Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2022
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.294x, což odpovídá cca 119.698-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Legální online casina v Česku a na Slovensku
Rok 2017 znamenal velmi výraznou změnu pro všechny provozovatele hazardních her i pro hráče. O jaké změny vlastně šlo a co to znamená pro hráče?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Hnus, lži a rozkrádačky, bude vám zle. Martin Koller se podíval pod pokličku eurovoleb. Našel spoustu špíny a pár statečných
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Za dveřmi jsou volby do europarlamentu ovládaného německými zájmy. Volby mohou přece jen trochu ovlivnit naši budoucnost, takže účast by měla být hojná. Rozhodně to nevzdávat. Jinak půdou k volbám organizovaně, možná se zpěvem Ódy na radost pouze bezmyšlenkovitě věřící voliči těch, kterým nic neříká vlast, národ, jejich historie, rodina tvořená mužem, ženou a jejich dětmi, slušnost a další pojmy, především čest, na nichž stojí lidská civilizace ve své pozitivní vývojové fázi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Kubero, distancujeme se od vás! Podepsáni Drahoš, Láska, Smoljak a další. Zcela nová akce
Předseda Senátu Jaroslav Kubera hovořil v neděli na tryzně v Terezíně o nebezpečích, která ohrožují naší svobodu. Varoval před lidmi, kteří by opět chtěli umlčovat své oponenty a zmínil několik hesel a myšlenek, za které by se tito lidé mohli schovávat. A právě tím mnohé vytočil do běla. V samotném Senátu se proti němu rozeběhla petiční akce, které se účastnilo několik častých petentů od Václava Lásky po Jiřího Drahoše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
MHMP: Reakce MHMP na reportáž ČT k rekonstrukci orloje
V reportáži České televize k pražskému orloji v pořadu Reportéři ČT z 20. května zazněly nepřesné až zavádějící informace, které bychom rádi uvedli na pravou míru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Petr Štěpánek: Rozvojové Česko a kapitalistická Čína
Kdysi za časů oněch nám dle komunistické společensko-politické metodologie vtloukali do hlavy, že existují země socialistické, kapitalistické a rozvojové. Přidržme se tohoto členění a podívejme se, jak skrz tyhle staré brýle vypadá současný svět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Stanislav Hošek: Milion chvilek pro… demonstrace
Na základní otázku, proč lidé v poslední době tak často demonstrují je velice jednoduchá a jedině pravdivá odpověď, která zní: Protože mohou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Kauza ,,Ruse, omluv se za Krym”: Bomba? Plukovník-rozvědčík cupuje Ústavní soud. Nové informace
ROZHOVOR Bývalý důstojník vojenské zpravodajské služby Jiří Wagner úderně rozkrývá zfušovanou práci ústavních soudců. Případ „Hoteliér“, do kterého směšně tahají Čapkova doktora Galéna i Haškova Palivce, je prý odhaluje jako zpolitizované aktivisty. V kauze ostravského podniku, který odmítl ruské turisty, vytahuje fatální chybu – soudci zapomněli, že existuje dvojí občanství. Ukazuje, co odsunuli do pozadí, kde si protiřečí a podivně se zamotávají. A máme ignorovat mučení ze strany USA na různých místech světa? Byl plánován nátlak? Kde zůstali reportéři z České televize? Plukovník ve výslužbě klade v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz důležité otázky a prozrazuje, z čeho je mu hodně špatně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Svobodní: Největším zastáncem svobody v Evropském parlamentu je Jiří Payne
Několik dnů před volbami do Evropského parlamentu svolal think-tank Liberální institut tiskovou konferenci, na které vystavil skóre všem českým europoslancům, jejichž klíčová hlasování posuzoval liberálním optikou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
ČEZ: V odpadu ve Vltavě dominuje plast
Šest stodvacetilitrových pytlů především plastového odpadu nasbíralo během osmi hodin pouhých pět dobrovolníků z Jaderné elektrárny Temelín při čištění řeky. Akce, která patří do seznamu takzvaných dobrovolnických dnů, potvrdila přetrvávající problém, který postihuje většinu českých toků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Pilc (Svobodní): Vězeň napadl dozorce, ostatní vězni se bavili
Stalo se na základní škole. Šesťačka vrazila učiteli facku, spolužáci útok podporovali a bavili se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Ministerstvo obrany představí na veletrhu IDET současnou i budoucí techniku
Ve dnech 29. až 31. května se na brněnském výstavišti uskuteční 15. ročník mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET. Resort obrany bude i letos největším vystavovatelem, v rámci veletrhu se pak uskuteční řada jednání a schůzek s cílem podpořit český obranný průmysl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
dTest: Reklamace v kadeřnictví – lépe jí předcházet
Nepovedená úprava vlasů je něco, co se řada spotřebitelů a spotřebitelek bojí reklamovat. Zákazník si nemusí nechat líbit to, co mu kadeřník na hlavě napáchal. Nápravu může žádat za křivý sestřih, špatně obarvené vlasy nebo tehdy, když prodloužené vlasy vypadávají. Nespokojenost s výsledkem je třeba oznámit kadeřníkovi co nejdříve.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
ČT? Trapný. Ozval se poslanec, na kterého Václav Moravec „zapomněl“. Velmi ostře
Hostem Luboše Xavera Veselého v XTV byl poslanec za hnutí ANO Patrik Nacher. Ten si hned na úvod postěžoval na „nefér“ chování České televize, která ho rozčílila, když ho nepozvali do Otázek Václava Moravce, v nichž se probíralo téma lichev a exekucí, které sám velmi usilovně řeší a na které došlo v druhé půli pořadu. Občas prý Nacher kvůli tomu „dostane po papuli“ a pak o problematice hovoří jiní. V závěru se Nacher rozhovořil i o nové ministryni spravedlnosti Marii Benešové a vyjádřil se k právě probíhajícím protestům proti ní: „Určitě bych neprotestoval preventivně proti něčemu, co možná v budoucnu udělá,“ řekl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Hejtman Půta: Jan Korytář přednesl u soudu řadu spekulací
Vyjádření Martina Půty, hejtmana Libereckého kraje, k dnešnímu průběhu soudu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Václav Husák: Prší. To je hrůza, že?
Mám velmi rád přírodu, a tak s ní vnitřně soucítím. V posledních letech s ní často i „trpím“. Zejména suchem. Je mi také líto sadařů, vinařů, jahodářů, zahrádkářů – prostě všech, kteří jsou na ní přímo závislí – a ona jim, z jejich úhlu pohledu, něco „zlého“ provede.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
A teď co? Zatímco „Milion chvilek“ bouří proti Benešové, vyplouvají vážná fakta. Zcela opačná
Autor analýzy o možnosti objednání trestního stíhání v Česku advokát Karol Hrádela se rozhovořil o posudku ministryně spravedlnosti Marie Benešové, na jehož základě prezident Miloš Zeman i premiér Andrej Babiš (ANO) prý tvrdí, že si v České republice lze objednat trestní stíhání. Hrádela poukázal na to, že je v Česku dle něj skutečně možné objednat trestní stíhání a zároveň se táže, proč někteří vyvozují, že své výroky o objednání trestního stíhání Babiš se Zemanem opírají právě o tvrzení Benešové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Kolářík (Piráti): Žádáme metodiku konzultací s příslušníky bezpečnostního sboru
Piráti včera zaslali Ministerstvu vnitra žádost o zpracování metodiky týkající se možnosti projevování odborných názorů příslušníků bezpečnostních složek ve vztahu k politikům. Iniciativu Pirátů podpořily odborové organizace Unie bezpečnostních složek a Odborová aliance integrovaného záchranného systému.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Rána válečným štváčům
Vlivná část mediálního mainstreamu v Evropě i u nás, poté, co zjistila, že by na filmovém festivalu v Cannes mohl převzít čestnou Zlatou palmu za celoživotní dílo Alain Delon, propadla naprosté hysterii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Pojď ven! Verhofstadt vyzval Salviniho na souboj. A vznesl závažné obvinění
Bývalý belgický premiér Guy Verhofstadt na svém Facebookovém profilu vyzývá známého pravicového politika a italského ministra vnitra Matteo Salviniho k debatě a obviňuje ho, že spolu například s francouzskou političkou Le Penovou, rakouským politikem Strachem, který nyní čelí provalení skandální videonahrávky, na níž domlouvá státní zakázky s údajnou příbuznou ruského oligarchy, či s maďarským premiérem Orbánem usilují o zničení Evropy pod taktovkou Putina!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Přijdou Dominik Hašek a Tomáš Klus! oznámil „Milion chvilek“... a ozvaly se nadávky. Zemanovci si posílají obrázek
Dnes se nehraje jen zápas mezi Českem a Švýcarskem v hokeji, ale i zápas o nezávislost české justice. Alespoň si to myslí pořadatelé další demonstrace proti Andreji Babišovi a ministryni Benešové ze skupiny Milion chvilek pro demokracii. Oznámili, že na akci vystoupí zpěvák Tomáš Klus. Ale reakce nebyly tak radostné, jak možná čekali. Ozvala se slova o skřecích a nesnesitelném patosu. Dorazí také Dominik Hašek a hned se obecenstvo na Facebooku ptalo: „A co Jágr?“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
David Rath: Vážený pane premiére, milý Andreji,
troufám si Vás, oslovit i milý Andreji s ohledem na Vaše přátelské přijetí na Čapím hnízdě, kde jste pro mě, mimo jiné uspořádal i výbornou večeři v kruhu Vašich nejmilejších. Nepíši proto, abych se nostalgicky zabýval vzpomínkami, ale proto, že se blíží volby do Evropského parlamentu a Vaše ANO opakuje chyby z voleb minulých.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Péče o pacienta s roztroušenou sklerózou stála loni VZP v průměru 131 tisíc. Přibývá biologické léčby
Více než 2,1 miliardy korun zaplatila loni Všeobecná zdravotní pojišťovna za péči o své klienty s roztroušenou sklerózou. Lékaři tuto diagnózu pojišťovně vykázali u 16 166 lidí. Z celkové částky šlo 1,74 miliardy na moderní biologickou léčbu, kterou dostává rok od roku více nemocných. Protože biologické léky jsou velmi drahé, rostou náklady na léčbu výrazně rychleji, než jak přibývá pacientů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Miroslav Macek: Další hranice lidské blbosti překonána!
Úterní glosy Miroslava Macka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Luňáková (ODS): Evropané chtějí bydlet, nemají ale kde…
V médiích napříč Evropou se mluví o tom, že letošní evropské volby přinesou revoluci. Jak by ale měla vypadat?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Rychetský: Pryč od Orbána. Má špatný zvuk. Snad to EU zvrátí
Česko by se mělo v Evropské unii snažit, aby nebylo příliš spojováno s visegrádskou skupinou (V4), kterou tvoří se Slovenskem, Maďarskem a Polskem. Vývoj v Maďarsku a Polsku míří špatným směrem, řekl v pondělí na pražské konferenci Evropské dialogy Václava Havla předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský. Podle náměstka ministra zahraničí Martina Povejšila značka V4 nemá v EU jen pozitivní zvuk, odborníci ale rozlišují mezi jednotlivými středoevropskými zeměmi a jejich postoji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Ferjenčík (Piráti): Vláda odmítla návrh Pirátů snížit zdanění práce
Vláda navrhuje zvýšení spotřební daně pro tabák, alkohol a hazardní hry a současně odmítá návrh Pirátů zvýšit daňovou slevu na poplatníka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Podřezat Zemana? VIDEO před domem ODSáka. Mluvili s ním, uslyšíte jeho hlas
Výroky radního a předsedy ODS v Jesenici Martina Langa o prezidentu Zemanovi už se zabývá policie. Potvrdil to Deník N a ministr vnitra Jan Hamáček. Lang ve statusu na Facebooku vyzýval k likvidaci poslanců, kteří zvedli ruku pro zákon o restitucích, i prezidenta Zemana. V Raptor TV se rozhodli s radním natočit rozhovor. Lang sdělil, že slovník v příspěvku volil s ohledem na odpornost osob, o kterých pojednává, a na neudržitelnost a odpornost jednání, které ty osoby dělají. A dodal, že výzvy k likvidaci byly samozřejmě nadsázkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Ministr Toman: Kladruby a okolí jsou dokladem pečlivé a vysoce odborné práce
Česká republika by se za čas mohla chlubit další položkou na Seznamu světového dědictví UNESCO. Krajina pro chov a výcvik ceremoniálních kočárových koní v Kladrubech nad Labem představuje unikátní národní kulturní památku, jež dokládá staletý chov a výcvik jedinečného plemene – Kladrubského bělouše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Klus a Hašek se s Babišem „nes*ali“. Padla vážná výzva. A pak přišel na řadu Zeman a vraždy
Dnes večer se v Praze uskutečnila již čtvrtá demonstrace v pořadí organizovaná spolkem Milion chvilek pro demokracii za demisi ministryně spravedlnosti Marie Benešové (za ANO). Tentokrát podle odhadu zaplnilo Václavské náměstí kolem 50 tisíc lidí ze všech koutů České republiky. Na akci vystoupili jak odborníci, kteří promluvili o Babišově střetu zájmů, tak známé osobnosti, např. zpěvák Tomáš Klus či legendární hokejový brankář Dominik Hašek, kteří se ostře pustili do premiéra i do prezidenta. Předseda spolku Milion chvilek pro demokracii vyzval premiéra Babiše k veřejné debatě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Klus s Haškem na Václaváku? Vzpomínky na Havla. Za „totáče“ to prý přerostlo v „samet“
Ve vysílání pořadu Názory bez cenzury od TV Primy se dnes řešila právě probíhající čtvrtá demonstrace za demisi ministryně spravedlnosti Marie Benešové. Na toto téma přišli diskutovat komentátor Bohumil Pečinka a sociolog docent Ondřej Císař. Hosté se shodli na důležitosti demonstrací a také na tom, že demonstrace příliš nezmění, ale má spíše varovný charakter. Organizátoři dnes očekávají účast 40 až 50 tisíc demonstrantů na Václavském náměstí, kam dorazí i zpěvák Tomáš Klus či Dominik Hašek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Miroslav Michálek: Bernard Malamud a mladí idioti, plní síly
I kdybych od Malamuda neznal jinou knihu než povídkový soubor Idioti mají přednost, vlastně i kdybych neznal nic jiného než ten sarkastický název, přece by byl v mém životě tím nejcitovanějším spisovatelem. Tisíckrát mi připomněl, jak to na světě chodí, a tím mi poskytl dílčí úlevu. Je to tak, idioti mají navrch, prostě mají přednost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Hospodářská komora zve firmy do podnikatelské delegace, doprovázející prezidenta do Slovinska
Hospodářská komora České republiky vyzývá české firmy k účasti v podnikatelské delegaci, která ve dnech 5. a 6. června doprovodí prezidenta České republiky Miloše Zemana na jeho oficiální návštěvu Slovinska. Podnikatelskou delegaci povede prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Ministryně Benešová: Je důležité, aby byl přístup k dávkám na bydlení podmíněn bezdlužností
Ministerstvo spravedlnosti již navrhlo řadu kroků, které mají zlepšit aktuální situaci v oblasti výživného. Ministryně spravedlnosti Marie Benešová dnes na její žádost přijala šéfku resortu práce a sociálních věcí Janu Maláčovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Poc (ČSSD): Vymírání druhů není sranda. Pracuju na řešení s Evropskou komisí
Stav přírody se dle světových studií rapidně zhoršuje. Jak na tom ale ve skutečnosti Evropa je? Kvůli zastaralosti a chybějícím informacím nikdo přesně neví. Český europoslanec Pavel Poc proto s Evropskou komisí připravuje robustní přehodnocení, kterým nastaví rámec nové politice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Radim Fiala připomněl slova europoslance KDU-ČSL o islámu. Ten reagoval toaletním papírem, jenže tím to neskončilo
Místopředseda SPD Radim Fiala na svém facebooku připomněl slova europoslance KDU-ČSL Tomáše Zdechovského, podle něhož je skutečný islám mírumilovný, což pronesl koncem minulého roku na konferenci týkající se Islámského státu. Netrvalo dlouho a pod jeho příspěvkem se strhla bouřlivá diskuse, které se oba zmínění zúčastnili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
AMSP: Maloobchodníci nemohou nést odpovědnost za dvojí kvalitu výrobků
Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) vítá opatření vlády k zabránění dvojí kvalitě potravin i dalších výrobků, jako je kosmetika prací prášky apod. Zcela jednoznačně je ale proti tomu, aby odpovědnost byla na obchodníkovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Olga Matušková a Helena Vondráčková uctily na Vyšehradě památku Waldemara Matušky
V rámci 10. výročí od úmrtí Waldemara Matušky uctily zpěvákovu památku jeho manželka Olga Matušková Blechová a Helena Vondráčková. Zpěvačky spolu přišly k Waldemarově hrobu na Vyšehradě, na který položily pugéty žlutých růží.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Chabr (TOP 09): K provozování kobek na náplavkách se sešlo 52 nabídek
Od pátku 31. května do neděle 2. června 2019 se na Hořejším nábřeží uskuteční akce pod názvem #nasenaplavka pro celou rodinu. Víkendový program pro všechny věkové kategorie, včetně přímého přenosu koncertu z Pražského jara, pořádá správce pražských náplavek, společnost TRADE CENTRE PRAHA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Piráti: Vláda předstírá řešení dvojí kvality potravin, podstatu problému ale přehlíží
Vláda včera, jen pár dnů před volbami do Evropského parlamentu, představila své řešení dvojí kvality potravin. Podle Pirátů je však bohužel stejně bezzubé jako opatření, které bylo před časem schváleno na evropské úrovni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Eurovolby: Macrona nechce ani jeho rodiště. Je to s ním vážné. Le Penová chystá pomstu
Jak vypadají přípravy na evropské volby ve Francii. Dle serveru Euronews to s podporovu prezidenta Macrona vázne i v jeho rodném městě Amiens. Konkurence ze zahraničí, Žluté vesty, dotahující republikáni. Současný prezident to nebude mít snadné a Marine Le Penová prohlásila volby za referendum o Macronově dosavadním panování. „Pokud uspěje, tak z toho bude čerpat mylný pocit legitimity na národní úrovni a zahájí druhé dějství svého prezidentsví,“ řekla Le Penová. A dodala: „Proto říkám Francouzům: Postavte se mu, prosím."
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Facka učiteli: Inkluze! Děti se nebojí. V 15 jsou jako samci. Došlo i k vraždě, vyložil karty expert
Žákyně šesté třídy v Bílině měla dát facku svému učiteli, kterého tak chtěla potrestat za poznámku, již dostala. Jaké možnosti mají učitelé, když se stanou obětí šikany? A co se bude dít s žáky, kteří se jí účastní? To je téma pro Názory bez cenzury. Hosty byli psycholog Jeroným Klimeš, manažer programu Minimalizace šikany Milan Kotík a exministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Cyklisté vyjeli na silnice, řidiči s nimi musejí počítat
Jarní počasí vylákalo do ulic a na silnice vedle motocyklistů i další vyznavače jednostopého dopravního prostředku – cyklisty. Řidiči motorových vozidel s nimi proto až do pozdního podzimu musejí počítat a chovat se k nim obezřetně. Na druhou stranu i cyklisté jsou účastníky silničního provozu, z čehož také pro ně vyplývá řada povinností.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
ČT a štváči proti národu! Babiš bude potěšen: Veleba se neudržel a napsal o řepce
Bývalý senátor a prezident Agrární komory ČR Jan Veleba se rozepsal ve svém komentáři o pěstování řepky olejky. Podle jeho slov jde o nádhernou ušlechtilou rostlinu, která dává polím organickou hmotu, zadržuje svým hustým kořáním vodu a je požehnáním pro potravináře a zároveň nejvýznamnější medonosnou plodinou, rok co rok jeden celý měsíc živí pilné včelky, které ji zároveň opylují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Někdo v Česku napadne muslimy a oni to oplatí, bojí se šéf BIS Koudelka
Pokusy rozbít NATO a pravicový extremismus. Dvě hrozby, na něž v rozhovoru pro MF Dnes upozorňuje šéf Bezpečnostní informační služby Michal Koudelka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Národní zemědělské muzeum: S Životem u vody seznámí návštěvníky Muzejní noc na loveckém zámku Ohrada
V sobotu 25. května je nejen pro rodiče a děti přichystána Muzejní noc v Národním zemědělském muzeu Ohrada. Od 16 do 22 hodin se mohou malí i velcí návštěvníci dozvědět, jak se žije rostlinám a zvířatům v blízkosti vodních ploch a toků. Připraven je také doprovodný program a živá hudba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničí dlouhodobě sleduje bezpečnostní situaci v Egyptě
Aktuální doporučení k cestám do Egypta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Čapí hnízdo: Že by? „Orgán“ zatím váhá
Obžalovat premiéra Andreje Babiše (ANO) v kauze Čapí hnízdo, nebo nikoliv? Žalobce Jaroslav Šaroch stále váhá. Píše o tom server Neovlivní.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Hejtman Vondrák: Turisté se budou moci projet po Slezské Hartě na elektrolodi
Od letošní sezóny bude dalším lákadlem pro turisty unikátní elektroloď. Zájemci si užijí plavbu po hladině Slezské Harty už od začátku června. Moravskoslezský kraj tak pokračuje v podpoře cestovního ruchu, na pořízení elektrolodi dal 14 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Piráti v hudebním klipu vyzývají: Nezaspěte volby
Piráti včera na sociálních sítích spustili předvolební hudební klip pro volby do Evropského parlamentu. Apelují v něm na všechny občany, aby nepropásli volby, které se budou konat už tento víkend – 24. a 25. května.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Oldřich Rambousek: Skutečně v pravý čas jste se, bývalí soudruzi, odkopali
Komentář k vyjádření Martina Langa, radního ODS z Jesenice u Prahy, na adresu prezidenta republiky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Česká pošta: Čtyřlístek slaví 50 let. I prostřednictvím poštovních známek
Česká pošta představí ve středu 22. 5. 2019 známkový sešitek s výplatními písmenovými poštovními známkami, které připomínají oblíbený český komiks Čtyřlístek. Ten v letošním roce oslaví padesáté výročí od vydání prvního čísla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš se vyjádřil k výzvě demonstrantů k TV duelu: Nevidím důvod na ni reagovat, chtějí se jen zviditelnit
Lidé mají právo demonstrovat a vyjadřovat svůj názor, uvedl premiér Andrej Babiš (ANO) k dnešnímu protestu na pražském Václavském náměstí. Předseda vlády ČTK současně napsal, že nevidí žádný důvod reagovat na výzvu lídra organizátorů ze spolku Milion chvilek pro demokracii Mikuláše Mináře k televiznímu duelu. Minář podle Babiše využívá demonstrace ke svému zviditelnění, premiér mu doporučil, aby si založil politickou stranu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Drsné! Vytočený Ondráček přešel do protiútoku. Jde o Donbas
Poslanec Zdeněk Ondráček (KSČM), který v posledním týdnu čelí ostré kritice za svou kontroverzní cestu do Doněcké lidové republiky, se nyní tvrdě ohradil i proti našim čtenářům, kteří mu zanechali dotazy. „Byla to soukromá cesta a po té nikomu nic není. Nikdy se nebudu nikomu zpovídat, co a s kým dělám ve svém volnu,“ odpovídá tvrdě čtenářům, kteří chtějí znát detaily ohledně jeho cesty. A jednomu čtenáři vzkazuje: „Buď moc sledujete českou mediální žumpu a neumíte si udělat vlastní názor, nebo jste od přírody méně chápající a s tím se pak nedá v podstatě nic dělat.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zjišťovalo stav učitelů v regionálním školství
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy realizovalo na začátku roku 2019 mimořádné šetření ke stavu učitelského sboru v regionálním školství, konkrétně ve všech mateřských, základních, středních a vyšších odborných školách. Základním smyslem celého šetření bylo získat údaje nezbytné pro vzdělávací politiku, s ohledem na tato reálná data nastavit vhodná opatření a ve výsledku pak efektivně řídit vzdělávací soustavu a systém v této oblasti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Nebudeme investovat do ilegálních migrantů. Sorry jako
Komentář na facebookovém profilu k migračním kvótám
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Dvacet minut na řečnění, akčnější interpelace. Šéf sněmovny trvá na změnách jednání
Nelze se divit, že premiér Babiš nemá moc motivaci chodit do sněmovny, když ho opozice často uráží, tvrdí Aktuálně.cz šéf sněmovny za ANO Vondráček.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 21.5.2019 v 19:36, zobrazit podobné
Radek Sárközi: Ministr školství chce umožnit, aby mohl učit každý
Pedagogická komora nesouhlasí s novelou zákona o pedagogických pracovnících
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Ministryně Schillerová: On-line finanční úřad usnadní život milionům občanů
MOderní a JEdnoduché daně nebo mírnější sankce. MF představilo novelu daňového řádu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
DPP: Pražská strojírna bude vyrábět kolejové konstrukce nejmodernější technologií
Nové zařízení na ohýbání kolejnic využívající nejmodernější technologie získala v těchto dnech od švýcarské společnosti Stierli-Bieger AG Pražská strojírna a. s.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Teče jim do bot? Šmejdí kmotři se zbavují luxusních nemovitostí za desítky milionů
EXKLUZIVNĚ Kontroverzní „podnikatelé“, kteří v minulosti zbohatli na předváděcích akcích pro důchodce, se zbavují nemovitostí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Kdo sedí doma a nejde k volbám do Evropského parlamentu, hlasuje pro migraci a islamizaci. Místopředseda SPD Radim Fiala má zásadní poselství
ROZHOVOR „Pevně doufám, že nikdo z vlastenců nebude sedět doma. Sedět doma znamená hlasovat pro imigraci a islamizaci. Jsme ve stejné situaci, jako byla řada zemí západní Evropy před třiceti lety. Tehdy se zdálo, že takové problémy neexistují a existovat nemohou. Propásly čas a dnes jsou původní obyvatelé těchto zemí v řadě měst cizinci ve vlastní zemi. S postupující islamizací je čeká útlak a konec demokracie a svobody. Tam, kde se nepodvolí, islám ukáže svou pravou tvář. Tvář netolerantní a násilnou. Je nutné jít v pátek či v sobotu k volbám, aby podobná situace nenastartovala u nás,“ upozorňuje místopředseda SPD Radim Fiala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Jihočeský kraj: Obyvatelé i návštěvníci Cepu si v kapli opět poslechnou varhany
Obec Cep na Třeboňsku získala od Jihočeského kraje dotaci 70 tisíc korun na opravu varhan v kapli sv. Jana Křtitele. Jedná se již o třetí a zároveň finální etapu rekonstrukce tohoto vzácného nástroje. Obnáší mimo jiné opravu měchu, kompletování a ladění. Lidé by se do jeho tónů mohli opět zaposlouchat v říjnu tohoto roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
KDU-ČSL: Lidovci představili ústavní stížnost kvůli zdanění náhrad církvím
Lidovci představili na úterní tiskové konferenci v Senátu ústavní stížnost proti zákonu na zdanění církevních restitucí. K ústavní stížnosti, kterou inicioval senátorský klub KDU-ČSL, se svými podpisy připojilo 42 senátorů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Volby do Evropského parlamentu, cíle a program republikánů
Otázky, týkající se mé kandidatury a našich cílů, jsou v poslední době stále častější, a proto shrnu velmi stručně naše záměry a základní údaje o nás a naší činnosti v EP, pokud budeme vámi zvoleni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Finanční správa: Termín pro zaplacení daně z nemovitých věcí se blíží
Finanční správa rozešle celkem cca 3,3 mil. obálek se složenkami na zaplacení daně z nemovitých věcí na rok 2019. Lhůta pro zaplacení daně (nebo její první splátky) končí 31. května.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Euro? Seberou nám naše rezervy, oznámil lídr Vít Jedlička. O EU zaznělo víc
Vít Jedlička, kandidát uskupení Svobodní, Liberland a Radostné Česko – Odejdeme bez placení, a předseda Strany nezávislosti ČR František Matějka byli hosty předvolební debaty Regionální televize na téma Koruna, nebo euro.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Okamura (SPD): EU vede lidi k tomu, že se postaví proti své vlastní zemi
Komentář k žalobě EK na ČR kvůli odmítnutí přerozdělování žadatelů o azyl podle kvót
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Asociace krajů ČR: Hejtmani budou jednat se svými slovenskými protějšky
Ve dnech 23. a 24. května 2019 se v Českém Krumlově setkají hejtmani českých a moravských regionů se svými slovenskými kolegy ze Sdružení samosprávných krajů SK8. Společně chtějí jednat o tématech, která řeší kraje v ČR i na Slovensku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Petr Dufek: Dalších čtyřicet miliard na rozpočtovém obzoru
Po čtyřech měsících skončil státní rozpočet se schodkem téměř 30 mld. korun, a to si ještě v rámci příjmů pomohl osmnácti miliardami z privatizace. Přitom za celý rok by měl být deficit jen o deset miliard vyšší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Slunečné počasí a nadupaný program na zemi i ve vzduchu přilákaly přes dvacet tisíc návštěvníků
Slunečné počasí ve spojení silných strojů a profesionálů na zemi i ve vzduchu znovu přilákalo na královéhradecké letiště během dvou dnů více než dvacet tisíc návštěvníků. Nejlepší jezdci i nejzkušenější piloti předvedli své umění 17. a 18. května 2019 na letišti v Hradci Králové v rámci nejrozsáhlejší letecké a motoristické show v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
ODS: Zdanění církevních restitucí je hanebné, přidáváme se k ústavní stížnosti
Senátoři KDU-ČSL a ODS podávají ústavní stížnost na zdanění církevních restitucí, které společně prosadilo hnutí Andreje Babiše, ČSSD, KSČM a SPD. Podle občanských demokratů je návrh na zdanění hanebný a snižuje spravedlnost a předvídatelnost právního řádu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Lesy ČR vrátily potok Vlčinec v Orlických horách do přírodního koryta
Meandry nahradily uměle napřímené betonové koryto potoka Vlčinec v katastru Olešnice v Orlických horách v Královéhradeckém kraji. Faunu i flóru podpořily nové tůně a mokřady. Lesy ČR právě dokončily projekt za 1,3 miliony korun, další v rámci programu VRACÍME VODU LESU. Práce trvaly od září 2018 do letošního dubna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Ivan David: Drtivá většina českých europoslanců hlasovala pro přijímání všech migrantů
Pro usnesení Evropského parlamentu o základních právech lidí afrického původu v Evropě hlasovali mj. lidovci, ANO, TOP 09-STAN, ČSSD a komunisté…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Babiš nakoupil svůj vlastní chleba za vašich 100 milionů. A oni vám to tají! píše Forum24
Šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr se zaměřil ve svém komentáři na slavný rodičák a 100 milionů pro Penam. Oboje podle něj ukázalo, jak se vláda topí ve svých lžích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Od Klause st. zahřmělo na Člověka v tísni: Jak komunisté!
Bývalý europoslanec Ivo Strejček se v komentáři zveřejněném na serveru Institutu Václava Klause vyjádřil k mediálnímu vzdělávání Člověkem v tísni. Podle jeho slov jde o další indoktrinaci studentů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Foldyna: Máš sulcovitou prdel, Pavle Novotný. Hňupe Langu z ODS, zastřelí tě. Staněk? ČSSD se zalekla!
ROZHOVOR „Znovu bude protestovat pouze tatáž skupina lidí,“ říká o protestech spolku Milion chvilek pro demokracii poslanec Jaroslav Foldyna. Osoba Marie Benešové prý demonstrantům slouží pouze coby páka na Miloše Zemana s Andrejem Babišem. Politik ODS Martin Lang, který o Zemanovi nedávno uvedl, že je nutné ho podřezat jako svini, se podle Foldyny již dostatečně potrestal sám. „Navždy bude za hysterického a zbabělého tlučhubu. Možná se však mýlím a pan Lang skutečně na prezidenta republiky sám zaútočí s nožem či břitvou v ruce. Pak jej prezidentská ochranka zastřelí a bude o jednoho hňupa méně,“ dodává Foldyna. Méně vybíravý slovník ale používá, když na přetřes přijde jméno Pavel Novotný. Komunální politik ODS si o sobě nepřečte nic pěkného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
„Čural jsem s Niki Laudou.“ Wollner z ČT smutní nad legendou
Reportér České televize Marek Wollner si v den úmrtí motoristické legendy, pilota formule 1 Nikiho Laudy, vzpomněl na zážitek, který s ním měl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Volný (JAP): Protiruské sankce? Zrušit!
Protiruské sankce jsou nelegitimní od svého prvopočátku. Pokud měl být někdo sankcionován měly to být Ukrajinské mocenské struktury, které vznikly nedemokratickým násilným převratem a které začaly terorizovat prorusky smýšlející občany Ukrajiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Český rozhlas: Nový formát Mikrovlnky autorek jednoho z nejposlouchanějších podcastů
V pátek 17. května zveřejnilo Radio Wave nový podcast Mikrovlnky – týdenní výběr toho nejlepšího z krátkých zpráv Wave News podle Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
DPP: Výluka tramvají v úseku Dvorce – Nádraží Braník
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) si je vědom, že výluky se vždy negativně dotknou Pražanů a návštěvníků města. Proto hledá řešení, které naruší provoz co nejméně. Jako pilotní byla vybrána rozsáhlá výměna kolejnic mezi Nádražím Braník a Přístavištěm, kde je trať umístěna mimo ulici, je tzv. otevřená (tedy bez jakéhokoliv zákrytu).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
ODS: Švýcarsko, země oné proslavené neutrality a nádherných Alp
Komentář na facebookovém profilu ke vztahům se Švýcarskem
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Huawei si dočasně oddychne, americké restrikce se odkládají
Ministerstvo obchodu Spojených států zmírnilo obchodní restrikce vůči společnosti Huawei do 19. srpna 2019.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Hrad: Prezident republiky předá ocenění Zlatý záchranářský kříž
Prezident republiky Miloš Zeman předá ve středu dne 22. května 2019 ocenění za nejlepší záchranářské činy roku 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): V Evropském parlamentu budeme tvrdě prosazovat zájmy ČR
Už tento pátek a sobotu budou občané volit své zástupce do Evropského parlamentu. Vážení občané, sami si zrekapitulujte, co pro Vás současní čeští zástupci v Bruselu udělali. Hnutí SPD své sliby plní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Ministryně Maláčová: Smlouva českým firmám zjednoduší investice v Mongolsku
Ministryně Maláčová podepsala Smlouvu o sociálním zabezpečení mezi Českou republikou a Mongolskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Strašné! běduje zpěvák-příznivec TOP 09: Může za to Ortel. Došlo i ke zrušení koncertu
Zpěvák a podporovatel TOP 09 Adam Mišík se v interview Deep talks sešel s publicistou Petrem Ludwigem. Stala se mu dle jeho slov strašná věc. „Najednou jsem zjistil, že jsem se vyfotil s dvěma lidma, který maj na tričku napsáno Ortel,“ vyprávěl umělec. Prý byl pak naprosto bezradný. A ještě se pochlubil, jak odřekl koncert na festivalu, protože na něm Tomáš Ortel vystupoval také. Říká, že ho mrzí, že jeho místo na festivalu pak zaujal někdo jiný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj: Opravy silnic a sociální služby se bez prostředků státu neobejdou
V jednacím sále krajského zastupitelstva se v pondělí uskutečnilo pravidelné jednání Rady Pardubického kraje s poslanci a senátory zvolenými v regionu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Hejtman Šimek: Přebytek rozdělíme do nejvíc podfinancovaných oblastí
Celkové příjmy ve výši 22 902,5 mil. Kč a celkové výdaje 22 550,1 mil. Kč, to jsou základní parametry hospodaření Jihomoravského kraje za rok 2018, které 20. května 2019 projednala krajská rada. Ta zároveň doporučila krajskému zastupitelstvu závěrečný účet za rok 2018 ke schválení. Kraj v loňském roce hospodařil s přebytkem 352,386 milionu korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Flákla učiteli facku. A aktivista píše: Může za to prezident Zeman!
Žákyně šesté třídy vrazila učiteli v Bílině facku. Ostatní spolužáci útok podporovali a bavili se. Případu si všiml také aktivista Martin Uhlíř a na svém facebookovém profilu jej dal za vinu prezidentu Miloši Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Martinů (ODS): Parcel pro výstavbu domků jsme prodali téměř 200
Městská výstavba bytových domů na Bezručově ulici z pohledu starosty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Karol Hrádela: Fakta hovoří jasně
Komentář k diskusi o účelových trestních stíháních
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Je zle. Po internetu kolují fotografie předsedy ODS, na které by možná nejradši zapomněl
Na inkriminovaných snímcích je lídr ODS Petr Fiala s předákem Sudetoněmeckého landsmanšaftu a členem Panevropské unie Berndem Posseltem i s Otto von Habsburgem společně s vlajkou Panevropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Královéhradecký kraj letos plánuje stavby za téměř 650 milionů
Investiční projekty pozemních staveb za téměř 650 milionů korun hodlá letos zahájit Královéhradecký kraj. Mezi ty největší patří rekonstrukce Gayerových kasáren nebo výstavba nových laboratoří v trutnovské nemocnici. Na většinu projektů kraj získal příslib evropských dotací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Propastné česko-rakouské rozdíly
Komentář na facebookovém profilu k rozdílu mezi reakcemi rakouských a českých politiků
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOP 09: Představíme to nejlepší z regionů
Vyvrcholení předvolební kampaně Starostové, regionální hnutí a TOP 09 - 22. 5. 2019
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Na Václavském náměstí bude demonstrace za demisi Benešové
V Praze se dnes večer uskuteční čtvrtá demonstrace za demisi ministryně spravedlnosti Marie Benešové (za ANO). Organizátoři očekávají, že účast bude vyšší než v minulých týdnech, podle nich by na Václavské náměstí mohlo dorazit mezi 40.000 a 50.000 lidí. Demonstranti kromě odchodu Benešové žádají také přijetí takových opatření, aby byla zajištěna nezávislost justice. Premiér Andrej Babiš (ANO) a Benešová odmítají, že by nezávislost justice byla v ohrožení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Jan Veleba: Nečichejte k řepce aneb Slunce svítí, řepka kvete, deštné lesy hoří
Česká země je krásná, krajina hýří po životadárných deštích sytými barvami a hospodáři si oddychli. Úroda, alespoň zatím, je zachráněna. Tolik moje vyznání, úplně stejně to vidí čeští zemědělci, se kterými jsem téměř denně v kontaktu – malí, střední, velcí, zkrátka všichni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra