Oficiální zpravodajská média

Pomsta za útok na Jarka Nohavicu: Topím se před Lampeduzou – semtex vlhne mi pod blůzou – budu muset píchat dýkou – Alláh říkal, že jsem štikou
Psycholog a publicista Dalibor Špok se na serveru Aktuálně.cz kriticky obul do písničkáře Jarka Nohavici. V minulých dnech se totiž na sociálních sítích objevila fotografie, na níž je Nohavica s předsedou SPD Tomio Okamura. A ozvalo se mimo jiné mnoho odpůrců...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Norsko chce skrze gender a Barnevernet změnit Česko
Nedávno jsem narazil na norský článek s názvem De vet at i Norge stjeler vi barn. Název by se dal do češtiny přeložit jako „Vědí, že v Norsku krademe děti.“ Autorkou článku je jistá paní Audhild Skoglund, Norka pobývající v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Chuť byla veliká, hodně lidí se na to těšilo... Pořadatel ilegální technoparty takto vysvětlil, proč technaři nekompromisně zabrali soukromý pozemek
Jeden z pořadatelů nelegální technoparty u Osečku na Nymbursku se rozhodl poskytnout rozhovor serveru iRozhlas.cz. Ovšem pouze pod podmínkou anonymity. Prozrazuje v něm mimo jiné, že se akce prostě musela konat, protože se na ni hodně lidí hodně těšilo. Omlouvá tím i nelegální obsazení pozemku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Agresivní feťáci a špína. Velká ostuda Policie ČR, je pro smích. Kníže, Keller a Okamura se nám vyjádřili k technoparty a toto řekl ministr pro lidská práva...
ANKETA V Osečku na Nymbursku od pátku probíhala nelegální technoparty. Policie vyzývala účastníky k vyklizení prostoru, ti ale odjeli až v neděli. Bývalá moderátorka TV Nova a obyvatelka Osečku Radka Pilná na blogu uvedla, že policie věc totálně nezvládla a jen tupě přihlížela, zatímco mohla zakročit již v počátku v pátek, kdy tam technařů ještě nebyly tisíce, nýbrž stovky. Zfetovaní lidé dle ní v okolí ohrožovali dopravu, váleli se po okolí, močili na veřejnosti, o hluku nemluvě...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Jak skončí „sankční“ válka USA s Ruskem, EU i zbytkem světa?
Čím delší seznam nepřátel -- skutečných, strategických nebo jen z ješitnosti vymyšlených -- si někdo vytvoří, tím víc ve výsledku zůstane sám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
VIDEO „Ty debile!“ Britským policistům při kontrole podezřelé osoby ujely nervy a vytáhli obušky
Server britského deníku The Sun uveřejnil video, na němž jsou k vidění policisté oblečení v civilu, jak kontrolují člověka, v jehož voze se nešla marihuana. Když se další občan prověřovaného muže zastal, policistům ujely nervy a začaly se dít věci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Heger (TOP 09): Zvedněte hlavu, podívejte se ze široka na souvislosti a přemýšlejte
Komentář Leoše Hegera na Facebooku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Jan Bureš: Česká nezaměstnanost se drží na rekordních úrovních pod 3%
Česká nezaměstnanost se i v červnu udržela na rekordně nízkých úrovních na 2,9%. Dál ale klesá nezaměstnanost v celé Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Čunek není „fuj“! Martin Konvička se důrazně zastal populárního hejtmana
Protiislámský aktivista Martin Konvička zareagoval na článek ze serveru a2larm.cz, jenž píše o lidoveckém politikovi Jiřím Čunkovi. „Zachrání Čunek křesťanskou civilizaci?“ ptá se spolupracovník redakce a2larmu.cz Martin Vrba. A zároveň se do něj velmi kriticky obouvá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Lukáš Kovanda: Letos v srpnu bude pokořen milník českého hypotečního trhu
Objem hypoték poskytnutých tuzemskému obyvatelstvu poprvé v historii překročí úroveň jednoho bilionu korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Kalouskovi s tím sekla poslankyně: Vstupovala jsem do jiné TOP 09
S dokončením kandidátek v tomto týdnu počítá TOP 09. Podle kandidátních listin postupně zveřejňovaných na webu zbývá uskupení dohoda ve čtyřech regionech. Na Vysočině a v Olomouckém kraji jsou známí pouze lídři, v Karlovarském kraji kandidáti na prvních třech místech. Ve Středočeském kraji, kde je lídrem předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, zatím TOP 09 zveřejnila prvních pět míst, přičemž na pátém figuruje poslankyně Helena Langšádlová. Kandidovat tam znovu nebude poslankyně Nina Nováková z Brandýsa nad Labem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Humplík (ODS): Imigrace? Potřebujeme dobré síto
Německá média v informování o migrační krizi na podzim 2015 totálně selhala. To si nemyslím jen já – k tomuto závěru došla velmi podrobná analýza odborníků z Hamburské mediální školy a z univerzity v Lipsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Policisté odjeli do Makedonie a Srbska
Dnes v ranních hodinách na půdě Policejní akademie ČR se konal slavnostní ceremoniál k odjezdu dvanáctého kontingentu do Makedonie a čtvrtého do Srbska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Český statistický úřad: Míra nezaměstnanosti klesla pod tři procenta
Míry zaměstnanosti, nezaměstnanosti a ekonomické aktivity za červen 2017
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Finanční a ekonomický institut: Máslo zdražuje i vysoká obchodní přirážka
Cena jedné kostky másla se v některých obchodech přehoupla už přes 50 korun a zlevnění není možné v nejbližší době očekávat. Máslo zdražuje rovněž kvůli vysoké obchodní přirážce. Uvedl to v rozhovoru pro Finanční a ekonomický institut (FAEI.cz) prezident Potravinářské komory Miroslav Toman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
A teď to bude pro Merkelovou blbé: Žhavé informace z Německa po „Hamburku“
Po teroristickém útoku v Hamburku v německých médiích i politice probíhá živelná debata, kterou znatelně ovlivňují blížící se volby. Uprchlické téma a terorismus by jejich výsledek mohl značně ovlivnit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
ČEZ: Biomasa rostla o 18 %, dodává čistou elektřinu pro 240 tisíc domácností
Téměř 300 milionů kWh ekologické elektřiny vyprodukovaly v prvním pololetí letošního roku výrobny Skupiny ČEZ v České republice, které spalují biomasu. Meziroční nárůst produkce činí 18 %. Vyrobené množství elektřiny by za stejné období pokrylo spotřebu zhruba 240 tisíc českých domácností.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
VIDEO dne: Fanoušek Bohemky si vychutnal příslušníky Policie ČR. Přihlížející vřískal smíchy
Na úskalí policejní práce poukázalo video na Tíseň.tv. „Občas to maj ti kluci těžký. Fanoušek Bohemky pobavil,“ píší správci na Facebooku a ukazují scénu mladíka s muži zákona.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Miroslav Polreich: Motivy slovanství jsou těžko definovatelné, ale existují
Vzhledem k tomu že jsem znám jako člověk zajímající se o mezinárodní problematiku a v tomto směru také publikující, byl jsem osloven: „Máš peníze a můžeš si zaplatit účast na Všeslovanském sjezdu v Rusku?“ Ano byla má odpověď. Nyní jsem se dočetl, že „Miroslav Polreich si nechal zaplatit od Rusů pobyt“ na této události. Dočetl jsem se o Sjezdu i jiné desinformace a tak myslím, že není od věci podělit se se čtenáři o své individuální dojmy zásadnějším přístupem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Berwid-Buquoy (KDU-ČSL): Zformovaná společnost? Blahobyt pro každého
O tomto světě bylo napsáno mnoho knih. Nejde o to o něm psát, nýbrž jde o to ho změnit. Společenský systém ve kterém dnes my a západní hemisféra žijeme, nazývám „kapitalismus s lidskou tváří“ Kapitalismus přežil, protože se dokázal reformovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Jihočeský kraj rozšíří počet opravovaných silnic díky navýšení dotace ze SFDI
Více než 21 kilometrů komunikací III. tříd bude moci Jihočeský kraj nově opravit díky příspěvku ze Státního fondu dopravní infrastruktury (SFDI).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
„Ten byl prase. Hovno, Jurečka, ty magore,“ linulo se z úst Andreje Babiše mezi lidmi
Volební lídr hnutí ANO Andrej Babiš se vydal mezi lidi. Časopis Týden byl s ním, když zavítal do Moravskoslezského kraje a na hudební festival Colours of Ostrava.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
AOPK: Vlčí smečka na Dokesku se dočkala přírůstků i v roce 2017
Stejně jako v předchozích třech letech se vlci na Dokesku rozmnožili i v letošním roce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Rokytka (KSČM): Co bude s Babišovými "dcerkami" a "mámami", až osiří?
Klid před bouří...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Krkoška (ANO): Přípravy k vyhlášení prvních veřejných zakázek už probíhají
Do podpory rozvoje technického školství v Moravskoslezském kraji i zlepšení zázemí pro praktickou výuku poputuje do konce příštího roku více než 140 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 06:35, zobrazit podobné
„Nezdá se vám podezřelé, že v poslední době jsou na pranýři jen země Visegrádu?“ Poslanec Evropského parlamentu říká více
Europoslanec Jiří Maštálka (KSČM) v souvislosti s faktem, že Itálie chce odpomoci od migrantů, upozorňuje na to, že samy italské úřady neplní pravidla azylové politiky, přitom žádají plnění po ostatních. A protože naše vláda nechce už žádné migranty přijmout, Česku teď hrozí ze strany Evropské komise (EK) sankce. „Zatím si s Komisí formálně dopisujeme. Nicméně si troufám tvrdit, že celá záležitost skončí u Evropského soudního dvora a ČR bude odsouzena k placení buď penále, nebo jednorázové pokuty. Částky bývají horentní! To bude problém k řešení pro budoucí vládu,“ říká Maštálka, jenž se pozastavuje i nad tím, že EK dala polské vládě měsíc na uvedení justiční reformy do souladu s unijním právem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Na Sázavafest levněji s Českými drahami
Národní železniční dopravce i letos sveze účastníky festivalu Sázavafest do Světlé nad Sázavou vlakem levněji. Pro cestu na 17. ročník akce, která se koná od 3. do 5. srpna už tradičně v areálu zámeckého lesoparku, je připravena zvláštní tarifní nabídka VLAK SAZAVAFEST 2017. Jde o zpáteční jízdenku, v rámci které cestující dostanou slevu 50 % ze zpátečního jízdného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Hejtman Čunek: Cílem je zadržet prasata jakýmkoliv možným a ekonomicky přijatelným způsobem
Hejtman Jiří Čunek vyhlásil ve Zlínském kraji stav nebezpečí kvůli africkému moru prasat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Jan Hrušínský se pustil do Čechů. Třeba za to, že volí Zemana a Babiše
Herec a divadelní ředitel Jan Hrušínský usedl do křesla v internetové televizi DVTV a pustil se do českého národa, který je natolik lhostejný k tomu, co se děje v naší společnosti, že si dobrovolně volí do čela státu lidi, kteří nás mohou připravit o svobodu a demokracii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Robejšek (Realisté): Polské právo
Předesílám jedno. Realisté by zvolili jinou cestu reformy justice než polská vláda. Ale to neznamená, že souhlasíme s chováním bruselské komise vůči Varšavě. Přitom se Brusel ohání demokracií a právním státem, ale záměrně přehlíží dvě podstatné skutečnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Pilný se v ČT rozpovídal o sestavování rozpočtu: Koaliční partner mi vyhrožuje
Moderátorka Světlana Witowská přivítala v pondělním Interview ČT24 ministra financí Ivana Pilného, který divákům popsal resortní boje o podobu rozpočtu. Kdyby bylo na něm, prý by si dnes klidně půjčoval peníze na investice a také by hájil posilování konkurenceschopnosti České republiky. Současná Evropská unie prý svou konkurenceschopnost spíše podkopává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Vzorový nositel multikulturního obohacení Evropy! Martin Koller po řádění imigranta s nožem v Hamburku navrhuje tři radikální věci
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Analytik Martin Koller se obává, že po posledních teroristických útocích, kdy útočníci použili jako zbraň nůž, může být tento kus příboru v některých zemích Evropy zakázán. „Nedivil bych se, kdyby k něčemu takovému došlo a všichni se museli hromadně stravovat v nějakých jídelnách, přičemž vaření doma se stalo trestným činem. Na první pohled bláznivá myšlenka, ale v současné EU si to dovedu představit,“ odhaduje Koller. Stejně jako další islámské teroristické útoky, i ten v Hamburku je podle něho dokladem nemožnosti soužití civilizovaných Evropanů se značnou částí muslimů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Petrus (ČSSD): Městská policie nebo kamarádi na ulici?
Dopis ředitele městské policie na Praze 1 Bc. Miroslava Stejskala jeho podřízeným se stal během prázdnin velkým tématem českých médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Česká obchodní inspekce: Kontrola stánkového prodeje jahod nepřinesla nic pozitivního
S příchodem letní sezony se objevuje u českých silnic a veřejných prostranstvích měst a vesnic stánkový prodej ovoce a zeleniny. Česká obchodní inspekce Moravskoslezského a Olomouckého kraje se v těchto měsících zaměřila na stánkový prodej jahod. Celkem bylo provedeno 29 kontrol a ve 21 případech bylo zjištěno porušení zákona o ochraně spotřebitele.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Česká ekonomika dosáhne stavu plné zaměstnanosti
Statistici museli upravit predikci růstu naší ekonomiky. V roce 2017 je nově odhadován růst o 3,1 % HDP, což v praxi bude znamenat dodatečných 30 miliard korun pro českou ekonomiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Musíme se vzepřít bruselskému vydírání, burcuje Robejšek. Tvrdě kritizuje Sobotku
Zakladatel Realistů Petr Robejšek se vysmál premiéru Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD). Pokud dosluhující předseda vlády tvrdí, že se Česká republika vždy vyjadřovala jasně a srozumitelně k migrační krizi, má prý asi krátkou paměť. Sobotka podle Robejška vůbec nedělal to, co bylo potřeba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TA ČR: EU a farmaceutické společnosti nabízejí podporu v hodnotě 130 milionů eur vědcům
Do 24. října letošního roku se mohou vědecká pracoviště a malé či střední firmy hlásit do dvanácté výzvy iniciativy IMI 2. Jde o projekt veřejného partnerství podporovaný EU a významnými farmaceutickými společnostmi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Rumunsko – náš vzor, píší u Bakaly
„Česko není Balkán. Opravdu,“ poznamenal redaktor serveru Aktuálně.cz Daniel Anýž ve svém komentáři. Zároveň však dodává, že Balkán by měl být náš vzor – a poukázal na Rumunsko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Američané nemohou trestat Německo! Z Berlína se ozývá křik kvůli novým protiruským sankcím
Německá ministryně hospodářství Brigitte Zypriesová (SPD) se ozvala proti novým americkým protiruským sankcím. Dopadnou totiž i na německé firmy. Z toho důvodu Zypriesová chce, aby Evropská unie proti USA podnikla protiopatření. Píše o tom server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Ministerstvo financí: Ekonomika letos podle odhadů poroste o 3,1 %
V globální ekonomice se po několika letech slabého růstu začínají objevovat známky zlepšení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Zřejmě si budete muset koupit novou televizi. Prezident Zeman podepsal novou várku zákonů
Prezident Miloš Zeman dnes podepsal novelu zákona o elektronických komunikacích, která řeší přechod na televizní vysílání v novém standardu DVB-T2. Informoval o tom prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Tato změna má stát diváky podle odhadů vlády asi pět miliard korun za nákup nových televizních přijímačů nebo set-top boxů. Novela má také posílit práva klientů mobilních operátorů, doplňuje ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Na to mohou USA těžce doplatit! Tereza Spencerová varuje Trumpa
Analytička Tereza Spencerová se domnívá, že Spojené státy dělají hodně pro to, aby si znepřátelily takřka celý svět, Evropskou unii nevyjímaje. Nové sankce proti Rusku, které schválili američtí zákonodárci, totiž zasáhnou také EU. Washingtonu se ale může také stát, že nakonec bude bez spojenců a zůstane sám. Americká moc se pak může zhroutit...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Lacina (STAN): Proč si ti Starostové myslí, že to sami zvládnou?
Největší silou Starostů a nezávislých, kterou nejsou s to postihnout žádné průzkumy volebních preferencí, jsou lokální partnerská hnutí v regionech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Ministr dopravy Dan Ťok slavnostně zprovozní úsek silnice I/34 Pelhřimov – Ondřejov – Božejov
Ministr dopravy Dan Ťok v úterý 1. srpna slavnostně zprovozní dokončenou stavbu silnice I/34 vedoucí z Pelhřimova přes Ondřejov do Božejova. Tento úsek odvede tranzitní dopravu z několika obcí, kterými denně projede téměř šest tisíc vozidel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Nepravomocně odsouzená strážkyně levné elektřiny Vitásková definitivně končí ve funkci
Šéfka Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková končí ve funkci. Zítra ji nahradí nově vzniklá Rada ERÚ. V čele úřadu Vitásková stála od roku 2011.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Petice proti výstavbě Centra sociálních služeb Vysočany Rubeška
My, níže podepsaní, protestujeme proti záměru investora Rubeška Property s.r.o. stavět Centrum sociálních služeb Vysočany Rubeška.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Filip (KSČM): Občané jen nevěřícně kroutí hlavami
V letošním roce se občané nestačí divit, co všechno si různé politické strany, hnutí i někteří jednotlivci na volební kampaň připravili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Prezident republiky podepsal pět zákonů
Prezident republiky Miloš Zeman podepsal v pondělí dne 31. července 2017 pět zákonů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
John Bok: Spolek Šalamoun podal trestní oznámení na znalce obžaloby v trestní věci Petra Kramného
Dne 31.7.2017 podal spolek Šalamoun trestní oznámení na znalce v odvětví soudního lékařství, konkrétně na MUDr. Margitu Smatanovou, MUDr. Marka Dokoupila a Doc. MUDr. Františka Vorla, kteří vypracovávali znalecké posudky v trestní věci Petra Kramného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Vojenské lesy a statky obnovily díky dotacím EU bezmála 300 hektarů lesa po kalamitách
VLS dokončily s podporou Programu rozvoje venkova Evropské unie celkem čtyři projekty, které řeší důsledky živelných událostí z uplynulých let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Ministerstvo chystá tendr na nový systém pro vyplácení důchodů za 300 milionů
Ministerstvo práce chystá velký tendr na nový informační systém pro vyplácení důchodů. Vyjít by mohl asi na 300 milionů korun a Česká správa sociálního zabezpečení by ho měla začít používat v roce 2020. Výběrové řízení chce resort vyhlásit na konci prázdnin či začátkem září. Řekl to náměstek ministryně práce Robert Baxa. ČSSZ vyplácí 2,89 milionu starobních, invalidních a pozůstalostních penzí i nemocenskou či mateřskou. Přes úřad ročně proteče několik stovek miliard korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Robert Troška: „Bílý fašista ztupil svou hlavou ostří mačety mírumilovného muslimského uprchlíka“
Tak zněl komentář jednoho z diskutujících k muslimskému útočníkovi v Německu, který zavraždil jednoho nevinného člověka a další stačil pobodat. Komentář ukazuje na zoufalou situaci při hodnocení objektivity dnešních médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Dělá Zeman kampaň, když mluví s voliči? Zákon, který kandidátům sčítá peníze, je prý šílený
Publicista Štěpán Kotrba se ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz zamyslel nad podobou volebního zákona i zákona o volbě prezidenta. Zaměřuje se především na volební kampaně a na vyjádření člena Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí Jana Outlého.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Česká pošta: K 1. srpnu 2017 vznikne 8 nových pošt Partner
Česká pošta pokračuje i v roce 2017 v projektu Pošta Partner. Za uplynulý rok převedla na smluvní partnery celkem 149 provozoven. K 1. srpnu 2017 převede dalších 8 provozoven. Celkem k tomuto datu bude fungovat 364 pošt Partner.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Čunek: Jde o to vyhubit všechna prasata na daném místě
Hejtman Jiří Čunek se rozhodl ve Zlínském kraji vyhlásit stav nebezpečí kvůli africkému moru prasat. Opatření podle Čunka přijdou až na 12 milionů korun, které by měl uhradit stát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Klidně kamaraďte s krtečkem, ale zneužívat nám ho nebudete. Zástupce ocelářů a viceprezident svazu průmyslu Rafaj o evropském liberalismu a problémech s Čínou
ROZHOVOR Svět se hodně změnil. Právě Čína je toho dobrým příkladem. Svůj trh brání, ale má přebytek, takže do všech stran vyváží zboží s dumpingovými cenami. Je tedy čas liberální strategii Evropy přehodnotit, některé sektory více chránit a zavést reciprocitu. To říká první viceprezident Svazu průmyslu České republiky a místopředseda představenstva oceláren ArcelorMittal Ostrava Jan Rafaj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Toto sepsal Petr Honzejk ze strachu, že se Babiš spojí s Okamurou
Komentátor Petr Honzejk se na serveru iHNed.cz vyjádřil k současnému stavu politické scény. Na pomoc si vzal Hru o trůny, kdy podle jeho slov klíčová epizoda české hry se odehraje 21. října. „Finální rozuzlení čekejme až po ní,“ uvedl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Česká obchodní inspekce: Diskriminace spotřebitelů není na ústupu
Česká obchodní inspekce pravidelně monitoruje případné projevy diskriminačního jednání na spotřebitelském trhu ČR. V 1. čtvrtletí tohoto roku uskutečnila v rámci kontrolní akce 182 kontrol, v jejichž průběhu prověřovala, zda prodávající dodržují zákaz diskriminace spotřebitele při prodeji výrobků či poskytování služeb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Bartoš (Piráti): Populistům a oligarchům u nás nevyhrávají volby davy, ale nezájem
Šéf Pirátů Bartoš zahájí středočeskou předvolební tour 4. srpna na festivalu High Jump.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Úřad pro ochranu osobních údajů k závěrům kontroly NKÚ
Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) k závěrům kontroly hospodaření v letech 2013 až 2015 ze strany Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Nováková (TOP 09): Prioritou je pro mě občanská společnost, ne vysoká politika
Po pečlivém zvážení jsem se rozhodla nekandidovat do Poslanecké sněmovny PČR a vzdát se svého místa na kandidátce TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Lejno na botě autorky Harryho Pottera: Ukazovala, jaká je Donald Trump zrůda, a sama z toho má ostudu
Umělci se často nechávají unášet svými emocemi, aniž by se ohlíželi na realitu. A to zejména, když se jedná o politiky, se kterými se názorově neshodnou. Naposledy to předvedla známá britská spisovatelka a autorka série fantasy románů o Harrym Potterovi J. K. Rowlingová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Adam Mikulášek: Pravdu a lásku si rozvracet nedáme? Tohle nemůže dopadnout dobře
Tak máme další případ kriminálníka, který měl být deportován, leč nějak se to „nestihlo“. Není to první případ, kdy někdo určený k deportaci, třeba z pomsty, někoho zabil či znásilnil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Pribula (ANO): Nejnižší společenské vrstvy s žebráckou mzdou a příjmem nemají nárok na ochranu
Ústavní soud zametl a ukradl právo na nedotknutelnost soukromí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Maďarští socialisté slibují snížení daní
Socialistický kandidát na maďarského premiéra László Botka v rozhovoru pro týdeník 168 Óra (168 hodin) slíbil snížení daní všem Maďarům, kteří vydělávají méně něž 600 tisíc forintů. Potvrdil také, že program jeho strany obsahuje požadavek na zavedení třináctého důchodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Tak proboha, to ne! To je konec! Zaorálek začal křičet na Andreje Babiše. A dal si další pivo
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš a volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek se poprvé utkali tváří v tvář v diskuzi na hudebním festivalu Benátská! Vše pod taktovkou Jindřicha Šídla a Zuzany Kubátové ze serveru SeznamZprávy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Případy Rath a Dalík u soudu
Pracuje justice pro blaho občanů a republiky, nebo potřebuje nápravu? Úvaha občana bez právnického vzdělání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna: Loni si přivodilo úraz téměř 75 tisíc dětí
Období letních prázdnin se tradičně pojí s vyšším rizikem zdravotních úrazů u dětí. Ty se v létě věnují mnohem více pohybovým aktivitám a riziko je tak vyšší, než v jiné části roku. Nárůst počtu úrazů u dětí evidují lékaři i zdravotní pojišťovny. Zároveň stoupají i náklady na léčbu. Například Česká průmyslová zdravotní pojišťovna v roce 2016 zaplatila za léčbu dětských úrazů téměř 110 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Obchodování na ČMKBK: Kraje v prvním pololetí pokračovaly v efektivních nákupech energií
Většina krajů efektivně nakupuje elektřinu a plyn pro své objekty a zřizované organizace na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKBK), která je centrálním tržním místem pro obchodování dodávek energií v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Robejšek (Realisté): Česko, hospodářští migranti a EU
„Od počátku řešení migrační krize hovořila Česká republika jasným a srozumitelným hlasem“, čteme v prohlášení předsedy vlády, Bohuslava Sobotky. Jasně a srozumitelně? Sobotka již zřejmě zapomněl, že o tom nemůže být ani řeči. Naopak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Sdružení českých spotřebitelů: Označování potravin po česku
Sdružení českých spotřebitelů, z. ú. (SČS) si klade za cíl hájit oprávněné zájmy a práva spotřebitelů na vnitřním trhu EU a ČR, přičemž zdůrazňuje preventivní stránku ochrany zájmů spotřebitelů: „Jen poučený spotřebitel se dokáže účinně hájit“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Ne islámu, ne teroristům. Víc je bezpečnost našich občanů
Hnutí SPD požaduje zásadní kroky k zajištění bezpečnosti naší země a jejich občanů. Především odmítáme vnuceně přijímat nelegální imigranty a odmítáme islamizaci naší země pod záminkou multikulturalismu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Jan Bureš: ČNB rozhodne, jak naložit s novou prognózou a určí směr koruně
Klidné vody letního obchodování by mohla v tomto týdnu trochu rozvlnit ČNB. Nová prognóza centrální banky pravděpodobně ukáže podobný výsledek jako ta stávající (tedy alespoň na měnově-politickém horizontu) a bude centrálním bankéřům ukazovat, aby zvýšili sazby ve třetím kvartále tohoto roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Krejza (ODS): Když modrá přebarví zelenou. Být ekologický není volba, ale povinnost
Také si občas kladete otázku, proč se starat o životní prostředí? Nemusíte být Zeleným, abyste se choval zeleně, chce to jen zdravý rozum a uvědomit si, že když se ztratíte na přechodu pro chodce, po kterém chodíte každý den kvůli smogu a mlze, je ně
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Vepřín v Letech se může převést na stát. Suma se zatím neví
Valná hromada AGPI souhlasí s převodem vepřína v Letech u památníku romského holokaustu na stát. Sumu, kterou by stát měl zaplatit, firma neuvedla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Sídlo ÚZSVM ve Znojmě bylo prohlášeno za kulturní památku
Ministerstvo kultury prohlásilo budovu s pozemkem, ve které sídlí pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových ve Znojmě za kulturní památku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Senátor Nytra: Představuji vám svého kandidáta
Kubera for president!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Expolitik přeje manželům Babišovým osud Hitlera a Evy Braunové. Zato Čížková z Blesku...
Exposlanec za ODS Daniel Petruška zveřejnil na svém facebookovém profilu poměrně ostrý komentář k fotografii exministra financí Andreje Babiše (ANO) s novomanželkou Monikou. O sobotní svatbě šéfa hnutí informoval i deník Blesk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Etnický původ mladých kriminálníků ve Švédsku není znám, ale... Švédský server opatrně naznačil, jaká je pravda
Ve Švédsku se do centra pozornosti médií opět dostala kriminalita mladých migrantů. Konkrétně v ulicích Stockholmu se pohybují stovky dětí přistěhovalců, se kterými si místní úřady nevědí rady.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Kauza „odchod kvůli Ortelu“: Radek Banga dostal cenu Charty 77, za psaní o něm teď policie posílá do kriminálu
Dvěma mužům hrozí vězení za to, že kritizovali zpěváka Radka Bangu alias Gipsyho.cz. Ten loni při vyhlášení Slavíků odešel na protest ze sálu kvůli ocenění skupině Ortel. Píše o tom server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Alkoholik Havel, Letiště Miloše Zemana? Zdeněk Zbořil pronáší dosti drsné srovnání
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Pokud si Starostové myslí, že nastává ‚teď, anebo nikdy!‘, neměli by zapomínat ani na to ‚nikdy‘.“ Doktor Zdeněk Zbořil si v dnešním Rozjezdu všímá situace STAN, kteří tak nějak „po sobotkovsku“ odsunuli Gazdíka. Věnuje se také rozhodování senátora Kubery o kandidatuře na prezidenta. Jeho příběh je podle Zbořila velmi podobný politické story senátora Jiřího Čunka. A že Zeman vzdá prezidentství? „Beru jako inspiraci,“ reaguje Zbořil a zcela neodmítl ani scénář Kubery o případné budoucí roli vicepremiéra pro Jiřího Čunka. A co aktivisté, kteří u Čapího hnízda, kde se ženil Andrej Babiš, vyzývali k bojkotu jeho výrobků? „Těch osm aut, která bylo vidět v reportáži na novinkách.cz, bylo v cenách 1,5-2,5 mil. korun a možná ta vzadu byla ještě dražší,“ podotkl Zbořil s tím, že k majetku přišli, ale slušnému chování se nenaučili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Martin Komárek: Udělá Babiš puč s Kriminálkou Anděl?
V rozhovoru pro DVTV jsem dostal podivuhodnou otázku. Prý zda nemůže být Babiš ohrožením demokracie. Položila mi ji patrně nejlepší televizní novinářka v zemi. Proto je mi tak zatěžko říct, že ta otázka je debilní. Omlouvám se paní Drtinová, ale trvám na tom.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Kupka (ODS): Zastánkyně pokroku za každou cenu si našla nové cíle
Komentář místopředsedy ODS Martina Kupky k tažení ministryně Marksové proti dětským centrům
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Hejtman Štěpán: Kvasinská automobilka se rozvíjí velmi rychle, my na to potřebujeme reagovat
Zastupitelé obce Kvasiny na Rychnovsku schválili změnu územního plánu, která byla zásadní pro další rozvoj průmyslové zóny Kvasiny - Solnice. V zóně působí masivně rostoucí závod automobilky Škoda Auto. Obec ke schválení změny územního plánu přistoupila poté, co vláda v červnu rozhodla o zvýšení státních investic do infrastruktury v zóně ze tří na šest miliard korun. Zvýšení státní podpory obec s 1500 obyvateli označila za klíčovou věc pro řešení dosud nevyváženého rozvoje v okolí zóny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Kdy budeme pokutováni i za otevřená okna domů a bytů?
Komentář Iva Valenty na Facebooku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Ministerstvo financí: ČR obdržela v prvním pololetí z EU o 16,7 miliardy více než odvedla
V průběhu prvního pololetí 2017 obdržela České republika z rozpočtu EU příjmy ve výši 39,5 mld. Kč a současně odvedla do evropského rozpočtu 22,8 mld. Kč. ČR tak v první polovině roku 2017 obdržela o 16,7 mld. Kč více, než do evropského rozpočtu odvedla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Dětský letní tábor ve Smilovicích s hasiči
Příslušníci HZS Středočeského kraje a MV-GŘ HZS ČR potěšili představením hasičské práce a zároveň poučili více než 200 dětí na dvou turnusech letního dětského tábora.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Dvojnásobný vrah milost dostal, otec bránící dcery nikoliv
Ta story z webu Forum24.cz je sice již staršího data, ale stále aktuální. Prezident Miloš Zeman vyzývá občany k ozbrojování, a bránění se zlu, pak však statečné lidi nechá napospas soudní zvůli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Herman útočí na právní pořádek své vlastní země, rozčiluje se Grebeníček
Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) podle poslance KSČM Miroslava Grebeníčka nehájí zájmy ČR, ale v dikci landsmanšaftu útočí na právní pořádek a nepravdivě obviňuje republiku z údajné etnické čistky na Němcích. Grebeníček to napsal v písemné interpelaci na místopředsedu vlády a předsedu KDU-ČSL Pavla Bělobrádka, v níž mu klade otázky ohledně jeho účasti na letošním sudetoněmeckém sjezdu v bavorském Augsburgu, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Krajině, letošnímu tématu NPÚ, se bude věnovat i zářijový seminář v Hořovicích o vesnickém stavitelství
O vesnických sídlech v kulturní krajině bude rokovat zhruba 120 účastníků celostátního odborného semináře, který se uskuteční ve dnech 13.–15. září 2017 v Hořovicích. Jeho pořadateli a partnery jsou generální ředitelství Národního památkového ústavu a NPÚ, územní odborné pracoviště středních Čech, Středočeský kraj, Muzeum Českého krasu v Berouně a město Hořovice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Generálmajor Hynek Blaško: Politická ignorace
Nezájem vlády, poslanců o vnitřní dění v armádě, ale i ve společnosti se projevil v poslední době schválením vyslání vojáků do Pobaltí, nákupů techniky pro armádu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Organizační výbor svolal srpnovou schůzi Senátu, začne 16. srpna
Do Senátu přišlo z Poslanecké sněmovny 22 návrhů zákonů a další tisky. Senát je projedná v polovině srpna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Petice: Zastavme utrpení zvířat při přepravě z ČR do Turecka a dalších zemí mimo EU
Neexistuje žádné ospravedlnění toho krutého a zbytečného obchodu. Jediným řešením je úplný zákaz exportu hospodářských zvířat z ČR do zemí mimo EU. Prosíme, podepište petici ještě dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Berg (Zelení): Polsko kácením pralesa podřezává samotné principy, na kterých stojí Evropská unie
Komentář Michala Berga, místopředsedy Zelených ke kácení v Bělověžském pralese
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Chovancovo ministerstvo bude dohlížet na systém čipových občanských průkazů
Prezident Miloš Zeman dnes podepsal návrh nového zákona o elektronické identifikaci, který zakotví pravidla například pro používání občanských průkazů s čipem podle evropských směrnic. O Zemanově podpisu normy i doprovodné předlohy informoval Hrad. Na fungování systému bude podle zákona dohlížet Ministerstvo vnitra, které bude udělovat akreditace poskytovatelům těchto služeb, doplňuje ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Radomil Bábek: EET - Nástroj posilování moci státu
Ještě začátkem roku 2015 jsem byl rezervovaným příznivcem nějaké formy elektronické komunikace podnikatelů se státní správou. Potom jsem na konci února dostal k posouzení návrh zákona o evidenci tržeb a zhrozil jsem se. Z návrhu ministerstva financí bilo do očí, jak je zákon nepřátelský vůči podnikatelům a živnostníkům, s jak špatnými úmysly byl připraven.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Český statistický úřad: Pokračoval pokles výroby masa, nákup mléka se zvýšil
Ve druhém čtvrtletí 2017 bylo vyrobeno 110 736 tun masa. Výrazně poklesla výroba hovězího, pokračoval již dlouhodobý pokles výroby vepřového a v ustáleném vývoji výroby drůbežího došlo v tomto čtvrtletí ke zvýšení o 3,2 %.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Český rozhlas si pozval starostu Palerma a ten spustil: Nejbezpečnější je nové migranty vítat...
Rozhodl se rozbít sicilskou mafii a jako jeden z mála politiků přežil. V pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu vystoupil starosta Palerma Leoluca Orlando, který většinu svého vystoupení věnoval právě mafii a uprchlické krizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Brož (Zelení): Kdy je ten správný čas podpořit finančně Zelené? Kdykoliv
Chtělo by se napsat: volby se blíží, proto právě teď Strana zelených potřebuje vaší ochotu ji podpořit a to vlastním nasazením i financemi! Jenže toto tvrzení není správné. Volby se na nás valí v podstatě každým rokem – žijeme tak v situaci nepřetržité předvolební kampaně – a strana jako taková musí fungovat neustále, tedy i v mezidobí voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Platba kartou ve vlacích Českých drah usnadní nákup jízdenek i doplňkových služeb
České dráhy po roce a půl testování postupně nasadí do provozu 382 terminálů pro bezhotovostní platby ve svých vlacích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Umělec obvinil Šimona Pánka z vážné věci. Poslal vzkaz kritikům Babiše a vypořádal se s poměry po roce 1989
ROZHOVOR „I tady na Floridě potkáváme na parkovištích před obchody a v obchodech muslimské ženy a dívky, ale zahalené od hlavy po paty jsme tady nepotkali ani jednu. Šátky na vlasech, to ano, ale víc ne,“ říká režisér Jiří Adamec, který tráví část roku s rodinou v Miami. Řekl svůj názor na koupání v burkinách na českých veřejných koupalištích a promluvil i ohledně dalšího útoku, který se odehrál v pátek v Německu. „Nerozumím tomu, jak je možné, že jsou evropští vůdcové stále stejně slepí i hluší,“ říká známý režisér.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
NKÚ: Hospodaření vybraných úřadů? Znevýhodňování uchazečů při zadávání veřejných zakázek i chyby v účetnictví
Nejvyšší kontrolní úřad prověřil, jakým způsobem hospodařily se státními penězi v letech 2013 až 2015 Státní úřad pro jadernou bezpečnost (SÚJB), Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) a Úřad průmyslového vlastnictví (ÚPV).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Nelegální technopárty: Bylo to hrozné, svědčí občanka, která tam žije. Koluje VIDEO s močůvkou
Bývalá moderátorka Snídaně s Novou Radka Pilná se v souvislosti s technopárty u Osečka obula do policie. Podle jejích slov totiž muži zákona situaci nezvládli a občany neochránili. Píše o tom na svém blogu. Své pak k nelegální technopárty uvedli i zástupce veřejné ochránkyně práv Stanislav Křeček či publicista Štěpán Kotrba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Ladislav Větvička: Burkiny? Multikulti průser Západu začal drobnostmi. Pedofilie, nekrofilie, o to jim jde. Lepší náš pitomec než pitomec v Bruselu
„Můžu si myslet o Polácích, kteří lezou do sauny oblečeni, že jsou prasata. Můžu si myslet o hinduistech v Indii, kteří lezou do bazénu oblečeni, že jsou prasata. Ale je to jejich volba a já v jejich zemi jejich volbu respektuju a chovám se podle toho. V mé zemi je to jinak. Pokud se jim to nelíbí, myslet si o tom můžou, co chtějí, ale ať tu nelezou, pokud se neumí chovat podle pravidel hostitele.“ Tak se vypořádává s otázkou burkin vícenásobný Bloger roku, cestovatel a spisovatel Ladislav Větvička. Ten v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rovněž podpořil Jiřího Čunka a Jaroslava Kuberu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Prostě nás budou zavírat, odhaluje Laudát nebezpečné kroky českého státu. A promlouvá o TOP 09 tak, že Kalousek nebude nadšen
ROZHOVOR Andrej Babiš nás připravuje o demokracii. Spolu s koaličními partnery schválili zákony, které nám mohou nadělat velké problémy a nastolit v České republice restriktivní režim. Tak mluví o předsedovi hnutí ANO končící poslanec za TOP 09 František Laudát. „Já si to nemyslím, já to vím,“ tvrdí a jedním dechem dodává, že díky těmto zákonům se lze lehce zbavit nepohodlných lidí, zavřít je bez jakýchkoliv základních práv. Podle jeho slov má stát v registrech o každém kompletní přehled, a to od zdravotního stavu až po majetkové poměry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 06:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist