyhraje Hillary Clintonová, se Miloš Zeman postavil na Trumpovu stranu. A teď se zdá, že Donalda Trumpa a Miloše Zemana pojí ještě jedna věc. Jejich odpůrci počítají, kolik času zbývá do konce mandátů obou prezidentů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Epidemie chřipky pokračuje na celém území ČR
Ve 3. kalendářním týdnu se celková nemocnost akutními respiračními infekcemi včetně chřipky v České republice zvýšila o dalších 10 % a dosáhla hodnoty 1 691 nemocných na 100 000 obyvatel. Počty nemocných s akutními respiračními infekcemi se nadále zvyšují zejména v dětských věkových skupinách (0 až 5 let a 6 až 14 let).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Bob Fliedr: Palach a my
Jak se liší dnešní životní pocit Čechů, Moravanů a Slezanů od toho před půl stoletím? Změřit se to nedá. Některé skutečnosti ale naznačují, že oba pocity k sobě mají překvapivě blízko a nesou se na negativní vlně. Co s tím?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Češi a Němci jsou nejen sousedé, ale i partneři, zdůrazňuje Zaorálek
Česko-německá deklarace před 20 lety pootočila vzájemné vztahy obou zemí směrem do budoucna a umožnila jim spolupracovat, řekl ČTK ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Podle šéfa české diplomacie význam deklarace, v níž se vlády obou států zavázaly, že se nebudou vracet k minulým křivdám, trvá i dnes. Češi a Němci díky ní jsou nejen sousedy, ale i významnými partnery.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
MPSV: Zaměstnavatelé musí dodržovat nařízení vlády, které od ledna zvýšilo minimální mzdy řidičům autobusů
Od ledna začalo platit nařízení vlády, které zvýšilo minimální mzdy řidičům ve veřejné autobusové dopravě. Ministerstvo práce a sociálních věcí dohodu zprostředkovalo při složitých tripartitních jednáních mezi dopravci, zástupci vlády, krajů a zaměstnaneckými odbory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Lidskoprávní organizace bije na poplach: Tento muž nesmí být ředitelem CIA, protože...
Lidskoprávní organizace Human Rights Watch bije na poplach. Mike Pompeo, který se má stát ředitelem CIA, by jím podle lidskoprávních aktivistů být neměl, jelikož údajně dvojznačně odpovídal na otázky ohledně mučení zadržených osob a hromadného narušování soukromí občanů USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Státní veterinární správa: Výsledky kontrol vánočního prodeje ryb v roce 2016 na území města Prahy
Vánoční prodej ryb na území města Prahy probíhal podle hlášení Městské veterinární správě v Praze Státní veterinární správy od 19. 12. do 24. 12. 2015, a to na 280 hlášených prodejních místech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jan Vítek: Stručný úvod do robo-věku (pro nic netušící človíčky)
Ty dobře placené džoby, které Donald Trump v žáru kampaně slíbil vrátit zpět do Ameriky, jsou nenávratně ztraceny. Jistě, jako president může pobídnout firmy bičem a cukrem, aby vyráběly doma. Ale tím jen završí převrat v jejich strategickém myšlení. Jestliže v minulých třiceti letech magickým slovem ve správních radách byla delokalizace, nyní je a bude robotizace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Hynek Kmoníček odhaduje další kroky Trumpa vůči Rusku a připomíná, co se stalo za Nixona
Obsáhlý rozhovor s ředitelem zahraničního odboru Hradu Hynkem Kmoníčkem přinášejí dnešní Lidové noviny. Kmoníček si myslí, že Donald Trump, aby svého snu dosáhl, bude spolupracovat s Moskvou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Ministr Babiš: Donald J. Trump vnese do politiky selský rozum podnikatele
Andrej Babiš na Facebooku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
SSHR: Zástupci finské agentury hmotných rezerv v Praze
Správa státních hmotných rezerv přivítala zástupce finské národní agentury pro hmotné rezervy The National Emergency Supply Agency, pana Hannu Hernesniemi a Nadju Mansour.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TA ČR: Rozvoj česko-německé spolupráce v oblasti energetického výzkumu a vývoje
V rámci česko-německého strategického dialogu se 11. a 12. ledna 2017 uskutečnila v bavorském Erlangenu konference k problematice česko-německé spolupráce v oblastech energetického výzkumu a vývoje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Hana Lipovská: Třetí přání MMF
Na programu lednového jednání vlády je i projednání návrhu na poskytnutí třetí bilaterální půjčky Mezinárodnímu měnovému fondu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Jako bych to neříkal...
Nijak se netajím tím, že je to pro mne skutečně utrpení. Co je příčinou? Mohu ocitovat z knihy vydané v roce 1992, kde jsem varoval před tím, že se tehdejší Československo, nyní Česká republika stane pouze montážním závodem plným bezduchých robotů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Pravý břeh: Šance na změnu? Jen pro ty, kdo ji dokážou využít
Petr Fiala a think tank Pravý břeh pořádali v předvečer inaugurace nového amerického prezidenta konferenci s názvem Naděje na změnu? Trump, Brexit a co dál, která se zabývala klíčovými trendy v západním světě a jejich dopady na českou politiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Škrt! Trump se okamžitě pustil do likvidace Obamova klíčového projektu
Nový americký prezident Donald Trump se dal hned po své páteční inauguraci do práce a podepsal první exekutivní příkaz. Nařizuje v něm federálním orgánům minimalizovat finanční zátěž spojenou se zdravotním programem exprezidenta Baracka Obamy, než bude program zvaný Obamacare zcela zrušen. Informoval o tom server Nbcnews.com.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
NPÚ: Ohlédnutí za rokem 2016. Dobrý rok pro památky v Pardubickém kraji?
Ohlédneme-li se za rokem 2016, můžeme bezesporu říci, že řada památek v Pardubickém kraji na něj bude „vzpomínat“ v dobrém. O této skutečnosti svědčí nejen řada obnov památek i restaurátorských zásahů, ale i realizované operativní průzkumy a dokumentace historických staveb či postupné zkvalitňování tzv. Památkového katalogu, nového systému evidence památek, kde jsou pochopitelně vedeny i všechny krajské památky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
NP Šumava zve do „Bílé stopy“
Dostatek sněhu, mrazivé počasí a upravené stopy – právě taková lákadla v současné době nabízí Šumava. Milovníci běžeckého lyžování si přijdou na své na celém území národního parku a chráněné krajinné oblasti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Česká pošta představuje známkový sešitek s korunovačními klenoty
Česká pošta začala prodávat 20. ledna 2017 známkový sešitek s výplatními písmenovými poštovními známkami nominální hodnoty „E“ z emise Korunovační klenoty. Sešitek obsahuje 8 kusů výplatních známek ve formě celoplošných samolepek v celkové hodnotě 256 Kč. Celkem je zatím k dispozici 60 tisíc sešitků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka: Naše vztahy s Německem mají dnes výjimečnou úroveň
Podpis Česko-německé deklarace o vzájemných vztazích a jejich budoucím vývoji vnímám jako jeden z klíčových okamžiků česko-německých vztahů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Ještě je nás stále dost, kteří... Známá americká novinářka se stále nesmířila s volbou Trumpa
Ze světa přicházejí další reakce na inaugurační projev 45. prezidenta Spojených států Donalda Trumpa. Zatímco novinářka Anne Applebaumová je těsně před zhroucením, Farage a Wilders neskrývají "z nových pořádků" své nadšení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Inaugurace 45. amerického prezidenta D.J.Trumpa
Republikáni v České republice k inauguraci 45. prezidenta USA
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist