Oficiální zpravodajská média

Zbyněk Fiala: Jak napájet elektrické koně
Je to boj o život, říká otevřeně šéf Volskwagenu. Nové závody o automobilový trh způsobilo rozhodnutí čínské vlády, že elektrická auta je třeba nasazovat v masovém měřítku hned, aby se ve městech dalo dýchat. Ty větší možná budou napájet palivové články.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Policie odložila věc podezření ze spáchání zločinu. Česko přišlo o 820 milionů
Policie odložila vyšetřování zakázky ministerstva pro místní rozvoj (MMR) na monitorovací systém evropských dotací, píší dnešní Lidové noviny. Žádný trestný čin se podle kriminalistů nestal. Tendr z roku 2013 provázelo podezření z několika závažných chyb a jeho prověřování provázel spor mezi ministerstvem pro místní rozvoj a auditním orgánem ministerstva financí. Kvůli zakázce přišlo Česko o 820 milionů korun od Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 07:35, zobrazit podobné
To půjdete škrtat tedy platy, když potřebujete finance navíc?! Vostrá se rozčílila v ČT
Stát byl loni v plusu, utratil zruba o tři miliardy méně, než vybral na daních a dalších odvodech. Hospodařil dobře, i když si původně naplánoval něco jiného? A jak bude hospodařit, až skončí dobré ekonomické časy, což nemusí podle ekonomů trvat dlouho. Na to se ve čtvrtečním pořadu Interview na ČT24 ptal moderátor Daniel Takáč předsedkyně rozpočtového výboru Miloslavy Vostré (KSČM).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Oskar Krejčí: Veřejnosti se předhazují tzv. zpravodajsky prověřené informace, ale bez důkazů. Spor kolem čínských mobilů? Nejde tu o špionáž, ale o...
ROZHOVOR „Jak si to kritici Trumpova rozhodnutí představují, nechápu. Skončí válka s tzv. Islámským státem, a co tam budou Američané dělat?“ ptá se v souvislosti se záměrem prezidenta Donalda Trumpa stáhnout americké vojáky ze Sýrie politolog Oskar Krejčí. Upozorňuje, že teď je situace nová v tom, že američtí vojáci v Sýrii překážejí zahraniční politice USA. S ohledem na reakce evropských zemí profesor Krejčí podotýká: „Všimněte si, že nejvíce vystupují proti stažení vojsk ze Sýrie, když pomineme české veřejnoprávní sdělovací prostředky, představitelé Francie a Velké Británie.“ V roce 2019 předpokládá vztahy USA s Ruskem plné rozporů: „Jedna ruka je napřažená a druhá ukazuje sílu.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Ústecký kraj považuje odstoupení společnosti TD BUS za protiprávní a neplatné
Ústecký kraj obdržel dnes od společnosti TD BUS, a. s., informaci o dostoupení od smluv na zajištění autobusové dopravy v oblastech Podbořanska, Vejprtska a Lounska – západ ke dni 7. ledna 2019.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Babiš a Schillerová se chlubili přebytkem. A pak v ČT dali slovo Kalouskovi: Děti nás proklejí!
Hospodaření státu loni skončilo s přebytkem 2,9 miliardy korun. Na tiskové konferenci o tom dnes informovala ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). V roce 2017 vykázal státní rozpočet schodek 6,2 miliardy korun a o rok dříve přebytek 61,8 miliardy korun. Podle Ministerstva financí je loňské číslo druhým nejlepším výsledkem od roku 1996. Schválený rozpočet na loňský rok počítal se schodkem 50 miliard korun. O stavu českých financí pak v ČT24 hovořil exministr financí za TOP 09 Miroslav Kalousek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
„Afghánec jí sahal na prd*l, ona mu zlomila nos, stát jí dá pokutu. Blbci!“ Nad případem silvestrovského sexuálního útoku ve Vídni se strhl křik
Ve Vídni se dějí zvláštní věci. Afghánský uprchlík tam prý na silvestra obtěžoval ženu, ta se mu bránila – a teď za to ona statečná dívka míří před soud. Poslanec ANO Patrik Nacher si v této souvislosti položil otázku, koho asi budou hájit neziskové organizace. Zbitého uprchlíka, nebo ženu? Místopředseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Radim Fiala přidal pár ostrých slov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
David Rath: Otevřete oči, pane premiére
Ministerský předseda A. Babiš si koncem roku pochvaloval v jak skvělé kondici je naše země - směřuje ke špičce zemí EU. Podle statistických čísel to skutečně vypadá dobře a pokud člověk jezdí limuzínou centrem Prahy, Průhonicemi a prochází se po Čapím hnízdě, může rychle podlehnout iluzi, že jsme dotáhli Rakousko a dýcháme na záda Lucembursku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Češi a Britové, největší euroskeptici, burácel vysoký funkcionář z Bruselu. A soptil dál: Ale za to mohou politici a bulvár. Měli by lidem říkat, čím přispěl Brusel a jak může EU pomoci
REPORTÁŽ Občané Polska či Maďarska jsou proevropští, ale ty jejich vlády! Společně s Velkou Británií jsme nejpesimističtější stát EU, a přitom se nám daří dobře. Neměli bychom se vzdávat vybrané bruselské společnosti, protože není cesty zpět. I to zaznělo na diskusním fóru Café Evropa, které se uskutečnilo na krajském úřadě v Plzni. Hosty byli generální ředitel Generálního ředitelství pro regionální a urbální politiku Evropské komise Marc Lemaitre a hejtman Josef Bernard (ČSSD). Na poslední chvíli se omluvil poslanec a primátor Plzně Martin Baxa (ODS). Bruselskému úřednímu jazyku bylo i přes skvělé tlumočení problém porozumět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Platforma Vize nula: Bezpečně na sněhu i náledí
Hlavním nebezpečím jízdy na sněhu či náledí je výrazně nižší přilnavost pneumatik k povrchu silnice. Tření plášťů je při jízdě po mokrém ledu až desetkrát nižší než při jízdě po suchém asfaltu. Automobil bude úměrně tomu výrazně méně ochotně zatáčet, zrychlovat či naopak zpomalovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: ČT24 opět fejkuje
Prezentuje se jako nejdůvěryhodnější informační kanál v ČR. Není to pravda. ČT24 lže. Celkem fest a poměrně kontinuálně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Ministerstvo financí: První Dluhopis Republiky je možné upisovat až do 18. ledna 2019
Také v novém roce pokračuje upisovací období první emise Dluhopisu Republiky, kterým byl odstartován nepřetržitý prodej státních dluhopisů pro občany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Hutko, jak to bylo s tou emigrací s papírem od ministra? Zemanem vyznamenaný Srp má nepříjemné otázky
ROZHOVOR Dlouholetý šéf Jazzové sekce Karel Srp ParlamentnímListům.cz ve svém „království“ na Malé Straně připomněl, proč se soudí se známým českým písničkářem Jaroslavem Hutkou kvůli nařčení za udávání socialistické Státní tajné bezpečnosti (StB). A došlo i na pikantní detaily z doby před sametovou revolucí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
„Nechali to na Indy.“ Ministr Ťok nebude potěšen z toho, co padlo o něm a o dálnici
Konec roku byl doprovázen částečným kolapsem dopravní sítě. Mediálně propírán byl především stav dálnice D1, kde řidiči někdy strávili i desítky hodin. Řešilo se, kdo za to vlastně může, nejvíce hněvu veřejnosti se svalilo na bedra ministra dopravy Dana Ťoka. Tomu nepomohlo ani zveřejnění zprávy o výsledku výstavby nových dálnic v roce 2018, loni se totiž podařilo dostavět jen 4 kilometry dálnic. Konkrétně na kritiku ohledně prosincového kolapsu D1 reagoval na sněmovním jednání i sám ministr Dan Ťok. Bránil se, že počasí a nevhodné chování řidičů nemůže ovlivnit. Někdejší poslanec za TOP 09 František Laudát si z nemohoucnosti ŘSD dělal legraci na Facebooku. Napsal: „Ministr Ťok a ŘSD se rozhodlo pro ‚indickou‘ cestu rekonstrukce – nechali to na Indy.“ My jsme se Františka Laudáta zeptali, jak vidí práci ministerstva dopravy v posledních letech jako celek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Vykradl Bakala OKD? Věc se prý sune kupředu
Policie dál řeší kauzu firmy OKD. Snaží se zjistit, zda miliardář Zdeněk Bakala společnost, kterou definitivně ovládl v roce 2004, nevytuneloval. Otázkou je, zda a případně kdy kvůli tomu padne nějaké obvinění, nebo bude případ odložen. Kriminalisté totiž prodloužili lhůtu na prověřování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 08:35, zobrazit podobné
To mám řešit bláboly z USA? Ale dobře, je to následovně, přihlásila se Tereza Spencerová. Jde o Sýrii, Ukrajinu i telefony z Číny
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Že se Sýrie neobejde bez Američanů? Bláboly, komentuje analytička Tereza Spencerová hlasy, které varují před americkým odchodem ze Sýrie. A přidává velmi zásadní informace k vývoji vleklé války na Blízkém východě, které český tisk příliš nepřináší. A pozor na Donalda Trumpa: Začíná prý Američanům i světu plnit to, co jim sliboval ve volbách, upozorňuje Spencerová v rámci pravidelného shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Miroslav Polreich: Pozitivní východiska z mezinárodní bezpečnostní situace
Jsme odsouzeni ke spolupráci je závěr, který vyžaduje naši zásadní operativní reakci a je podmínkou naší existence a není z něho úniku. Má univerzální platnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
ÚZSVM prodal dům z předluženého dědictví
Zaměstnancům ÚZSVM v Ústí nad Labem se podařilo prodat dům, získaný z předluženého dědictví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Kolik mužů si ještě musí vzít život, aby se společnost probudila?
Komentář na facebookovém profilu ke křivým obviněním rodičů v rozvodovém řízení
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Pochybuji, že bude Babiš v kauze Čapí hnízdo odsouzen. Zato jeho příbuzní... Advokát Sokol vážně promluvil
Advokát Tomáš Sokol v rozhovoru pro Český rozhlas Plus zhodnotil politiku minulého roku. Hovořil především o zbytečně četných proslovech a vyjádřeních. „Kdyby bylo mezi politiky více ticho, prospělo by to,“ říká advokát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
KRNAP: Změna ve vedení Krkonošského muzea v Jilemnici
Ve vedení Krkonošského muzea v Jilemnici vystřídal od Nového roku PaedDr. Jana Luštince jeho nástupce a dosavadní kolega Bc. David Ulrych. Jan Luštinec odchází na zasloužený odpočinek, s muzeem bude ale nadále spolupracovat. Jilemnické muzeum vedl neuvěřitelných 41 let!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Obsah novoročního dopisu Trumpovi. Putin tím říká velmi důležitou politickou pozici, osvětluje Cyril Svoboda
ROZHOVOR „Trump nechce podle mého názoru hrát roli svobodného světa, který by vedl i zápasy o udržení západního způsobu vládnutí ve světě. Tím otevírá prostor jiným. Potom určitě prezident Vladimir Putin využije tento prostor. A udělal by chybu, kdyby tak neučinil,“ analyzuje situaci v Sýrii Cyril Svoboda (KDU-ČSL), bývalý ministr zahraničí. Putin podle něj navíc v novoročním dopise americkému prezidentovi jasně ukazuje, že nejdůležitějším partnerem Ruska není Evropa, ale Spojené státy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy – 58. díl. Psychologie propagandy I.
František Marek, původním jménem Müller (1913-1987) byl absolventem studia filosofie na Filosofické fakultě brněnské Masarykovy univerzity, ale jeho odborný zájem směřoval stejně tak do filosofie a jejích dějin, jako do sociologie, psychologie, sociální psychologie, etických a politických studií. Ale nejen tím se vyčerpával jeho neutuchající badatelský elán, stejně tak usilovně se věnoval studiím regionálně historickým, archivním a vlastivědným.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Pana prezidenta jsem informoval o skvělých výsledcích, kterých naše země dosáhla
Premiér Babiš s manželkou poobědvali v Lánech s prezidentským párem
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Projídání budoucnosti se dnešní vládě dříve nebo později vymstí
Komentář na facebookovém profilu k rozhodování současné vlády
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš se příští týden chystá do Singapuru, Thajska a Indie. Jednat bude o bilaterálních vztazích
Premiér Andrej Babiš (ANO) příští víkend vyrazí na týdenní cestu do Singapuru, Thajska a Indie. Novinářům to řekl po dnešním obědě s prezidentem Milošem Zemanem. Setkat by se měl mimo jiné s indickým premiérem Naréndrou Módím, vyplývá z materiálu, které předložilo Ministerstvo zahraničních věcí k projednání vládě. Babiše doprovodí podnikatelská delegace, do které se podle tiskové mluvčí Svazu průmyslu a dopravy ČR Evy Veličkové přihlásilo 57 zástupců firem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Nechutné divadlo v Kyjevě
V úterý uspořádaly nacionalistické skupiny a strany Ukrajiny za účasti tisíců lidí grandiózní oslavu 110. narozenin někdejšího nacionalistického vůdce Ukrajiny Stepana Bandery.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Zoo Liberec se raduje z druhé nejvyšší návštěvnosti v posledních deseti letech
Zoologická zahrada Liberec v roce 2018 opět potvrdila svoji pozici jednoho z nejoblíbenějších turistických cílů v severních Čechách. Důkazem toho je i návštěvnost zoo za uplynulý rok 2018, kdy jejími branami prošlo celkem 368 195 návštěvníků. To je o 12 859 více než v roce 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
ČEZ: Plzeňský dopravní podnik bude elektromobilní
Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP) pokračují v budování elektromobilní části své flotily. Čtveřici nových elektromobilů a stejný počet dobíjecích wallboxů dodá provozovateli plzeňské MHD společnost ČEZ ESCO. Ta pro oblast elektromobility nabízí širokou paletu souvisejících služeb a produktů pro firmy, municipality a kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš poobědval s prezidentem a předstoupil před novináře: Mluvili jsme o Vánocích, našich dcerách a jejich studiu... Došlo ale i na grafy
Premiér Andrej Babiš (ANO) s prezidentem Milošem Zemanem při dnešním novoročním obědě nemluvili o možné rekonstrukci vlády. Babiš to novinářům řekl po schůzce, která trvala necelé dvě hodiny. Pokud by změny nastaly, zřejmě by to bylo až ve druhém čtvrtletí tohoto roku, dodal. Vzhledem k účasti manželek nechali podle Babiše státníci některé politické záležitosti až na další jednání, dnes hovořili o rodinách či uplynulých vánočních svátcích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Profant (Piráti): Konec digitálních kopií v knihovnách?
V roce 2019 již nebudeme mít možnost zhotovení digitální kopie na objednávku, kterou v minulosti knihovny poskytovaly. Jak je to možné?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Ministerstvo financí: Stát v roce 2018 hospodařil s přebytkem 2,9 miliardy korun
V roce 2018 dosáhly celkové příjmy státního rozpočtu 1 403,9 mld. Kč a celkové výdaje 1 401,0 mld. Kč. Saldo hospodaření státního rozpočtu tak dosáhlo přebytku ve výši 2,9 mld. Kč, což je druhý nejlepší výsledek od roku 1996. Proti saldu z roku 2017 je to výsledek o 9,1 mld. Kč lepší a proti schválenému deficitu na rok 2018 dokonce o 52,9 mld. Kč lepší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Za Husáka by nikdy nepřicházelo v úvahu podporovat fašisty, pane Petříčku…
Byly hranice, které nikdy minulý režim nepřekročil, hranice historické morálky, které dnešní část (ale jen část) západních politiků znovu a znovu překračuje. Je to fakt a bez nadsázky na zvracení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Bezecný (KDU-ČSL): Den, kdy odešel první skaut
Před sto dvěma lety zemřel na afrických bojištích první světové války kapitán Frederick Courteney Selous. Pro své vrstevníky se stal vzorem odvážného a charakterově pevného skauta. Jak by obstál v naší "korektní" společnosti?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Albánie nabízí turistům divokou přírodu, památky i dovolenou u moře
Hledáte málo probádanou destinaci pro letní dovolenou? Rádi byste si užili teplého počasí a čistého moře bez návalu turistů? Pak vyzkoušejte Albánii. Destinaci, které byla dlouhá léta opomíjena, nyní se ale naplno otevírá turistům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Vojenské lesy a statky: Zájemci se mohou hlásit na národní dřevorubecký šampionát
VLS otevírají kvalifikaci na letošní XVIII. Mistrovství České republiky v práci s motorovou pilou. Uzávěrka je 31. března.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Sasová (Svobodní): Distribuce práva na základě sexuální orientace. Opravdu?
Opravdu se u nás právo uplatňuje podle sexuální orientace? A který zákon platí rozdílně? Já žádný neznám. Chce-li někdo uzavřít manželství, na sexuální orientaci se ho nikdo neptá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Jakub Janda Číňanům: Mysleli jste si, že nás máte v hrsti. Ale...
Analytik think-tanku Evropské hodnoty Jakub Janda má za to, že Číňané udělali velkou strategickou chybu, když začali vyvíjet tak velký tlak v záležitosti svých firem Huawei a ZTE. Chyby dělají, protože si myslí, že už mají Českou republiku v podstatě v hrsti. České zpravodajské služby, které v poslední době hojně kritizuje prezident Zeman, však ukazují, že nás Čína v hrsti ještě nemá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Ženy s penisem, německé jogurty. Kubera po včerejšku smetl Ústavní soud i Michaela Žantovského
ROZHOVOR Velké obchodní řetězce budou dále nuceny odevzdávat zdarma část prošlého, či jinak neprodejného zboží potravinovým bankám. Senátoři kolem Iva Valenty (Soukromníci) neuspěli u Ústavního soudu s návrhem na zrušení povinnosti potraviny darovat a zajišťovat i logistickou stránku věci. Předseda Senátu Jaroslav Kubera nám poskytl rozhovor, kde se ostře trefuje do nápadu nutit podnikatele na vlastní náklady odevzdávat prošlé potraviny. Během rozhovoru se ale Kubera dostal i k tématům politické korektnosti, genderismu a dalším, která zachvacují celou Evropu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Hygienická stanice Praha: V druhém kole akce HAD žádná pochybení
Vše v pořádku. Takový je výsledek druhého kola mimořádných kontrol vybraných pražských restaurací zaměřených na dodržování požadavků zákona č. 65/2017 Sb., o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
dTest: Co nejvíc pálilo spotřebitele v roce 2018
Právní poradci a poradkyně dTestu vyřešili v roce 2018 více než 47 tisíc dotazů a stížností, což je téměř 200 telefonických či e-mailových případů každý pracovní den. Poradenství je všem spotřebitelům přístupné zdarma, ať už je rada jednoduchá, či věc vyžaduje hlubší právní posouzení. Co české spotřebitele v uplynulém roce trápilo nejvíc?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Kubera (ODS): Slušnost není slabost
Komentář na facebookovém profilu k mezilidským vztahům
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Ministerstvo vnitra: Soutěž Evropské komise pro orgány veřejné správy "Sharing & Reuse Awards 2019"
Evropská komise vyhlásila 2. ročník soutěže zaměřené na řešení úspěšné digitalizace služeb veřejné správy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Miroslav Macek: Nejlepší novoroční projev měli opět Vídeňští filharmonici
Čtvrteční glosy Miroslava Macka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Všechny najednou ,,poblil" Jaromír Soukup. Slonková, ČT, Hřebejk, Kalousek. A Zemanátor v akci
Svůj první Týden s JS pojal moderátor jako galavečer, kde shrne celý rok a předá ceny, jak jinak než svého jména. Byly určeny těm, kteří se zasloužili o Česko 2018. ČT, Slonková, ČSSD, Babiš i jiní dostali ocenění za své „příspěvky“. A speciální pozornost věnoval opět Zdeňkovi Bakalovi. A Kalousek... zazněl za večer jen jednou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Prezident a premiér s manželkami dnes poobědvají v Lánech
Prezident Miloš Zeman s manželkou Ivanou dnes na lánském zámku poobědvá s premiérem Andrejem Babišem a jeho manželkou Monikou, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Schillerová se vyjádří k rozpočtu: Může být dokonce vyrovnaný
Ministerstvo financí bude na dnešní tiskové konferenci informovat o výsledku státního rozpočtu za loňský rok. Na loňský rok byl rozpočet schválen se schodkem 50 miliard korun, ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) ale v prosinci uvedla, že výsledek hospodaření na konci roku bude zřejmě blízko vyrovnanému hospodaření.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Rozpočet Českého rozhlasu na rok 2019
Rozpočet Českého rozhlasu na rok 2019 je sestaven jako vyrovnaný se shodným objemem nákladů a výnosů ve výši 2 291,3 mil. Kč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Ruská tajná služba zadržela Američana, podezírá jej ze špionáže. Jeho rodina obvinění odmítá
O zadržení amerického občana v Moskvě v pátek kvůli podezření ze špionáže informovala ruská tajná služba FSB v pondělí. Američanovi, který byl podle FSB přistižen při činu, hrozí za výzvědnou činnost deset až dvacet let za mřížemi. Rodina zadrženého obvinění odmítá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Ministr Toman: Zásady, kterými jsme se řídili v minulosti, už nedostačují
Balíček mimořádných opatření na řešení kůrovcové kalamity a jejích následků, nastavení nové Společné zemědělské politiky, která by měla začít platit po roce 2020, nová pravidla pro používání účinné látky glyfosát nebo novela zákona o spotřební dani, tedy takzvaná zelená nafta. To jsou některé z novinek, s nimiž Ministerstvo zemědělství (MZe) vstupuje do roku 2019.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Hejtman Půta: Děkuji panu náměstkovi Pieterovi za šestiletou spolupráci ve vedení kraje
Náměstek hejtmana Marek Pieter rezignuje na svoji funkci
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 05:35, zobrazit podobné
5x porsche, 10x luxusní BMW, tolik peněz nalilo vnitro do Transparency International. Konečně máme seznam těch neskutečných částek
Zabývat se korupcí vypadá jako ten nejlepší počin v oblasti podnikání. Alespoň to lze konstatovat na základě sum, které ParlamentníListy.cz postupně vydávají v souvislosti s neziskovkou Transparency International. Naší redakci se konečně podařilo získat i data Ministerstva vnitra, která nyní vydáváme. Souhrnně se přitom bavíme o téměř 15 milionech korun z resortu, kam spadají například policisté nebo hasiči.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Skopeček (ODS): Přebytek státního rozpočtu je jen další marketingový trik
Komentář místopředsedy sněmovního rozpočtového výboru a ekonomického experta ODS Jana Skopečka k výsledkům státního rozpočtu za rok 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Němec, který najel autem do cizinců: Nezaměstnaný, psychicky nemocný a chtěl prý zabránit teroristickému útoku
Psychicky nemocný Němec, který během silvestrovské noci ve městech Bottrop a Essen útočil svým autem na cizince a zranil osm lidí převážně ze Sýrie a Afghánistánu včetně dvou dětí ve věku čtyř a deseti let, uvedl, že tím chtěl podle svých slov zabránit možným teroristickým útokům ze strany syrských nebo afghánských přistěhovalců. Podle listu Kölner Stadt-Anzeiger to řekl policistům při výslechu, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
MŠMT: Výzva - Třicet středních škol dostane asistenta do výuky angličtiny
Fulbrightova komise v Praze vybírá 30 středních škol ze všech regionů České republiky, na kterých bude v příštím roce školním pomáhat s výukou angličtiny 30 mladých Američanů, absolventů prestižních amerických univerzit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Vrazí Donald Trump klín mezi Zemana a Babiše? Takto to vidí Erik Best
Americký novinář Erik Best žijící v Česku se rozhovořil o tom, zda americký prezident Donald Trump rozkmotří prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Dominik Duka: Pastýřský list k Novému roku 2019
Kázání kardinála Dominika Duky k Novému roku 2019
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Bývalý německý prezident Gauck dostane Cenu Karla IV. Stane se jejím sedmým nositelem
Bývalý německý prezident Joachim Gauck letos získá mezinárodní Cenu Karla IV., kterou společně udělují Univerzita Karlova a hlavní město Praha. Stane se tak jejím sedmým nositelem od roku 1993. V tiskové zprávě to dnes oznámila Univerzita Karlova. Gauck ocenění převezme 21. ledna v pražském Karolinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Jiří Ovčáček už nehledá Peroutkův článek. Ale studiem jeho doby došel k tomuto varování pro dnešní společnost
Časopis Reflex přinesl interview s člověkem, do kterého se kritici a odmítači prezidenta Zemana trefují již dlouho. Není to nikdo jiný než prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Témata byla různá, od nedostatku satiry přes Ferdinanda Peroutku až po vyhozený věnec na Národní třídě. A Ovčáček také varoval před fašismem: „Byli to lidé z tzv. vyšších vrstev, kteří podlehli fašismu. Byli to lékaři, právníci, kteří už v té době začali přijímat protižidovské zákony. Byli to někteří studenti filozofické fakulty, kteří zavázali smyčku kolem krku busty TGM. Nepodceňujme tyto věci.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Niedermayer (TOP 09): Český otisk na mapě dnešního světa
Komentář na facebookovém profilu k roli ruského velvyslanectví v Praze
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Bitcoin se dostává do puberty, dnes slaví desáté narozeniny
Kryptoměna bitcoin vznikla 3. ledna 2009. Od té doby bitcoin zažil deset bouřlivých let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Česká Suverenita nabídla kandidaturu do EP Stanislavu Humlovi
Předsedkyně České Suverenity Mgr. Jana Volfová oslovila dalšího bývalého výrazného politika a odborníka na bezpečnost z ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
V ulicích německého města, kde o svátcích útočili azylanti, se objevily domobrany „pravicových extrémistů“
Německo je v současné době často zmiňováno jako země, kde se vytrácí bezpečí, zejména ve spojitosti s útoky migrantů nebo lidí s migračním pozadím. Klidné Vánoce a Nový rok neměli Němci ani letos. Města Amberg a Bottrop zažila odlišné útoky, v jednom měli útočit azylanti, ve druhém naopak Němec na cizince. A teď v Ambergu prý hlídkují extremisté. Informovala o tom agentura Reuters a server Local.de.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Lék Digoxin už je v Česku. Nejpozději ve středu příštího týdne by mohl být v lékárnách
Nedostatkový lék digoxin byl dovezen ze Slovenska, je v českých distribučních skladech a postupně se bude rozvážet do lékáren. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) to řekl Českému rozhlasu Radiožurnálu. Do konce tohoto týdne, jak dříve informovalo ministerstvo, tak zřejmě lék nebude ve všech lékárnách. Mluvčí České lékárnické komory Michaela Bažantová ČTK řekla, že dodání léku do lékáren bude podle odhadu lékárníků trvat několik dní. Digoxin se používá u léčby pacientů se srdečním selháním a s poruchami srdečního rytmu na zpomalení tepové frekvence.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Ekonom Kovanda navrhl, co by se mělo zdanit a politici se toho bojí. Unikají tak prý miliardy
Ekonom Lukáš Kovanda se rozhovořil s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým o ekonomických výhledech na letošní rok. V pořadu na serveru XTV.cz však také mluvil o tom, že v Česku vynáší sex miliardy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Udženija (ODS): Komunální a senátní volby stranu vrátily do první ligy
Komentář na facebookovém profilu k postavení ODS na současné politické scéně
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Výběrové řízení na nový superb primátora Děčína bylo jen administrativní chybou. Koupili ho bez tendru. Starý se chystají dražit
Informace o výběrovém řízení na dodavatele nového superbu pro primátora Děčína se ukázaly jako chybné. Radnice totiž nový vůz koupila přímo a bez tendru, což zákon umožňuje. Informace o veřejné soutěži dostupné v on-line registrech byly pouze administrativní chybou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Křivý Vyskočile, roky jsi blil na Klause a Zemana. Dement. Ozval se člověk, který herci nabídl 1 000 000 za urážku Zemana
Rozhovor se Zemanem vyznamenaným hercem Ivanem Vyskočilem, ve kterém tvrdí, že mu přes noviny byl nabídnut milion, „když to na Hradě před kamerami odmítnu“ patřil k těm čtenějším. Na Facebooku Parlamentních listů má téměř tisíc sdílení. Ale nyní se do věci vložilo Forum24 Pavla Šafra. A Vyskočilovi vzkazuje: „Ten nabídnutý milion, o kterém se ve svém interview zmiňuješ, nebyl od jakéhosi spikleneckého politického ‚deblbloku‘, ale od (jednoho) tvého mnoholetého kámoše, který tě měl dříve rád.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Jiří T. Král: O mizejících informacích a světě, ochromeném herečkou
Někdy si zapamatujete informaci z nějakého webu, ovšem když čtete stejný článek podruhé, získáte pocit, že to byl nějaký článek „vlevo dole“, protože se napodruhé dozvíte něco jiného. Ale v republice, kde hledaného cizince „najde“ opilá herečka, je to vlastně dost jedno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Kamarád lidí z Kliniky a student Sorosovy univerzity promluvil. Orbán ho prý pronásleduje
Student Středoevropské univerzity Adrien Beauduin je kritikem maďarské vlády premiéra Viktora Orbána. Lidé podle něj směnili demokracii za koblihu, čemuž se on nediví. Rozhovor se studentem, jenž je v Maďarsku stíhán, jak on tvrdí, že na základě vykonstruovaného obvinění, přinesl server DeníkReferendum.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
CzechTourism: Portál Kudy z nudy dosáhl v roce 2018 rekordní návštěvnosti
Tuzemské turistické cíle zažívají nebývalý nápor návštěvníků. Také portál Kudy z nudy zaznamenal největší počet návštěv ve své historii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj podpořil Zakarpatskou Ukrajinu šesti miliony Kč
Pardubický kraj za pět let vynaložil na pomoc v Zakarpatské oblasti Ukrajiny téměř šest milionů korun. Za poskytnuté peníze byly převážně opraveny a vybaveny mateřské a základní školy, zlepšila se zdravotní péče a byla modernizována a vybavena katedra bohemistiky Užhorodské univerzity. Kraj rovněž podporuje činnost krajanského spolku, spolupráci obcí a škol a instalaci vzpomínkových bust významných osobností, uvedla Ingrid Kleinová z kanceláře hejtmana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Lukáš Kovanda: Na den přesně před deseti lety se zrodil bitcoin
Přesně před deseti lety se fakticky zrodil bitcoin. Tedy průkopnická kryptoměna, jež se dočkala stovek napodobenin, ale do dnešních dní si mezi nimi uchovala zřetelně dominantní postavení. K dnešnímu dni existují více než dvě tisícovky kryptoměn. Jejich souhrnná tržní hodnota činí 133,3 miliardy dolarů, přičemž tržní hodnota samotného bitcoinu představuje 51 procent této sumy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Čunek vítá novorozené děti už dvacet let. Je to oblíbené PR politiků, říkají experti
Děti, které se v krajích narodily jako první, navštěvují v těchto dnech politici. Je to pro ně způsob, jak se zviditelnit, míní odborníci.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 3.1.2019 v 11:36, zobrazit podobné
Maláčová se zlobí na kolegyni: Chlubí se zvýšením minimální mzdy, přitom byla proti
Ministryně za ČSSD Jana Maláčová nepřímo vzkazuje dalším členům vlády, aby si nepřivlastňovali navyšování peněz, které prosazovala ona.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 3.1.2019 v 11:36, zobrazit podobné
Petříček: Budu dál hájit hodnoty, které hájíme od sametové revoluce
Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) poskytl rozhovor České televizi. Pokud byste očekávali, že musel odpovídat na velmi ostře formulované dotazy, tak se možná raději zamyslete ještě jednou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Pozor na Číňany! Zeman, Bohuslav Sobotka a Tvrdík hájí čínské zájmy, varuje profesorka Lomová. Padlo i jméno Petra Kellnera
Sinoložka Olga Lomová nenechává na českých politicích nit suchou. Číňané prý vždy všechno dělají „nadoraz“ a je na českých politicích, aby jejich tlaku odolali. Expremiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) prý v této snaze žalostně selhal. To, co dělá prezident Miloš Zeman, je ještě horší. Přímo skandální. Jen premiér Andrej Babiš si údajně v kontaktu s Číňany zachoval páteř.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
FN Hradec Králové: Koledníci Tříkrálové sbírky projdou 8. ledna areálem
Tři skupinky koledníků dorazí 8. ledna do areálu Fakultní nemocnice Hradec Králové, aby pacienty, návštěvníky a zaměstnance požádali o příspěvek do Tříkrálové sbírky. Koledníci svou cestu zahájí tradičně na ředitelství, poté vyrazí do areálu nemocnice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Dominik Rusinko: Ropný trh 2019 - kartel OPEC v problémech
Ačkoli se v minulém roce mnohé očekávalo od komodit, kterým se tradičně daří na vrcholu hospodářského cyklu, podobně jako většina ostatních aktiv zklamaly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Vojáci musí zůstat hlavně doma a připravovat se na obranu ČR
Koncem roku 2018 proběhla v německých médiích, patřících pod agenturu DPA, zpráva, že německý Bundeswehr chce v budoucnu získávat nové vojáky i z řad našich občanů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Polokomunistické vládě ANO se dá konkurovat
Komentář na facebookovém profilu k plánům do nového roku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Josef Pecl: Moravané a Slezané vždy ctili občanský princip
K nedávným velmi významným výročím, jež jsou bohužel vesměs ignorována
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Konzervativní nebo inovativní? Národní památkový ústav ve středu zájmu publika
V pražském divadle Archa se konala mezinárodní konference Focal Point: Upcycling Cultural Heritage. Akce byla organizována Kanceláří Kreativní Evropa u příležitosti Evropského roku kulturního dědictví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
ČSSD: Když se daří zemi, musí se dařit lidem
Proto jsme půl roku tlačili vládu doleva. A budeme pokračovat i letos!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Zoo Jihlava se raduje z druhé nejvyšší návštěvnosti
Zoologická zahrada Jihlava opět potvrdila svoji pozici trvale nejoblíbenějšího turistického cíle na Vysočině. Důkazem toho je i návštěvnost zoo za uplynulý rok 2018, kdy jejími branami prošlo celkem 333 016 návštěvníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Hudec (Zelení): Kdo dělá z vodáků tlupu alkoholiků?
Nic zvláštního, je to spíš pravidlo, že když někdo chystá nějakou obmyslnost a tuší, že se pohybuje po ledě, který se s ním snadno může probořit, začne pro jistotu co nejostřejší kanonádou. S cílem odpůrce předem podrtit tak, aby se ani neopovážili bránit. Stejně i pan poslanec Kobza (SPD) při projednávání návrhu, který má povolit pití alkoholu vodákům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Ne Čapí hnízdo, ne zlé Rusko, ne Čína, ne! Z kavárny zazněl překvapivý hlas k roku 2019
Když komentátor Radko Kubičko na silvestra na vlnách Českého rozhlasu hodnotil aktuální politickou situaci, vyčetl pravicové opozici, že stále útočí na premiéra Andreje Babiše (ANO). Těmito útoky jsou politici pohlceni natolik, že zapomínají na voliče. Marketingový expert Jakub Horák to vidí hodně podobně. Požádal opozici, aby už s Babišem dala pokoj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 07:35, zobrazit podobné
STAN: Způsob výpočtu delegátů na republikový sněm je motivující pro politickou práci
RUD 2019 Královéhradeckého kraje – republikové určení delegátů STAN. Nejužší vedení krajské organizace Starostů a nezávislých v Královéhradeckém kraji navrhuje nový způsob výpočtu delegátů na republikový sněm STAN 2019.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Pro Čecha obviněného z pašování migrantů chtějí Francouzi vyšší trest
Soud v severofrancouzském městě Douai se ve středu začal zabývat odvoláním českého řidiče kamionu, který byl na konci září odsouzen k 18 měsícům vězení za pašování migrantů. Prokurátor nyní navrhl trest pro Jiřího Sagana zvýšit na dvouleté vězení, sdělil dnes ČTK jeho obhájce Ladislav Drha. Rozsudek by podle něj měl být vyhlášen 31. ledna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Vražda maltské novinářky a Unie nekoná! Euronews podfinancovaná, sháněla peníze i z Ruska. Poplašná slova portugalské europoslankyně v Praze
REPORTÁŽ Malta je centrem praní špinavých peněz, korupce a mafií, kde není doposud vysvětlena vražda investigativní novinářky. To uvedla na pražském setkání novinářů z celé Evropy, které organizovala lipská nezisková organizace pro svobodná média, europoslankyně, Portugalka Ana Gomes, která je v politické frakci, kde jsou přítomni také Zelení. Oligarchové ve spolupráci s politiky chtějí lidem vymývat mozky. Tři procenta zdanění Googlu či Amazonu jsou pro mnohé unijní státy čirou fikcí a raději budou podporovat daňové ráje než jednotný systém pro celou EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Liberecký kraj: Českolipské muzeum otevře až v březnu
Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě bude od 1. ledna do 6. března uzavřené pro veřejnost. Muzeum se uzavře z důvodu údržby a doplňování stálých expozic. Současně proběhnou i údržbářské práce v expozičních a výstavních prostorách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje: Nemocnice bude řídit nové vedení
V nemocnicích v rámci Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, a. s. došlo od 1. 1. 2019 ke strukturní změně vedení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Tomáši Halíkovi se dostala rázná odpověď ve věci migrantů. Z vysokého místa
Zástupce ombudsmanky Anny Šabatové Stanislav Křeček se pořádně obul do profesora Tomáš Halíka. Knězovy řeči o tom, že je dnešním největším nebezpečím populismus zleva i zprava, považuje Křeček za fascinující. Zástupce ombudsmanky totiž vidí největší nebezpečí dnešní doby jinde. V migrantech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
FOTO Striptýz v domově důchodců. Zařídil Český rozhlas
V Domově pro seniory Slezské humanity v Orlové měli letos hodně povedené Vánoce. Za Babičkami přišel na návštěvu striptér. Dámy se napřed trochu styděly, ale počáteční ostych přece jen opadl a milé paní si na pořádného chlapa sáhly a sem tam ho i plácly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničí: Porada českých velvyslanců z evropských zemí
Regionální porada českých velvyslanců z evropských zemích proběhne na Ministerstvu zahraničních věcí 3. a 4. ledna 2019.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Kolovratník (ANO): Česko by mělo chránit své ovzduší. Máme plán
Tvrdím, že každý politik, který je placen z veřejných peněz by měl nejen naslouchat potřebám občanů, ale zároveň je informovat i o tom, co ve své pracovní době dělá a na čem pracuje. Osobně se téhle zásady držím a na rozdíl od některých „pracovitých“ poslanců z našeho kraje, si každý z Vás může na mém webu nebo sociálních sítích přečíst, co jsem vlastně letos všechno (ne)dělal. A v tomhle budu jednoznačně pokračovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 07:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

Sjezd ODS a justiční mafie
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 07:40, zobrazit podobné
TOPlist