Oficiální zpravodajská média

Armádní podniky bude řídit sedmadvacetiletá dlouholetá spolupracovnice Metnara
Náměstkyní ministerstva obrany pro řízení státních podniků se stala spolupracovnice ministra Lubomíra Metnara (za ANO) Kateřina Suchoňová. Na základě vyjádření ministerstva to dnes uvedl server Lidovky.cz. Dosavadní politická náměstkyně se od června stane náměstkyní pro řízení nově vzniklé sekce správy a řízení organizací. Pod tuto sekci spadají například podniky VOP CZ a LOM Praha, které opravují a vyrábějí armádní techniku, či Vojenské lesy a statky ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Šperky pro Nagyovou? Erik Best tuší, za co to bylo
Americký novinář Erik Best se ve svém komentáři pro FSFinalWord.cz rozepsal o soudu s dnes již manželkou někdejšího premiéra Janou Nečasovou. Šlo o šperky, které dostala od podnikatele Dana Křetínského.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš pálil do Evropské komise. Opakovaně. A vedle sedící Jourová se neudržela
Na konferenci k patnácti letům českého členství v EU došlo k názorovému střetu mezi premiérem Andrejem Babišem a jeho stranickou kolegyní, eurokomisařkou Věrou Jourovou. Ta Babišovi oponovala při jeho kritice Evropské komise, která se týkala dvojí kvality potravin a evropských dotací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Zeman vyslal hodně silný úder směrem k demonstracím: Nejde jim o Benešovou! Řada podivných zjevů, které tam vystupují...
Týden s prezidentem. Pravidelný pořad Jaromíra Soukupa, kdy vítá hlavu státu Miloše Zemana. Tentokrát byl pořad předtáčen v Lánech v úterý kvůli návštěvě Zemana v Maďarsku. I tak přišla na přetřes aktuální témata jako například demonstrace za nezávislost justice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Šef BIS Koudelka: Hlavními hrozbami pro Česko jsou terorismus a cizí zpravodajské aktivity
Hlavními hrozbami pro Českou republiku jsou terorismus a zpravodajské aktivity namířené proti ČR, Evropské unii a NATO. Na konferenci Bezpečné Česko v bezpečné Evropě to dnes řekl ředitel Bezpečnostní informační služby (BIS) Michal Koudelka. Šéfové českých zpravodajských služeb by uvítali změnu zákona o tajných službách a aby důkazy získané zpravodajskou činností, kterou povolil soud, mohly být snadněji použity v trestním řízení. Ředitel Vojenského zpravodajství Jan Beroun doporučil vznik místa poradce pro národní bezpečnost, který by na vládní úrovni koordinoval bezpečnostní problematiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Ještě větší zmetek než jsme si mysleli?
Poslanec Ondráček navštívil t.z. Doněckou republiku a pan Kalousek nelenil a komentoval tento krok ostrým kritickým tónem. To je jistě jeho občanské právo v rámci svobody slova. Ale poukazovat na to, že je tento krok v rozporu s oficiální politikou vlády, je z jeho úst to největší pokrytectví, jaké je možno si představit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Baxa (ODS): Rezignace ministra kultury byla jediným možným řešením
Komentář na facebookovém profilu k rezignaci ministra kultury Antonína Staňka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Analýza: Strany mluví před evropskými volbami mírněji než loni
Vyjadřování politických stran v Česku je nyní před blížícími se evropskými volbami méně emotivní než před loňskými komunálními a senátními volbami. Vyplývá to z analýzy, jejíž výsledky dnes zveřejnila poradenská firma Bisnode. Nejméně racionální jsou ve vyjadřování Svobodní. Třeba hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) je výrazně agresivnější než ostatní strany. Nejvěcněji mluví podle Bisnode Zelení, Piráti a Starostové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 05:35, zobrazit podobné
FNUSA: Rekordní FAST běh odstartuje již za čtrnáct dní
Dvacet osm týmů z deseti jihomoravských škol. To je dohromady 84 dětí, které se zúčastní třetího ročníku zážitkového závodu FAST běh.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Tošenovský (ODS): 37,5 procenta elektromobilů do roku 2030
Komentář na facebookovém profilu k vizi eletromobility v Evropské unii
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Ryba smrdí od hlavy
Komentář na facebookovém profilu k lobbování premiéra Babiše za vlastní byznys
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
S*ačka. Špinavá hra! Konec Staňka protrhl hráz: Dopisy, svědectví, nadávky
Show výměny ministrů nekončí. Po Danu Ťokovi, Martě Novákové a Janu Kněžínkovi se náhle poroučí i ministr kultury Antonín Staněk za ČSSD. V rozhovoru pro MF Dnes oznámil, že rezignuje, protože ho o to předseda Hamáček požádal. A vyjádřil obavu, že jsou zde „nedotknutelní“. „Hamáček je sračka. Umělci zadupou a už se odvolává ministr,“ říká k tomu Jiří Vyvadil. A o osobě odvolaného ředitele Národní galerie již dříve hovořil Milan Knížák. A ne zrovna s pochvalou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Okamura (SPD): Komunistům docházejí týden před eurovolbami nervy
Komentář na facebookovém profilu k informaci o trestním oznámení
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Je to něco, za co by se měli naši předchůdci stydět
Předseda vlády Andrej Babiš dnes s ministrem školství, mládeže a tělovýchovy Robertem Plagou, hejtmankou Středočeského kraje Jaroslavou Pokornou Jermanovou, vládním zmocněncem pro sport Milanem Hniličkou a starostou města Brandýs nad Labem Vlastimilem Pickem slavnostně přestřihli pásku nově vybudované loděnice Klubu veslování Kondor Brandýs nad Labem – Stará Boleslav.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Marian Kechlibar: Do rodných zemí nebude možné v některých případech deportovat ani zločince
Evropský soudní dvůr 14. května rozhodl, že azyl lze sice zločincům odebrat, ale ani tito lidé nesmějí být za určitých okolností deportováni. Případ se týká i České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Vážné trhliny v tendru na mýtný systém. Soud rozhodl ve prospěch Kapsche. Zde je rozsudek
Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) se musí znovu vypořádat s námitkami, které měla firma Kapsch k tendru na mýtné. Rozhodl o tom Krajský soud v Brně, který zrušil rozhodnutí Petra Rafaje z prosince loňského roku. ČTK to zjistila z úřední desky soudu. Jde například o námitku, která se týkala porušování zásady rovného zacházení. Mluvčí úřadu Martin Švanda řekl, že ÚOHS se s rozsudkem v současné době seznamuje a jistě proti němu podá kasační stížnost k Nejvyššímu správnímu soudu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
CSSP: Praha zajistila v zimě lidem bez přístřeší přes 27 tisíc noclehů
Letošní zimní opatření ukázala, že Praha má propracovaný a funkční systém humanitární pomoci lidem bez domova. Vzhledem ke stále se vylepšující síti služeb se toto nejhorší roční období pro osoby bez přístřeší obešlo bez větší újmy na zdraví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Petr Hampl: Zakázala ODS moji přednášku v Brně?
Knihovna Jiřího Mahena je největší veřejná městská knihovna na Moravě a druhá největší v ČR. Zřizuje ji Statutární město Brno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Návštěva Donbasu: Po stížnosti Petříčka teď promluvil sám Ondráček. Velmi ostře
Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček se na svém facebookovém profilu vyjádřil ke své cestě do Doněcku, za kterou byl zkritizován ministrem zahraničních věcí Tomášem Petříčkem (ČSSD) i předsedou poslaneckého klubu TOP 09 Miroslavem Kalouskem. „Jděte se bodnout, pane ministře,“ napsal nyní Ondráček Petříčkovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Kobza (SPD): Boj(í)me se Ruska?
Rvou to do nás horem dolem: Rusko nás ohrožuje (čím?), Rusko ovlivňuje veřejné mínění (jak, když víme, o koho jde), Rusko ovlivňuje volby, Rusko nám vrátí komunisty, Rusko, Rusko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Niedermayer (TOP 09): Pro hnutí ANO to zní jako studená sprška
Komentář na facebookovém profilu k budoucnosti premiéra Babiše a europoslanců ANO v Evropském parlamentu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Liberecký kraj pomáhá kuňce ohnivé, žába osidluje nové tůně
Letos na jaře vyvrcholilo tříleté úsilí Libereckého kraje zlepšit podmínky pro kuňku ohnivou ve dvou přírodních památkách na Českolipsku. Nové prosluněné tůně přilákaly nové obyvatele jen pár týdnů po ukončení hlavní části projektu na zlepšení podmínek pro tuto velmi vzácnou žábu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Bohdan Babinec: Exekuce nezletilců
Poslední dobou v médiích slyšíme o zvěrstvech v exekucích, pod které spadají i malé děti a advokáti a exekutoři jim účtují obrovské částky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Prodej bulharských aktiv ČEZ je podezřelý, bouří se Piráti. ČEZ to odmítá
Prodej aktiv energetické společnosti ČEZ v Bulharsku je podezřelý. V dnešní tiskové zprávě to uvedla Česká pirátská strana. Bulharskou finanční skupinu Eurohold, se kterou nyní ČEZ exkluzivně jedná, označují Piráti za pochybnou. ČEZ i Eurohold tvrzení odmítají. Energetická firma tvrdí, že Eurohold prošel z její strany důkladným prověřením. Eurohold uvedl, že je investiční skupinou dlouhodobě podnikající na mnoha evropských trzích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Nejvyšší státní zástupce vystoupil v ČT. Demonstranty nepotěší, co se týče Benešové
Současné demonstrace proti ministryni spravedlnosti Marii Benešeové jsou podle nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana zřejmým důsledkem obavy lidí o nezávislost justice. „Načasování výměny ministra spravedlnosti opravdu může vyvolávat otázky,“ řekl dnes Zeman v Interview s ČT24. Zeman je zároveň přesvědčen, že Benešová nenastoupila do funkce s cílem ovlivňovat kauzu Čapí hnízdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Hasičský záchranný sbor: Pyromeeting 2019 letos o změnách klimatu
Dne 30. května 2019 se v Brně uskuteční konference se zahraniční účastí Pyromeeting 2019, která již tradičně doprovází brněnský veletrh PYROS/ISET. Letos bude konference věnována aktuálnímu tématu - změnám klimatu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Padlo v debatě v Rozhlasu: Europarlament se mění v divadlo úchyláren. My si chceme v Bruselu vydělat na důchod. Bylo dobře, když byli pohraničníci...
Na Radiožurnálu se konala čtvrtá série předvolebních debat zástupců stran a hnutí, jež se ucházejí o vaše hlasy v nadcházejících eurovolbách. Hosty tentokrát byli Arťom Korjagin (KSČM), Pavel Poláček (KONZERVATIVNÍ ALTERNATIVA), Antonín Capoušek (ANO, vytrollíme europarlament), Karel Protiva (Klub angažovaných nestraníků), Petr Kováč (JSI PRO? Jistota Solidarita Investice pro budoucnost), Matouš Bulíř (První Republika), Tomáš Ingr (Moravané) a Tomáš Vandas (Dělnická strana sociální spravedlnosti – Za národní suverenitu). Hlavními tématy byly dvojí kvalita potravin v Evropě, posílení Frontexu, důležitost členství v EU a další.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Dvě stovky studentů dnes stávkovaly v Praze za nezávislost justice a za demokracii
Zhruba dvě stovky středoškolských a vysokoškolských studentů se dnes v Praze sešly na demonstraci za nezávislou justici a za demokracii. Jak informuje ČTK, menší protesty se konaly také v Hradci Králové, Pardubicích nebo Ostravě. Iniciátoři akce #VyjdiVen požadují demisi nové ministryně spravedlnosti Marie Benešové (za ANO) a také to, aby obměněná vláda premiéra Andreje Babiše (ANO) znovu požádala Sněmovnu o důvěru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Udženija (ODS): Odvrácená strana sociálních sítí
Komentář na facebookovém profilu k bezpečnosti na sociálních sítích
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Ondráček Česko zachraňuje, ostudo Petříčku
Už tedy dlouho nejsem v reálné politice, ale vzpomínám si, jsme kdysi jednou jen jako senátorský klub ČSSD kamsi dojeli a zazněla hymna České republiky, byť všichni věděli, že jsme jenom část byť tehdy nikoliv ještě nepatrná českého Senátu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Pustějovský (ANO): Je nutné hledat hranice, co je a co už není efektivní
Hospodárnost v oblasti energií? Určitě ano, ale ne za cenu, kdy administrativní náklady a související zátěž převyšují možnosti úspor energie. I v této oblasti musíme hledat hranice pro to, co ještě je a co už není efektivní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Moravskoslezský kraj: Občané si nově mohou rezervovat termín návštěvy úřadu
Krajský úřad Moravskoslezského kraje nabízí občanům možnost objednat si konkrétní termín pro návštěvu úřadu. Rezervace jsou možné v některých agendách, pro vyřízení vybraných úředních záležitostí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Michálek (Piráti): Žádám o důsledný výkon akcionářských práv ve společnosti ČEZ
Písemná interpelace Jakuba Michálka na premiéra Andreje Babiše a ministryni financí Alenu Schillerovou
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Známe pravý důvod odvolání ministra Staňka: Prstem ukázali i na jeho manželku. A těch pikantností je mnohem víc
Ministr kultury ve středu oznámil svou rezignaci ke konci května. Umělci začali slavit, že je to jejich vítězství po sérii demonstrací požadujících Staňkovu rezignaci kvůli odvolání Jiřího Fajta, šéfa Národní galerie. To je však iluze pražské kavárny. ParlamentníListy.cz získaly velmi detailní svědectví o podhoubí, které nakonec vedlo k pádu nevýrazného šéfa kulturní obce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Ministryně Schillerová: Odborníci z ministerstva zachraňují daňovým poplatníkům miliardy
Ministerstvo financí zvítězilo v mezinárodních investičních arbitrážích, které proti České republice před šesti lety zahájily společnosti Photovoltaik Knopf Betriebs-Gmbh, WA Investments-Europa Nova Limited, Voltaic Network Gmbh a I.C.W. Europe Investments Limited.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Autor z českého portálu je na kordy s Manipulátory. Jde o text o švédském školství a imigrantech
Zařadil se server iDnes mezi šiřitele tzv. fake news? Podle webu Manipulátoři.cz ano. Autor na iDnesu prý splácal v článku o švédském školství dva články dohromady, špatně je přeložil a vyvozoval z nich závěry, které v nich vůbec nebyly. A kurdského chlapce, který měl dosvědčit autorovy domněnky, prý nelze dohledat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Poprava ministra
V Česku probíhá zcela bezbarvá kampaň-nekampaň před volbami do Evropského parlamentu (EP). Strany se předhánějí v bezbarvosti svého programu, v nezajímavosti témat a v nezáživnosti vystupování svých představitelů. Tedy přesněji kandidátů na svých kandidátkách pro volby do EP.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Primátor Hřib: Novou Trojskou lávku začneme stavět začátkem prázdnin
Na místě zřícené Trojské lávky vznikne nová stavba přes Vltavu, která opět propojí Troju s Císařským ostrovem. Nová Trojská lávka dostala od stavebního úřadu Prahy 7 stavební povolení platné od dnešního dne a v červenci začne samotná výstavba. Pěší, a nově i cyklisté, se přes lávku poprvé dostanou v létě 2020.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Cvičení k ochraně státní hranice
Součinnostní cvičení prověří operační plán k ochraně úseku státní hranice v teritoriu Plzeňského kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Drážní úřad neschválí použití lan, jež budou starší deseti let
Informace o podmínkách pro položení použitých lan v případě výstavby starších přenesených lanových drah
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Institut Aleny Vitáskové: Otevřený dopis ministryni spravedlnosti
Statisíce životů, zničených justicí. Žádáme nápravu státních zastupitelství a soudů, potrestání těch, kteří nám zničilli život, a dostatečné odškodnění od státu za zničené životy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Ministr Toman: Chceme zvýšit dostupnost čerstvých a regionálních potravin
I letos se otevřou české farmy pro veřejnost. V sobotu 18. května na Dvorském kozím statku na Vysočině začne další série vzdělávacích akcí pro veřejnost v rámci projektu Poznej svého farmáře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Foldyna: ČT vyšetřují kvůli hospodaření! Takže žádám následující krok
ROZHOVOR V situaci, kdy hospodaření České televize vyšetřují orgány činné v trestním řízení, by neschválení jejích výročních zpráv Sněmovnou bylo rozumným krokem. Pokud by se totiž schválily a následně se ukázalo, že v souvislosti s hospodařením ČT k trestné činnosti docházelo, tak každý, kdo by hlasoval pro přijetí zpráv, by se závažným způsobem zpronevěřil své povinnosti poslance, kterou je starost o řádné nakládání s veřejnými prostředky. Tvrdí to poslanec Jaroslav Foldyna s tím, že trestní oznámení nemíří na ČT jako na instituci, ale jen na její nejvyšší management a členy jejích kontrolních orgánů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Babiš řekl, co mu vadí na EU
Na konferenci k výročí 15 let členství České republiky v Evropské unii hovořil i premiér Andrej Babiš (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Svaz pacientů ČR: Výzva k zajištění ústavního práva na dostupnou zdravotní péči pro všechny občany!
Svaz pacientů ČR tímto vyzývá vás předsedy vládních koaličních stran hnutí ANO 2011 a ČSSD a podporující KSČM, ministra zdravotnictví a zdravotní pojišťovny, abyste i nadále zajistili občanům České republiky ústavně garantovanou dostupnou zdravotní péči.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Panika v ČSSD: Jak to „skoulet“ se Staňkem. Zákulisní info. A co bude dál?
Ministr kultury Antonín Staněk (ČSSD) se včera rozhodl oznámit svůj konec ve funkci. Jeho kroku se věnují dnešní Lidové noviny a také komentátor MF Dnes Petr Kolář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Lhali „o sto péro“? Sýrie a nová fakta. A Ukrajina, to si Trump vychutná
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Uniklá zpráva Organizace pro kontrolu chemických zbraní sděluje, že „Asadův chemický útok“ nebyl Asadův, všímá si analytička Tereza Spencerová. A co s teroristy, kteří uvízli v Idlíbu? Nějaké si vezme Čína, nějaké si vezme Putin, sděluje Spencerová v rámci pravidelného shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz. A pozor na Ukrajinu, odkud Donald Trump chce „tahat“ důkazy o angažmá Obamovy administrativy. Spencerová si všímá též dění v Izraeli, o kterém se běžně nemluví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Zeman si prohlédne maďarskou jadernou elektrárnu Paks
Prohlídkou jaderné elektrárny Paks zakončí dnes prezident Miloš Zeman svou třídenní návštěvu Maďarska. Na místo jej doprovodí i část ze tří desítek zástupců českých firem, kteří s ním na zahraniční cestu vyrazili. O spolupráci v jaderné energetice mluvil Zeman už ve středu i s maďarským prezidentem Jánosem Áderem a premiérem Viktorem Orbánem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Senátor Kubera: Premiér Morawiecki slíbil, že závadné polské potraviny jsou minulostí
Předseda Senátu Jaroslav Kubera je na dvoudenní návštěvě Polska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Hejtman Bubeníček: Kraj je připraven ucházet se o provoz litoměřické nemocnice
Hejtman Ústeckého kraje přijal zástupce petičního výboru. Řešili prodej litoměřické nemocnice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 05:35, zobrazit podobné
ČEZ: Energetici již potřetí provětrali doma šatníky
Mírně obnošené, zánovní, ale i zcela nové, právě zakoupené různé ošacení, kšiltovky, desítky kabelek a párů bot, něco křehkých věcí a také jedna cyklistická přilba; to vše napříč všemi generacemi a v odhadu o váze 397 kg. Takový byl jarní „průvan v šatnících“ energetiků, kteří pro ně již nevyužitelné, ale pro někoho stále potřebné věci, přinesli v pytlích, taškách a krabicích do děčínského sídla ČEZ Distribuce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Vídeň podporuje evropskou občanskou iniciativu pro dostupnější bydlení
Evropská města se stále častěji potýkají s klesající dostupností bydlení. Ceny nájmů i nemovitostí rostou a obyvatelé jsou kvůli stoupajícím nákladům vytlačováni do cenově dostupnějších oblastí dále od centra měst či za jeho hranice, odkud poté musí denně dojíždět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Vítězství Česka v šesti solárních arbitrážích. Šlo o investice zhruba za půl miliardy
Čtyři mezinárodní arbitráže, které měly souvislost s investicemi do fotovoltaických elektráren, byly ukončeny ve prospěch České republiky. Jednalo se o investice zhruba v hodnotě půl miliardy korun a ČR tak zvítězila v šesti ze sedmi solárních arbitráží, které byly vedeny. ČTK to sdělilo ministerstvo financí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Jsme rádi, že islámské jméno Mohamed u nás slyšíme jen zřídka
Vyznavači nenávistné islámské ideologie si pomalu, ale jistě začínají upevňovat své komunity v řadě evropských měst, kam se dostali v rámci nelegální imigrace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Ministr Kremlík: Příprava spuštění nového mýtného systému dál běží
Prohlášení ministra dopravy Vladimíra Kremlíka k mýtnému systému
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Zeman promluvil pro tisk v Maďarsku. Na úvod se vysmál ČT. Pak vynesl vážná stanoviska k Ondráčkovi, Staňkovi i Huawei
Prezident Miloš Zeman dnes vystoupil na tiskové konferenci na závěr návštěvy Maďarska. Na otázku, zda přijme rezignaci ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD), odvětil neurčitě. Zároveň se také postavil za komunistického poslance Zdeňka Ondráčka, jenž je kritizován za svou návštěvu Doněcké lidové republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Přemysl Votava: „Nýčko jedem do Banátu!“
Stále stejná písnička před létem : „…u moře jsme leželi již několikrát, prochodili jsme Paříž, Řím, Petrohrad, zdolali jsme Alpy i Krkonoše, košíky hub jsme našli na Šumavě, kam tedy letos na dovolenou ?“ Můžeme si vybírat, opět si lehnout do písku, nebo vidět něco romantického, nevšedního, na co budeme dlouho vzpomínat ? Dám vám tip.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Školení důchodců proti dezinformacím! oznámil Pirát. A narazil na Ryšánkovou. A bylo zle
Místopředseda Pirátů Radek Holomčík zval v minulých dnech na akci s názvem Mediální obezřetnost aneb kritické myšlení pro seniory. Následně se dostal do debaty s analytičkou Irenou Ryšánkovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Petr Hampl: Práce a jiné komunistické přežitky
700 nebezpečných slov o tenké hranici mezi elitářským a obyčejnou hloupostí. Varování: Následující text obsahuje narativy, které vyvolávají v pražské i brněnské kavárně záchvaty vzteku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOP 09: Jde o budoucnost našich lesů, musíme jednat
Naše lesy čelí největší kůrovcové kalamitě za posledních 200 let. Je to výsledek nejen probíhající klimatické změny, ale i následek zkostnatělého pěstování monokulturních lesů, které neodpovídá dnešním přírodním podmínkám. Tento stav je navíc konzervován dnes již zcela zastaralým a nevyhovujícím lesním zákonem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Piráti: Prodej sedmi společností ČEZ v Bulharsku je značně podezřelý
Prodej majetku ČEZ v Bulharsku má proběhnout bez výběrového řízení, navíc firmě s pochybnou strukturou
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Švejdar: Spolupráce kriminalisty s Piráty je nepřípustná
Policejní prezident Jan Švejdar považuje spolupráci podplukovníka Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) Jana Šmída s Piráty za nepřípustnou. Uvedl to dnes na Twitteru. Pokud se prokáže, že kriminalista straně pomáhal, bude podle něj propuštěn. Informaci o spolupráci mezi policistou a Piráty probere také na žádost poslanců ANO bezpečnostní výbor Sněmovny, sdělil ČTK předseda výboru Radek Koten (SPD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Od Klause st.: Že by tu Afričané pracovali? Ne. A co s nimi, až nastoupí ti roboti?
V Hradci Králové se konala debata o migrační krizi pod taktovkou Českého rozhlasu Plus. Jejími hosty byli mimo jiných: ředitel neziskové organizace Člověk v tísni Šimon Pánek, spisovatelka Radka Denemarková a také Jiří Weigl, ředitel Institutu Václava Klause. „Kdyby nebylo možné z Řecka posílat všechny ty zástupy migrantů dále do centra Evropy, kdyby totéž nemohla dělat Itálie nebo Španělsko, ten postup místních orgánů by byl úplně jiný,“ argumentoval Weigl, proč státy EU nechránily své hranice. A přišel také názor, že migrační krize ukázala, že ve východní Evropě je nezralá společnost…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Tomáš Doležal: Rakouský kancléř Kurz žádá sankce pro země, zpěčující se legislativě EU o migraci
Za nebezpečí pro celou EU považuje Kurz zejména „pravicové populisty“. Není zřetelné, zda tím míní i svého koaličního partnera, stranu Svobodných...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
DIAMO: Zasedání expertní skupiny pro řízení surovinových zdrojů při Ekonomické komisi OSN pro Evropu
Ve dnech 29. dubna až 3. května 2019 se v Ženevě v sídle OSN konalo 10. zasedání expertní skupiny pro řízení surovinových zdrojů při Ekonomické komisi OSN pro Evropu (UNECE EGRM).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Jan Bureš: Překvapivá odolnost eura vůči rozjíždějící se obchodní válce
Včera trochu polevilo napětí na evropských trzích ve chvíli, kdy Donald Trump oznámil šestiměsíční odklad účinnosti cel na evropské automobilky. Vzhůru šly především akcie německých automobilek, které byly v posledních týdnech pod výrazným tlakem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Svobodní a Radostné Česko jdou do finální fáze kampaně s novým logem
Koalice Svobodných, Liberlandu a Radostného Česka mění na posledních deset dnů kampaně své koaliční logo. Revolucionářskou zdviženou pěst nahrazuje zdvižená pochodeň sochy Svobody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj už má firmu na modernizaci interiérů Domu hudby
Rekonstrukce pardubického Domu hudby je zase o krok blíž. Radní kraje schválili výběrové řízení na zhotovitele stavebních prací v interiérech společenské části a ve vstupních prostorech Konzervatoře Pardubice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman: Obávám se, že někteří politici ekonomická skripta nečtou
Projev prezidenta republiky při setkání se zástupci podnikatelů při oficiální návštěvě Maďarska
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Jindřich Šídlo: Demonstranti, toto není rok 89. Babiš neslábne. A nikdo se mu ani neblíží
K demonstracím bojujícím za nezávislost justice se ve svých komentářích pro Český rozhlas vyjádřil komentátor Jindřich Šídlo a také mediální teoretik Jan Jirák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Slabá koruna může za drahotu na čerpacích stanicích
Cena ropy Brent v uplynulém týdnu vzrostla na 72 dolarů za barel, což je o 6 dolarů méně než ve stejném období před rokem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
APOGEO: Bulvár vydělává na soukromí celebrit, soudí se s ním málokdo
Bulvár na váš úkor a čistě za účelem navýšení svého zisku poruší zákon, často s devastujícím dopadem na váš život, a jste to vy, koho čeká složité rozhodování, zda máte psychickou kapacitu, čas a hlavně finanční zázemí domáhat se spravedlnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
VIDEO Díky, EU! Volají Karel Janeček, Táňa Fischerová, Ondra Brzobohatý s ženou... Díky EU už nejsme zamindrákovaní postsovětští odpadlíci
Máte pocit, že toho pro nás EU udělala hodně? Tak jí poděkujte. Je tu další iniciativa, která má dle autora zapojit kulturní a odbornou veřejnost do informační kampaně s cílem skepsi k evropské integraci změnit. Svá videa už natočily osobnosti jako Ondřej Brzobohatý, Táňa Fischerová nebo Karel Janeček. A za co můžeme být údajně EU vděční? Za mír, bezpečí, společenskou rovnováhu či ekonomickou prosperitu. A za to, že jsme hrdými Evropany, a ne zamindrákovanými postsověstkými odpadlíky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Zdeněk Jemelík: Soud vyhověl návrhu spolku Chamurappi
Obvodní soud pro Prahu 6 vyhověl dne 15. 5. 2019 návrhu spolku Chamurappi z.s. a ředitele Vazební věznice Praha-Ruzyně na podmíněné propuštění odsouzené M.T. z výkonu trestu po 12 letech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Šimral (Piráti): Začíná další ročník soutěže Kraje pro bezpečný internet
I letos se mohou žáci a studenti pražských základních a středních škol zúčastnit soutěže v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Češka proti Čechům: Jak je to se soudem EU, která nás má trestat, že jsme nechtěli migranty
Evropská komise žádá unijní soud, aby potvrdil, že Česká republika, Polsko a Maďarsko nesplnily v souvislosti s jednorázovým programem přerozdělování žadatelů o azyl podle kvót své povinnosti plynoucí z unijního práva. Před soudem, který se žalobou na tři země začal v Lucemburku zabývat, to uvedla zástupkyně komise Zuzana Malůšková s tím, že takový rozsudek bude potvrzením zásad vlády práva v EU. Malůšková, zástupkyně EU, je sama Češka, což vzbudilo pozdvižení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Ministerstvo spravedlnosti: Vše, co potřebujete vědět o elektronickém monitoringu, nyní nově a přehledně
Elektronické náramky jsou v ostrém provozu od září loňského roku a Ministerstvo spravedlnosti spustilo v těchto dnech nové webové stránky věnující se právě elektronickému monitoringu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Poc (ČSSD): Neexistuje legislativa, kterou by nebylo možné zneužít nebo obejít
Konec podezřelé inzerce vedoucí k nelegálnímu prodeji psů a koček? Ano, v Česku startuje EU PAAG!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Šrámek (ADS): A jak je to opravdu s řepkou? Jako se vším v Čechách, od extrému do extrému
Uvedu vám to na příkladu. Naše rodinná farma řepku zásadně nepěstuje, nemusíme, i když má své místo v osevním postupu a v rozumné míře je zušlechťující plodinou. Máme rozvinutou živočišnou výrobu, téměř „jednu krávu na hektar“, a proto na polích máme převážně krmné plodiny pro naše zvířata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Bývalý šéf Čepra byl odsouzen na sedm let. Připočetli mu krácení daní
Bývalý generální ředitel státního distributora paliv Čepro Tomáš Kadlec byl nepravomocně odsouzen k sedmi letům vězení. Soud ho ve středu uznal vinným i z krácení daní, a navýšil mu proto původní trest uložený za porušení povinností při správě majetku Čepra, který činil čtyři roky. Kadlec vinu za daňový únik odmítá a jeho advokát se proti rozsudku okamžitě odvolal. Kadlec ohledně části svého obvinění tvrdil, že prostřednictvím transakcí plnil strategický úkol obměny paliv, který Česku přinesl vstup do Evropské unie. Česku měl Kadlec způsobit škody za 11,4 milionu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Birke (ČSSD): Stavba nové hasičské zbrojnice v Náchodě je dokončena
Dobrovolní hasiči se po více než 100 letech dočkali důstojného zázemí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Tak jsme si ve Sněmovně dali takzvanou Kalouskovu snídani. Máme ceny i účtenku. Fujtajxl, ještě teď se to těžko rozdýchává
Ve Sněmovně není jen z byznysu narozený miliardář Andrej Babiš, ale i celá řada dalších poslanců, kteří si čistě na státní mzdě a náhradách přišli na stovky tisíc až miliony korun. Za všechny jmenujme bývalou přední postavu TOP 09 Miroslava Kalouska nebo předsedu KSČM Filipa, který podle mnohých kolegů patří mezi všestranné lobbisty posledních dvacet let. Tito lidé rozhodně nemají hluboko do kapsy. A právě tito lidé často snídají či obědvají v útrobách Poslanecké sněmovny, kam se drtivá většina národa nikdy nedostane. Za jaké ceny? To na vlastní kůži vyzkoušely ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Svoboda (KDU-ČSL): Spojené státy jsou úspěšné, spojení lidé budou úspěšnější
Po konci roamingových poplatků nastává další telekomunikační sblížení Unie; teď došla řada na mezistátní hovory. Od 15. května je volání do všech zemí Evropské unie o polovinu levnější. Vyjednavači EU donutili operátory snížit cenu, takže například z Česka si do zbytku Evropské unie zavoláte nanejvýš za 4,90 Kč za minutu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Národní památkový ústav: V Olomouci byla při záchranném archeologickém průzkumu zjištěna syfilis
V letech 2015 až 2017 probíhal záchranný archeologický výzkum v Olomouci v ulici Křížkovského 10 při rekonstrukci děkanátu Filozofické fakulty Univerzity Palackého. Během výzkumu byla, kromě jiných mimořádných nálezů například z období raného středověku, prozkoumána také část hřbitova, který se nacházel kolem bývalého gotického kostela sv. Petra a Pavla, zbořeného v roce 1792.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Rozvadov zaplavili migranti: Policie cvičí znovuzavedení kontrol a jejich registraci
Méně než pět hodin stačilo dnes hasičům, aby v prostoru bývalého dálničního hraničního přechodu Rozvadov na Tachovsku vybudovali z řady propojených stanů velké registrační místo pro registraci a třídění migrantů. Policie a další ozbrojené složky mají dnes a v pátek na všech 12 přechodech v Plzeňském kraji velké cvičení zaměřené na fiktivní nařízení vlády o znovuzavedení kontrol na ochranu vnitřních hranic. Cvičení prověří operační plán a spolupráci složek, řekla ČTK na místě Milena Křivánková Beranová z Ředitelství služby cizinecké policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Ministerstvo financí: Závazek zvyšovat učitelům platy na 45 tisíc v roce 2021 platí
Reakce na článek Vláda by měla část výdajů rozpočtu zavázat, zveřejněný dne 16. 5. 2019 v deníku Právo, rubrika Zpravodajství, strana 4
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Golasowská (KDU-ČSL): Ne/známá profese sociální práce v ČR
V letošním roce si připomínáme 100 let historie české sociální práce. Při této příležitosti se scházejí sociální pracovníci, aby seznámili odbornou i širokou veřejnost se svojí činností.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Jihočeský kraj: Rada chce podpořit modernizaci Biologického centra AV ČR
Třemi miliony korun chce Rada Jihočeského kraje podpořit přípravné práce na rozsáhlou rekonstrukci Biologického centra Akademie Věd (AV ČR) v Českých Budějovicích. Příspěvek schválila ve čtvrtek 16. května. Její rozhodnutí musí ještě potvrdit zastupitelstvo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
ADAC GT Masters se už o víkendu vrací na mostecký autodrom
Po loňské úspěšné premiéře přivítá mostecký autodrom znovu už tento víkend prestižní šampionát supersportovních vozů ADAC GT Masters. Víkend nabídne i další tři vložené série: ADAC TCR Germany, Porsche Carrera Cup Germany a Spezial Tourenwagen Trophy. Chybět nebude ani pestrý doprovodný program.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Miroslav Slaný: Kauza chomutovských solárních elektráren je zvrácená právní konstrukce a nesmyslná kriminalizace správního řízení
V médiích se objevují nepravdivé informace o „solárním podvodu“ a o tom, že některé elektrárny Zdeňka Zemka nebyly včas dokončeny, a přesto získaly licence. Není to pravda a ani nikdo nikoho v této kauze neobviňuje z toho, že by nedokončená elektrárna získala licenci. V době, kdy naše chomutovské elektrárny získaly licence, byly zcela dokončeny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Je nepřijatelné, aby při stejném obalu bylo jiné složení výrobku
Předseda vlády České republiky Andrej Babiš jednal se zástupci nadnárodních potravinářských koncernů o problému dvojí kvality potravin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Slonková: Zařízne Babiše naštvaný Macron? Na premiéra prý kvůli Agrofertu začala tlačit i Merkelová
Je český premiér Andrej Babiš (ANO) ve střetu zájmů? Definitivní rozhodnutí Bruselu, že tomu tak je a Agrofert z Babišova svěřenského fondu by měl být odstřižen od evropských dotací, stále nepadlo. A v zákulisí se tak prý odehrává bitva, v níž se Babiš přetlačuje i s německou kancléřkou Angelou Merkelovou a francouzskou hlavou státu Emmanuelem Macronem. Píše o tom reportérka Sabina Slonková na serveru Neovlivní.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Ředitelství silnic a dálnic obdrželo nabídky na akci Celostátní sčítání dopravy 2020
Ředitelství silnic a dálnic obdrželo na základě vypsaného výběrového řízení nabídky na akci Celostátní sčítání dopravy 2020. Hodnotící komise nyní nabídky zhodnotí a doporučí uchazeče, se kterým by mělo ŘSD ČR uzavřít smlouvu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Ekolamp: Nerovné podmínky a nedodržování pravidel brzdí zpětný odběr elektrozařízení
Na výroční konferenci asociace EucoLight, která sdružuje organizace zabývající se recyklací světelných zdrojů a svítidel, se účastníci shodli na prioritách rozvoje evropského odpadového hospodářství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Vláda: Nová národní protidrogová strategie na dalších devět let
Nová národní strategie protidrogové politiky otevírá kromě integrovaných závislostí také téma nadužívání léků, internetu a nových technologií. Odborníci se v následujících letech výrazněji zaměří na nelátkové závislosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Holomčík (Piráti): Díky Pirátům budou dotace v zemědělství průhlednější
Na včerejším jednání Zemědělského výboru Poslanecké sněmovny PČR potvrdil generální ředitel Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) Martin Šebestyán započetí praxe zveřejňování informací o poskytovaných dotacích v režimu strojově čitelných dat, tzv. open-dat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Pavel Hasenkopf: Babišovo trestní stíhání závisí jen na tom, kdo zrovna bude nejvyšším státním zástupcem
Komentář na facebookovém profilu k trestnímu stíhání Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
ŽIVĚ Tisková konference prezidenta Zemana v Maďarsku
Prezident Miloš Zeman je na státní návštěvě Maďarska. V Budapešti se koná tisková konference, na které prezident pohovoří průběhu cesty a jako tradičně zodpoví i dotazy novinářů. Reportér ParlamentníchListů.cz je na místě a tiskovou konferenci vysíláme živě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
FN Brno: Mammografické pracoviště v Porodnici na Obilním trhu je opět v provozu
Mammografické pracoviště Kliniky radiologie a nukleární medicíny FN Brno a LF MU, umístěné v Porodnici na Obilním trhu 11, je od pondělí 13. května 2019 opět v provozu. Výluka byla způsobena výměnou přístroje za nový, který splňuje všechny parametry pro bezpečnost práce a ochranu pacienta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
ODS: Staňkova rezignace měla přijít dřív. Kultuře nerozumí a nemá k ní vztah
Vyjádření předsedy ODS Petra Fialy a místopředsedy ODS Martina Baxy k rezignaci ministra kultury Antonína Staňka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist