Oficiální zpravodajská média

Petr Němec: Největší tendr v historii armády provázejí problémy. Upozorňovali jsme na to, shodují se poslanci.
Nákup bojových pásových vozidel za rekordních 52 miliard korun je v ohrožení. Poslanci výboru pro obranu, kteří se kvůli tomu tento týden sešli, se dokonce obávají, že harmonogram stanovený ministerstvem obrany se nemůže stihnout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Primátor Kroupa: Nový ředitel povede jablonecké strážníky od dubna
Městská policie Jablonec nad Nisou bude mít od dubna nového ředitele. Ten vzešel z výběrového řízení, do něhož se přihlásili celkem tři uchazeči. Novým ředitelem bude od dubna Roman Šípek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Matějka (SNČR): Dokument o Evropské unii, který změní váš pohled na Brusel
Dnes bude světová premiéra dokumentu s všeříkajícím názvem Pryč z EU. Jedná se o takový velký dokumentářní speciál, který by se měl líbit každé české televizi, protože by konečně znamenal vyváženou debatu o tom, jak se změnil náš život s Bruselem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Praha koupí na Vidouli pozemky pro volnočasový areál
Pražský magistrát koupí za zhruba 56,4 milionu korun pozemky na stolové hoře Vidoule v Praze 5, na kterých by měla vzniknout sportovně-relaxační zóna a park. Magistrát zároveň jedná o směně dalších pozemků tak, aby byla celá plocha budoucího areálu v majetku města do poloviny roku. Odkup dnes schválili zastupitelé. Město už loni koupilo část parcel za 23 milionů korun a rok předtím za asi 115,5 milionu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Pašeračka Tereza si myslela, že kurvením bude bezpracně bohatá, řekl PL Schwarzenberg. Jako „nesčetné české holky“
Karel Schwarzenberg se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil k případu Češky, kterou v Pákistánu za pašování heroinu odsoudili k téměř devíti letům vězení. Exministr zahraničí míní, že by jí stát měl pomoci. Přidal i poněkud peprný komentář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Středočeské ANO odmítá politické zásahy do rozhodování nezávislého úřadu
Zastupitelský klub ANO považuje za naprosto skandální snahu politiků ovlivňovat rozhodnutí úředníků Středočeského kraje ve věci údajného střetu zájmů premiéra Andreje Babiše. „Hnutí ANO jednoznačně odmítá vyvíjet tlak na rozhodování v tomto i jiných případech, protože úředníci musejí rozhodovat nestranně, politici naopak nesmějí žádný tlak vyvíjet. Piráti a hnutí STAN se svými vyjádřeními naprosto jasně vlamovali do tohoto nezávislého řízení,“ uvedl pro ParlamentníListy.cz předseda zastupitelského klubu Hnutí ANO Martin Herman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Cože? Staré VIDEO Václava Klause st. obíhá internetem. Jde o listopad 89
Když před lety začalo po českém internetu kolovat video, na kterém je zachycen Václav Klaus, jak v rakouské televizi ORF 12. listopadu 1989 říká, že pád Berlínské zdi byl pro Československo velkým překvapením a že si žádný Čechoslovák nepřeje rychlé politické změny, které by vedly k zavedení kapitalismu a tržního hospodářství u nás. Klaus toho tehdy řekl ještě mnohem víc. Řekl toho tolik, že senátor Přemysl Rabas neodolal a tehdejší Klausova slova připomněl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Srby jste nezlomili! Foldyna v TV rozpoutal peklo proti NATO, generál jen hleděl
Před pár dny jsme oslavili dvacáté výročí vstupu České republiky do NATO. Generál Jiří Šedivý a poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna nabídli na toto dvacetiletí dva zcela odlišné pohledy. Zatímco Šedivý označil za jednu z bezpečnostních hrozeb pro NATO a tím i pro nás jako pro členský stát Aliance Rusko, Foldyna oponoval, že žádní ruští emigranti nám tady nebodají ženy na ulicích, zatímco islámští radikálové přesně toto činí. A proto jsou oni tou hlavní hrozbou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Ladislav Kašuka: Každý druhý Čech chce být manažer a manuální práci u nás musí dělat přistěhovalci
V dnešní době se nejen u nás, ale téměř v celé Evropě stává trendem, že přibývá vysokoškolsky vzdělaných lidí, kteří nemají žádné praktické zaměření a tím pádem, ani žádné reálné upotřebení v životě a zaměstnání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Pražská plynárenská obhájila prestižní ocenění
Stejně jako v minulém roce patří značka Pražská plynárenská mezi tzv. Superbrands.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Vyhladovět Senát, navrhl Zeman. Kubera pro PL odpovídá... Čtěte sami
Vyhladovět Senát, který by se poté sám rozpustil, jak navrhuje prezident? Podle předsedy Senátu Jaroslava Kubery z ODS je to spíš bonmot. Podobné úvahy nejsou hodny rozumné politiky a ze strany prezidenta může jít o mstu. „To bychom také my mohli nechat vyhladovět pana prezidenta,“ řekl Kubera pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
„Ozbrojený“ muslim Kušnarenko má problém: Jde po něm orgán
Předsedovi pražských muslimů a advokátu Leonidovi Kušnarenkovi kvůli údajné výzvě k ozbrojení nyní reálně hrozí kárné řízení ze strany České advokátní komory (ČAK). Podnět podal tajemník komory Ladislav Krym, podle kterého Kušnarenkovy výroky mohou působit negativně a měl by se chovat rezervovaněji. Šéf pražských muslimů to odmítá, naopak se prý těší řadě pozitivních ohlasů, informuje server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
ČVUT: Česká iniciativa pro umělou inteligenci AICZECHIA založena a napojena na evropskou síť CLAIRE
Dne 21. března 2019 proběhlo v Praze 1. řádné plenární zasedání AICZECHIA – celonárodní iniciativy pro umělou inteligenci, která byla ustavena dne 16. ledna 2019. AICZECHIA je otevřená platforma reprezentovaná 39 představiteli uznávaných českých akademických pracovišť a týmů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Vojáci i politici uctí památku legendárního odbojáře Morávka
Pamětníci, vojáci, představitelé Parlamentu i města si dnes na Prašném mostě v Praze 6 připomenou památku štábního kapitána Václava Morávka, který na tomto místě 21. března 1942 zahynul při přestřelce s gestapem. Morávek tvořil v protektorátu společně s dalšími důstojníky československé armády Josefem Balabánem a Josefem Mašínem slavnou odbojovou skupinu, které se přezdívalo Tři králové. Nejmladší z nich, sedmatřicetiletý Morávek, unikal gestapu nejdéle, i on ale za svou činnost proti nacistům zaplatil životem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Tusk: Summit podpořil rychlé a účinné řešení klimatických změn
Na potřebě rychlého a účinného řešení problematiky klimatických změn se dnes na summitu v Bruselu podle předsedy schůzky Donalda Tuska shodli šéfové států a vlád zemí Evropské unie. Tusk to řekl novinářům na tiskové konferenci po konci jednání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Středočeské ANO odmítlo údajné zásahy politiků do Babišovy kauzy
Středočeští zastupitelé za ANO tvrdí, že se někteří politici snažili ovlivňovat rozhodnutí krajských úředníků v kauze střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). V dnešním prohlášení zaslaném ČTK kritizovali mimo jiné vyjádření opozice, že by se případ měl kvůli možné podjatosti převést do Prahy. Ve středních Čechách vládne Babišovo hnutí ANO. Reakci opozičních politiků ČTK zjišťuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Jurečka chce upravit podmínky EET a zlepšit dostupnost bydlení
Především na malé živnostníky míří pozměňovací návrhy k podmínkám elektronické evidence tržeb (EET), které podal sněmovnímu hospodářskému výboru a rozpočtovému výboru první místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka. Spolu s úpravami daní vztahujícími se na nákup bydlení dnes navrhované změny představil celostátnímu výboru lidovců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Jan Bureš: Padající nálada v eurozóně = stabilní sazby ČNB
Podnikatelská nálada v eurozóně v březnu znovu poklesla a je to stále především kvůli průmyslu, který nemůže najít pevnou půdu pod nohama. Služby celkový obrázek lehce vylepšují, zejména díky relativně dobré náladě na pracovním trhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Hejtman Vondrák: České dráhy budou vozit cestující příštích šest let
Moderní vlaky, pohodlné a rychlé cestování do práce i na výlety, elektrizovaná železnice v regionu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Vondráček navštívil papeže Františka. Pozval ho do Česka
Papež František dnes přijal předsedu Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka. Ten hlavu katolické církve pozval do Česka, ta se však k tomu nijak konkrétně nevyjádřila. A dohodnuto nic není, řekl po setkání Vondráček v České televizi. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Počet obyvatel České republiky vzrostl na 10,65 miliónu
„V případě, že bude počet obyvatel České republiky narůstat současným tempem, staneme se do deseti let 11 miliónovou zemí. K tomuto vývoji je zapotřebí, aby Česká republika byla atraktivním místem pro život, kam se budou stěhovat lidé z kulturně příbuzných zemí. Nabídnout přitom můžeme dostatek pracovních příležitostí a stále se zvyšující životní úroveň,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Vlach (ANO): Pokládám za důležité pomoci zahraničním studentům v orientaci u nás
Studenty programu Erasmus přivítal Tomáš Vlach.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Ústecký kraj: Výstavba cyklistického fenoménu evropského formátu Labská stezka vstoupila do poslední 3. etapy
Ústecký kraj pokračuje v budování cyklostezky Labská stezka, tentokrát její 3. etapou, která propojí již hotové úseky mezi Libochovany a Roudnicí nad Labem a prodlouží trasu až na hranice se Středočeským krajem. Celková délka 3. etapy je 44 km.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Ušetřit na dovolené lze i tam, kde byste to nečekali
Při plánování dovolené je důležité si ze všeho nejdříve ujasnit, jaký druh dovolené vlastně chceme. Když už máme jasno, plánujeme a intenzivně hledáme tak, aby nás dovolená vyšla finančně co možná nejméně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
„Ožralej jak doga, sotva trefil do dveří. A ty věci, co vyřvával…“ Šéf Poslanecké sněmovny Vondráček, jak ho nemůžete znát. A to je teprve začátek, pane předsedo
Poté, co se v médiích zničehonic objevily staré snímky bujarého veselí na pultu Poslanecké sněmovny, získaly ParlamentníListy.cz od podobných zdrojů, které záznam doručily Seznamu, další velmi citlivé informace na předsedu Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka (ANO). Týkají se především alkoholových dýchánků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Jsme jednou z nejbezpečnějších zemí, shodli se na konferenci Andrej Babiš a Jan Hamáček
V Měšťanské besedě v Plzni se ve středu konala konference v rámci diskusní platformy Univerzity Karlovy s názvem Bezpečné Česko? Té se na pozvání rektora UK Tomáše Zimy zúčastnil předseda vlády Andrej Babiš a ministr vnitra Jan Hamáček. Oba se shodli, že Česko je bezpečná země. Hamáček dokonce tvrdí, že jsme jedna z nejbezpečnějších zemí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Piráti: Za internet se demonstruje i v Karlových Varech
Pirátská strana Karlovarského kraje se připojuje k celoevropskému protestu, který se koná v sobotu 23. března od 14:00.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
dTest: Vyrovnají se haluškové polotovary originálu?
Příprava halušek ze syrových brambor není složitá, pro někoho může být ale pracná. Právě na to spoléhají výrobci haluškových polotovarů. Nabídka těchto tradičních bramborových noků je na trhu překvapivě široká. Jak moc se haluškové polotovary liší od těch podomácku vyrobených? Na to se ve svém aktuálním vydání zaměřil časopis dTest.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Česko a jak dál v bezpečnosti?
BEZPEČNOST SE TÝKÁ ÚPLNĚ VŠECH - týká se naší fyzické existence, nikoliv našich názorů, postojů smýšlení, náboženského cítění atp . - viz včerejší konference na toto téma v Plzni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Povodí Odry: Největší stavební akcí roku 2019 bude oprava žermanického přivaděče
Investice do vodních toků a vodních děl v roce 2019 dosáhnou výše necelých 250 mil. Kč, z nichž přes 81 mil. Kč bude hrazeno z dotací a programového financování Ministerstva zemědělství a přes 161 mil. Kč bude financovat státní podnik Povodí Odry z vlastních zdrojů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Petr Štěpánek: Hilšer zachraňuje Čínu
Slza mi málem ukápla nad statečností našich hrdinných senátorů, kteří na návrh Marka Hilšera odhlasovali usnesení, jímž odsoudili represe čínského režimu. „Senát by neměl mlčet k porušování lidských práv, lidské důstojnosti,“ pravil k tomu Hilšer.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Zdeněk Jemelík: Nekončící příběh Aleny Vitáskové
První jarní den přinesl další zastavení na nekonečné křížové cestě pronásledování Aleny Vitáskové orgány trestního řízení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Globočník (Zelení): Některým lidem se nezavděčíte nikdy
V pondělí jste se mohli v Babišově médiích dočíst, že se zelený zastupitel Petr Globočník bude stěhovat do vily v Janově.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Pachatel dvou vražd byl dopaden
Specialisté z Odboru mezinárodní policejní spolupráce dodali do výkonu trestu muže cizí státní příslušnosti, který před čtvrt stoletím spáchal dvojnásobnou vraždu v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Čaputová? „Budeme vás střílet, píše nám hoch od Sorose“. VIDEO o volbách na Slovensku
Na Slovensku se mílovými kroky blíží druhé kolo prezidentských voleb. Právnička Zuzana Čaputová má podle většiny slovenských médií solidně našlápnuto k vítězství. A k tomu, aby se stala první prezidentkou na Slovensku a vlastně i první ženskou prezidentkou ve V4. Poslanec strany SMER-SD je však odhodlán udělat vše pro to, aby Čaputová nevyhrála. Natočil kvůli tomu další video, ve kterém představuje Čaputovou tak, jak ji vidí on sám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Vyhození Klause ml.: Pryč s Václavem Moravcem, napsal. Teď utnul Fialu a ODS
Manažer a pedagog Vadim Petrov se před několika dny stal členem Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Coby člen této velké rozhlasové rady nenechal nit suchou na moderátorovi České televize Václavu Moravcovi. A vrhl se i na ODS Petra Fialy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Důchodová komise projedná návrhy ke srovnání penzí žen a mužů
Návrhy na srovnání nižších penzí žen s penzemi mužů by se měla dnes zabývat komise pro spravedlivé důchody. Ministerstvo práce jí předložilo pět variant řešení ve státním důchodovém systému a dvě mimo něj. Resort navrhuje třeba zvýšit ženám důchod za každé dítě, jinak valorizovat penze žen a mužů či zavést novou sociální dávku. Úplné srovnání by si vyžádalo ročně dodatečně zhruba 32 miliard korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 06:35, zobrazit podobné
TOP 09: Chomutov má zvolené vedení regionu na další dva roky
V pondělí 18. března proběhl regionální sněm chomutovské organizace. Chomutov byl posledním regionem, který sněmovní maraton v Ústeckém kraji ukončil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Povodí Odry: Aktuální hydrologická situace
Zásoby vody ve vodních nádržích jsou velmi dobré, téměř všechny dosahují nebo se blíží 100% naplnění a dávají dobrý předpoklad pro bezproblémové zásobování v jarním a letním období.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Šéf senátorů ODS Vystrčil: Myslel jsem, že Václav Klaus mladší je jiný formát
ROZHOVOR Předsedu senátorského klubu ODS Miloše Vystrčila mrzí, že se každý zajímá o to, co bude ODS dělat s jedním poslancem. „Na to, že byla ideová konference ODS, kde byly velmi zajímavé výstupy, návrhy na reformu státu, na reformu důchodového zabezpečení, na to, jakým způsobem se začít chovat v oblasti ekonomické a daňové jinak, než se chováme, jak se postavit k životnímu prostředí nebo dalšímu vzdělávání, se nikdo neptá,“ prohlásil šéf senátorského klubu ODS a exhejtman Vysočiny Miloš Vystrčil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Rodičovský příspěvek? Babiš ustoupí, ale musí se vědět, kde škrtat, odhadl v ČT Dolejš
Hostem Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl poslanec za KSČM Jiří Dolejš. Diskuze probíhala na téma růstu důchodů, protože důchodcům vzrostly od ledna penze o 900 korun měsíčně. Neměla by vláda být podobně velkorysá i k rodičům s dětmi?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Nepomohlo mu, že ho představoval Mynář. Senátor Fischer v ČT osvětlil, proč nedal hlas pro Gerlocha
Hostem pořadu Interview ČT24 byl senátor Pavel Fischer. Řeč byla zejména o brexitu, který nyní otřásá Evropou. Nechybělo však ani jméno kandidáta na ústavního soudce Aleše Gerlocha, který Senátem neprošel. Proč? I na to Fischer odpověděl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
CzechTrade a průmyslový design - spojení, které funguje více než 10 let
Agentura CzechTrade propojuje od roku 2008 designéry s českými podniky a zlepšuje tak jejich renomé a konkurenceschopnost v zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Praha bude první na světě. Nazí lidé, stálá expozice. Můžete si je osahat. Umělec představil, co chystá
ROZHOVOR Před časem Prahu zaujal do té doby nevídaný projekt, výstava skutečných nahých lidí, kde si návštěvník může na některé živé exponáty i sáhnout. Teď autor projektu Mário Petreje přichází s projektem stálé expozice Galerie Voayer, která poprvé otevírá 5. dubna v Domě módy na pražském Václavském náměstí. Autor celého projektu pro ParlamentníListy.cz o svém nápadu podrobně promluvil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Rudolf Mládek: Bitva o svobodu se zdá být prohrána
Když se Bruselem, Paříží a Berlínem podporovaná vlna migrace začala hnát Evropou mnozí to kritizovali. Okamžitě byli v médiích nazýváni fašisty, xenofoby apod.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Grois (ČSSD): Do Znojma zavítal vládní zmocněnec pro sport Hnilička. Kvůli bazénu
Do Znojma dnes přijel Milan Hnilička, vládní zmocněnec pro sport a legendární hokejový brankář, který je navíc budoucím šéfem Národní sportovní agentury, jež bude mít na starost financování sportu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Vinklátová (SLK): Řada předmětů ve sbírkách muzeí potřebuje zásah restaurátora
Severočeské muzeum v Liberci restauruje necesér maršála Josefa Václava Radeckého z Radče.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Jan Hrušínský vyprovází Zemana na cestu do Číny: Snad nám zase přiveze nějaký ten Huawei, fujavei a churavei. Má nás fakt rád
Prezident Miloš Zeman po nějakém čase opět vyrazil na cesty po krajích. Ve čtvrtek ukončil třídenní návštěvu Karlovarského kraje a během své cesty znovu dokázal, že i ve svém druhém volebním období bude jako prezident nadále provokovat různými výroky. Tímto svým chováním upoutal pozornost ředitele Divadla Na Jezerce Jana Hrušínského, který Zemanův karlovarský výlet zhodnotil několika větami. Podívejte se sami, co napsal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Okamura (SPD): Vládou prosazovaná inkluze je cestou do pekel
Komentář na facebookovém profilu k důsledkům zavedení inkluze do škol.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Parlament i odbojáři uctili památku odbojáře Morávka bez ČSBS
Zástupci obou komor Parlamentu, Ministerstva obrany, Prahy i odbojářských sdružení dnes uctili památku hrdiny protinacistického odboje Václava Morávka. Učinili tak samostatně hodinu před akcí kontroverzního vedení Českého svazu bojovníků za svobodu (ČSBS), od nějž se místopředseda Senátu Jiří Oberfalzer (ODS) distancoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Vojenský kaplan s opravdu netradičními metodami promluvil. Dokázali by Češi padnout za vlast?
Vojenský kaplan Petr Šabaka v rozhovoru pro server Neovlivní.cz promluvil o vojáku zabitém v Afghánistánu Tomáši Procházkovi, před jehož kolegy z Grabštejna poté, co se o jeho smrti dozvěděli, předstoupil s tlakovým hrncem v náručí, aby demonstroval, že právě nastal čas na to, aby vypustili emoce. Podle jeho slov jsou takové věci účinnější než samotné kázání. Podobnou názornost zmínil i v dalších kázáních.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
„Prasata!“ „Lháři!“ Vodičkův svaz a pravice jedou na krev: Přilétlo lejstro
Pamětníci, vojáci a představitelé Parlamentu ČR i města si dnes na Prašném mostě v Praze 6 připomenou památku štábního kapitána Václava Morávka, který na tomto místě 21. března 1942 zahynul při přestřelce s gestapem. ČTK k tomu poznamenala, že tuto vzpomínkovou akci ovlivní aktuální politické spory o to, zda současný šéf Českého svazu bojovníků za svobodu je mužem na svém místě, pokud v minulosti neváhal vyznamenat komunistu Zdeňka Ondráčka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Státní pozemkový úřad: Nejlepší realizace pozemkových úprav byly oceněny ve 12. ročníku soutěže Žít krajinou
Ve čtvrtek 21. března 2019 se v prostorách Senátu Parlamentu ČR uskutečnilo vyhlášení výsledků 12. ročníku soutěže Žít krajinou, kterou pořádá Státní pozemkový úřad (SPÚ) ve spolupráci se Stálou komisí senátu pro rozvoj venkova a s Českomoravskou komorou pro pozemkové úpravy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Poslanci výboru pro veřejnou správu navštívili mostecký autodrom
Při čtvrtečním výjezdním zasedání v Ústeckém kraji byl jednou ze zastávek poslanců výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj areál mosteckého autodromu, návštěvu inicioval a připravil člen výboru a mostecký zastupitel Jan Schiller.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Nedopustíme, aby se k nám vraždící monstra vůbec dostala
V německém Wormsu Tunisan brutálně ubodal mladou místní dívku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
ČEZ Teplárenská má nového generálního ředitele
Novým předsedou představenstva a generálním ředitelem společnosti ČEZ Teplárenská, a. s., se od 1. března stal Jan Nechvátal. Do Skupiny ČEZ přichází ze společnosti ACTHERM, v níž působil jako jednatel a zároveň i ředitel odštěpného závodu Chomutov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Unucka (ODS): Začíná rekonstrukce Opavské ulice a mostu přes železniční trať v Ostravě
Moravskoslezský kraj zahájí rozsáhlou rekonstrukci Opavské ulice (II/479) včetně mostu přes železniční trať v Ostravě-Svinově.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Harašení zbraněmi v médiích
Prakticky ve všech českých mainstreamových médiích téměř všichni komentátoři a tzv. analytici (s jedinou čestnou výjimkou Jana Schneidera) hovoří o potřebě razantně navyšovat vojenské výdaje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Benzín a nafta zdražují. Ropa patří mezi nejrychleji rostoucí aktiva letošního roku
V uplynulém týdnu se ceny pohonných hmot měnily jen o haléře a v podstatě se udržovaly na konstantní úrovni. Nafta je stále dražší než benzín. S příchodem jara by se měla snížit poptávka po topné naftě, což se projeví sbližováním cen nafty a benzínu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Platforma pro sociální bydlení: Vládní zákon o dostupném bydlení se nejspíš nestihne
Na včerejším grémiu k sociálním bydlení ministryně Dostálová uvedla, že hodlá připravit věcný záměr zákona o dostupném bydlení do ledna 2021.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Laudát (TOP 09): Klausovo (NE)odcházení
Komentář na facebookovém profilu na adresu reakcí Václava Klause staršího v souvislosti s vyloučením jeho syna z ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Šándor: Pašeračka Tereza může být ráda, že nedostala vyšší trest
Češku Terezu Hlůškovou (22), kterou před více než rokem chytili na letišti v Láhauru s kufrem drog, odsoudil soud v Pákistánu na osm let a osm měsíců vězení. Čekají ji v tamním kriminálu drsné podmínky? To bude podle někdejšího náčelníka Vojenské zpravodajské služby a uznávaného odborníka na otázky bezpečnosti, hrozby terorismu a krizový management Andora Šándora záležet na celé řadě věcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Vymazal (Piráti): Odposlouchávaní se budou moci bránit
Státní orgány dlouhodobě neplní zákonnou povinnost informovat člověka, který byl v minulosti zbytečně odposloucháván. Problém se dostal do hledáčku Pirátů, kteří soustavně bojují proti narušování lidského soukromí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Než začnete „chlastat“, podepište petici proti Orbánovi! Nová akce české mládeže
Nelíbí se vám, co se děje v Maďarsku? Pak máte podle neziskové organizace Amnesty International a organizátorů Žižkovské noci 2019 možnost spojit příjemné s užitečným a podepsat festivalový dopis na podporu neziskových organizací v Maďarsku, kterým Viktor Orbán prý hází klacky pod nohy. A můžete se zúčastnit i diskuze s kanadským studentem, jehož si ČT pozvala k referátu o Maďarsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Zeman prý chystá nové bydlení: Postaví si dům v Lánech, píše server
Plány prezidenta Miloše Zemana na důchod jsou odtajněny. Již dříve avizoval, že mu celoživotní úspory umožní koupit si bungalov, kde by si přál mít místnost s knihovnou. Své vize nejspíše začíná realizovat. Není to tak daleko odtud, odkud to velmi dobře zná. V únoru koupil za 2,5 milionu korun pozemek v Lánech na Kladensku. Tamní jsou ze svého budoucího souseda překvapeni, píše server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Sehnalová (ČSSD): Přebytkem nemocnic ani zdravotníků kraj netrpí
Pod pojmem systemizace pracovních míst si většina z nás asi nepředstaví nic konkrétního.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Šimon Pánek: Ruský medvěd natahuje tlapy. Ekonomicky se uzdravil a zase chce vliv
Před několika dny jsme oslavili dvacet let našeho členství v NATO. Ředitel neziskové organizace Člověk v tísni, která drtivou většinu peněz získává od soukromých dárců, jak Pánek často vysvětluje, je rád za naše členství v Alianci. Zdá se mu totiž, že velký ruský medvěd po nás stále natahuje své tlapy a rád by v České republice získal více vlivu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Kozák (ODS): EU a národní zájmy
Vstup do Evropské unie byl naším národním zájmem. Naším národním zájmem je i to, aby EU fungovala co nejlépe a členským státům nabízela to, co od ní očekávají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Advokát Sokol k pašeračce Tereze: Špatné zprávy. Nebude moc chytrá. Je mi jí líto? Takových máme plné kriminály
„Člověku je jí trochu líto, ale takových, co jich může být člověku líto, jsou i u nás plné kriminály,“ řekl advokát Tomáš Sokol na tvrdý trest pro dvaadvacetiletou Terezu Hluškovou, kterou před rokem zadrželi na pákistánském letišti s téměř deseti kilogramy drog v kufru. Teď byla odsouzena na osm let a osm měsíců vězení v nelidských podmínkách pákistánské věznice. Česká republika totiž nemá s Pákistánem uzavřenou smlouvu o vydávání odsouzených, takže se zatím zdá, že si pašeračka drog bude muset dlouhý trest odkroutit v nelidských podmínkách pákistánského vězení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Senátorská ubohost. Jejich úroveň... Zeman se Soukupem si spolu sedli a už to jelo...
Týden s prezidentem na TV Barrandov probíhal tentokrát z Karlovarského kraje, kde je nyní prezident na několikadenní návštěvě. Jako vždy došlo na diskusi nad aktuálními tématy. Mluvilo se jak o rodičovském příspěvku, brexitu, tak o Turecku či muslimské obci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Na blití? Mrtvolo Topolánku! smál se Zeman a probral Turecko, Češku v Pákistánu či slovenské volby
ROZHOVOR S PREZIDENTEM Mirek Topolánek je politická mrtvola a tak to i zůstane. ParlamentnímListům.cz to řekl prezident Miloš Zeman. Reagoval na výroky expremiéra za ODS na výroky hlavy státu o Turecku. Zeman též řekl, že je připraven se sejít s ruským velvyslancem kvůli kauze, která aktuálně čeří česko-ruské vztahy. A komentoval i volby prezidenta na Slovensku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Ministr Brabec: Extremizace počasí způsobená změnou klimatu se bude spíše prohlubovat
Pro vodohospodáře je prioritou zajistit dostatečné zdroje vody, propojování vodárenských i vodohospodářských soustav, včetně opatření podporující zadržování vody v krajině.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Primátor Žbánek: Olomoucké barokní kulisy běžce přitahují
Mattoni 1/2Maraton Olomouc měnil životy. Teď se chystá na 10. ročník
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Až vám budou v nedělním Newsroomu vysvětlovat, proč „nepustili“ video z útoku na Novém Zélandu... Takto to bylo doopravdy
Česká televize dnes zveřejnila upoutávku na nedělní Newsroom ČT24, v němž redaktorka Tereza Řezníčková bude probírat téma nazvané „Teroristické útoky jako výzva pro novináře“, ve kterém se bude věnovat šíření videa z teroristického útoku na Novém Zélandu, jenž byl spáchán minulý pátek. Upozornila též na postup České televize, která se z etických důvodů rozhodla video neukazovat. My jsme ovšem nalezli několik záběrů odvysílaných Českou televizí, jež z exponovaného videa pocházejí, a útočník v nich dokonce střílí po jedné z obětí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Portlík (ODS): Podpora Izraele je pro ODS klíčová
Zastupitelstvo hlavního města Prahy dnes podpořilo návrh občanských demokratů na vyvěšení státní vlajky Izraele.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
OZO Ostrava: Sběrné dvory přecházejí na letní provoz
Sběrné dvory společnosti OZO Ostrava, které jsou na území města Ostravy, přejdou v pondělí 1. dubna na letní provoz. Otevírací doby některých sběrných dvorů se však oproti loňskému roku změní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Ministryně Maláčová: Penze musejí být udržitelné nejen finančně, ale i sociálně
Komentář na facebookovém profilu k výsledkům zasedání Komise pro spravedlivé důchody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
DPP: Cyklobus na lince č. 147 opět vyrazí do pražských ulic
Od soboty 23. března 2019 vyjede opět na svou trasu pražský cyklobus. Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) umožňuje na lince č. 147 přepravovat jízdní kola na speciálním rámu umístěném na zadní části autobusu. Stejně jako v minulých letech budou cyklisté moci jízdní kola přepravovat mezi určenými zastávkami až do konce října.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Tvrdý brexit? Čím dál více pravděpodobný
Brexit bez dohody? Šance na něj je čím dál větší. Podle ohlasů britských i zahraničních politiků o tom píše server ČeskéNoviny.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Jan Campbell: Zatímco…(3)
Zatímco prezident Porošenko během jednoho ze svých posledních divadelních vystoupení ve hře na prezidenta prohlásil, že nebude vařit kaši s prezidentem Putinem, vaří a připalují mu jeho menu krajanští oligarchové s americkou podporou v osobě pana Volkera.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
„Kolik životů by devět kilo drogy zničilo?!“ Nad osudem odsouzené Terezy v Pákistánu padla silná slova mezi českými politiky
ANKETA Případy v Pákistánu odsouzené Terezy Hlůškové za pašování heroinu nelze srovnávat s českým řidičem kamionu Jiří Saganem, kterého odsoudili ve Francii za údajné pašování migrantů. Politici se ale většinou shodují, že by stát měl oba své občany dostat do České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Peksa (Piráti): Máme stejné žaludky
Evropský trialog nedokázal vyjednat konec produkce potravin dvojí kvality
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Česká televize oslaví životní jubileum psychiatra Radkina Honzáka dokumentem Kdo tady blbne
Doktor Radkin Honzák celý život věnoval rozplétání záhad lidského chování, stále aktivně pracuje na třech klinikách, píše velmi čtený blog a vydává obor popularizující knižní bestselery.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Kraj Vysočina bude investovat v Nemocnici Pelhřimov
Už v průběhu letošního jara budou mít klienti Nemocnice Pelhřimov možnost vyzvednout si předepsané léky nebo nakoupit volně dostupné léky ve zcela nových prostorách ústavní lékárny umístěné ve vestibulu hlavní lůžkové budovy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Miroslav Macek: Zdá se, že si Babiš vyrábí budoucí voliče…
Páteční glosy Miroslava Macka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Kdo zvládne řízení speciálu Octavia RS Cup, může si v Mostě zazávodit
Jedinečnou příležitost zúčastnit se závodů v okruhovém speciálu Škoda Octavia RS Cup III mají nyní motorističtí fanoušci starší osmnácti let výhradně na dráze mosteckého autodromu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Zvára (SNČR): Hrátky s grafy
Data je dobré vizuálně prezentovat tak, aby je divák dobře pochopil. Často je ale možné vybrat z několika různých způsobů ten, který se autorovi nejlépe "hodí do krámu". Tentokrát o tom, zda vstup do EU zlepšil export ČR do EU-15.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Primátor Hřib navštíví partnerské město Prahy Tchaj-pej
Na pozvání tchajwanské strany navštíví primátor Zdeněk Hřib ve dnech 25. až 29. března 2019 partnerské město hlavního města Prahy, hlavní město Tchaj-wanu Tchaj-pej.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Marek Benda: Saša Vondra odešel z politiky nespravedlivě. Chci, aby ho zvolili do Evropského parlamentu
Marek Benda (ODS) je s malou přestávkou poslancem Parlamentu České republiky od počátku 90. let 20. století. V rozhovoru pro internetovou televizi XTV.cz z pozice politického matadora zhodnotil jak chování Václava Klause mladšího, tak obecně i směr, kterým se dnešní Česko ubírá. Klaus podle něj dělá chyby a není si toho vědom. Pokud jde o směřování naší země, některé současné trendy jsou podle Bendy dost nebezpečné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Malach (SNČR): Firmy se vždy dohodnou
Dle průzkumu Hospodářské komory České republiky se podnikatelé brexitu nebojí. Obchodní vztahy budou i nadále fungovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Černochová (ODS): Zbraně versus máslo
Komentář na facebookovém profilu k postoji Pirátů proti navýšení našeho rozpočtu na obranu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Předsedou KDU-ČSL v Pardubickém kraji je opět Roman Línek
Předsedou KDU-ČSL v Pardubickém kraji se stal znovu náměstek hejtmana Roman Línek. Do funkce jej dnes zvolili delegáti krajské konference v Pardubicích, protikandidáta neměl. Na předsedu strany navrhli poslance Marka Výborného, řekl ČTK krajský tajemník KDU-ČSL František Jelínek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Lež a chamtivost vítězí nad pravdou a láskou
Každý stát potřebuje ke svému chodu soudy. Aby společnost byla stabilní, musí být soudnictví spravedlivé pro všechny občany. Naše soudnictví vycházelo ze základů římského práva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Německá ekonomika se dostává do vážných problémů
„Pokles výnosů na německých desetiletých dluhopisech potvrzuje obavy investorů, že by se největší evropská ekonomika mohla v blízké době dostat do recese. Investoři se současného vývoje obávají natolik, že preferují jistotu a převádí svá aktiva do dlouhodobých dluhopisů s mírně záporným výnosem,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Poslední rozloučení s Píkou bude příští čtvrtek v Bratislavě
Poslední rozloučení s válečným veteránem Milanem Píkou, který zemřel ve středu ve věku 96 let, bude příští čtvrtek v Bratislavě. ČTK to dnes řekl mluvčí slovenské armády Štefan Zemanovič. Český a slovenský generál Píka žil naposledy právě ve slovenské metropoli. Podle mluvčí slovenského ministerstva obrany Danky Capákové se poslední rozloučení uskuteční s veškerými vojenskými poctami, které zesnulému válečnému veteránovi a generálovi náležejí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
NP Šumava: Správa zveřejnila upravený návrh zonace
Více než sto podnětů k návrhu nové zonace dorazilo na Správu Národního parku Šumava od vlastníků pozemků na území Národního parku Šumava, návštěvníků, vědců i zapsaných spolků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
KDU-ČSL přichází s balíčkem opatření v rámci důchodového systému
Podle lidovců je nutná zásadní změna důchodového systému. KDU-ČSL předkládá soubor opatření, který by usnadnil život pracujícím rodičům, studentům, lidem před důchodem nebo ovdovělým.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Strach z migrace a nemocí, málo peněz, zničená krajina, cikáni... Z malé obce, kterou navštívil Zeman. Toto trápí místní
REPORTÁŽ Nejdříve to vypadalo, že na setkání s hlavou státu bude v obci Milhostov na Chebsku nedaleko Františkových Lázní ochranka a organizátoři v převaze. Po poledni se však začali trousit místní, pak přijeli zájemci z blízkého i vzdáleného okolí a nakonec bylo z pár desítek přítomných několik stovek. A bylo to občas rozverné setkání, zvláště pak, když jedna ze starších žen sedících v první řadě vytkla prezidentovi, že si neustále dává při sezení nohu přes nohu, a tím se mu pak prý ještě hůře chodí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Škoda Transportation: Škoda Electric dodá do Pardubic nové trolejbusy
Společnost Škoda Electric uzavřela s Dopravním podnikem v Pardubicích smlouvu na dodávku pěti nových moderních dvanáctimetrových vozidel typu 32 Tr. Celková hodnota kontraktu je zhruba 50 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Dusno nad Petrem Fialou v Českém rozhlasu: Nervozita, neschopnost připustit, že dělá něco špatně...
Vedení ODS minulou sobotu vyloučilo ze strany poslance Václava Klause mladšího pro jeho výroky a postoje, kterými prý poškozuje stranu. Nejen českou politickou scénu zaplavila vlna spekulací, jestli bude takové rozhodnutí pro občanské demokraty přínosem, nebo straně uškodí. Svůj pohled na věc odhalili v pořadu Pro a proti v Českém rozhlase také komentátor týdeníku Echo Daniel Kaiser a hlavní komentátor týdeníku Ekonom David Klimeš. Oba se shodují na tom, že to značí slabost a nejistotu ODS, která nemá program.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: V případě tvrdého brexitu je nutné dokončení jednotného vnitřního trhu
Ve čtvrtek a v pátek 21. a 22. března 2019 se premiér Andrej Babiš zúčastnil zasedání Evropské rady v Bruselu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist