Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.582x, což odpovídá cca 186.904-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Markéta Šichtařová rozebrala úvahy Angely Merkelové o solidaritě. Je to prý takový nesmysl, až je to legrační
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Z návrhů daňových změn, s nimiž přicházejí sociální demokraté hrnoucí se do druhé vlády Andreje Babiše, je Markétě Šichtařové docela nevolno. Žasne nad tím, že v ČSSD pořád nechápou, že přímé daně ekonomiku ničí nesrovnatelně víc než daně nepřímé. Věří tomu, že Česká republika nepodlehne ani sílícím ekonomickým tlakům a nepřijme kvóty diktující počty jí přidělených migrantů. V té souvislosti se podivuje nad legrační hláškou německé kancléřky Angely Merkelové, že solidarita není jednosměrnou ulicí, jako kdyby měli být chudí solidární s bohatými.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Zdeněk Lanz: Co si to ten herec dovoluje? Má snad nás všechny za úplné voly?
Počátkem telegrafie bylo doručování jednoduchých zpráv pomocí zvuků bubnů a kouřových signálů. Optický telegraf byl představen v druhé polovině 17. století, praktického využití se dočkal ale až koncem 18. století. První telegraf na elektromagnetickém principu byl sestrojen v první polovině 19. století, první bezdrátový přenos mluveného slova se uskutečnil v roce 1905.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Ten udavač se vysmívá i tobě. Práskač, mluví nějakou hatmatilkou. Na Václaváku to rozbalila Bára Štěpánová, ze záznamu si pouštěli slova o Babišově vězení
REPORTÁŽ Ve 13. hodin v neděli 25. února odstartovala na Václavském náměstí v Praze demonstrace za Svobodu, demokracii a svobodné podnikání, v den přesně na 70. výročí únorového puče, který v tehdejším Československu v roce 1948 provedli komunisté. Akce u sochy sv. Václava se podle předběžných odhadů zúčastnily stovky lidí. Zněla ostrá slova na adresu prezidenta Miloše Zemana, komunistů a trestně stíhaného premiéra v demisi Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Ne. To není možné! Ester Ledecká i po ohromném úspěchu terčem redaktora Českého rozhlasu
Dech beroucí závěrečný ceremoniál dnes ukončil zimní olympijské hry v korejském Pchjončchangu. O „rozruch“ na domácí scéně se postarala opět Ester Ledecká, která nejen píše sportovní dějiny, ale také odmítala komunikovat s médii do svého prvního závodu. Po skončení sklízí kritiku, že nenavštívila Český dům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Je třeba odpovědět paní ministryni v demisi
Vžýdy, když jde o peníze či vojenské zakázky, tak se najde mnoho odborníků, kteří se tváří, že tomu rozumějí. Pak se ovšem ukáže pravý opak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Šlechtová do měsíce rozhodne o způsobu nákupu vrtulníků
Ministryně obrany Karla Šlechtová (za ANO) do měsíce rozhodne o způsobu zadání nákupu dvanácti víceúčelových vrtulníků pro českou armádu. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce dnes řekla, že od pátku má k dispozici od vojáků upravené požadavky na nákup za několik miliard korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
P. C. Roberts: Americké elity se svou „Russiagate“ dokonale zkompromitovaly
Stephen Cohen, emeritní profesor ruských studií a ruské politiky na newyorské a princentonské univerzitě ve své stati na webu The Nation konstatuje, že dalším rozmazáváním ničím neprokázané teorie Russiagate se její původci a rozšiřovatelé z řad demokratů a presstitutek dopouštějí následujícího: 1) Ohrožují institut amerického prezidentství. 2) Obviňováním Ruska z „aktu války“ ohrožují bezpečnost USA. 3) Ponižují americké voliče. 4) Diskreditují americká média. 5) Činí z demokratické strany spolek, snažící se získat moc podněcováním a rozšiřováním konspiračních teorií. 6) Prokazují, že americké elity se skládají z lidí, postrádajících jak inteligenci, tak i mravní integritu a čest.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Ministr Metnar: České poště chybí smysluplná vize fungování
Prohlášení ministra vnitra k situaci v České poště
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Petr Sedláček: Komik Hamáček
Novopečený předseda ČSSD dnes zavítal do pořadu Václava Moravce. Potvrdil tam, že pod jeho vedením se sociální demokracie neobrodí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
KDU-ČSL: Nejde o nic menšího než o naši budoucnost
KDU-ČSL na facebookovém profilu k únorovým událostem 1948
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Přečtěte si, co mnozí nechtějí, aby spatřilo světlo světa: Nejnovější Newsroom Tomáše Kňourka. Žvásty hrstky novinářů, CIA, dobroděj Bakala, ČT, „mejnstrýmová stoka“…
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Třicátá léta minulého století v Německu začíná připomínat nynější atmosféra dehonestací a nálepkování těch, kteří mají jiný názor než ti, jež používají krásná slůvka o demokracii, svobodě slova, západních hodnotách, kritickém myšlení. Nutí lidi povinně se klanět jejich ideologii, a kdo je nemíní poslouchat, toho budou zatím jen mediálně špinit. Místopředseda Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek vybírá aktuální příklady myšlenkové totality i absolutně selektivní aktivistické novinařiny a ptá se, kdo potom informuje a kdo dezinformuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Komunista přiznal, zemi jsme přivedli ke krachu
Dnes si připomínáme neblahé sedmdesáté výročí komunistického puče. Škody, které naší zemi způsobil, jdou do stamiliard korun. Minimálně osm tisíc mrtvých v důsledku rudého teroru vyčíslit penězi nejdou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Lidovec Bartošek se u Moravce smál Šlechtové: Vy to ministerstvo určitě nespasíte
Země NATO se v roce 2014 domluvily na tom, že budou v příštích deseti letech směřovat ke dvouprocentním výdajům na obranu. Ministryně obrany Karla Šlechtová uvedla, že se zavázali k tomu, že v roce 2020 dosáhnou výdajů na obranu ve výši 1,4 procenta HDP. „V tuto chvíli k tomu čísla nevedou, udělám vše pro to, abychom slib v roce 2024 dodrželi,“ uvedla ministryně na ČT24 v pořadu Otázky Václava Moravce. „Vy ministerstvo obrany nespasíte,“ reagoval na její slova místopředseda lidovců Jan Bartošek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Události, které vedly ke komunistickému převratu v únoru 1948
Komentář předsedy ODS na facebookovém profilu k výročí února 1948
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Únor 1948 připomenou pietní akce a demonstrace za svobodu na Václavském náměstí
Na řadě míst Česka si dnes lidé připomenou 70. výročí komunistického převratu z roku 1948. V důsledku takzvaného Vítězného února se moci v Československu ujal totalitní režim s vládou jediné strany. Kulaté výročí připomene mimo jiné demonstrace na Václavském náměstí nebo mše za kněze Josefa Toufara, který byl jednou z obětí komunistického režimu, připomněla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Gottwald měl vlastní cestu. Zničili mu ji ne z Kremlu, ale ze Západu. Historik a komunista Josef Skála předkládá k výročí Února ’48 fakta, o kterých se nemluví
Připomínáme si sedmdesát let od událostí Února 1948. Josef Skála, historik a místopředseda KSČM, patří k těm, u kterých se kombinuje erudice vědce se zajímavými informacemi. V obsáhlém rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rozebral nejen únorové události, ale i rozcestí následujících čtyřiceti let. Informace, které přináší, jsou často pozoruhodné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 06:35, zobrazit podobné
ÚZSVM v Českých Budějovicích našel využití pro budovu, převzatou od policie
Územní pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) České Budějovice převzalo od Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje budovu v Dobrovodské ulici v Českých Budějovicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Žatecká (ČSSD): Ohlédnutí za událostmi roku 2017 a plány na rok letošní
Již druhým rokem po sobě proběhlo setkání starostky města Romany Žatecké s partnery města – se sponzory, spolky, s příspěvkovými organizacemi města, firmami, které v České Lípě působí a téma bylo jediné – ohlédnutí za událostmi roku 2017 a plány na rok letošní. „Loni jsme se setkali poprvé, abychom zhodnotili rok, který právě uplynul, a řekli si, co město Česká Lípa připravuje pro rok, který právě začíná. Považuji za svoji povinnost složit vám, veřejnosti a partnerům města, každoročně účty roku minulého a informovat vás o příležitostech roku nadcházejícího,“ uvedla v úvodu Romana Žatecká a poté již odprezentovala rok 2017 a vizi 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 22:35, zobrazit podobné
„Podíváme se na Pelíšky a Kolju jako vždy...“ K Vítěznému únoru se vyjádřila i poslankyně ODS, která chce referendum o Czexitu
Na řadě míst České republiky si dnes lidé připomínali 70. výročí komunistického převratu z roku 1948. V důsledku Vítězného února se moci v Československu ujal totalitní režim s vládou jediné strany. Zuzana Majerová Zahradníková, poslankyně ODS, která prosazuje referendum o EU, se při příležitosti kulatého výročí domnívá, že nová nesvoboda nám hrozí neustále. Neměli bychom ignorovat její symptomy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 22:35, zobrazit podobné
František Dostál: Ještě několik slov k náletu 14. února 1945
Do nedávného fotoblogu, kde jsem se zmínil o náletu na Prahu v roce 1945, se přimotala fotografie ze 70. let pořízená ve starých Holešovicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Vítězný únor? Bylo to trochu jinak. Čtěte o aféře, která mu předcházela a málem skončila „špagátem“ pro válečného hrdinu
Únorový komunistický převrat v roce 1948 odstartovala obří provokace Státní bezpečnosti a vojenské zpravodajské služby, jejíž obětí bylo několik desítek československých vlastenců v čele s hrdinou východní fronty Pravomilem Raichlem, tvrdí známý badatel a historik Jaroslav Čvančara. Podle něj také šlo o vůbec první komunistický monstrproces v dějinách našeho státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Před Hradem protestovala skupina, kterou proslavil svlečený Marek Hilšer. Vítězných únorů už prý bylo dost
Aktivisté ze skupiny Kaputin protestovali v neděli před Pražským hradem proti vývoji v České republice. Označují ho totiž za plíživou likvidaci demokracie. Symbolicky si pro protest zvolili 70. výročí Února 1948, kdy nastal komunistický převrat. Dost bylo Vítězných únorů, takový název akce nesla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Politolog vysvětluje, proč Zeman jede na sjezd KSČM: Jeho černou můrou je vláda Babiše s ODS
Miloš Zeman jako vůbec první prezident České republiky vystoupí na sjezdu KSČM. Podle politologa Jana Bureše zatím není třeba hledat nějaký projev totalitního myšlení. Zeman se i dnes chová jako politický pragmatik. Tak se ostatně choval po celou dobu svého veřejného působení, od roku 1968 až do teď. Dnes se prý snaží zaplašit svou velkou noční můru, kterou pro Zemana představuje návrat ODS do vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Vítová: Otevřený dopis panu prezidentovi k Dublinu IV a globálnímu kompaktu
Tento rok bude rokem závažných rozhodnutí pro náš stát, a to s obrovskými dopady nejen pro jeho obyvatele, nýbrž i pro národ jako takový. Má být totiž projednána a podepsána smlouva Dublin IV a následně i smlouva OSN tzv. Globální kompakt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Exministr Herman: O komunistech nemám iluze. Kdyby mohli, vrátí se zase k násilí
ROZHOVOR Jednou z chyb polistopadového období bylo podle exministra kultury, místopředsedy KDU-ČSL Daniela Hermana to, že komunistická strana, respektive lidé, kteří byli s režimem úzce spojeni, nebyli zbaveni ekonomického vlivu. A často později transformovali ekonomický vliv do vlivu politického. „Komunisté jsou věrni své komunistické ideji, a jen proto, že nemají možnost uskutečňovat program násilné revoluce v praxi, to nedělají. Ale nemám vůbec iluze o tom, že kdyby mohli, tak by se k této praxi vrátili,“ prohlásil bývalý šéf Ústavu pro studium totalitních režimů k výročí Února 1948.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Lesy Praha: Prostor před libeňským nádražím se zazelená novými pavlovniemi
Na příjemnou změnu a svěží prostředí se mohou těšit obyvatelé pražské Libně i cestující z místního vlakového nádraží. Na jaře letošního roku zahájíme kompletní rekonstrukci dvouřadého stromořadí a zeleně u parkoviště před libeňským nádražím. Českomoravskou ulici tak brzy zkrášlí 15 nových stromů pavlovnie plstnaté a prostor rozkvete i novými výsadbami okrasných trav, cibulovin a trvalek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Ministryně Schillerová: Pravda o daňovém balíčku a jeho vlivu na zdanění pronájmů
Ministerstvo financí předložilo do vnějšího připomínkového řízení daňový balíček pro rok 2019, který snižuje daňové zatížení českým daňovým poplatníkům o 23 miliard korun, a představuje tak největší snížení daňové zátěže za posledních deset let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Afričan ubodal faráře deštníkem. V Berlíně
Berlínská policie šetří případ vraždy, se kterým se patrně ještě nesetkala. Pachatel z Afriky zvolil k usmrcení své oběti skutečně netradiční nástroj. Podrobnosti o tragédii přináší deník Bild, ale i další německá média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Daňová Kobra ukončila vyšetřování podvodu za téměř 800 milionů korun
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) operující v rámci Daňové Kobry odhalili podvody maskované za podnikání v oblasti polygrafie ve výši téměř 800 milionů. Státnímu zástupci navrhli obžalovat 5 osob, kterým za krácení daní hrozí 5 až 10 let odnětí svobody, některým až 12 let za zneužití pravomoci úřední osoby. Členové Daňové Kobry se k případu s krycím názvem TISKAŘ dostali na základě informace z jiného vyšetřování, na kterém již pracovali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Tomáš Krystlík: Češi si nedemokratický stát přáli
K 70. výročí Vítězného února lze nalézt řadu článků o tom, jak československému obyvatelstvu byla změna režimu vnucena, přičemž žádný z nich se nezmiňuje, že ji nevyvolala jen KSČ s podporou SSSR, nýbrž i velkou měrou lhostejnost Čechů k porušování demokratických zásad spojená s autodoktrinací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Na Václaváku se demonstrovalo za svobodu. Mluvil Pospíšil, pouštěl se Jakeš na Červeném Hrádku
Na demonstraci za svobodu, demokracii a svobodné podnikání na Václavském náměstí se sešly stovky lidí. Někteří z nich měli transparenty s protikomunistickými hesly nebo kritikou premiéra Andreje Babiše (ANO). Demonstraci v den výročí komunistického převratu v roce 1948 uspořádali zástupci občanských iniciativ, podnikatelských sdružení, některých parlamentních i neparlamentních politických stran a Konfederace politických vězňů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Opilec, podvodník, idiot
Nepíšu o sobě, píšu o nich. Demokratická menšina výboru pro kontrolu zpravodajských služeb Sněmovny reprezentantů amerického Kongresu zveřejnila odpověď na obvinění republikánské většiny, že Demokraté zneužili FBI a ministerstvo spravedlnosti v prezidentských volbách proti štábu Donalda Trumpa. Je to jako v prádelně, kde strany vystavují veřejnosti protivníkovy znečištěné podvlékačky, a ze zmateného děje se vynořují postavy, které čekají na filmové plátno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Věznice se nesmí zadrhnout
Slovácký senátor komentuje na facebookovém profilu jednání o financování rekonstrukce bývalé věznice v Uherském Hradišti
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Paroubek: Zažíváme nový Únor (1948)?
V těchto dnech si připomínáme sedmdesáté výročí komunistického převratu v únoru 1948. Komunisté tehdy využili velké taktické chyby části ministrů nekomunistických politických stran, kteří podali 20. února 1948, demisi. Ministrů za národně socialistickou, lidovou a slovenskou demokratickou stranu byla ovšem ve vládě menšina a nepřipojili se k nim v tom okamžiku ani ministři za stranu sociálně demokratickou (později ovšem ještě dva odstoupili), ani například Jan Masaryk, který byl vnímán jako jakýsi osobní zástupce prezidenta Edvarda Beneše ve vládě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Otče profesore Tomáši, mohl byste si nejprve opatřit fakta? Drtivá odpověď Halíkovi na jeho text o Dukovi
V české katolické církvi to znovu pořádně jiskří. Tajemník kardinála Dominika Duky Milan Badal se totiž důrazně ohradil proti výrokům profesora Tomáše Halíka. Přesvědčte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Zeman definitivně prokázal, že je zalitý žlučí, píše komentátor Kmenta. Nedokáže už projevit ani základní slušnost svému nejbližšímu spolupracovníkovi
Když prezident Miloš Zeman nepřišel na poslední rozloučení s expremiérem Stanislavem Grossem, novinář Jaroslav Kmenta se prý ani tolik nedivil, vždyť Zeman považoval Grosse za zrádce, za člověka, který mu v roce 2003 vrazil kudlu do zad a zastavil Zemanovu cestu na Hrad. Ale to, že se Zeman neobjevil na posledním rozloučení se svým dlouholetým přítelem a politickým spojencem Miroslavem Šloufem, Kmenta považuje za projev prezidentovy zbabělosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Herman a Drahoš na Újezdě varovali před možným návratem totality
Před plíživým návratem totality a umělým rozdělováním společnosti varovali řečníci při vzpomínkové akci na oběti komunismu. Konala se na pražském Újezdě v předvečer 70. výročí převzetí moci komunisty v někdejším Československu. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Ať si paní Šabatová nastěhuje dvacet Romů do bytu. Stát je na ně moc laskavý, nedonutí je dělat, promlouvá senátor- továrník, který jim dává práci
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Kdo chce, může dneska dělat. Lidí na práci je málo. Žádná diskriminace tu není. Tu si dělají sami ti, kteří nejsou schopni se zařadit do normálního pracovního procesu a normálně fungovat,“ říká senátor, továrník a starosta Albrechtic v Jizerských horách Jaroslav Zeman (ODS) k údajné diskriminaci Romů, za kterou je Česká republika pravidelně kritizována. „Opravdu se mezi nimi někteří dobří najdou, ale jsou to jednotky z desítek. Pomáhal jsem i některým se vzděláním. Je však spíše potřeba být na ně spíše tvrdý, a stát je na ně moc laskavý a nedonutí je trvale dělat,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Vlastimil Vondruška: Palestinský národ neexistuje. Židé raději zemřou, než by se vzdali své odvěké vlasti. Je jen jediné řešení starého sporu
ROZHOVOR Ve dvou na sebe navazujících rozhovorech hovoří o tomto víkendu spisovatel a historik Vlastimil Vondruška o tom, co si prožil židovský národ. V dnešním pokračování připomíná okolnosti vzniku Státu Izrael i to, že žádný palestinský národ neexistuje. O palestinském lidu se mluví pouze z politických a taktických důvodů, protože to vyžadují národní zájmy Arabů. Arabové nikdy nepřipustí, aby na „jejich“ území Židé žili. A Židé raději zemřou, než by se vzdali své odvěké vlasti. Proto existuje jediná možnost, že si znesvářené strany vyřídí spory samy tváří v tvář. A bez rukaviček. Zásahy amerických, ruských a evropských politiků zatím vše jen komplikují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
MŠMT: Experti představili nové metody výuky o holocaustu
V prostorách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy představili čeští i zahraniční odborníci nové metody výuky o holocaustu. Celostátní seminář připravil ve spolupráci s MŠMT Národní institut pro další vzdělávání a Památník holocaustu Yad Vashem v Jeruzalémě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Olympijské hry byly úžasné
XXIII. zimní olympijské hry byly ukončeny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
John Bok při výročí vzpomíná: Můj otec jako jeden z mála západních letců vstoupil ke komunistům. Já se s ním hádal už v deseti letech!
ROZHOVOR Otec českého disidenta Johna Boka utekl na začátku II. světové války před nacisty na východ, kde byl zajat a uvězněn v gulagu, ale pak se dostal do Anglie, kde se z něj stal letec u 311. bombardovací perutě Britského královského vojenského letectva (RAF). U RAF pak Bedřich Bok zůstal až do konce války. Jenže v Anglii se nezabydlel a vrátil se zpátky do Československa i se svou anglickou manželkou Florence Mary, prý kvůli rodičům. „Můj tatínek bohužel uvěřil komunistické lži, a dokonce vstoupil do komunistické strany, což byl jeden z mála západních letců! Kvůli jeho levicovému smýšlení jsem se s ním hádal už ve svých deseti letech!“ vzpomíná na to John Bok pro ParlamentníListy.cz. Jeho tatínka nezlomil ani tzv. Vítězný únor, ale ani padesátá léta, i když kvůli Horákové psal vysokým funkcionářům...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Pajonk (Svobodní): Čím budou jednotlivci svobodnější, tím menší šanci budou mít extremisté
Předseda Svobodných a zastupitel Zlínského kraje Tomáš Pajonk se dnes zúčastnil Demonstrace za svobodu, demokracii a svobodné podnikání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Potravinářská inspekce zjistila další polská jablka s pesticidy
Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zjistila v průběhu posledních měsíců již několikátý případ v tuzemsku prodávaných jablek s nadlimitním obsahem pesticidů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Příspěvek Šafrová fóra k výročí: Před sedmdesáti lety lůza pokořila elitu. A teď zase padáme do bolševického bahna
V posledních dnech si připomínáme sedmdesát let od komunistického puče, tyto smutné události v roce 1948, které zdevastovaly společnost, komunisté pojmenovali Vítězným únorem. I po takové době se tu ale odehrává jistá podobná skutečnost, a to ta, že komunisté a extremisté požadující náš odchod ze západních struktur a opětovný návrat do sféry vlivu Ruska se sešli ve volebním štábu znovuzvoleného prezidenta republiky, kde se někteří z nich opili a další napadli novináře, napsali ve svém textu přispěvatelé serveru Forum24.cz Michal Závada a Jan Jandourek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj chce bojovat proti suchu. Ohrožení se týká stále většího území
Zastupitelstvo Pardubického kraje schválilo vyčlenění částky dvou milionů korun na realizaci opatření, která mají pomoci regionu vyrovnat se se změnami klimatu především v souvislosti se suchem. Plány kraje navazují na schválenou Koncepci ochrany před následky sucha pro území České republiky, kterou schválila česká vláda v červenci minulého roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Niedermayer (TOP 09): Společným základem daně proti podvodům
Pravidla pro odvody daní společnostmi ve státech, kde vytvářejí svůj zisk - společný základ daně a jeho konsolidace - je již řadu měsíců jedním z hlavních témat hospodářského výboru Evropského parlamentu. Politické strany v Evropském parlamentu bez ohledu na svoji orientaci na pravolevém spektru vyjadřují podporu novým pravidlům, jejichž cílem je omezit přesouvání zisků a agresivní daňové plánování firem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Do Moravcovy věže dorazil filozof Bělohradský a začal nakládat: Tato země je zraněná. Musí vzniknout evropský stát. Slova svrchovanost a identita úplně škrtněte, stejně nevíte, co znamenají
Moderátor Václav Moravec přivítal v Žižkovské věži ministra zahraničí v demisi Martina Stropnického, nového předsedu ČSSD Jana Hamáčka a filozofa Václava Bělohradského. Před kamerami České televize toho pánové pronesli opravdu hodně. Filozof Václav Bělohradský např. prohlásil, že musí vzniknout velký evropský stát, v podstatě Spojené státy evropské. Zaznělo toho ale ještě mnohem víc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Miroslav Pořízek: Únor 1948 - odmítnutí návratu k prvorepublikovým poměrům
Události února roku 1948 v Československu jsou opakovaně připomínány nejen historiky a novináři, ale i politiky a přitom bývají většinou označovány jako násilný převrat, brutální komunistický puč, nástup totality apod. Tendenční a značně povrchní pohled na tyto události bývá velmi obvyklý, a to i ze strany historiků. Což ale vůbec nepřekvapuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Parkovací vychytralost
Komentář na facebookovém profilu k problémům s parkováním
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
David Rath: Nejznámější "milovník vína" o mučení ve vězení. Je to hodně silná káva
V diskusi k mé poznámce o neutěšeném stavu kriminálů, v nichž vidím určitou podobnost s podmínkami panujícími v lágru Lety, se objevily dvě věcné poznámky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Ministr Hüner ocenil mladé vědce
Pod tradiční záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu se konal jubilejní dvacátý ročník vědecké soutěže Cena Wernera von Siemense. Ocenění získalo dvacet pět mladých vědců, studentů a pedagogů. Ministr průmyslu a obchodu Tomáš Hüner předal ceny za nejlepší diplomovou práci a nejlepší disertační práci. Týkají se DNA a uhlíkových kvantových teček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 06:35, zobrazit podobné
V Praze byl zadržen předák syrských Kurdů. O jeho vydání žádá Turecko
Turecká oficiální tisková agentura Anadolu dnes oznámila, že české úřady v sobotu v Praze zadržely Sáliha Muslima, bývalého spolupředsedu Strany demokratické unie (PYD), která je politickou složkou syrských Kurdů. Muslim byl zatčen na základě mezinárodního zatykače vydaného Interpolem na žádost Ankary, uvedla turecká agentura. Česká policie potvrdila zatčení cizince hledaného Tureckem, jeho jméno ale nesdělila. Turecké ministerstvo spravedlnosti podle agentury Reuters informovalo, že Ankara již začala usilovat o Muslimovo vydání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
FN Brno zakoupila díky daru operační optiku pro Dětskou nemocnici
Společnost Swiss Life Česká republika dlouhodobě podporuje Dětskou nemocnici v Brně. Nyní umožnila pořízení laparoskopických a cytoskopických optik částkou 210 000 Kč. Za dobu vzájemné spolupráce již společnost Swiss Life podpořila Dětskou nemocnici v Brně více jak milionem korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Lidovecký europoslanec Svoboda k výročí února 1948: Jsme nuceni čtyřicet let putovat pouští, než se národ generačně obmění
Právě dnes uplynulo 70 let od chvíle, kdy komunisté uchvátili moc, a aby ji udrželi, neváhali kvůli tomu vraždit obyvatele této země. Lidovecký europoslanec Pavel Svoboda má obavy, že dnes žijeme v situaci, která se v jistých ohledech únoru 1948 podobá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Státní veterinární správa: Loňský rok byl v Libereckém kraji velmi náročný
Rok 2017 byl pro Krajskou veterinární správu pro Liberecký kraj (KVS) velmi náročným. V oblasti nákaz se po dlouhých letech na území kraje objevila ohniska vysoce patogenní ptačí chřipky, likvidovalo se několik ohnisek moru včelího plodu, vyskytla se trichinelóza u divokého prasete a jezevce ve Frýdlantském výběžku a navíc úřední veterinární lékaři v průběhu roku řešili i několik závažných kauz v oblasti potravin živočišného původu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Ústava a demise v únoru 1948
Únorová vládní krize začala 20. 2. 1948 demisí 12 členů vlády za Československou stranu národně socialistickou (4 členové vlády), Československou stranu lidovou (4 členové vlády) a slovenskou Demokratickou stranu (4 členové vlády).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Bartoš (Piráti): Volba Poděbrad je v souvislosti s mou činností logická
Předseda Pirátů Ivan Bartoš, zvolený za Středočeský kraj do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, v sobotu v lázeňském městě Poděbrady slavnostně zahájil provoz své regionální kanceláře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Veřejný ochránce práv: Zpráva pro poslance o činnosti ve 4. čtvrtletí
Ombudsmanka informovala Poslaneckou sněmovnu o své činnosti ve čtvrtém čtvrtletí roku 2017. Lidé se na ni obrátili s 1989 podněty, z nichž 67 % spadalo do její působnosti. Nejčastěji šlo o problémy týkající se sociálního zabezpečení, stavebního řízení a problémy z oblasti vězeňství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Česká obchodní inspekce: Kontroly pohonných hmot v roce 2017 dopadly nejlépe v historii
Česká obchodní inspekce celoročně provádí pravidelnou kontrolu kvality pohonných hmot u čerpacích stanic na území ČR. V roce 2017 odebrala celkem 2 670 vzorků PHM a jakostním požadavkům nevyhovělo 26 vzorků. ČOI uložila během uplynulého roku devatenáctkrát zákaz prodeje na přibližně 103 000 litrů pohonných hmot, v celkové hodnotě více než 3 000 000 korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Czernin (TOP 09): Nejhorší pozůstatek komunismu je lhostejnost
Letos si připomínáme 70 let od okamžiků, v nichž došlo k definitivnímu převzetí moci v našem státě komunistickou stranou. Stranou, která bezohledně likvidovala své odpůrce, která naši zemi uvrhla do nesvobodného stínu Sovětského svazu. Stranou, která zapříčinila děsivý ekonomický propad, kdy se ze silného obchodního a výrobního hráče Evropy stal bezvýznamný ucintek produkující ocelové ingoty namísto sofistikovaných výrobků s budoucností.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Vrací se totalita a dělení na pány a poddané. Strašidlo populismu slouží jen k omezení svobody slova, varuje Jaroslav Bašta
Kolo dějin se vrací do dob pánů a poddaných, varuje v komentáři pro První zprávy.cz někdejší diplomat České republiky na Ukrajině a v Ruské federaci. Stejně jako v roce 1848, ale i v období let 1838 až 1989 je prý i dnes ohrožena svoboda projevu, která se údajně nelíbí dnešním privilegovaným politikům a nejbohatším občanům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Konečná (KSČM): Davos, nemoc mocných
Možná jsem naivně doufala, že by se mohli aspoň trochu zabývat ohromnou nerovností mezi občany a s ní související nejistotou - s prací, bydlením nebo důchody. Místo toho se tito lidé zabývali sami sebou a udržení “starých pořádků“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Armáda ČR: Vojáci obdrželi medaile za nasazení v Afghánistánu, Iráku, Kosovu, Kongu, Itálii a Velké Británii
V Národním památníku na pražském Vítkově převzalo 97 vojáků medaile za službu v zahraničí. Vybraní příslušníci Armády ČR a Vojenské policie obdrželi z rukou ministryně obrany Karly Šlechtové a náčelníka Generálního štábu AČR armádního generála Josefa Bečváře Záslužné kříže ministryně obrany, Čestné odznaky AČR Za zásluhy či věcné dary.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Svoboda (KDU-ČSL): Vítězný únor stále mezi námi
V den nešťastného výročí komunistického puče 25. února 1948 je bohužel třeba konstatovat, že dědictví totality jsme se nezbavili. Bilance současného stavu naší země je navíc dost smutná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Lidovecký europoslanec Svoboda k výročí února 1948: Jsme nuceni čtyřicet let putivat pouští, než se národ generačně obmění
Právě dnes uplynulo 70 let od chvíle, kdy komunisté uchvátili moc, a aby ji udrželi, neváhali kvůli tomu vraždit obyvatele této země. Lidovecký europoslanec Pavel Svoboda má obavy, že dnes žijeme v situaci, která se v jistých ohledech únoru 1948 podobá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Petice: Neberte rodičům možnost volby. I dvouleté děti do školky patří
Od roku 2020 mají mít dvouleté děti garantovaná místa ve státních školkách. Novela, která tuto pomoc rodičům a dětem zaručovala, je zpochybňována některými nově zvolenými poslanci a senátory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Před třiceti lety od nás začal SSSR stahovat rakety středního doletu. Byly tu pět let
Jedním z projevů studené války bylo neustálé zbrojení včetně rozmísťování raket středního doletu na obou stranách rozdělené Evropy. Změna směrem k odzbrojování přišla koncem 80. let minulého století, když Sovětský svaz a Spojené státy začaly realizovat závazky Smlouvy o likvidaci sovětských a amerických jaderných raket středního a kratšího doletu (INF), podepsané v prosinci 1987, připomněla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Petr Hampl: 415 nebezpečných slov k Vítěznému či Poraženeckému únoru
415 nebezpečných slov o chybném přístupu k historii. Varování: Následující text obsahuje narativy neslučitelné s bezpečnostní strategií EU
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
České dráhy: Stipendijní program ČéDés
Zajímáte se o železnici? Pojďte studovat se stipendijním programem ČéDés.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Ministr kultury Šmíd ocení Dámu české kultury a Rytíře české kultury
V pražském Divadle na Vinohradech dnes udělí ministr kultury Ilja Šmíd čestné tituly Dáma, Rytíř a Mecenáš kultury. Slavnostní večer se uskuteční v rámci festivalu proti totalitě Mene Tekel. Resortní vyznamenání již obdrží tvůrci, jejichž umělecká cesta byla násilně přerušena totalitní mocí, či byli kvůli svým nezlomným mravním postojům perzekvováni i zbavováni občanských práv a svobod v totalitních režimech. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Developer dostal pokutu 300 tisíc za poškození přírody v Krkonoších
Inspektoři České inspekce životního prostředí (ČIŽP) v Hradci Králové uložili pokutu 300 tisíc korun developerské společnosti CONMACO MÍSEČKY s.r.o. za zničení části přírody – včetně rostlin zvláště chráněného hořce (hořepníku) tolitovitého - v Horních Mísečkách v Krkonošském národním parku. Porušení zákona se firma dopustila při stavbě horských apartmánů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Nesrovnávejte dnešní komunisty s těmi z února 1948, žádá Jiří Dolejš. Babiš opravdu není nástupce Gottwalda
Dne 27. února 1948 o půl jedenácté složila slib do rukou prezidenta Beneše nová, obměněná vláda Klementa Gottwalda, vzpomíná poslanec Jiří Dolejš, podle kterého tak byla tehdy završena změna, jež na dlouho předurčila dějiny naší země. „I po 70. letech toto téma slouží k šíření psychologie strachu, že tu snad jsou síly, které usilují o návrat do té doby. Jako by oligarcha Babiš byl novým Gottwaldem,“ diví se Dolejš na svém blogu na serveru Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Česká parlamentní delegace se zúčastnila Zimního zasedání PS OBSE ve Vídni
Ve dnech 22. – 23. února 2018 se ve Vídni uskutečnilo 17. Zimní zasedání Parlamentního shromáždění Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (PS OBSE). Za ČR se zasedání zúčastnili členové Stálé delegace Parlamentu ČR do PS OBSE: poslankyně Karla Maříková (vedoucí Stálé delegace), poslanci Jan Bauer, Josef Hájek, Pavel Plzák a senátoři Jan Žaloudík a Ladislav Václavec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Ministři kultury členských zemí EU budou jednat v Sofii
Ve dnech 27. – 28. února 2018 se v National Palace of Culture v Sofii uskuteční neformální zasedání ministrů kultury členských států EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Starosta Příbrami: Rád bych ze zastupitelstva odstranil notorické škůdce
Přesně před 70 lety se k moci v naší zemi dostali komunisté. A nejen toto období jsme vzpomenuli v rozhovoru, který pro ParlamnetníListy.cz poskytl Jindřich Vařeka (ANO). Svěřil se, proč se po v roce 1990 vrátil ze zahraničí, i to, jak dnes vnímá možnou spoluúčast komunistů na vládě. Řeč přišla také na zhodnocení naplnění předvolebních slibů i na blížící se komunální volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Nepřátelské převzetí Jednoty Vsetín. V pozadí je i jméno z vysoké politiky
Jednota Vsetín stále čelí pokusu o nepřátelské převzetí skupinou kolem kontroverzního podnikatele Romana Staňka. Zároveň se z pozadí začínají vynořovat skuteční zosnovatelé celé kauzy. A nejde o nic menšího než o snahu ovládnout rozsáhlou distribuční síť vsetínské Jednoty s osmi desítkami často dobře prosperujících obchodů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Žádné placení alimentů státem. Ať se raději rodiče rychle vrátí do práce. Vláda shodila nápad Marksové
Někdejší ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD) ve vládě Bohuslava Sobotky prosazovala, aby stát platil maminkám alimenty za ty otce, kteří se chlapsky nestaví k tomu, že si vyrobili dítě a odmítají na něj finančně přispívat. Současný premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) však nápad Marksové shazuje ze stolu. Má totiž jiný nápad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
A to jste věděli, že kvůli Únoru 1948 vzniklo NATO? Analytik nabízí globální pohled na události, při kterých se Masarykův duch bez boje vzdal typicky české národní nemoci
ROZHOVOR Bojovný Masarykův duch byl v únoru 1948 stejně jako v roce 1938 a v srpnu 1968 poražen typicky českou národní nemocí, která poprvé vykrystalizovala v literární postavě pana Broučka z pera spisovatele Svatopluka Čecha, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz mezinárodně uznávaný analytik v oblasti geopolitiky Jiří Valenta. Malé národy podle Valenty musejí tváří tvář agresi odmítnout „broučkismus“ a spolehnout se na svou vnitřní sílu, jako se to v ozbrojeném střetu se Sovětským svazem podařilo například Finům během tzv. zimní války. Únorový převrat v Československu měl podle Valenty geopolitické dopady. Byl mimo jiné i jedním z důvodů vzniku Severoatlantické aliance. Za to, jak proběhl, si ale Češi můžou sami, říká Valenta. Demokraté se prý vzdali bez boje a zbytečně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Povodí Moravy: Návrh záplavového území a aktivní zóny Svatobořického potoka a Mistřínské svodnice
Pro lepší a účelnější zvládání povodní a omezení ztrát na lidských životech, zdraví a majetku a následné strategické rozhodování o realizaci a rozsahu opatření k ochraně před povodněmi je nezbytné znát rozsah potenciálně ohroženého území, tedy rozsah záplavového území, včetně aktivních zón záplavového území.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Armáda ČR: Cvičení Horizont I na Libavé připravilo 11. strážní rotu na život v Afghánistánu
Do pátku 23. února trvalo cvičení 365 vojáků a 65 kusů techniky ze 74. lehkého motorizovaného praporu nazvané Horizont I. Ve vojenském újezdu Libavá se jednotky učily přesunovat se v proudech do místa a z místa plnění úkolu, zabezpečit nepřetržité velení a řízení a zahájit polní přípravu 11. strážní roty BAF, která bude působit v Afghánistánu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Babiš přirovnal Ester Ledeckou k Zátopkovi a Čáslavské. Demonstranti z Václaváku puknou vzteky, až si toto přečtou
I přestože všechna média informují o demonstraci na Václaváku, jejímž terčem byl i šéf hnutí ANO Andrej Babiš, premiérovi je to úplně jedno. Ve svém příspěvku na Facebooku píše o lemurech, Ester Ledecké a o tom, jak si udržuje metabolismus bylinkami. Protestující nepotěší ani to, že text publikovaný těsně po skončení demonstrace doplňuje fotka, na které se předseda vlády šťastně směje a drží plyšáka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Onderka z ČSSD spustil: Andrej Babiš je vlastník ANO, to si tu nemusíme vykládat... A ministr Ťok se rozčílil
V nedělní Partii televize Prima proti sobě zasedli ministr dopravy v demisi za hnutí ANO Dan Ťok a sociální demokrat Roman Onderka. Debatovali o stavu dopravní infrastruktury v naší zemi. Kdy se v této oblasti dostaneme na úroveň Německa nebo Rakouska? Na úvod se však pánové věnovali jednáním o vládě. Onderka poznamenal, že Babiš je v podstatě vlastníkem hnutím ANO, čímž Ťoka obrazně zvedl ze židle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist