Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2022
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.271x, což odpovídá cca 118.498-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Takto se píše v čínských novinách o českých studentech. Asi vás to hodně překvapí
Prezident Miloš Zeman ocenil, že ekonomická spolupráce bude pokračovat i navzdory tomu, že jeho poradce Jie Ťien-ming je vyšetřován v souvislosti s aktivitami ve finanční skupině CEFC. Teď do CEFC vstupuje čínský stát a Zeman doufá, že to spolupráci Česka s Čínou pomůže. Projekt Sinopsis Ústavu Dálného východu FF UK v Praze proto českým čtenářům přiblížil, jak čínská státní média informují své občany o České republice. Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Zelený komunálník se na Hradě domáhá zprávy o cestě do Číny. Připojil se i lidovec Jurečka
Politici se v současné době snaží dozvědět bližší informaci nebo zprávu ze služební cesty hradních mužů, kteří se vypravili do Číny, aby zjistili problémy kolem šéfa CEFC. Ohánějí se dokonce zákonem o svobodném přístupu k informacím. Jak však píše server Echo24.cz, žádná zpráva v písemné podobě neexistuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Otrava dvojitého agenta Skripala: Putin vážně není takový hlupák. Zběhlý zpravodajec ale nabízí možnost, o které zatím nikdo nemluvil
Bezpečnostní poradce Andor Šándor dnes v MF Dnes uvedl, že snaha Velké Británie udělat z kauzy útoku na agenta Sergeje Skripala spor Evropské unie s Ruskem je nešťastná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Davis (Zelení): Ti, kdo sedí v parlamentu, musí prosadit reformu českého zemědělství
Komentář na facebookovém profilu ke katastrofálnímu úbytku ptáků
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
František Dostál: Jak tomu bude dál?
Moji mysl opanovala bláhovost, neboť jsem si dosud myslel, že naše politické strany se vynasnaží domluvit a dohodnout se na chodu naší republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Tomio Okamura prozradil, co zažívá s „demokraty“: Přišlo mi několik tisíc výhrůžek fyzickou likvidací. V Praze už se bojím jít po ulici
Po volbách se zdálo, že hnutí Svoboda a přímá demokracie bude mít možnost angažovat se ve formování vlády, avšak v druhém pokusu o sestavení vlády to podle vyjádření premiéra v demisi Andreje Babiše vypadá spíše tak, že se bez Tomia Okamury obejde. V rozhovoru pro Právo předseda SPD prozradil, co si o nynějším přístupu premiéra myslí. A také, proč se bojí chodit v pražských ulicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Německá veřejnoprávní televize natočila, ČT převzala: Výklad vdovy Litviněnkové, čeho všeho je schopen Putin. A potom ukrutnosti polské státní televize
Česká televize pravidelně divákům nabízí také pohled německých médií na dění kolkem nás. Jak vykresluje náš domovský kontinent německá veřejnoprávní televize v pořadu Zaostřeno na Evropu? Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: U sousedů zvítězil zdravý rozum
Slovácký senátor komentuje na facebookovém profilu zrušení části protikuřáckého zákona v Rakousku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Herman (KDU-ČSL) převzal prestižní evropské ocenění „Stavitel mostů“
Daniel Herman z KDU-ČSL tento týden převzal prestižní evropské ocenění „Stavitel mostů“ (Brückenbauer). Cena je udělována za příkladnou práci při prohlubování „dobrého sousedství“ mezi českými a bavorskými regiony.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Andrej Babiš zesobotkovatěl, ale pěkně hustě…
Co zřejmě nejvíc voličů vedlo k tomu, že volili Andreje Babiše, bylo, že neplácal ideologické floskule o euroatlantických hodnotách, lidských právech, věrnosti cestě nastoupené po roce 1989 a že uměl velmi razantně vkládat do svých výroků tu kritiku Evropské unie, tu šlehnul jmenovitě Angelu Merkelovou, tu kategoricky prohlásil, že nevezmeme ani jednoho uprchlíka a snad jedinkrát nepoužil už nudnou formulaci, že směřujeme na Západ a nikoliv na Východ. Neopakoval plytké věty, které Macron či Merkelová do omrzení opakují o společné Evropě a společných hodnotách, které nás spojují. Prostě hovořil jako pragmatik a jeho slovník odpovídal názorům racionálního českého národa, který na rozdíl od všech ostatních jen ze zhruba 35 procent věří v EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Ludvík Hess: 166. děťátko v babyboxu v Karviné je první tmavé, rozumíte-li mi
Čtvrté letošní děťátko a 166. celkově má mimořádnou výjimečnost - je prvním děťátkem tmavé pleti, ale černoch to není. Vstoupilo do života babyboxem v Karviné jako třetí karvinské děťátko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
DPP: Omezení v provozu metra o prodlouženém velikonočním víkendu
O prodlouženém velikonočním víkendu, tedy od zahájení provozu v pátek 30. března 2018 do ukončení provozu v pondělí 2. dubna 2018, dochází v provozu metra k následujícím omezením: Obousměrné přerušení provozu na lince C mezi stanicemi Pražského povstání – Kačerov a zavření stanice Dejvická na lince A.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Právě před padesáti lety odstoupil „der schöne Toni“, prezident Novotný. Lidé z něj měli srandu, ale pak se mu omlouvali
ČESKÉ OSMIČKY Prezident Antonín Novotný, dlouho i první tajemník ÚV státostrany, sklízel posměch. Navíc po něm šla obě křídla tehdejších komunistů. Jestliže však zavrhneme černobílé vnímání světa, byl to přinejmenším zajímavý muž. O jeho politickém konci, protože 22. března 1968 na svou funkci prezidenta rezignoval, jsme hovořili s historikem a publicistou Zdeňkem Čechem, který za středoškolských studií nosil roku 1969 na klopě placku s nápisem „Sorry, Tony“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Víkendový sjezd Slovenské pirátské strany bude s českou účastí
V sobotu 24. března proběhne v Bratislavě sjezd občanského sdružení Slovenská pirátská strana. Zasedání se zúčastní i čeští Piráti. Bude mezi nimi i Mikuláš Peksa, poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Očekává se, že sjezd zvolí předsednictvo, přijme nové stanovy a zvolí členy orgánů zavedené stanovami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Okamžitá stopka úmyslné těžbě dřeva v Lesích ČR. Ministerstvo zemědělství doporučuje ostatním vlastníkům lesů totéž
Ministerstvo zemědělství s okamžitou platností a až do odvolání zastavilo úmyslnou těžbu dřeva ve státním podniku Lesy ČR. Požádalo o to také vedení ostatních resortů. S výzvou k zastavení úmyslných těžeb se zároveň obrací na vlastníky nestátních lesů. Důvodem jsou rozsáhlé škody v lesích způsobené větrem o minulém víkendu (pravděpodobně více než 1 milion m3 polomů) a přehlcení trhu dřevem z předešlých kalamit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Berwid-Buquoy (KDU-ČSL): Povstání za železnou oponou
Zásadní otázkou "studené války" nikdy nebylo dilema "socialismus" nebo "kapitalismus", nýbrž vždy šlo o otázku: diktatura a nebo demokracie? Je tomu již 50 let, co v roce 1948 začal zostřený boj komunistické totality proti jakékoliv opozici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Česko svítí modře. Na akci připomínající problém autismu dorazil předseda Vondráček a slíbil, že nasvítí Sněmovnu
REPORTÁŽ Sněmovna bude svítit modře. „Na to se můžete spolehnout,“ ujistil v den zahájení kampaně „Česko svítí modře“ ve Zlíně předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček. Počet lidí s autismem roste alarmujícím tempem. „Je nutné, aby si i naše země uvědomila, že s touto problematikou je potřeba něco dělat,“ zdůraznila koordinátorka kampaně Marta Pečeňová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Karel Čapek vymyslel slovo robot, Václav Havel humanitární bombardování. Paní Albrightová, jak se vám spí? V Praze se připomínalo bombardování Jugoslávie
REPORTÁŽ Před srbským velvyslanectvím se připomínalo již devatenácté výročí událostí, které značně rozladily významnou část české veřejnosti. Pár dnů po vstupu do NATO Česká republika podpořila útok aliance na tehdejší Jugoslávii. Bombardování, které mířilo hlavně na Srbsko, přineslo více než dva tisíce obětí. V sobotu si v Praze lidé připomněli tyto smutné události.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Prokop (ANO): Praha 11 získala dalších 30 milionů na investice do škol
Zastupitelstvo hl. m. Prahy schválilo na březnovém zasedání milionové dotace pro jihoměstské školy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Sobotka se naučil jen intrikám, odhaluje jeho bývalý šéf Paroubek. Není prý divu, že přivedl stranu na úroveň hvězdné pěchoty
Bývalý český premiér a dlouholetý předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka složí poslanecký mandát a odejde z vrcholné politiky. Bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek mu vyčítá mnohé, nejvíce však ale prý to, že přivedl sociální demokracii na „úroveň hvězdné pěchoty“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Skopeček (ODS): Nenechme se zblbnout věrozvěsty 'zeleného' náboženství
Komentář na facebookovém profilu ke Světovému dni vody
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Návrh na nejpřísnější prověrku je stupidita a hovadina. Není to potřeba, vysvětluje kancléř Mynář
Příchod prezidenta Miloše Zemana na Pražský hrad znamenal oproti jeho předchůdci Václavu Klausovi změnu v pracovní době vedoucích pracovníků Kanceláře prezidenta republiky (KPR). Zeman totiž zahajuje svůj pracovní den později a déle pak v práci zůstává. Zůstat s ním tak musí i část pracovníků KPR. ČTK to řekl u příležitosti 25. výročí od platnosti zákona o vzniku KPR hradní kancléř Vratislav Mynář. Řekl také, že ve druhém Zemanově volebním období neplánuje personální změny na vedoucích postech prezidentské kanceláře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Česko svítí modře. Na akci připomínající autismus dorazil předseda Vondráček a slíbil, že nasvítí Sněmovnu
REPORTÁŽ Sněmovna bude svítit modře. „Na to se můžete spolehnout,“ ujistil v den zahájení kampaně „Česko svítí modře“ ve Zlíně předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček. Počet lidí s autismem roste alarmujícím tempem. „Je nutné, aby si i naše země uvědomila, že s touto problematikou je potřeba něco dělat,“ zdůraznila koordinátorka kampaně Marta Pečeňová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Martin Komárek: Robot Emil odchází do dějin
Odchod Sobotky by šlo zbanalizovat
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Školní vlastenectví podle ministryně Šlechtové už má hotové osnovy. Poučí o armádě i zdravovědě
Ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová (za hnutí ANO) by české žáky ráda vedla k lásce k vlasti. Připravuje za tím účelem nový školní předmět, který už má hotové osnovy. Co se v něm tedy budou děti učit?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Přemysl Votava: Bomby na Prahu
Připomenutí události před 73lety. Bylo pár týdnů před koncem války... Dnes tyto události nepřipomínáme, žijeme v době zostřené ideologické války. O válce slyšíme jen vzdáleně, stává se spíše hrou na PC.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Paroubek: Daně předmětem sporu ANO a ČSSD
V současné době probíhají exkluzivní jednání o sestavě menšinové koaliční vlády a jejím programu mezi hnutím ANO a ČSSD. Zdá se, že největší spor mezi oběma stranami je logicky o daně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Rusové vážně věří, že se jim za Putina žije lépe, připustil americký investigativec. Vrátil zemi hrdost
Ruský prezident Vladimir Putin drtivě vyhrál ruské prezidentské volby. Hlas mu odevzdalo více než 75 procent hlasujících. Politik, který fakticky řídí Rusko nepřetržitě od roku 2000, má tak před sebou ještě šest let v úřadu hlavy státu Ruské federace. Server Info.cz přinesl úvahu o tom, proč je Putin ve své zemi tak populární.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Komunisté mají výhrady je třem až čtyřem Babišovým ministrům
KSČM má vážné výhrady ke třem až čtyřem ministrům nynější vlády v demisi Andreje Babiše (ANO). Novinářům to během dnešního jednání širšího vedení komunistické strany řekl její předseda Vojtěch Filip, jména ale říct odmítl. O toleranci nového kabinetu, který Babiš skládá, bude KSČM zřejmě dál vyjednávat, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Sociální bydlení by mělo být v bytech i v ubytovnách, plánuje ministerstvo
Sociální bydlení v Česku by mohlo v budoucnu být nejen v sociálních bytech, ale i v obecních ubytovnách. Lidé v bytové nouzi by totiž mohli žít v takzvaných sociálních domovech. Tato zařízení by patřila obcím, na pořízení a provoz by jim poskytoval dotace stát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Ceny Inženýrské komory byly vyhlášeny na Shromáždění delegátů ČKAIT
Dne 23. 3. 2018 proběhlo vyhlášení XIV. ročníku Ceny Inženýrské komory. Slavnostní ceremoniál je součástí Shromáždění delegátů České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT) v hotelu Pyramida v Praze 6.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Ministryně Šlechtová zahájila Britské dny v Praze
V pátek 23. března se na Malostranském náměstí v Praze uskutečnila série společných vystoupení Ústřední hudby AČR a Vojenského uměleckého souboru Ondráš. Jejich program byl součástí Britských dnů pořádaných Britským velvyslanectvím v České republice. Vojenské hudebníky a tanečníky představila veřejnosti ministryně obrany Karla Šlechtová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Studenti protestují před tureckou ambasádou?
Ne, nedejte zmást, nebyli tam. Jsou pro ně důležitější prázdná hesla o obraně svobody slova, tedy konkrétně o obraně Kalouskovy tendenční ČT, než stovky mrtvých včetně mnoha dětí po trestuhodné invazi turecké armády na syrské území konkrétně proti Kurdům. Zvláště by je mělo zvednou prohlášení zrůdy Erdogana, který licoměrně popřel, že by na zabíraném území (Afrín) byli civilisté s tím, že jsou tam jen zločinci; tedy od kojenců počínaje!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Zavedení referenda podle návrhu ČSSD Babišova vláda možná podpoří
K návrhu na zavedení obecného referenda, jak jej předložila ČSSD, vláda Andreje Babiše (ANO) zřejmě vznese připomínky. Doporučí mimo jiné, aby lidé nemohli hlasovat o přijetí nebo výpovědi mezinárodních smluv. Kabinet by ale měl v zákonodárných sborech ústavní předlohu podle předběžného stanoviska pro jeho úterní schůzi podpořit, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Postoje a názory Bohuslava Sobotky jsem nikdy nesdílel
Komentář předsedy ODS na facebookovém profilu k odchodu Bohuslava Sobotky z vrcholné politiky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Zemřel francouzský policista, který se v pátek nabídl islamistovi jako rukojmí
Hrdina včerejšího dne, francouzský četník Arnaud Beltrame, jenž se v pátek vyměnil s rukojmími v supermarketu ve městě Trebes na jihu Francie, zemřel. Beltrama těžce zranil islámský radikál, který ve městech Carcassone a Trebes zaútočil. Zabil celkem tři lidi, strážník je čtvrtou obětí. Píše to server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Jakub Patočka si zoufá nad tragédií ČSSD. Odcházející Sobotka prý všechny současné funkcionáře převyšoval o hlavu
Novinář Jakub Patočka, donedávna člen ČSSD, se na svém serveru DeníkReferendum.cz vyjádřil k situaci ve straně, ze které byl na podzim vyloučen. Podle něj je na sociální demokracii žalostný pohled, neboť zrazuje sebe i demokracii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Myšlenka na olympiádu v Praze opět ožívá. Zásluhu na tom prý má i Babiš
Olympijské hry v Praze? Myšlenka, která se propagovala hlavně za primátora Pavla Béma (ODS), se opět vrací na scénu. Píše o tom dnešní MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 07:35, zobrazit podobné
ÚZSVM odevzdal do výkupny kovů odcizené měděné dráty, peníze putují do státního rozpočtu
Čtyři kilogramy opálených měděných drátů, které byly zabaveny pachateli krádeže v areálu Logistického centra odpadu Technických služeb Vsetín, převzalo odloučené pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) ve Vsetíně. Kovový materiál byl odevzdán do výkupny druhotných surovin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Do Jordánska odletělo sedm milionů kusů nábojů, které česká armáda nepotřebuje
Z pardubického letiště odletělo poslední ze šesti dopravních letadel, přepravující munici pro Jordánsko. Jde o dar schválený vládou České republiky v uplynulých letech, který čítá celkem 3,8 milionu nábojů pro útočné pušky a 3 miliony kusů nábojů pro kulomety.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Feri (TOP 09): Budeme si starosty volit přímo? Mohl by nastat chaos
Páteční MF Dnes píše, že už to nemusí trvat dlouho a budeme si starosty a primátory vybírat přímo. Stejně jako prezidenta. Pro přímou volbu starostů chtějí zvednout ruku poslanci ANO, zákonodárci hnutí SPD Tomia Okamury, Piráti a komunisté. Přou se ovšem o tom, jak bude přímá volba přesně vypadat. Mohl by nastat chaos, varuje radní Teplic Dominik Feri.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
NPÚ: Zrestaurovaná Duchkova bible je výjimečně k vidění v Arcibiskupském zámku v Kroměříži
V rámci Poutních dnů, kterými Arcibiskupský zámek v Kroměříži zahajuje další sezónu, bude pro návštěvníky mimořádně a po omezenou dobu vystavena nově zrestaurovaná Duchkova bible. Bible, napsaná písařem Duchkem, patrně vznikla v Praze roku 1433.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Vojenské lesy a statky: Život na lesním potoku námětem malých výtvarníků
Soutěž na téma „Život na lesním potoku“ byla ředitelem divize Petrem Králem vyhlášena 22. března, tedy v den, který je podle OSN světovým dnem vody. Tematicky se tak dotýká také strategických snah Vojenských lesů o zvýšení množství vody zadržované v krajině v době klimatických změn a o související posílení biodiverzity spravovaných území.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Státní veterinární správa: Aktuální informace k případu týraného štěněte z Prachatic
Krajská veterinární správa pro Jihočeský kraj (KVS) dne 22. 3. 2018 dokončila odborné vyjádření pro Policii ČR ve věci týrání štěněte z Prachatic. Spolu s posudkem konstatujícím porušení zákona podala také trestní oznámení na podezření ze spáchání trestného činu týrání zvířat. Během schůzky s původním majitelem psa iniciované ze strany KVS došlo k podpisu darovací smlouvy. Díky tomuto kroku je pes Marley nyní ve vlastnictví místního útulku a nehrozí již jeho návrat původnímu majiteli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Česká televize zahajuje přechod na nový standard vysílání
Česká televize zahajuje 29. března na základě usnesení vlády č. 648 ze dne 20. 7. 2016 a zákona 252/2017 sb., ze dne 2. 9. 2017 a na základě rozhodnutí evropských orgánů a mezinárodních dohod přechod na pozemní vysílání v novém vysílacím standardu DVB-T2, který je součástí tzv. druhé vlny digitalizace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Zdeněk Jemelík: Kauza Zadeh - konečně svědci (9. část)
Ve dnech 21.-23. března 2018 pokračovalo u Krajského soudu v Brně před senátem Aleše Novotného hlavní líčení ve věci Shahrama Abdullaha Zadeha (dále jen SAZ) a jeho čtrnácti spoluobžalovaných.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Gymnazista promluvil: Někteří spolužáci vyšli ven demonstrovat proti Zemanovi, aby se vyhnuli zkoušení z matematiky. Žádná elita
Před pár dny uspořádali studenti výstražnou stávku, skrze kterou chtěli dát najevo, že se jim nelíbí počínání prezidenta Miloše Zemana a trestně stíhaného premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO). Prezident demonstranty označil za „chudáčky“ a dal najevo, že o osudu země nenechá rozhodovat ulici. Zdá se, že se proti nepostavil jen prezident, ale také někteří jejich vrstevníci. Jeden ze studentů pražského gymnázia Prokop Zapletal serveru iDnes.cz vyložil, proč se odmítl stávky zúčastnit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Záchranářská platforma ČSSD předložila požadavky na jednání s Babišem. Podepsali je Zimola, Hašek nebo Foldyna
Členové platformy „Zachraňme ČSSD“, která vznikla před několika týdny, se sešli k dalšímu jednání. Jedním z jejích předních členů je poslanec Jaroslav Foldyna. Právě on seznámil občany se stanoviskem členů platformy k jednáním o vládě s hnutím ANO Andreje Babiše. Uskupení má několik požadavků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Petice za odvolání Tomia Okamury z funkce místopředsedy Poslanecké sněmovny
Žádáme odvolání předsedy SPD Tomia Okamury z funkce místopředsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
NKÚ: Jak na audit mezinárodních organizací? Praxi přiblížil seminář
Nejvyšší kontrolní úřad uspořádal seminář, který byl zaměřen na audit mezinárodních organizací a na mezinárodní účetní standardy. Akce se konala v sídle NKÚ a jejím smyslem bylo vyměnit si zkušenosti, ukázat různé postupy při auditu mezinárodních organizací a rovněž přiblížit podstatu používání mezinárodních účetních standardů, na kterých je založeno účetnictví řady mezinárodních organizací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Udženija (ODS): Spustili jsme Nadační fond Dvojka srdcem
Komentář první místopředsedkyně ODS k založení nového nadačního fondu v MČ Praha 2
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Svatopluk Otava: Téměř 30 let podvodů na voličích bohužel nekončí
Ostrý Babišův výpad proti Rusku na téma vyhoštění části Ruské diplomacie je stejným faulem, jako kdysi Zaorálkovo hřmění (předvolební, pravda…) proti církevním restitucím. Stále a stále jsou občané České republiky podváděni rétorikou slibů, kašírovaných PR profilů, sprostého oblbování, lhaní. Lhaní – které je ovšem „povyšováno“ na „hodnoty“ a „pravdu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Chystá se nová vlna běženců z Afriky a bude to v milionech. Evropo, připrav se, říká studie
Americká společnost Pew Institute uveřejnila studii, ve které tvrdí, že od roku 2010 přišlo ze subsaharské Afriky do Evropy přes milion běženců. Evropané by se prý měli připravit i na to, že přijdou miliony dalších.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
KSČM preferuje odpovědnou opatrnost
zdroj: www.halonoviny.cz, přidáno 24.3.2018 v 15:31, zobrazit podobné
Úrazová nemocnice Brno: Nový pavilon zajistí moderní operační sály i dostatek parkovacích míst
Město se chystá výrazně modernizovat provoz a poskytování zdravotní péče v Úrazové nemocnici v Brně. Radní souhlasili se zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu nemocnice, a to na místě současného parkoviště. Jeho součástí budou nové operační sály, centrální sterilizace, heliport a také parkoviště.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
ERÚ: Společnosti One energy & One Mobile a.s. byla znemožněna účast na trzích s elektřinou
Operátor trhu v souladu s § 58 vyhlášky č. 408/2015 Sb., o Pravidlech trhu s elektřinou, oznamuje, že společnosti One energy & One Mobile a.s., IČ: 01879880, EAN RÚT: 8591824555927, znemožňuje v informačním systému operátora trhu registrovat údaje o dvoustranných obchodech na dodávku elektřiny a účastnit se operátorem trhu organizovaných trhů s elektřinou, neboť tato společnost jako subjekt zúčtování nesplňuje finanční podmínky zúčtování odchylek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Národní zemědělské muzeum Ohrada zahajuje sezónu výstavou o výlovech rybníků
Více než sto let staré fotografie z výlovů rybníků jsou letošní první výstavou, kterou Národní zemědělské muzeum zahajuje sezonu na zámku Ohrada. Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství letos otevírá své brány už na velikonoční Velký pátek, 30. března.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
MŠMT: Soutěž Daniel zná své vítěze
Vyhlášení vítězů 15. ročníku soutěže Daniel proběhlo ve Velkém sále Vzdělávacího a kulturního centra Židovského muzea v Praze. Soutěž se uskutečnila pod záštitou biskupa Václava Malého a bývalého ministra kultury Daniela Hermana, který ve svém vystoupení apeloval na lidskost a nezbytnost zachovat si vnitřní integritu i v sebetěžších historických a životních okamžicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Topkařského vicehejtmana inspirovali protestující školáci. Babiš je trestně stíhaný agent StB, co hovoří lépe slovensky než česky. A mladého Klause přirovnal k Miroslavu Štěpánovi
ROZHOVOR „Pro mě osobně je velice příjemné vidět, že ani té nejmladší generaci není lhostejné, v jaké zemi vyrůstá,“ říká ke stávce, které se zúčasnili nejen studenti, ale i žáci, vicehejtman Jihočeského kraje Josef Knot. Pro ParlamentníListy.cz promluvil nejen o demonstracích, ale také například o inauguračním projevu prezidenta Zemana. „Prezidentův inaugurační projev byl prostě bytostně zemanovský. Odchod některých politiků během inaugurace byl prostě kontroverzní reakcí na kontroverzní ‚akci‘,“ říká Josef Knot.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
V Německu je uprchlíkům blaze. Ovšem dívky a ženy mají strach. Tady jsou statistiky
Soeren Kern z think-tanku Gatestone Institute poukazuje na nedávno zveřejněné statistiky Spolkového kriminálního úřadu, které zahrnují případy sexuálně motivovaných zločinů spáchaných migranty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
ČT vrší lži. Pouhá hra na nestrannost. A nebojí se to říci čím dál více lidí, ukazuje Petr Žantovský. I na Kavčích horách už si to nejspíš uvědomili...
TÝDEN V MÉDIÍCH Koncesionářský poplatek je daň uvalená na všechny bez ohledu na to, zda se dívají, nebo nedívají na Českou televizi. Ta si ve vysílání však pouze hraje na nestrannost. To nejsou slova žádného z tradičních kritiků ČT, ale komentátora Reflexu Viliama Bucherta. A bývalý vysoký manažer veřejnoprávní televize přišel s návodem, jak Českou televizi zbavit její moci. Stejně jako Petr Žantovský v pravidelném přehledu mediálních zajímavostí chválí jej, má slova uznání i pro Petru Procházkovou za perfektní popis důvodů, proč si Rusové za prezidenta opakovaně volí Vladimira Putina.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Vedení KSČM posoudí výsledky vyjednávání o toleranci vlády ANO
Ústřední výbor KSČM dnes projedná výsledky programových jednání s hnutím ANO, jehož předseda, premiér v demisi Andrej Babiš, plánuje sestavit svou druhou vládu se zástupci ČSSD a podporou komunistů. Výkonný výbor KSČM minulý týden doporučil schválit postup vyjednavačů. Podle předsedy KSČM Vojtěcha Filipa by tak vedení strany prakticky odsouhlasilo vznik a pozdější toleranci menšinového kabinetu, ať už pouze ze zástupců hnutí ANO, nebo s účastí sociálních demokratů. Je ale možné, že rozhodnutí komunisté posunou na duben, kdy mají naplánovaná další zasedání širšího vedení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Další ČD Lounge Českých drah v novém. Moderního interiéru se dočkal salonek ve stanici Ostrava-Svinov
Brno, Pardubice, Praha, Olomouc, Ostrava hlavní nádraží a teď i Ostrava-Svinov, tam všude si cestující národního dopravce užijí většího komfortu. České dráhy tak dokončily projekt obnovy svých VIP čekáren ČD Lounge, který odstartoval koncem roku 2016. V saloncích pro cestující jsou tak nově vylepšené dětské koutky, k dispozici jsou nabíjecí panely nebo Wi-Fi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Richter (TOP 09): Navrhovat základní školu v centru je výjimečná situace
Městská část Praha 5 vyhlásila 12. 3. 2018 mezinárodní otevřenou dvoufázovou architektonickou soutěž o návrh na řešení nové základní školy „Škola Smíchov“ v nově vznikající čtvrti Smíchov City v místě bývalého nákladového nádraží Smíchov na křížení ulic Nádražní a U Železničního mostu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Ministerstvo financí: Výhrady k celníkům jsme si už vyjasnili
V Hospodářských novinách ze dne 22. 3. 2018 se v článku „Celníci budou moci kontrolovat EET v utajení, s krycími doklady“ objevily některé zavádějící a nepřesné informace, které bychom chtěli uvést na pravou míru. List informuje o chystané novele, která umožní celním orgánům u některých kontrol používat tzv. krycí doklady, tedy prokazovat se pod falešnou identitou. Potud je vše správně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Robotická revoluce už začala i u nás. A tisíce nezaměstnaných na ulici nejsou. Profesor z ČVUT nám k tomu řekl více
ROZHOVOR Revoluce v českých firmách už začala, ale stále nejsou vidět tisíce nezaměstnaných na ulici, místo toho je velká sháňka po dělnických profesích. Tak komentuje profesor Vladimír Mařík, šéf Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT, prognózy o tom, kolik lidí přijde v souvislosti se zaváděním poznatků Průmyslu 4.0 do praxe. Mění se ale struktura profesí, přibývají pozice, v nichž člověk musí určitým způsobem spolupracovat s robotem. Vědec také přibližuje, co se děje ve druhé fázi průmyslové revoluce, kdy se od chytré výroby přesouváme k výrobě jako službě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
KSČM jednala o podmínkách tolerance Babišovy vlády. Skála žádá zákaz vysílání vojsk do ciziny bez mandátu OSN
Členové širšího vedení KSČM jednají dnes v Praze o stavu vyjednávání o možné podpoře nové vlády Andreje Babiše (ANO). Stranický ústřední výbor ale zřejmě dnes ještě nerozhodne o tom, zda komunisté budou tolerovat kabinet, v němž by mohla být kromě hnutí ANO zastoupena také ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Učitelé zatahují své svěřence do politických půtek. Odporné a slizké. Generál Blaško vyzývá ke konání trestní orgány
ROZHOVOR „Proč je Rusko stále napadáno a jsou mu podsouvány různé podrazy na Západ? Proč je Rusko obklíčeno ze všech stran? Myslím, že všem štváčům by vyhovoval prezident typu Jelcina, který by už Rusko dávno rozdal nadnárodním korporacím a dnes by probíhalo bezuzdné drancování přírodních zdrojů. A o co jiného jde? ptá se v rozhovoru pro PL.cz generálmajor Hynek Blaško. „V ČR už se stalo politickým koloritem neuznávat vítěze jakýchkoli voleb a zpochybňováním výsledků vyvolávat neklid ve společnosti. Vyhánění lidí do ulic je anarchie, ze které nikdy nic dobrého nevzešlo,“ domnívá se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Obrana nesouhlasí se zrušením zákazu dodávek do Búšehru
Ministryně obrany Karla Šlechtová nesouhlasí s návrhem poslanců KSČM, kteří chtějí zrušit zákon zakazující českým firmám podílet se na dodávkách do jaderné elektrárny v íránském Búšehru. Zákon považuje naopak za opodstatněný. Vyplývá to z připomínek Ministerstva obrany dostupných v elektronické knihovně připravované legislativy, oznámila ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Vláda i samosprávy by měly přehodnotit své priority
Stav dopravní infrastruktury v ČR je doslova k pláči. Nejenže pořád není dobudována páteřní dálniční síť, čímž trpí mimo jiné především obyvatelé Zlínského kraje, ale v katastrofálním stavu jsou také silnice nižší třídy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj: Podpora rozvoje obcí i malých prodejen stále narůstá
Poskytování dotací v rámci Programu obnovy venkova zabezpečuje Pardubický kraj pravidelně od roku 2004. Krajští radní proto na svém posledním zasedání projednávali žádosti od obcí, svazků obcí nebo místních akčních skupin. Jejich návrhy budou schvalovat ještě zastupitelé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Není příjemné neustále odpovídat na dotazy, co to máme za premiéra
Komentář na facebookovém profilu k projednávání kauzy Čapí hnízdo v Evropském parlamentu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Zhnusený exposlanec Zlatuška: Hradní kolaborant by střílel do vlastního národa ještě brutálněji, než na Ukrajině Janukovyč
Bývalý poslanec a senátor Jiří Zlatuška se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz zaměřil na chátrající paměť hradního kvislinga, jak nazval hlavu státu Miloše Zemana, pravděpodobně v narážce na norského nacistického kolaboranta Vidkuna Quislinga. Reaguje tak na rozhovor, jejž Zeman poskytl MF Dnes 22. 3.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Vláda funguje velmi dobře. Je to jeden tým
Komentář na facebookovém profilu ke stovce dnů působení vlády v demisi
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Černohorský (Piráti): Stát má stále šanci odstoupit od privatizační smlouvy OKD
Existuje šance dodatečně zpochybnit privatizační smlouvu se společností Karbon Invest? Podle toho, co zaznělo na čtvrtečním zasedání vyšetřovací komise k OKD, zní odpověď „ano“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Trump demonstruje, že drží otěže obchodu v rukou
„Prezident Trump ukázal svou lepší tvář a udělil výjimky z cel. Demonstruje, že nad ostatními obchodními partnery má převahu. Tu bude chtít využít k dojednání dlouhodobě výhodných dohod pro USA. Evropská unie slaví drobné vítězství, místo toho by se však měla připravit na tvrdá vyjednávání,“ říká hlavní ekonom BH Securities Štěpán Křeček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Zoo Brno dnes pokřtí dvojčata levhartů. Jména jsou zatím tajná
Křest levhartů cejlonských bude na programu v brněnské zoo dnes ve 14 hodin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Babiš chce dát pět ministerstev ČSSD, kterou nikdo nevolil
Volby v ČR jsou šaškárnou pro zahraniční média. Je jedno koho kdo volil. V parlamentu bude vždy Benda a jeho ODS a ČSSD. Bezbarvá KDU-ČSL bude v každé vládě. Ti, co prohráli volby, budou sedět opět ve vládě. Ale co udělají občané?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Babiš a jeho ministři začnou přednášet na vysoké škole. Studentům budou vysvětlovat, jak se dělá hospodářská politika
Sérii přednášek o hospodářské politice přinese po Velikonocích Národohospodářská fakulta Vysoké školy ekonomické. Každou z nich, jak píše server iHNed.cz, povede jeden ministr současné vlády Andreje Babiše (ANO) v demisi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Paroubek: Sobotkův zasloužený konec
B. Sobotka převzal sociální demokracii počátkem června roku 2010, kdy tato strana byla nejsilnější politickou stranou v zemi, a to nejen ve sněmovně, ale také v senátu, v krajích a od podzimu 2010 (tehdy ještě ČSSD žila z výsledků mé práce) i na úrovni komunální politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Augustýn (TOP 09): V ukrajinském Chustu jsme našli nové přátele
Na konci letošního února jsem vyrazil společně se zástupci našeho města na návštěvu nového partnerského města Chust v Zakarpatské oblasti Ukrajiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
ERÚ: Společnost One Energy & One Mobile a.s. pozbyla možnost dodávat plyn
Operátor trhu v souladu s § 118 odst. 5 vyhlášky č. 349/2015 Sb., o Pravidlech trhu s plynem, ve znění pozdějších předpisů, oznamuje, že pozastavuje od 22.3.2018 činnost společnosti One Energy & One Mobile a.s., IČ: 01879880, EIC: 27X-ONECR------R, z důvodu pozbytí možnosti dodávat plyn.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ropková (ČSSD): Praha podpoří dopravní podnik při modernizaci metra
Zastupitelé hlavního města Prahy dali zelenou dalším projektům na podporu energetických úspor v městských objektech. Schválili dotaci na modernizaci vzduchotechniky hlavního větrání ve větracích šachtách tras metra A, B i C a modernizaci pohyblivých schodů ve stanici Palmovka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Spolek Šalamoun: Roman Ševčík - český Tomazs Komenda
V nedávné době i v České republice pobouřil veřejný prostor případ Tomazse Komendy. Polského občana, který byl po 18 letech propuštěn z vězení, když se prokázalo, že je nevinný. Skoro vůbec nikdo netuší, že i v České republice máme, a to již přesně od 8. 8. 1989, svého Tomazse Komendu, a to Romana Ševčíka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Komunisté mučili a vraždili děti
Čeští soudruzi se ve svých zločinech nezastavili ani před nejmenšími, přesně podle svých sovětských vzorů, kteří neváhali zavraždit i čtrnáctiletého syna cara Mikuláše II. Alexeje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Dvoustranné česko-slovenské jednání mezi SÚJB a ÚJD
Pravidelné bilaterální jednání mezi dozorovými orgány ČR a SR, organizované na základě Smlouvy mezi vládou České republiky a vládou Slovenské republiky o spolupráci v oblasti státního dozoru nad bezpečností jaderných zařízení a státního dozoru nad jadernými materiály, se uskutečnilo ve dnech 20. a 21. března 2018 v Bratislavě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
V Praze bude zasedat Hospodářská a sociální rada OSN
Česká republika v roli předsedající země hostí zasedání Hospodářské a sociální rady OSN (ECOSOC), které se uskuteční dne 26. března 2018 v Černínském paláci, sídle české diplomacie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Za Bohuslavem Sobotkou: Neuměl to na veřejnosti, silnou stránkou nebylo ani rozhodování. Loutkovodič Pokorný
Novinář a spisovatel Jaroslav Veis se ve svém komentáři v Lidových novinách rozepsal nad odchodem premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD). Podle jeho slov odešel expremiér, který nikdy nebyl lídrem. „V politice však Sobotka dokázal mnoho,“ dodává Veis.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Rozkol kvůli ruským diplomatům. Babiš by je chtěl začít vyhošťovat, na Hradě prý zuří
Vyhostit ruské diplomaty za skandál kolem bývalého agenta Sergeje Skripala, nebo nevyhostit? Toto dilema nyní řeší čeští politici. Píší o tom Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Ministryně Schillerová: Dozorčí rada exportní banky projedná odvolání ředitele
Dozorčí rada státní České exportní banky (ČEB) projedná v pondělí odvolání předsedy představenstva a generálního ředitele banky Karla Bureše. Uvedl to dnes server Lidovky.cz. Potvrdila to ministryně financí v demisi Alena Schillerová (ANO), ale důvody odvolání neuvedla. Premiér Andrej Babiš (ANO) opakovaně ČEB kritizoval. ČEB má na starosti státní podporu vývozu. Vlastní ji stát a mezi akcionáři banky má hlavní slovo Ministerstvo financí, které Babiš v předchozí vládě vedl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Páníková Vlčková (ŘN - VU): Absurdita dnešní doby se odráží v našich dětech
Na jedné straně dětem necháváme svobodu vývoje, najdou se i takoví rodiče, kteří jim nedávají žádná omezení ani podmínky, nechávají je růst „svobodně“. Jenže málokdo si uvědomuje důsledek takové benevolence.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Studenti budou rozdávat křivé banány jako důkaz evropských hodnot! Kalousek a Schwarzenberg narazili. Babiše stvořil kapitalismus nejhorších zlodějin. Poslanec KSČM hovoří
ROZHOVOR „Pana Babiše porazí opět jen pan Babiš! Tento charismatický fenomén byl stvořen liberálním kapitalismem opřeným o nejhorší zlodějiny na státním a obecním majetku v historii Evropy, kde české slovo ‚tunelování‘ je synonymem. Jeho konec bude spojen s neschopností korigovat svou povahu a vztahy k okolí v zájmu politické shody a kompromisu. Historie takovéto politiky již zná a vždy zanechali výraznou stopu v dějinách, většinou bohužel velmi kontroverzní, i když pro mnoho lidi líbivou,“ říká místopředseda poslaneckého klubu KSČM Leo Luzar.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra