Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2022
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt3101724 
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.528x, což odpovídá cca 79.729-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Mediální lynč liberálnědemokratických Pragováků. Radní Kňourek nám popsal svou neuvěřitelnou zkušenost, vrcholem byla redaktorka Respektu
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Člen Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek si otestoval, jak chutná mediální lynč. Komentoval oplzlosti, které zazněly v dopoledním vysílání veřejnoprávního rozhlasu, a za tuto svoji troufalost čelil spojené ideofrontě mainstreamových médií. Nad všemi těmi Respekty, krkavčími horami a Fóry24.cz však čněla jistá Andrea Procházková, redaktorka filantropem a finančníkem placeného plátku Respekt. Poslala mu třináct otázek, ale ve zveřejněném textu použila všehovšudy část jediné odpovědi. Zato článek vzala pěkně po bolševicku: v mediálních radách budou jen ti, kteří vyznávají kult jediné správné myšlenky, jediného správného názoru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Jiří Čunek: Umělci, nechuť k Zemanovi a jeho pravda o H-Systemu
ROZHOVOR „Jsem přesvědčen, že Petra Smetku drželi v kriminále proto, aby nemohl do konkurzu mluvit, aby nemohl poukazovat na to, že je vlastně poškozený, aby nemohl ukazovat na šílené prodeje,“ říká k dění kolem kauzy H-System lidovecký senátor a zlínský hejtman Jiří Čunek. Sám se tématu věnuje už přes pět let. Zároveň dodává, že ho těší účast politiků v celé věci, protože je na čase, aby lidé, kteří vše prodlužovali, byli odstaveni a začala fungovat spravedlnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Útok na Karla Gotta. Zapojen profesor Putna
Karel Gott má příští rok vystoupit v Německu, kde ho mají rádi. Na knižním veletrhu v Lipsku by měl vystoupit při příležitosti tzv. Roku české kultury, v jehož rámci zazpívá Gott společně s dalšími interprety v lipské opeře. Ne všem se to ale pozdává. Asociace spisovatelů vydala na protest petici. Mezi petenty je i profesor Martin C. Putna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Fenomén „minimální mzda“. Co nejčastěji zaměstnavatelé porušují při jejím poskytování?
Z minimální mzdy se v posledních letech již tradičně stává horké až výbušné téma, a to nejen v ideovém soupeření tradičních politických stran, ale rovněž i v rámci vztahů mezi zaměstnavateli reprezentovanými například Hospodářskou komorou či Svazem průmyslu a dopravy ČR a na straně druhé Českomoravskou konfederací odborových svazů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Novinář sledoval manžela středočeské hejtmanky i její dům. A zjistil následující
Manžel středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové z hnutí ANO Jakub Pokorný si umí funkci své ženy pořádně užít, píše server Seznam zprávy.cz. Ten totiž prý zjistil, že jezdí se Škodou Superb se špičkovou výbavou, kterou má hejtmanka k dispozici jako služební auto. Podle jejích slov je ale vše podle smlouvy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Cože? Vyjevený moderátor Českého rozhlasu slyšel o návštěvě Krymu a režimu před rokem 1989
Europoslanec Jaromír Kohlíček (KSČM) byl hostem pořadu Interview plus na Českém rozhlasu Plus. S moderátorem Michaelem Rozsypalem řešili situaci na Krymu, který byl v roce 2014 anektován Ruskem. Kohlíček má na to ale jiný názor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Český úspěch na Nürburgringu
Šampionát ADAC GT Masters, jehož druhý letošní závod se jel v Mostě, vstoupil na Nürburgringu do druhé poloviny sezóny. Vítězství, pole position a nejrychlejší kolo ve druhém závodě zde dosáhl český tým I.S.R. Racing.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Petr Dufek: Inflace pod prognózou ČNB
Po měsíci, kdy inflace vyskočila až na 2,6 %, se růst spotřebitelských cen opět podle očekávání zpomalil. Meziroční inflace v červenci poklesla na 2,3 % a zaostala tak za nejnovější prognózou centrální banky o tři desetiny procentního bodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Balín (OMMO): Co bych vám tak slíbil? Zlepšit paměť?
Tak to již začalo. Nejprve Mostecký list z dílny a v dresu SBD Krušnohor, resp. jeho děcka Sdružení Mostečané Mostu, pak zvláštní číslo J-ECHO SENIORU tentokráte z dílny ProMost, srdcem pro Most, oněch i druhých stavitelů vesnic pro lůzu...….
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Jaroslav Hutka o sobě znovu dá vědět. A netěší se na to
Písničkář Jaroslav Hutka a bývalý šéf Jazzové sekce Karel Srp. Tito dva muži proti sobě stanou před soudem, aby se ukázalo, zda muzikant nařkl Srpa ze spolupráce s StB oprávněně. O tom, že soud nařídil v kauze ústní jednání, píše server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
MPO připomíná na srpnových známkách a dopisnicích Bombajský dopis i světovou výstavu PRAGA 2018
Ministerstvo průmyslu a obchodu vydalo nové poštovní známky a příležitostné aršíky. Připomínáme nejen legendární Bombajský dopis, ale i sto let od založení Poštovního muzea či Světovou výstavu poštovních známek PRAGA 2018, která se koná v Praze již příští týden a jde o největší filatelistickou událost v Evropě v letošním roce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Herman (SPOZ): Napětí v Jihočínském moři se stupňuje
Čína je v oblasti Jihočínského moře čím dál více aktivnější. Neustále totiž přesouvá zbraně a radarové systémy na nově zbudované ostrovy. Podle bezpečnostních expertů dokonce buduje obří vojenskou základnu na umělém ostrově Subi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Pojezný (KSČM): Seno z dovozu
Sucho postihlo celou republiku v takové míře, jež nikdo nečekal. Vznikají požáry, které se v těchto dnech nebezpečně šíří. Chovatelé se oprávněně obávají o dostatek píce na zimu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu: Pomozme stromům!
Výzva Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu, z. s. samosprávám měst a obcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 22:35, zobrazit podobné
USA chtějí potrestat Rusko za otravu Skripalových novými sankcemi. Je to drakonické, protestuje Moskva
Další sankce na Rusko. Spojené státy americké vedené Donaldem Trumpem se rozhodly uvalit další sankce na zemi, která podle nich může za otravu Sergeje Skripala a jeho dcery. Shledaly, že útok Novičokem Rusko skutečně spáchalo. Informovala o tom britská BBC.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Moravskoslezský kraj nařídil opatření, jak zabránit požárům
S ohledem na přetrvávající suché, teplé počasí a nárůst požárů vyhlásil krajský úřad dobu zvýšeného nebezpečí vzniku požárů na území Moravskoslezského kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Krkoška (ANO): Letošní festival připomene prvorepublikovou gastronomii
Dobré jídlo, pití a spousta zábavy čeká v sobotu 11. srpna v Karlově Studánce na návštěvníky gastrofestivalu Jak šmakuje Moravskoslezsko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 22:35, zobrazit podobné
ČT pozvala divákům analytika Votápka: Nepochybuji, že útok na Skripalovy byl schválen v Kremlu
Kauza Skripal je na scéně a s ní i další ostrý spor mezi Spojenými státy a Ruskem. Washington včera oznámil, že se chystá na Moskvu uvalit nové sankce, protože je za útok na bývalého dvojitého agenta zodpovědná. Mohly by postihnout obchod, finance i dopravu. Rusko už chystá odvetu v podobě protiopatření. Tamní diplomacie také odmítla závěry Američanů, nemají pro ně prý žádné důkazy. Zhoršení už tak špatných vztahů obou velmocí bylo téma v Devadesátce na ČT24 i pro analytika mezinárodních vztahů Vladimíra Votápku. „Není pochyb, že je to akce schválená v Kremlu, načasování nového kola sankcí koření také ve vnitropolitické situaci Spojených států,“ míní Votápek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Vojenský historik Stehlík: Lidé vnímají, že jsme blíž válce. Je vidět, jak moc se změnil postoj k vojákům
Vyšetřování nedělního útoku na české vojáky v Afghánistánu přináší první detaily, teroristé na ně připravili léčku a podle náčelníka generálního štábu při hlídce vojáci nepochybili a naopak zachránili další životy. Česko vyjadřuje padlým úctu na všech úrovních. Podle vojenského historika a ředitele odboru pro válečné veterány Ministerstva obrany Eduarda Stehlíka tomu ale tak dříve nebylo. „Zájem o osud těchto tří mužů umocňuje to, že lidé vnímají, že jsme blíž válce, a také nebezpečí teroristických útoků,“ uvedl v pořadu Interview na ČT24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
České dráhy: Historickým vlakem do Lán
České dráhy ve spolupráci s Muzeem Tomáše Garrigua Masaryka vypraví tuto sobotu historický vlak, kterým připomenou první příjezd Tomáše Garrigue Masaryka vlakem k pobytu do Lán dne 11. srpna 1921.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Humplík (ODS): Rusko. Rusové a Rusáci. A Miloš Zeman
Miluju Rusko. Třeba v literatuře. Puškin, Bulgakov, Solženicyn, Ajtmatov, Strugačtí. Co jméno, to ikona. To jsou pro mne Rusové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Kněžínek jednal o odškodnění s klienty H-Systemu ze sdružení Maják. Sejdou se znovu
Ministr spravedlnoti Jan Kněžínek po schůzce s Majákem uvedl, že jednání se primárně týkalo soudních sporů o odškodné, které s ministerstvem vedou jednotliví členové sdružení kvůli průtahům v trestním řízení s manažery firmy. Se zástupci Majáku se Kněžínek setká znovu, na termínu se s nimi zatím nedohodl, schůzka se podle něj možná uskuteční až v září.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Feministky a sexuální menšiny pořádají společný kemp. Maskotem je obnažený vousatec v kozačkách, VIDEO a popis táborových her je jen pro silné povahy
V jihočeském Táboře se uskuteční koncem léta nevšední akce. Jde o letní kamp, na kterém se setkají feministky a queer lidé, což je pojem zastřešující všemožné sexuální, LGBT menšiny. Návštěvníci se prý mohou těšit na bohatý a netradiční program, např. zápasy v bahně a veganskou stravu. ParlamentníListy.cz přinášejí o akci další informace. Pomyslným maskotem neobvyklého tábora je vousatý muž oblečený ve slipech a vysokých dámských kozačkách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
DPP: Linka metra A oslaví 40. výročí. Na koleje vyrazí historická souprava metra 81-71
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) oslaví významné výročí. V neděli 12. srpna 2018 to bude přesně 40 let od zahájení provozu na lince metra A.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
ČT indoktrinuje už malé děti, varuje politik od Svobodných. EU přímo podporuje muslimské teroristy a nám tluče do hlav, že se nesmíme bránit
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI „Ideje sociální demokracie, stejně jako předtím ODS, se podle mě již vyčerpaly, takže lidé postupně sahají po politických stranách, které jim slíbí ještě silnější stát. A to nyní reprezentuje Babiš, a samozřejmě to reprezentují i bolševici, kteří nyní vládu jen podpořili, ale půjdeme-li dál tímto směrem, mohou jednu z příštích vlád aktivně vytvářet. A politickou cestou se na tom nedá téměř nic zvrátit,“ myslí si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.cz Luboš Zálom, předseda Svobodných ve Středočeském kraji. Evropská unie je podle něj nereformovatelná. „Vůdci Evropské unie podle mě dobře vědí, že kdyby dopustili reformu, tak se EU rozpadne. Je zapotřebí přemýšlet o novém modelu uspořádání Evropy,“ domnívá se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Po smutku za naše vojáky přichází Tereza Spencerová s tvrdým výkladem o Afghánistánu
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Boj proti terorismu? To se musíte podívat jinam, glosuje současnou diskusi kolem západních operací v Afghánistánu editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová. V rámci pravidelného shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz, které přichází krátce po smrti českých vojáků na misi v Afghánistánu, se Spencerová detailně věnuje politické i vojenské situaci v této středoasijské zemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
A tohle víte? Zdechovský přidal informace o migraci
Migranti jsou novodobí otroci, říká Tomáš Zdechovský, europoslanec za KDU-ČSL, a opírá se o dokument německé televize. Na jihu Evropy prý pracují v ohavných podmínkách za mrzkou mzdu a Zdechovský chce, aby se s tím něco dělalo. Své myšlenky uveřejnil na svém blogu na serveru iDnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Feministky a sexuální menšiny pořádají společný kemp. Maskotem je obnažený vousatec v kozačkách, popis a VIDEO táborových her je jen pro silné povahy
V jihočeském Táboře se uskuteční koncem léta nevšední akce. Jde o letní kamp, na kterém se setkají feministky a queer lidé, což je pojem zastřešující všemožné sexuální, LGBT menšiny. Návštěvníci se prý mohou těšit na bohatý a netradiční program, např. zápasy v bahně a veganskou stravu. ParlamentníListy.cz přinášejí o akci další informace. Pomyslným maskotem neobvyklého tábora je vousatý muž oblečený ve slipech a vysokých dámských kozačkách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Trestní oznámení na Sobotku kvůli OKD. Vyšly prý najevo nové zásadní skutečnosti
Trestní oznámení v kauze OKD podal v pondělí Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových. Konkrétní pachatel v něm sice zmíněn není, ale jak ze znění textu vyplývá, míří na někdejší ministry financí a průmyslu a obchodu z ČSSD Bohuslava Sobotku a Milana Urbana. „Trestní oznámení je reakcí na nová zásadní skutková zjištění,“ říká generální ředitelka Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) Kateřina Arajmu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
FOTO, které vyděsilo mnohé. Bylo pořízeno v knihovně genderových studií v Brně
Pražský zastupitel Filip Humplík nahlédl na stránky genderových studií na fakultě sociálních studí v Brně a nestačil se divit, jakou literaturu tam studentům doporučují. O revoluci, o anarchismu, o komunismu ve Spojených státech. Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Vojáci v Afghánistánu se stali oběťmi dobře připravené léčky
Z dosavadního vyšetřování nedělního útoku na české vojáky v Afghánistánu plyne, že šlo o dobře připravenou léčku. Česká jednotka je schopna se vrátit ke standardnímu režimu od pátku, záležet ale bude na rozhodnutí vrchního velitele amerických a spojeneckých sil v Afghánistánu armádního generála Johna Nicholsona. ČTK to dnes řekla mluvčí generálního štábu Vlastimila Cyprisová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Miroslav Novák: Index spotřebitelských cen – červenec 2018
Domácí ekonomika s ohledem na přehřátý pracovní trh vytváří solidní inflační tlaky, což je dobře patrné z vývoje cen služeb či z jádrové inflace. To jsou také důvody, proč by se měla meziroční inflace i v nadcházejících měsících pohybovat nad 2 %.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Expert přivezený Bakalou vysvětlí divákům ČT, co si myslet o ruském vměšování do americkýc voleb. To nevymyslíte, žasne doktor Macek
Doktor Miroslav Macek nadále sleduje veřejné dění. Pozastavil se mimo jiné nad tím, co vzešlo z Bakalovy nadace. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Komunisté ze severu vzpomínali na pivo za dvě padesát a zavřeného Havla. Odpůrci dali průchod zděšení
Pamatujete 80. léta minulého století? Kritiky Andreje Babiše by mohlo těšit, že v té době byl Andrej Babiš dlouho mimo Česko. Odpůrci prvního českého prezidenta Václava Havla by si zase mohli vzpomenout, že pozdější prezident byl v té době ve vězení. Liberecká KSČM na Havlovo uvěznění v 80. letech rozhodně zavzpomínala. Prý to byla krásná doba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Politik, který si nechal proplatit 50 piv, promluvil o vládě
Server ParlamentníListy.cz přinesl článek o tom, jak žijí někteří pražští radní a na co využívají erární peníze. Peníze běžně určené na drobné pohoštění pro hosty byly na Praze 4 využity zvláštním způsobem. Nakupoval se za ně tvrdý alkohol, šampaňské, krevety a desítky piv. Jeden z radních, který si nechal proplácet alkohol, se teď rozhodl promluvit o vládě Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Americkému velvyslanci v Praze dorazil dopis, který ho asi nepotěší a týká se i Trumpa…
Předáci konzervativní Akce D.O.S.T. zaslali otevřený dopis americkému velvyslanci v ČR Stephenu Kingovi ohledně jeho podpory homosexualistického festivalu Prague Pride 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Geopolitický analytik z Ruska: Praha se stala dějištěm každoročního festivalu sexuálně zvrácených lidí, který se nazývá „Prague Pride“
„Zanedlouho, tedy 28. října 2018, oslavíme 100 let od vzniku samostatného Československa. Řečeno poněkud zprofanovanými slovy bývalého prezidenta Václava Havla, naše země nevzkvétá. Namísto krajiny oplývající mlékem a strdím, jak ji viděl praotec Čech se svou družinou, se nám naskýtá neutěšený pohled na zorané a vyprahlé lány polí, na kterých se zjara pěstovala řepka, lemované polosuchými stromy a vymírajícími lesy. Krajinu tu a tam přetínají zcela nebo napolo vyschlá koryta řek. Mlékem naše země již dávno neoplývá. Spíše naopak, mléko, máslo a sýry se stávají stále hůře dostupnými. Zato Praha, která je někdy nazývána ‚Matkou měst‘, se stala dějištěm každoročního festivalu sexuálně zvrácených lidí, který se nazývá ‚Prague Pride‘,“ uvádí pro ParlamentníListy.cz geopolitický analytik a právník Marek Kyncl, který dlouhodobě žije v Rusku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Kalousek: Zeman vyhrál, protože Rusové zmanipulovali volby
Miroslav Kalousek zase perlil. Na svém twitteru se opřel do Babiše, Ruska nebo Klause mladšího. A promluvil o „znárodnění studen“. Za jeho slova ho zkritizovali například Petr Honzejk z Hospodářských novin a novinář Jan Moláček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Petr Kolman: Ženy za stejnou práci berou nižší plat. Skutečně?
Často se v mediích můžeme dočíst , že ženy v ČR vydělávají o 15-21 procent méně než čeští chlapi. Důležité je tu podtrhnout, že citovaný o cca pětinu nižší plat pobírají ženy údajně za stejnou (!!) práci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Dokument Nedotčený ráj: Rusko bude odvysílán v České republice
Divákům ho přináší ruská korporace pro atomovou energii Rosatom a odvysílá ho National Geographic v srpnu 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Bakala? Jiří Paroubek promluvil. Může přijít překvapení
Jiří Paroubek se vrací, tentokrát chce uspět s podporou ČSSD v Senátu. Kandiduje za obvod Ostrava-město. Současný stav ČSSD se mu nelíbí, je v ní prý spousta lidí, kteří „zapomněli odejít“. Chce řešit exekuce a bydlení. Došlo i na Davida Ratha. Nový rozhovor s Jiřím Paroubkem na serveru Zdroj.cz komentoval také Jaroslav Plesl z Mladé Fronty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Fiala (SPD): Národy se začínají probouzet
Komentář na facebookovém profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
ČSÚ: V červenci zdražily hlavně dovolené
Spotřebitelské ceny v červenci meziměsíčně vzrostly o 0,2 %. Jejich vývoj ovlivnilo hlavně zvýšení cen dovolených.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Žena z neziskovky promluvila o českém národě. Nic pěkného to není
Muslimky začaly z ohrožení místo šátků nosit čepice, zločin z nenávisti není jen násilí a pachatelé takových zločinů by měli poslat pracovat například do Muzea romské kultury místo do podmínky. To si myslí právnička Klára Kalibová z organizace IN IUSTITIA. Rozhovor s ní vedl Lukáš Houdek ze serveru HateFree.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Pernica (KSČM): Slibujeme jen to co můžeme splnit
Před sebou máme podzim a s ním i komunální volby. Každý kdo se rozhodl kandidovat nese plnou zodpovědnost za to, jak jej budou lidé vnímat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Co ten sráč? A co hasič, co umřel? Výbušné hovory o smrti vojáků v Afghánistánu
K pietě za padlé české vojáky a k události jako takové se na svých facebookových profilech vyjádřili bývalá mluvčí Vrchního státního zastupitelství v Praze Irena Válová, syn expremiéra Petra Nečase Ondřej a bývalý ministr obrany Miroslav Kostelka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Somr (ODA): Postavme Hladovou zeď proti suchu
Asi tisícovka českých obcí už nemá vlastní vodu a musí ji transportovat buď zdaleka nákladnými vodovody, nebo se dováží cisternami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Ježák (NaS): Vokurka z rady města
Prázdniny bývají označovány jako okurková sezóna, kdy se děje minimum událostí, které jsou mediálně zajímavé. V České Lípě však rada města činí v tomto období zásadní rozhodnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Jsme zemí českého národa, chce profesor a senátní kandidát Gerloch dát do Ústavy. Ondřej Neff tleská
Český právník a profesor na Právnické fakultě Univerzity Karlovy Aleš Gerloch se rozhodl kandidovat do Senátu. Pokud bude zvolen do horní komory českého Parlamentu, rád by jako politik prosazoval změnu Ústavy ČR. Rád by do ústavy prosadil větu, že je Česká republika zemí českého národa. Publicista Ondřej Neff nápadu profesora Gerlocha tleská.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
AOPK ČR: Hráz rybníka Velký Pařezitý se dočká opravy
Ta zajistí, že rybník bude opět bezpečně zadržovat vodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Ivan David: Vlastní hloupostí nás neporazíte, zkuste chytře přesvědčit hloupé lidi, ti by vám mohli věřit!
Přítel mi poslal článek jakéhosi Jandourka z jakéhosi Svobodného fóra. O duševním obzoru tohoto think tanku svědčí už to, že na titulní stránce propagují zapšklou a žlučovitou Miroslavu Němcovou "for president". Má asi tolik šancí jako černokněžník Tomáš Halík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Snaha o snížení státních dotací neziskovkám je zásluhou našeho hnutí SPD
Komentář na prohlášení ministryně financí Aleny Schillerové, která by podle ČT24 chtěla snížit státní dotace neziskovým organizacím o 3 miliardy korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Fakulta informačních technologií ČVUT zahajuje spolupráci se SUSE
Obě strany aktuálně pracují na přípravě ještě užší spolupráce v podobě uzavření strategického partnerství, které umožní vývojářům SUSE vystupovat na vybraných přednáškách a vést závěrečné práce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Ministr Ťok: Lékárničku si řidiči nebudou muset měnit kvůli expiraci
Návrh změn vyhlášky ministerstva dopravy počítá od října se zmenšením obsahu povinné výbavy vozidel. Nově by už v automobilech nemusely být náhradní žárovky nebo pojistky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Svatopluk Otava: Politické slzy jsou téměř vždy krokodýlí
Hlava státu vyznamená zabité vojáky z invazní mise. Je vrchním velitelem a je to v pořádku. Šéf rezortu s pozoruhodným názvem Ministerstvo obrany je vyznamená též.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Národní park Podyjí: Výstava v Lukově přibližuje skrytou krásu pavouků
Více než tři desítky makrosnímků pavouků si mohou zájemci prohlednou ve Stodole u Čabalů v Lukově. Fotografie Radka Šicha přiblížují půvab těchto většinou skrytě žijících živočichů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Soud bude znovu řešit výroky extajemníka SPD, obhájce podal odpor
Soud se bude znovu zabývat nenávistnými výroky bývalého tajemníka hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Jaroslava Staníka namířenými proti menšinám. Uvedla to Česká televize (ČT). Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Kolovratník (ANO): Neexistuje jednotná metodika na provádění řidičských zkoušek
Komentář na facebookovém profilu k systémovým změnám v silniční bezpečnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Sehnal (ODA): Stane se z Prahy město duchů?
Velmi křiklavou ukázkou toho, jak lze měřit dvojím metrem, je poslední dobou na celém světě diskutovaná praxe sdíleného ubytování formou takzvaného Airbnb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Královéhradecký kraj uspořádá v září týden pěstounství
Královéhradecký kraj pořádá ve spolupráci s městskými úřady a neziskovými organizacemi na podporu náhradní rodinné péče Týden pěstounství Královéhradeckého kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Jan Ferenc: Zapeklitý paradox s diesely
Aktuální problémy všech automobilek s plněním stále přísnějších emisních norem mají mnohem hlubší příčiny, než by se na první pohled mohlo zdát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
KRNAP: Obnovili jsme křížek v Suchém dole
Správa Krkonošského národního parku pečuje nejenom o přírodní, ale i kulturní dědictví Krkonoš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Poche z ministerstva zahraničí vyzývá: Měli bychom pomoci Itálii
Europoslanec sociální demokracie a politický tajemník na Ministerstvu zahraničí Miroslav Poche poskytl rozhovor deníku Právo. Zdůraznil v něm mimo jiné, že bychom Itálii měli pomoct s řešením migrační krize. Italové několikrát volali o pomoc kvůli stále novým lodím s uprchlíky, které připlouvají ke břehům Apeninského poloostrova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Hejtman Běhounek: Hasiči se připojili k dlouholeté meziregionální spolupráci Vysočiny se Zakarpatím
V návaznosti na jarní návštěvu nejvyššího vedení ukrajinských hasičů, ředitele Státní služby Ukrajiny pro mimořádné situace, generála Mykoly Oleksandrovyče Čečotkina, přijela minulý týden na Vysočinu delegace jeho kolegů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Somr (ODA): Postavme Hladovou zeď proti suchu
Asi tisícovka českých obcí už nemá vlastní vodu a musí ji transportovat buď zdaleka nákladnými vodovody, nebo se dováží cisternami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
SVOL: Budou lesy 50 000 vlastníků na Vysočině obětovány kůrovci?
Současným stavem kůrovcové kalamity a možnostmi jejího řešení u nestátních vlastníků lesů se zabýval na svém pravidelném jednání republikový výbor SVOL.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Miroslav Macek: Nepomůže ani projekt Pošta partner
Čtvrteční golsy Miroslava Macka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Investovat či neinvestovat do vysokokapacitních cisternových letounů?
Jistě by bylo možné komentovat řadu témat,"filosofovat o nesmrtelnosti chrousta",komentovat témata na jejichž řešení ALE nemáme absolutně žádný reálný vliv.Budu tedy komentovat téma veskrze "přízemní",nicméně takové, které naopak řešit můžeme
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Tým silniční bezpečnosti: Meziročně o 7 procent více obětí nehod. Dramaticky narostl počet mrtvých chodců i dětí
Do konce července letošního roku vyšetřovala Policie ČR celkově 58 776 dopravních nehod, při kterých přišlo o život 287 osob. Dalších 1 304 utrpělo zranění těžké a 14 191 lehké.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Nemocnice České Budějovice: Mateřská znaménka vyšetřuje kožní oddělení moderním digitálním dermatoskopem
Od podzimu roku 2017 používá Kožní oddělení Nemocnice České Budějovice digitální dermatoskop, který ošetří až 500 osob ročně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Katastrofa? Velmi zlé zprávy pro Angelu Merkelovou
Europoslanec Jan Zahradil před pár dny na facebooku vyvěsil průzkum, který ukazuje, že německá kancléřka Angela Merkelová dál oslabuje. Totéž platí o sociální demokracii, která s CDU/CSU Angely Merkelové vstoupila do velké koalice. Zato Alternativa pro Německo sílí. Česká média by si toho prý měla začít všímat. Zvláště ta, co Merkelové fandí. Jinak se prý jednou dočkají velkého překvapení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Kobza (SPD): Nešťastný Afghánistán
Chce někdo opravdu vyřešit Afghánskou krizi? Pokud vůbec?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Česko se činí. Jde o Sýrii
Česko vyjednalo v Sýrii propuštění dvou uvězněných pracovníků německé humanitární organizace, oznámilo dnes ministerstvo zahraničí. Pro propuštěné muže vyrazil dnes brzy ráno speciál, který je přepraví do Prahy. Na palubě letadla byl také ministr vnitra a zahraničí Jan Hamáček (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Století energetiky: První republika a období socialismu - zlatá léta pro uhelnou energetiku
Uhelná energetika se v českých zemích rozvíjela v několika vlnách. Nejmasivnější nárůst nových parních (uhelných) elektráren nastal hned po vzniku samostatného Československa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Sedí na dvou židlích, zlobí se piráti na kandidáta, který kandiduje za Piráty i za Žít Brno
Pirátům v Brně se nelíbí, že jejich kandidát na místostarostu v městské části Královo Pole Michal Škerle je na pátém místě kandidátky na magistrát za hnutí Žít Brno. Brněnský předseda Pirátů Tomáš Koláčný dnes ČTK řekl, že by Škerle neměl kandidovat za konkurenční subjekt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Lesy Praha: Kunratický les hostil Českou lesnickou společnost
Protože rekreační funkce lesů je stále důležitější součástí hospodaření v městských a příměstských lesích, středočeská pobočka České lesnické společnosti začátkem srpna v Praze uspořádala odborný seminář na téma Hospodaření v městských a příměstských lesích se zvýšenou rekreační funkcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Míth (ODS): Vrtěti psem po Česku
Okurková sezóna jede na plné obrátky a největším problémem naší země se jeví diplomky ministrů. Dva ministři Babišovy vlády už rezignovali, třetí měl namále.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Oldřich Rambousek: Dnes se nám vrátili do vlasti naši padlí vojáci z Afghánistánu. Pro někoho hrdinové, pro jiného žoldáci
V každém případě se jedná o smutnou událost a je velká škoda mladých životů našich kluků. Pro jejich rodiny jsou to samozřejmě hrdinové a nechal bych to tak. Obecná a politická realita je však zcela jiná a to i přesto, že pan premiér Babiš je taktéž nazývá hrdiny. On však musí, protože tak zní politické zadání pro morální ospravedlnění ve společnosti. Kdo má hlavu na správném místě, tak to chápe.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TATRA TRUCKS: TIGON - hasičský unikát
TATRA TRUCKS a.s. spojila síly s jedním ze tří největších výrobců hasičských zařízení na světě, skupinou Rosenbauer a vzniklo unikátní hasičské vozidlo TIGON.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Červíček (ODS): Radní schválili cenové tarify ve veřejné dopravě
Radní Královéhradeckého kraje schválili aktualizaci smluvních přepravních podmínek Integrovaného dopravního systému IREDO včetně cenových tarifů ve veřejné autobusové a železniční dopravě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Lidé na pomoc rodinám padlých vojáků poslali téměř 2,7 milionu
Na pomoc rodinám vojáků zabitých při nedělním sebevražedném útoku v Afghánistánu již lidé poslali asi 2,3 milionu korun. Dalších 400.000 darovali přes zprávy DMS. ČTK to dnes řekla předsedkyně výboru Vojenského fondu solidarity Lenka Šmerdová. Za jeden den tak do mimořádné sbírky vypsané fondem přibylo téměř 1,5 milionu korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Flákání, hulení, neziskovky... Bordel v Brně? Vydáno prohlášení
Hnutí Slušní lidé a Soukromníci se na svém facebookovém profilu rozepsali o tom, jak chtějí jednat ve věci gangů terorizujících Brno. Jak píší, setkali se se členy tzv. Vaňkovka gangu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Neziskovky a škrtání peněz? Padla vážná slova
Komentátor Petr Honzejk se na stránkách Hospodářských novin zamýšlí nad tím, co vadí premiéru Andreji Babišovi na neziskových organizacích. Prý odhalují jedno z jeho tajemství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Držitelem značky CZECH MADE Česká kvalita je firma, která vyrábí hodinky i z komponentů dovezených z Asie
KAUZA Produkt pyšnící se označením CZECH MADE Česká kvalita by podle názoru Ministerstva průmyslu a obchodu neměl obsahovat části vyrobené mimo území Evropské unie. Jenže mezi současnými držiteli této i z veřejných peněz podporované značky kvality je také firma vyrábějící „tradiční české náramkové hodinky“ za pomoci mechanických součástek dovezených až z Asie. ParlamentníListy.cz pátraly po tom, jak je to možné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Česká obchodní inspekce na festivalu OPEN ŠTĚRKOVNA MUSIC
Česká obchodní inspekce Olomouckého a Moravskoslezského kraje uskutečnila kontroly stánkového prodeje a restaurací v areálu konání hudebního festivalu OPEN ŠTĚRKOVNA MUSIC. Provedla 12 kontrol a porušení zákona zjistila v 5 případech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Cena benzínu a nafty mírně roste. Sankce na Írán mohou zvýšit cenu ropy na 80 dolarů za barel
V uplynulém týdnu došlo k růstu ceny benzínu, který se aktuálně prodává za 33,34 koruny. Cena nafty rostla jen mírně a její průměrná cena dosahuje hodnoty 32,48 koruny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
MF podezírá GIBS z porušení rozpočtové kázně
Ministerstvo financí odhalilo při kontrole v Generální inspekci bezpečnostních sborů (GIBS) mimo jiné podezření na porušení rozpočtové kázně. Po kontrole bylo zahájeno trestní řízení. Dnes o tom informoval server iRozhlas.cz. Ministerstvo zahájilo kontrolu letos v únoru, devět zaměstnanců resortu se zaměřilo na hospodaření s veřejnými prostředky v letech 2016 a 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
dTest: Vitamin C vás před nevolností nezachrání
Zvýšený příjem vitaminu C nepomáhá proti kinetóze, tedy nevolnosti v dopravních prostředcích. Neexistuje studie či jiné vědecké pojednání nebo důkazy, které by svědčily o opaku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Afghánci vědí, že jim Češi pomáhají, sdělil tlumočník a manžel Petry Procházkové
Afghánec Paikar, který jako tlumočník pracoval pro české vojáky, uvedl, že obyvatelé vědí, že jim Češi pomáhají. Rozhovor s ním přinesly Lidové noviny. Paikar je manželem novinářky Petry Procházkové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Lingvistická analýza: Andrej Babiš komunikuje agresivně, dogmatický ale není
Současný premiér Andrej Babiš vyniká ve svém verbálním projevu mimořádnou agresivitou, na druhou stranu není výrazně dogmatický a vyhýbá se častým odkazům na líbivě znějící abstraktní ideály. To je závěr lingvistické analýzy Milana Petráka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
To je sranda: Zvolili politika, ale on neumí jazyk. Je to imigrant
Blogerka a aktivistka vládní politické strany Liga Monika Pilloni se na svém blogu na serveru iDnes.cz zaměřila na neapolského radního, co neumí italsky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Paroubek: Možnosti bytové politiky
České stavebnictví od roku 2008 až do nedávna poznalo nebývalý a můžeme říci, že obrovský pokles. Tento rok je první po dlouhé době, kdy stavební výroba začíná růst a zdá se, že tento růst lze považovat za dlouhodobý a udržitelný. Přitom vláda nevyužívá možnosti k podpoře bytové výstavby, které se jí naskýtají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Prestiž armády roste. Ale v USA je to ještě lepší, sdělil šéf Sněmovny Vondráček
Ve včerejší relaci Události, komentáře na České televizi se probírala pieta za padlé vojáky v Afghánistánu. Ve studiu byl s moderátory Jakubem Železným a Michalem Kubalem také předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO) a biskup plzeňské diecéze Tomáš Holub, který byl dříve přímým účastníkem zahraničních misí jako kaplan.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Český paralympijský výbor: Atleti přivezli z GP Berlín kupu medailí
Nebývale úspěšná byla výprava českých handicapovaných atletů na Grand Prix v Berlíně, které bylo letošním devátým a zároveň finálovém podnikem série. Třicítka českých sportovců vybojovala v Německu 22 cenných kovů, o jediný zlatý úspěch se postarala Eva Datinská ve vrhu koulí. Devět medailí bylo stříbrných a 12 bronzových.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Plamínková (STAN): S beztrestným provozováním vozidel s nadměrnými emisemi je třeba skoncovat
Nejvýznamnějším zdrojem znečišťování ovzduší na území hlavního města je silniční doprava.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Radim Valenčík: ČSSD a říjnové volby - špatný začátek
Prožíváme všeobecnou krizi tradičního stranictví. Reprezentace některých stran se zdají být nepoučitelné. Osobně si myslím, že je povinností každého přemýšlející člena každé strany, které je členem, usilovat o dlouhodobou perspektivu strany, jejíž politická parketa odpovídá jeho přesvědčení či je blízká jeho přesvědčení . K tomu ho jeho členství zavazuje a nese za to i zodpovědnost. Aspoň tak jsem to vždy chápal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Český rozhlas: Hradozámecké léto v Jindřichově hradci
Zámek v Jindřichově Hradci bude v neděli 12. srpna dějištěm dalšího zábavného hradozámeckého odpoledne. Na návštěvníky čekají speciální prohlídky, koncerty, hodinový přímý rozhlasový přenos i soutěž o digitální fotoaparát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
MHMP: V listopadu Praha dokončí stavbu kolektoru u Hlávkova mostu
Už na podzim by měla skončit stavba nového kolektoru u Hlávkova mostu, která usnadní jeho budoucí rekonstrukci. Dříve totiž elektrické vedení, plynovody a vodovody vedly přímo mostem, což bylo potřeba změnit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Na trhu práce roste počet nezaměstnaných i volných pracovních míst
„Růst mezd v soukromém sektoru je ovlivňován nejen napjatou situací na trhu práce, ale i růstem platů ve veřejném sektoru. V případě, že platy státních zaměstnanců porostou současným tempem, hrozí, že lidé ze soukromého sektoru budou odcházet a začnou pracovat pro bobtnající státní aparát,“ říká hlavní ekonom BH Securities Štěpán Křeček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Lacko (ANO): Hlavní město bojuje proti závislostem už na základních školách
Práce s dětmi v nižším věku je klíčová v protidrogové politice hlavního města. Rada hl. m. Prahy se proto rozhodla poskytnout dotaci ve výši 108 tisíc korun pro organizaci Prospe, která se zaměří při prevenci na žáky od 2. do 9. ročníku základních škol.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Svobodová (OMMO): Předvolební kolbiště v Mostě aneb Papír unese hodně
Zřejmě nejen Most, ale i další obce a města se v tomto a pokračujícím období týdnů a měsíců stanou jakýmsi „otevřeným kolbištěm“ pro politické subjekty usilující o voličské hlasy v letošních podzimních komunálních volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Plamínková (STAN): Hlavní běžeckou trasu ve Stromovce čeká rekonstrukce
Rekonstrukci hlavní běžecké trasy ve Stromovce zajistí podle rozhodnutí Rady hl. m. Prahy firma PSS Bohemia s.r.o. Nabídková cena díla činí 12 984 006 Kč bez DPH a termín zhotovení 59 kalendářních dnů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 06:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra