Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.722x, což odpovídá cca 89.852-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Pravda o Milanu Chovancovi: Po „Lánském puči“, loni, letos. Michal Hašek promluvil
HORKÉ TÉMA Jen blbec chyby opakuje, říká sociální demokrat Michal Hašek k tomu, zda ČSSD neudělá ve spolupráci s Andrejem Babišem stejné chyby jako v předchozí vládě. Sociální demokracie je nad propastí a Hašek jmenuje způsoby, jak straně pomoci. Jihomoravský exhejtman promluvil též o nefunkčnosti Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Ministr obrany odvolal ředitele Volarezy
Ministr obrany Lubomír Metnar odvolal z funkce ředitele příspěvkové organizace Vojenská lázeňská a rekreační zařízení (Volareza) Ing. Václava Studeného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Při prodeji OKD se mohl stát dopustit nedovolené podpory, tvrdí Piráti
Stát se mohl při prodeji menšinového podílu v těžební společnosti OKD dopustit nedovolené veřejné podpory, soudí předseda sněmovní vyšetřovací komise k privatizaci černouhelné firmy Lukáš Černohorský (Piráti). Ministerstvo financí podle zjištění komise tehdy podalo Evropské komisi nepravdivé a zavádějící informace ohledně privatizace OKD, sdělila Pirátská strana v dnešní tiskové zprávě. Ministerstvo financí dnes uvedlo, že se v roce 2015 připojilo jako poškozený k trestnímu řízení, které bylo na základě policejního vyšetřování zahájeno v souvislosti s privatizací OKD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Černohorský (Piráti): Evropská komise nedostala ze strany ČR pravdivé informace
Ministerstvo financí podalo Evropské komisi zavádějící informace o nedovolené podpoře Karbon Investu, upozornil Lukáš Černohorský evropskou komisařku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Nacher (ANO): Jen oznámili už oznámené
Rada hlavního města Prahy představila půlroční plán aktivit. Ten je ale pouze popsáním agendy jednotlivých radních.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Přemysl Votava: Ten den Praha plakala
Kolem amerického náletu na Prahu se dnes chodí po špičkách, není vhodné o něm příliš mluvit. Tato tragická událost ze 14. února 1945 se stovkami mrtvých dostává stále více ideologický nádech. Historici hledají omluvy, média mlčí. Dokladem zbytečnosti náletu je, že nebyl zničen ani jeden průmyslový objekt. Skutečný důvod náletu nebyl ze strany Američanů nikdy objasněn. Nepadla ani omluva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Národní divadlo: Per Boye Hansen představil nového hudebního ředitele a umělecké plány
Nastupující umělecký ředitel Opery ND a SO Per Boye Hansen představil na dnešním setkání s novináři plány svého funkčního období. Zároveň zveřejnil dramaturgii na divadelní sezonu 2019/2020.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Ministr Petříček: Česko-norské vztahy jsou na výborné úrovni
Ministr zahraničních věcí ČR Tomáš Petříček navštívil v pátek 8. února 2019 Norsko. Během pracovní cesty jednal šéf české diplomacie s ministryní zahraničních věcí Ine Eriksen Soreideovou, dále se setkal se zástupci zahraničního a bezpečnostního výboru norského parlamentu a na závěr své návštěvy vystoupil v Norském institutu mezinárodních vztahů (NUPI).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Úředníci švýcarské banky, která půjčila peníze farmě Čapí hnízdo, prý mohou Babišovi pěkně zavařit
Předseda vlády Andrej Babiš rád opakuje, že kauza farmy Čapí hnízdo, kde je obviněn ze spáchání dotačního podvodu za takřka 50 milionů korun, je od počátku nesmyslná a připravená na politickou objednávku. Jenže pokud u soudu promluví úředníci švýcarské banky HSBC, Babiš může mít problém. Bankéři ho totiž už před lety označili za majitele Čapího hnízda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Kaňkovský (KDU-ČSL): V sociálních službách chybí peníze. Co na to vedení kraje?
Máte babičku v domě s pečovatelskou službou nebo máte v rodině někoho, kdo využívá pomoci s některými úkony od pracovníků Charity? Pak bohužel nevíte, jestli na péči o ně letos budou mít poskytovatelé sociálních služeb na Vysočině dost peněz. Ti totiž nevědí, kolik zaměstnanců budou moci letos zaplatit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
TOP 09: Na každých devět lidí je jeden úředník
Téměř půlmilionů lidí pracuje ve státním sektoru. Na jejich platy půjde skoro 210 miliard korun. A přitom dalších skoro 375 tisíc je zaměstnáno na úřadech krajských, na obcích a jejich příspěvkových organizacích. Za posledních pět let přibude více jak 53 tisíc nových zaměstnanců. V součtu je to pak bezmála 850 tisíc státních zaměstnanců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Zeman by měl toto číst: Vystoupil proti němu muž, kterému prý chce dát funkci
Univerzita Karlova dnes podala k pražskému městskému soudu dvě správní žaloby kvůli rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana o nejmenování fyzika Ivana Ošťádala a historika umění Jiřího Fajta profesory. Na tiskové konferenci to uvedl rektor školy Tomáš Zima s tím, že prezident porušil pravidla pro jmenování profesorem a akademické svobody. Prorektor pro akademické kvalifikace Univerzity Karlovy Aleš Gerloch Zimu jednoznačně podpořil. O Gerlochovi se paradoxně mluví jako o Zemanovu kandidátovi na ústavního soudce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Petr Dufek: Týden plný HDP
Jak to dopadlo s českými sazbami, ukázal už minulý týden, když se ČNB z opatrnosti rozhodla ponechat úroky beze změny a jejich další zvýšení odsunout dále do budoucnosti pod tlakem rizik a nejistot v zahraničí. Nová prognóza je méně optimistická, nikoliv však až tak dramaticky, aby naznačovala potenciální obrat měnové politiky o 180 stupňů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Že má Zeman rakovinu? To se smí říct, rozhodly „orgány“
Brněnský politik Svatopluk Bartík nespáchal trestný čin, když v roce 2017 na Facebooku napsal, že prezident Miloš Zeman má rakovinu a zbývá mu pár měsíců života. Státní zástupce zamítl stížnost Hradu proti odložení trestního oznámení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
„Snědá tíseň“ jede. Seriál ČT „Most!“ má dohru, s jakou tvůrci nepočítali
Seriál „Most!“ udělal pro dobrý obraz a integraci Romů víc než kdokoli dosud… To je jeden z názorů, který se v těchto dnech objevuje na původně fiktivní stránce „Snědá tíseň“. Ta se před pár dny doslova přes noc stala fenoménem nejen na televizní obrazovce, ale i na sociální síti. Objevují se na ní i nápady ve prospěch Chanova. Svou polívčičku si na ní přihřál i Jiří Maria Sieber, herec a autor knihy Šmoulové z Chanova, kvůli které měl před časem jeden z mosteckých novinářů problém s ombudsmankou. Koordinátor Snědé tísně tento týden mimochodem přivezl do Mostu šek na nemalou částku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Jak v blázinci, říká k Babišově vládě Marek Benda. Čekají nás zlé věci
ROZHOVOR „Už nyní je zřejmé, že Andrej Babiš byl stejně jako předtím Bohuslav Sobotka slepou cestou vývoje České republiky, která nás jen zdržela a nepřinesla nic užitečného,“ říká poslanec Marek Benda (ODS). Jeho opoziční kritika míří k současné vládě, která podle jeho slov v tučných letech rozežraně utrácela jako zběsilá. Voliči už začínají chápat, že sliby létajících pečených holubů do úst nefungují. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také prohlásil, že investice jsou na tragické výši a ty soukromé navíc brzdí zoufalá neefektivita rozhodovacích procesů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Stanislav A. Hošek: V ďáblově pasti
Katolická církev je bezesporu nejbohatší institucí světa. Její nemovité bohatství je doslova astronomické, s ničím jiným na této planetě nesrovnatelné a ve velkém rozsahu ani hodnotou těch nejopravdovějších peněz vyjádřitelné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Šéf Svobodných si liboval nad výrokem na internetu. Ale jen do té doby, než zjistil, že je od Halíka. Pak začala smršť
Předseda Svobodných Tomáš Pajonk se na sociální síti roplýval nad slovy o boji se lží, nenavistí a korupcí, tedy až do doby, než zjistil, že byla pronesena z úst kněze a vysokoškolského pedagoga Tomáše Halíka. V diskusi, kterou to rozpoutalo, na knězi nezbyla niť suchá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Spalničky! Šéfredaktor bouchl do stolu. Rodiče, neočkujete, přijde trest
Britská BBC před pár dny varovala, že virové infekční onemocnění spalničky je opět na vzestupu. Lze se jim bránit očkováním a v Česku je systém očkování nastaven dobře. Přesto se i u nás najdou maminky, které odmítají nechat své dítě očkovat, a tím v konečném důsledku ohrožují celou společnost. Publicista Michal Půr sepsal pro server Info.cz článek, v němž navrhl pro rodiny neočkovaných dětí trest.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
ODS vítá, že koalice pracuje s našimi návrhy
Zastupitelé za ODS navrhovali na konci loňského roku navýšit investice o 1,7 mld. Kč, což bylo ještě o 500 milionů více než je současný návrh koalice. ODS zároveň připomíná, že město s investicemi 18 mld. Kč pracovalo už v roce 2009.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Protikorupční iniciativy: Prezident ohrožuje věrohodnost úřadu ombudsmanky
České protikorupční iniciativy důrazně varují před prezidentskou nominací Zdeňka Koudelky na pozici zástupce Veřejné ochránkyně práv. Dle našeho názoru je to jasný krok k ovlivňování kontrolních mechanismů v zemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
DPP: Ztráty a nálezy v pražské MHD zaznamenávají stoupající trend
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) v roce 2018 registroval celkem 7 464 ztracených předmětů. Zpět svým majitelům se úspěšně vrátila zhruba třetina z nich (konkrétně 2 451 předmětů).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
My jsme lídrem, oznámila v rozhlase Markéta Pekarová z TOP 09
Do křesla pro hosta pondělních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byla pozvána první místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, která mimo jiné prozradila, s kým si umí představit spolupráci. U ODS zvedla varovný prst. Tato strana je prý občas blíž hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Neuvěřitelné plýtvání: 238 tun obědů z jídelen končí denně v popelnici
Server HlídacíPes.org se vložil do debaty o školních obědech zdarma pro děti základní školou povinné. Menšinový kabinet Andreje Babiše (ANO) a ČSSD tento plán sice před pár dny odpískal, ale prý je i tak třeba poukázat na fakt, o kterém se v souvislosti se školními obědy příliš nemluví. Na fakt, že se ve školních jídelnách vyhazují tuny nedojedených obědů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Šmejdi a policie? Soukromý detektiv odhaluje zákulisí byznysu, ve kterém se ohlupovali stařečci. Nitky vedou do Mělníka
LOVEC ŠMEJDŮ Ve druhém díle seriálu ParlamentníchListů.cz o takzvaném šmejdím byznysu – předváděcí akce, ohlupování seniorů po telefonu a podobně – soukromý detektiv Zbyněk Prousek pojmenovává adresně firmy, které za tím v minulosti stály. Z rukávu sype i konkrétní jména lidí, kteří je řídili. A přidává i provokativní spekulaci na téma, jakou roli mohla hrát v souvislosti se šmejdím byznysem mělnická policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Pokud vystoupíme z EU, budou v naší zemi zase jen pralesy... Sociolog nabízí strašidelný pohled do možné budoucí učebnice dějepisu
ROZHOVOR „Pokud bude shledána obrozenecká debata jako nebezpečná, potom je jisté, že dříve či později budou za ruské agenty označeni i Jirásek a Masaryk. A nakonec experti na Bezpečnostní informační službu zjistí, že hlavním problémem je vůbec existence českého etnika,“ odkazuje na počátky národního obrození sociolog Petr Hampl s tím, že už tehdy část obrozenců zdůrazňovala slovanskou vzájemnost a požadovala orientaci na Rusko. V rozhovoru mimo jiné řekl, že místo matematiky učíme děti finanční gramotnost a bude zajímavé sledovat, jestli bude biologie navádět k nákupu tyčinek od Danone a zeměpis ke koupi určitých zájezdů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Ministryně Nováková chystá bezpečnostní opatření. Kvůli firmě Huawei
Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) nyní analyzuje rizika, která může představovat používání technologií čínských společností Huawei a ZTE. Bezpečnostní opatření, která bude resort zavádět, ale budou neveřejná. Ministerstvo to dnes uvedlo na dotaz ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Babiš i Zeman hrají s kartou krajní pravice, varuje Jiří Dolejš
V rozhovoru pro server Info.cz okomentoval chování kabinetu Andreje Babiše (ANO) a ČSSD, který komunisté drží u moci. Dolejš zdůraznil, že KSČM není vládní stranou, ale faktem je, že bez pomoci komunistů by Babiš vládu nezískal. Dolejš prohlásil, že strana bude Babiše podporovat tak dlouho, dokud bude plnit to, k čemu se komunistům zavázala. Má to však jeden podstatný háček...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Předsedkyně AV ČR ocenila popularizátory vědy
Autorka archeologických výstav Jana Maříková Kubková, znalec krajiny Jiří Sádlo a organizátorka popularizačních akcí Dana Sephton. Tyto tři významné osobnosti převzaly ve čtvrtek 7. února z rukou předsedkyně AV ČR Evy Zažímalové prestižní Čestnou medaili Vojtěcha Náprstka za zásluhy o popularizaci vědy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Trestání mazání příspěvků na sociálních sítích
Poslanec Václav Klaus mladší předložil spolu s jiným poslanci návrh změny trestního zákoníku, který zavádí trestnost mazání příspěvků na sociálních sítích provozovateli těchto sítí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš a Američané: Zásadní vzkaz ze zákulisí
Podívá se místo prezidenta Zemana do Bílého domu premiér Babiš? Náznaky, jak se by mohlo vše vyvíjet, dal na vlnách Českého rozhlasu politický analytik Erik Best. Zhodnotil též, jak si stojí Donald Trump a jaká témata bude chtít před volbami vytáhnout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Šmejdi! Doktor Macek se naštval kvůli černochům
Glosátor společenského dění Miroslav Macek má za to, že v západní společnosti teď už může být jen hůř a hůř, protože se nám „nepodařilo zastavit šmejdy obchodující s ‚lidskými právy‘,“ napsal Macek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
To jste slyšeli? Babiš řekl Merkelové něco neskutečného. Ta koukala! FOTO VIDEO
Andrej Babiš (ANO) promluvil na summitu V4 v Bratislavě, kam na společná jednání přiletěla i Angela Merkelová. Podívejte se sami, co jí český předseda vlády sdělil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Univerzita Karlova zveřejní postup ohledně nejmenování profesorů
Univerzita Karlova dnes zveřejní, jak bude dále postupovat ohledně rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana nejmenovat fyzika Ivana Ošťádala a historika umění Jiřího Fajta profesory. Škola již dříve avizovala, že chystá podání správních žalob. Zeman tvrdí, že univerzita nevedla řízení o jmenování řádně. U Fajta podle něho přešla to, že předložil nepravdivé informace, u Ošťádala zase nesoulad jeho styků s StB a etického kodexu školy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Útok na Luďka Munzara? Cikán, krásné slovo. Zdeněk Zbořil proti větru
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Ten pán ví, o čem mluví a neopakuje žádné multikorektní nesmysly, kterým se už často ani neumíme bránit,“ komentuje slova Zdeňka Godly, který má jednu z hlavních rolí v seriálu Most!, politolog Zdeněk Zbořil. „Protože si pamatuji produkci z éry černobílého českého filmu šedesátých let, dokonce se mi zdálo, že jsem v Mostu našel i vzdálenou reminiscenci toho, co se nám tehdy líbilo,“ dodává. Ke komentářům v souvislosti s hercem Luďkem Munzarem podotýká: „V Čechách platí vlastně odedávna zlozvyk pomlouvat zejména mrtvé nebo vážně nemocné.“ Zbořil se v dnešním Rozjezdu věnuje také rozhodnutí úřadu v Černošicích, ze zahraničních událostí protestům Žlutých vest a situaci ve Venezuele: „Zdá se mi, že jde zase o jednu z krizí rozměrů téměř globálních, která jako mnoho jiných v minulosti zapáchá ropou.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Kdo miluje, daruje krev
Komentář na facebokovém profilu ke kampani, zaměřené na dárcovství krve
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: Západní systém zdravotnictví nesnáší dlouhověkou východní konkurenci
Jednou pozvou lékaře tradiční čínské medicíny do České republiky, poté je odmítnou, vyhodí. Jsem toho názoru, že se současný režim, zejména rezort zdravotnictví, bojí daleko lepší cesty v léčení nemocí než je současné západní zdravotnictví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Mezinárodní den žen oslaví CzechInvest akcemi pro podnikatelky
Každá třetí žena v Česku sní o vlastním podnikání, ale pouze osm procent žen svému snu věří, vyplývá z průzkumu společnosti METRO z roku 2017. Většina z nich přitom vidí problém v nedostatečné podpoře soukromého podnikání ze strany státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Pospíšil (TOP 09): Jestli týrání zvířat zamezí naše novela nebo vládní návrh, je nám jedno
Komentář na facebookovém profilu k zákonným opatřením, respektive návrhům, potírajícím týrání zvířat
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Rektor Zima přišel do ČT hájit kandidáty na profesory, které nechce Zeman jmenovat. A vytáhl tento spis
Univerzita Karlova se bude soudit s prezidentem Milošem Zemanem. Nelíbí se jí, že prezident tvrdošíjně odmítá jmenovat dva její profesory i přes rozhodnutí soudu a i přesto, že splnili vše, co je k profesuře potřebné. V pondělním pořadu Interview tak moderátor Daniel Takáč na toto téma vyzpovídal rektora Univerzity Karlovy Tomáše Zimu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Nenamlouvejme si, že nic nemá smysl, jen jít na zahrádku a tam zasadit mrkev. Je čas si splnit úkoly. Evropa nám nabídla možnost se integrovat. Magda Vášáryová pozvedá hlas
Slovenská diplomatka a herečka Magda Vášáryová v rozhovoru pro Českou televizi pohovořila o svém pohledu na země střední Evropy. Ani třicet let od pádu železné opony podle ní nenašly svou pozici ve světě a setrvávají v pasivní roli oběti. „Místo aktivní politiky se přikryly deštníky ukřivděného naříkání nad vlastním osudem,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
ČT v roce 2018: po rekordním diváckém zájmu i nejvyšší spokojenost
Po rekordním diváckém zájmu o vysílání zaznamenala Česká televize rovněž nejvyšší spokojenost se svým programem. Zatímco průměrná spokojenost na českém televizním trhu je 8,2 (na desetibodové škále), Česká televize dosáhla na 8,4 - což je zároveň nejvyšší hodnota za posledních pět let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Svobodní: Pokud se katalánci chtějí odtrhnout od Španělska, mají na to právo
Komentář na facebookovém profilu ke snahám Katalánska o nezávislost
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Je to děsivé, říká Kmenta k dalším informacím případu vraždy Jána Kuciaka
Investigativní publicista časopisu Reportér upozornil na další informace k případu slovenského novináře Jána Kuciaka, který byl zavražděn loni v únoru. V souvislosti s vraždou novináře a jeho snoubenky Martiny Kušnírové vyšetřovatelé zadrželi, vyslechli a obvinili několik osob. Server Aktuality.sk, na který Kmenta odkazuje, přinesl nahrávku rozhovoru Kuciaka s podnikatelem Marianem Kočnerem, k němuž došlo nedlouho před novinářovou smrtí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Rusko stále zaostává a Putin je pouhá slibotechna
Čísla jsou jasná a nejdou okecat. Rusko nevzkvétá, za posledních dvacet let opustilo zemi osmnáct milionů obyvatel a příjmy Rusů stagnují. Prezident Putin sice slibuje zdvojnásobení ruského HDP, ale realita je jinde.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Čepelka (TOP 09): Jak nedostat finanční mrtvici po 60. roce věku?
Co nejvíc se postarej o sebe a o svou rodinu, podle možností podporuj svou obec, buď zadobře se svými sousedy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
SZPI zjistila v restauracích tři případy klamání spotřebitele o původu hovězího masa
Od propuknutí kauzy s nevyhovujícím hovězím polským masem se Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) intenzivně věnuje kontrolám této komodity v obchodní síti i v provozovnách společného stravování (restaurace, hospody, bistra), kde mimo jiné ověřuje zejména pravdivost deklarovaných údajů o původu masa i korektní způsob uvádění informací pro spotřebitele.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Vládní čtvrť v Letňanech, vedle vojenské a vládní letiště? Politoložka Dvořáková se obává něčeho opravdu strašného
Před nápadem na vybudování vládní čtvrti, která by se měla nacházet v okrajové části Prahy, v Letňanech, jež dlouhodobě prosazuje šéf kabinetu Andrej Babiš, důrazně varuje politoložka Vladimíra Dvořáková. Taková čtvrť by podle jejích slov totiž mohla zafungovat jako ideální cíl pro teroristický útok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Za Českou republiku bez extrémismu
Dnes útočí extrémisté na SPD, zítra mohou útočit i na Vás.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Byl jsem v Kosovu hned po příchodu NATO... Mezinárodní vyšetřovatel z Haagu vypustil na veřejnost něco, z čeho opravdu mrazí po těle
REPORTÁŽ O válečných zločinech, páchaných Srby na Chorvatech a bosenských muslimech, vyprávěl budoucím politologům na Západočeské univerzitě v Plzni mezinárodní vyšetřovatel Vladimír Dzuro. Hned v úvodu besedy odůvodnil svoji „jednostrannost“. Nicméně v závěru akce bylo konstatováno, že v Haagu nebyl do současné doby odsouzen jediný Albánec nebo kosovský Albánec. A proč je vlastně nejvíce válečných zločinců mezi Srby? I to se dozvíte v naší reportáži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
ČOI objevila zdařilé napodobeniny potravin na Tachovsku
Zdařilé napodobeniny výrobků zaměnitelných s potravinou zajistila Česká obchodní inspekce. Jedná se o napodobeniny nejrůznějšího ovoce, bonbónů či zákusků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Petice za záchranu budovy Hlavního nádraží v Nymburce
My, níže podepsaní občané, prostřednictvím této petice žádáme, aby byla zachována historická budova Hlavního nádraží v Nymburce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Sehnalová (ČSSD): Informace z Polska měly přijít dřív, obrátila jsem se na Evropskou komisi
Europoslankyně Olga Sehnalová (ČSSD) dnes pracovně navštívila obec Chotěbuz u Českého Těšína, ve které se nachází největší hraniční přechod mezi ČR a Polskem, hojně využívaný pro nákladní dopravu mezi oběma zeměmi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Národní muzeum: Poslední možnost vidět výstavy Archa Noemova a Světlo a život
Neděle 3. března bude posledním dnem, kdy můžete navštívit dvě přírodovědecké výstavy v Nové budově Národního muzea, Archu Noemovu a Světlo a život. Obě tyto výstavy byly velice úspěšné a oblíbené zejména u rodin s dětmi. Od doby jejich otevření do nich zavítalo dohromady téměř 900 000 návštěvníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Povodí Labe: Zahájení výstavby poldru Višňová, Víska na Frýdlantsku
Povodí Labe zahájilo výstavbu poldru na Krčelském potoce u obce Višňová, místní části Víska. Poldr je součástí soustavy protipovodňových opatření pro obce ležící v povodí říčky Smědé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Vystrčil (ODS): Těžší je být laskavý
Protože to na konci roku většinou nestíhám, snažím se vždy ještě během ledna a někdy i února nového roku vyřídit poslední resty kam často patří i různé návštěvy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Hejtmanka Pokorná Jermanová se vyjádřila k Babišově kauze: Zásadně odmítám...
Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová dnes odmítla, že by měla jakýkoli vliv na rozhodování úředníků v kauze údajného střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (oba ANO). Krajský úřad od 1. února začlenil dosavadní odbor správních agend, který měl rozhodovat v Babišově kauze, do odboru legislativně právního. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 16:35, zobrazit podobné
HZS ČR: Zlomyslná volání na linku 112 nezůstanou bez trestu
Linky tísňového volání 112 a 150 obsluhují vyškolení operátoři, kteří mohou během hovoru identifikovat telefonní číslo, určit telefonního operátora, adresu volajícího z pevné sítě i přibližnou polohu volajícího z mobilního telefonu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Předseda ÚOHS se setkal s komisařkou Margrethe Vestager
Evropská komisařka pro hospodářskou soutěže Margrethe Vestager se při své páteční návštěvě České republiky setkala také se zástupci Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Miroslav Macek: Už může být jen hůř a hůř
Pondělní glosy Miroslava Macka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Podřídit se musí menšina, nikoliv většina
Komentář na facebookovém profilu k německému návrhu učit děti na školách v Evropě jako druhý jazyk namísto angličtiny turečtinu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Zelení: Porodní dům neznamená lepší pokoj v porodnici
Vznikající „porodní domy“ nezajistí možnost svobodně si vybrat místo, způsob a okolnosti porodu. Jde jen o fíkový list premiéra Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Pozor: Seriál ČT „Most!“ je prý sprostý! A „cikán Franta“ do toho řekl další perly
Představitel Franty ze seriálu České televize Most! Zdeněk Godla byl hostem moderátora Martina Veselovského v pořadu DVTV.cz. A svůj poznatek k populárnímu seriálu pak na svém facebookovém profilu sdělil také marketingový expert Jakub Horák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Zdeněk Jemelík: K otázkám Václava Moravce - Sedlání mrtvých koní
Do druhé části Otázek Václava Moravce dne 10.února 2019 si moderátor pozval trojici rozumných lidí: ministra spravedlnosti Jana Kněžínka, soudce Nejvyššího správního soudu Josefa Baxu a předsedu Unie státních zástupců Jana Latu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Beata Krusic: Finanční motivace českých matek? Jsem proti
Zbyněk Hutar chce vymírání české populace zabránit tím, že by motivoval ženy nebývale vysokým státním příspěvkem, tj. stálým celoplošným platem pro matky až do 12 či 15 let věku dítěte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Radní Prahy projednají rozdělení miliard z rozpočtové rezervy
Pražští radní dnes budou projednávat rozdělení zhruba 14,5 miliardy korun, které ve schváleném rozpočtu nechali v investiční rezervě. Na programu je rovněž projekt parkovacího terminálu u stanice metra Zličín či personální obsazení komisí rady.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Musíme vytvářet jednoduchý a přehledný právní řád
Komentář na facebookovém profilu k reformě státu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Rozkrok, který zná Jágr. Ale hlavně věta Klause o Vladimíru Železném... Z párty 25 let TV Nova
Oslav 25. výročí TV Nova se zúčastnil mimo jiné bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek. Na svém facebookovém profilu se pak pochlubil tím, že se setkal s exprezidentem Václavem Klausem. Kdo však na oslavě nebyl, byl první ředitel televize Vladimír Železný. Místo toho však média psala o tom, jak moderátorka Sportovních novin Inna Puhajková upadla a ukázala i své spodní prádlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Bojíte se cizích kultur, zranitelní Češi… Jiří Mádl o „mazání nenávisti“ na internetu
Režisér Jiří Mádl se v rozhovoru pro server Aktuálně.cz rozepsal o tom, jak je nutné trestat nenávist na Facebooku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Hejtman Netolický: Obnovení těžby u Lohenic a Mělic by mohlo nevratně poškodit celou lokalitu
Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický navštívil Přelouč. Nejprve jednal se starostkou města Irenou Burešovou a následně s dalšími starosty v celé širší oblasti Přeloučska a Bohdanečska, jelikož v okolí Lohenic a Mělic plánuje soukromý investor obnovení těžby písku. Obce mají strach nejen ze zničení rekreační lokality, ale také velkého zvýšení nákladní kamionové dopravy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj: Darujte krev z lásky, zveme na Valentýnské odběry
Krev od dárců zachraňuje životy pacientům po úrazech, při operacích nebo komplikovaném porodu. Dárci krve jsou nezbytnou součástí zdravotnického systému a každá nemocnice si průběžně buduje jejich širokou základnu. Náborová valentýnská akce si proto klade za cíl získat nové a pravidelné dárce krve.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Ministryně Nováková: Ukončujeme podporu montoven a zavádíme zcela novou podporu investic
Rozvoj digitálního prostředí je nezbytnou podmínkou dalšího růstu konkurenceschopnosti České republiky. Ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková v pátek vystoupila na mezinárodní konferenci Digitální Česko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Račok: Opilý správce, slepý hospodář, špatný Grunt
Je to jak na tom Gruntu. Opilý správce propil vše, co se dalo. Okrádal čeleď na odměnách. Slepý hospodář to však neviděl. Stále byl přesvědčený, že má nejlepšího správce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Hejtman Šimek: Stále více se daří společné projekty kraje, Brna, obcí a měst metropolitní oblasti
Odpověď na otázku „Jaká je budoucnosti metropolitní spolupráce v České republice?“ společně hledali účastníci stejnojmenné konference, která se uskutečnila v resortu Kaskáda u Kuřimi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Plynovku? Neváhat! Jinak vás skopou, varuje veterán z „Jugošky“: Bezpečnost se v Česku zvrhla, zde jsou příběhy ze života
ROZHOVOR Bezpečnostní situace se rapidně zhoršuje a není divu, že stoupá zájem nejen o palné zbraně, ale třeba i o plynové pistole či pepřové spreje nebo paralyzéry. Na rozdíl od kriminálních živlů, podsvětí, které si nepřidělává vrásky, se mnozí noví policisté svých zbraní doslova bojí. Nedivme se, protože požadavky pro přijetí nových adeptů nejen do státní, ale i městské policie se velmi změkčily. Bývalý voják, který se mj. zúčastnil misí v rozpadající se Jugoslávii, praporčík Waldemar Janeček si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz nebere servítky. I když už je „jen“ záložák, stále trénuje domažlické děti a mládež a vychovává místní seniory, aby pokud možno byli stále ve střehu. Nebojme se při jakémkoliv problému volat policii, vždyť je to naše placená ochranka. Až když se něco stane, to už je pozdě…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 05:35, zobrazit podobné
SSHR: Vědecké grémium o problematice sucha
Dne 5.2.2019 se uskutečnilo další zasedání Vědeckého grémia, a to tentokrát na domácí půdě v sídle Správy státních hmotných rezerv. Grémium tradičně připravil a vedl doc. Ing. Dušan Vaněk a nosným tématem byl aktuální environmentální problém sucha.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Lesy ČR: I malé vodní nádrže zadrží vodu v krajině
Dvě malé nádrže nově zadržují vodu v Rychlebských horách a v oblasti Nízkého Jeseníku v Olomouckém kraji. Jednu loni vybudovaly a druhou zrekonstruovaly Lesy ČR za 3,8 milionů korun bez DPH. V době sucha prospějí krajině i vodomilným rostlinám a živočichům. Podnik spravuje drobné vodní toky v zemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
ÚZSVM v loňském roce převzal 1 391 soudních sporů od státních institucí
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v roce 2018 uzavřel 1 391 dohod o zastupování ostatních organizačních složek státu před soudy, což je druhý nejvyšší počet převzatých sporů v historii úřadu. Oproti roku 2017 jde o nárůst o 145 dohod.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Vích (SPD): EU nenabídla vstřícnost - tvrdý Brexit je tak stále pravděpodobnější
Velká Británie se po odmítnutí dohody o Brexitu mezi Evropskou unií a Velkou Británií britským parlamentem ještě jednou pokusila rozumně dohodnout. 15. ledna 2019 totiž britský parlament dohodu o Brexitu odmítl jako nevýhodnou pro Velkou Británii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Ombudsman ČEZ oslaví deset let. Dosud řešil případy 6913 zákazníků, vyhověl 769 z nich
Institut ombudsmana zavedla Skupina ČEZ jako první energetika v Česku před téměř deseti lety. Během této doby se zabýval podněty téměř sedmi tisíc klientů. Vyhověl 11 procentům žádostí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
ČMKB: Na začátku února se obchodovaly kontrakty elektřiny v nízkém napětí
Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo v 6. týdnu uzavřeno 5 kontraktů na dodávku 513 tisíc MWh elektřiny pro konečné odběratele v hodnotě 775 tisíc korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Bajer (Soukromníci): Živnostníci do továren. Mají úředníci zadání?
Alespoň 65 000 úředníků musí do továren a pomoci s výkonností postupně znárodňovaného průmyslu. Takový pokyn vydala na konci roku 1948 vláda, v té době již zcela nepokrytě ovládaná komunisty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Rusko je slabé a upadá. My ho neohrožujeme, říká exšéf NATO
Bývalý generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen se rozhovořil v Respektu o bezpečnosti Evropy, Rusku i poprasku kolem Číny. Rozšíření Severoatlantické aliance před 20 lety považuje za správné a odmítá tvrzení, že tento fakt rozlítil Rusko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Americký převrat. Ondřej Hejma rozsekl téma Venezuely: Zeman a Němcová, pozor
Zpěvák Ondřej Hejma se v pořadu moderátora Luboše Xavera Veselého vyjádřil k aktuálním otázkám. Mimo jiné k situaci ve Venezuele či k návrhu poslance ODS Václava Klause mladšího ohledně Facebooku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
NP České Švýcarsko: Ocenění pro ředitele správy národního parku
Milého ocenění se dostalo řediteli Správy Národního parku České Švýcarsko, Ing. Pavlu Bendovi, Ph.D., který z rukou Václava Hiekeho, předsedy Klubu českých turistů v Krásné Lípě, převzal děkovnou medaili za obětavou spolupráci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
KONS, KČ a SMS: Spolupráce má potenciál oslovit všechny konzervativně orientované voliče
Koruna Česká (Monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska), Konzervativní strana a Sdružení pro Místní Správu se rozhodly jednat o podpoře programu KDU-ČSL pro volby do Evropského parlamentu a o nominaci svých zástupců na kandidátku KDU-ČSL pro tyto volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
To jsem se smál, všechno je to pravda! „Rasista“ z Mostu o seriálu ČT „Most!“, a hlavně o Romech i bílých
ROZHOVOR „Žijeme v zemi, kde není nic ostuda,“ v rozhovoru nejen o seriálu Most! říká šéf největšího bytového družstva František Ryba, kterého někteří mají za rasistu. Přestože režisér Prušinovský tvrdí, že televizní Most! je fikce, podle něj jde naopak o koncentrovanou skutečnost. Muž, který se s Romy potkává denně, popisuje jejich mentalitu, se kterou „oblbli“ i manželku prezidenta. Také prozrazuje: zda filmaři přibarvili Chanov, proč musí být ombudsmanka v šoku, kdo je totálně hloupý nebo kdo ze sebe nechtěl kvůli seriálu dělat idiota a teď propaguje placky. Znáte další dvě skupiny „cigánů“ vedle těch domestikovaných?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
NKÚ: Finanční správa zavedla přílohu k daňovému přiznání bez analýzy využitelnosti dat
Nejvyšší kontrolní úřad se zaměřil na správu daně z příjmů právnických osob v letech 2013 až 2016.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Šojdrová (KDU-ČSL): Spojení "Šojdrová hledá sirotky" se dosti lidem zalíbilo
Komentář na facebookovém profilu k nezaopatřeným uprchlickým dětem v Řecku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Václav Klaus st.: Štětina a Telička zakládají své vlastní strany? Bezvadné, jen tak dál
Exprezident Václav Klaus se v rozhovoru pro Lidové noviny rozmluvil mimo jiné také o nadcházejících volbách do Evropského parlamentu i o dnešní EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Generální finanční ředitelství se neztotožňuje s publikovanými závěry kontroly NKÚ
Generální finanční ředitelství (GFŘ) tímto reaguje na závěry kontrolní akce Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ), která proběhla v loňském roce a která byla zaměřena na daň z příjmů právnických osob a výsledků při jejím výběru. NKÚ ve zveřejněných závěrech rozporuje i některé zavedené postupy Finanční správy, které v rámci kontrol v předchozích letech sám nezpochybnil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Schwarzenberg: Lékařský um a vlídnost sester je u nás pozoruhodná
Komentář na facebookovém profilu ke stavu zdravotnictví v ČR
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Jeblo vám? Buď Brusel, nebo Putin! Kalousek vstoupil do smrtíci debaty o EU. Nutno vidět
Volby do Evropského parlamentu se pomalu ale jistě blíží. A tak znovu začínají rozepře, jaká je role České republiky v EU. Do Jana Zahradila, lídra ODS pro volby do europarlamentu se pustila skvadra obránců EU v sestavě Tomáš Prouza, Petr Honzejk, Tomáš Klvaňa a Miroslav Kalousek. „Opravdu už těmhle lidem definitivně ‚jeblo‘? ptá se europoslanec ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Skopeček (ODS): Eurofanatismus u nás zase nabírá na obrátkách
Komentář na facebookovém profilu k propagandě ve prospěch EU
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Matematika patří mezi zákony
Současné obhajování naší justice je zavírání očí nad vlastními chybami. Právní systém, který neuznává tisícileté zkušenosti, nemůže být spravedlivý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Jiří Čunek promluvil u Jany Bobošíkové: V KDU-ČSL vypadne internet. A i jinde
S Janou Bobošíkovou se v pořadu JB Talk na XTV sešel bývalý vicepremiér a současný senátor a hejtman za KDU-ČSL Jiří Čunek. Mluvilo se mimo jiné o prezidentu Zemanovi a Andreji Babišovi. Čunek řekl, že souhlasí asi tak se 70 % toho, co prezident říká a prosazuje, ale kritizoval jeho spolupracovníky, kteří dle něj snižují důvěryhodnost prezidenta. A u kauzy Čapí hnízdo prohlásil, že je účelová. Obvinění podle něj mělo přijít až po volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Pocheho maňásek. Starý Klaus drsně utřel Petříčka, a nejen jeho
Exprezident Václav Klaus se v rozhovoru pro Lidové noviny rozmluvil o současném šéfovi diplomacie Tomáši Petříčkovi (ČSSD). A rozhodně si nebral servítky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist