Oficiální zpravodajská média

Idiote, fašoune! Jan Rejžek zajel do Babišova muže, ale pak dostal pořádnou „sodu“. O co šlo?
Vysloužilý kritik Jan Rejžek napadl na Facebooku poslance Patrika Nachera. Jednalo se o filmový festival Mental power, kde měl v porotě zasednout jak Jan Rejžek, tak i Patrik Nacher. Rejžek ale účast odmítl s tímto: „Bych opravdu nemohl sedět v jedné řadě s kolegou porotcem Patrikem Nacherem, ambiciózním idiotem, který byl mezitím zvolen za ANO a šíří fašounské názory v Parlamentních listech,“ vyjádřil se Rejžek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Milion chvilek: KDU-ČSL sváží demonstranty do Prahy? Naštvaný lidovec promluvil
Brněnský zastupitel a člen KDU-ČSL Ivan Emr se rozhodl na serveru NeviditelnýPes.cz, kde má bohatou publikační historii, ozřejmit čtenářům, jak je to se svozy demonstrantů na akci sdružení Milion chvilek pro demokracii. Svými slovy potvrzuje, že se tomu tak děje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Milion chvilek: Lživé počty demonstrantů. Nějaký zrzavý mladík. A kdo je tamten? píší zkušení novináři
Dva zkušení komentátoři se pozastavili nad tím, co provádí Milion chvilek pro demokracii. Zejména nad velikášstvím, kterému Mikuláš Minář a jeho kolegové podléhají, když mluví o tom, jak za nimi stojí půlka národa, a mají právo žádat odstoupení vlády. Oba se také shodují, že v současnosti může Andrej Babiš spát celkem klidně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Fuj, plivete na Jiřího Mádla, nadává nám Šídlo. Jenže ono je tu něco, na co zapomněl
Jako Miloš Jakeš, předvádějící „bolševické apely na nejnižší pudy a závist“ se podle Jindřicha Šídla chovají ParlamentníListy.cz, když upozorňují na milionové dotace, které čerpají na svá díla čeští umělci z fondů zřizovaných vládou, proti které pak nadávají po náměstích. Při svém výkladu, že umělci nemají důvod pociťovat vděk, ale zapomněl na jednu věc. Ta se ukazuje například u režisérky Olgy Sommerové, jejíž chování hezky ilustruje přístup umělců k jejich sponzorům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Šokující SMS od Babiše: Týká se Angely Merkelové
Merkelová šéfkou Evropské komise na popud českého premiéra a zemí Visegrádské čtyřky? „Není to pravda,“ odmítá ve vyjádření pro ParlamentníListy.cz tvrzení „vlastních“ Lidových novin premiér Andrej Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Zm*d, za tohle kulka, psal Pavel Novotný o Ondráčkovi z KSČM. A na policii řekl: Mám erekci při představě, že bude odsouzen za cestu na Donbas
Pavel Novotný podal trestní oznámení na poslance KSČM Zdeňka Ondráčka. Domnívá se, že Ondráček spáchal trestný čin vlastizrady. Zároveň Novotný odmítl, že by vyzýval k usmrcení poslance Ondráčka, což vysvětloval tím, že by nikdy nepřál smrt „duševnímu mrzákovi“, kterého nepovažuje za lidskou bytost rovnou sobě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Start Klause ml.: Schválnost od ČT! Nic o islámu. Překvapení z ODS. Strana zápecníků. A ještě silnější slova
Hnutí Trikolóra Václava Klause mladšího odstartovalo. A na sociálních sítích, a nejen tam, nastal čas pění chvály a okopávání kotníků. Například ze strany České televize, jak tvrdí Petr Štěpánek. V Událostech ani zmínka, v Událostech, komentářích hovořil o novém hnutí politik ODS. Za „lachtana v Antarktidě“ už do Klause ryje Martin Jaroš a František Laudát. Z Žít Brno zazněla slova o zpátečnictví. A Petr Hampl si všímá: „O tématech jako bezpečnost, imigrace a islám ani zmínka. Slovo ‚národ‘ nezaznělo ani jednou.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Mám tady víčko, chcete poslat? Česká armáda sklidila výsměch za toto VIDEO
Naléhavé sdělení, volá Armáda ČR ústy generála Opaty. Potřebujeme nové bojové vozidlo pěchoty. „Vždycky jsme bojovali s tím, co armáda měla k dispozici, a nikdy jsme si nestěžovali. Dneska se dostáváme do situace, kdy už to takhle dál nejde,“ tvrdí Opata a apeluje na občany, aby sdíleli video, ve kterém tvrdí, že současné vozidlo ruské provenience je už morálně zastaralé a je potřeba pořídit nové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Foldyna připustil odchod z ČSSD. Ale teď ještě ne, sdělil PL
Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna připouští, že by mohl odejít ze strany, a to po mnoha letech v ní strávené. Zatím ale je podle něj v ČSSD dost lidí, kteří chtějí změnu a obrací se na něj, takže zůstává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 07:35, zobrazit podobné
,,Klus a Pazderková nezahrajou... Babiš si rve žíly,” říká režisér Adamec. Když došlo na jiné umělce, byl velmi stručný
ROZHOVOR „Myslím, že je škoda, že co lid této země před 30 léty právě na Václaváku vybojoval, zase na Václaváku hází do koše. Že by kytice od premiéra, co skončila v koši na Národní třídě, byla předzvěstí věcí příštích?“ říká známý režisér Jiří Adamec. Srovnání současných demonstrací s rokem 1989 považuje prý za nabubřelý nesmysl. Vyjádřil se ke slovům některých umělců i k požadavkům „Milionu chvilek pro demokracii“. V rozhovoru pak uvedl, že „není pochyb, že kopat do Babiše se někomu zatracené hodí“, a přidal zajímavou informaci. Zalitoval také, že „nám bohužel chybí elementární tolerantnost k názorům druhých a schopnost uznat porážku“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 05:35, zobrazit podobné
,,Děláte h...! S Rusákama na mě nechoďte.” Veteránka ODS k hnutí Klause ml. A k těm, kteří se smějí
ROZHOVOR Kateřina Dostálová patří ještě k pamětnicím „staré“ ODS vedené Václavem Klausem. Její hodnocení současné strany a současně nového hnutí Trikolóra, založeného Klausovým synem, je proto podloženější než u drtivé většiny jiných. Podle ní Klaus junior staví zpět na nohy hodnoty, které strana vedená profesorem Fialou opustila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Tahá z dotačních průšvihů: Advokátka už ví, jak dopadne kauza Babiš a Agrofert. Své říká i k Milionu chvilek
ROZHOVOR „Střet zájmů trestný není, ale fakta jsou buď pravdivá, či lživá. Nic mezi tím,“ říká k dění kolem osoby premiéra Andreje Babiše advokátka JanaZwyrtek Hamplová. Sama se už léta věnuje obhajobě obcí i měst, která žádají dotace a nějak pochybí. Upozorňuje, že jednání premiéra ničí morálku ve společnosti dvojím metrem a vzbuzuje nedůvěru ve spravedlnost. V rozhovoru upozornila, že fakta v jeho kauzách jsou konkrétní činy, a nejvyššímu státnímu zástupci Pavlu Zemanovi se nediví, že se celou věcí hodlá zabývat. Současně pochybuje, že by úředníci riskovali svůj vlastní krk proto, aby dále kryli konání Andreje Babiše, kdyby po něm nevymáhali dotační finance pro stát zpět. Sami by se tak dopustili porušení zákona.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Motýle, motýle. Jan Hřebejk se směje Babišovi, Marek Wollner taky
My chceme znovu motýle. Věta premiéra Andreje Babiše ve vystoupení před podnikateli, která vyvolala i na poměry Andreje Babiše zcela mimořádnou vlnu parodií a recesí. A zapojují se do ní jak premiérovi zapřisáhlí odpůrci, tak ti, které upřímně pobavil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Jakl? Jsem šokován, je to slušný člověk. Babišovy dotace jsou socialismus, říká poslanec ODS Skopeček
ROZHOVOR Dotace pro soukromé podnikání jsou zlo, domnívá se poslanec a ekonomický expert ODS Jan Skopeček. Premiér Andrej Babiš by si podle Skopečka měl vybrat, zda chce dál čerpat dotace, nebo mít politický vliv. Útok na Ladislava Jakla vnímá poslanec Skopeček jako ukázku šílenosti dnešní doby, růstu agresivity a netolerance odlišných názorů. „Jsem rád, že s ohledem na počet preferenčních hlasů zvítězili v osobách Jana Zahradila a Alexandra Vondry v rámci kandidátky ODS lidé, kteří se vůči EU vyjadřovali nejostřeji, resp. zastávali zdravý euroskepticismus a nepodlehli radám být více prounijní po vzoru TOP 09 a dalších,“ uvádí Skopeček k evropskému výsledku ODS, jejíž kandidátka byla namíchána z lidí s různorodým přístupem k další evropské integraci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Stuchlík promluvil: Babiše je mi líto. Není šťastný. V ANO jsou lidé, kteří by se jinak neuživili
Konec v politice oznámil podnikatel a současný pražský zastupitel za ANO Petr Stuchlík. Muž, který byl lídrem kandidátky hnutí ANO na post primátora v Praze. Bohužel neuspěl a strana skončila v opozici. Nyní pro server denikn.cz uvedl, že premiér Andrej Babiš (ANO) není šťastný člověk, neboť jej dohání vlastní minulost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 08:35, zobrazit podobné
A takhle by vyhrál Drahoš! Miliardář Janeček má pro Česko změnu. Mnozí budou jen koukat
REPORTÁŽ Jak zreformovat volební systém tak, aby se k moci nedostávali populisté a extremisté a předvolební kampaň byla vedena v pozitivním duchu? Miliardář, byznysman, matematik a filantrop Karel Janeček má plán. Jeho detaily představil v pondělí na přednášce iniciativy Neurazitelny.cz na půdě elektrotechnické fakulty (FEL) Českého vysokého učení technického (ČVUT).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Na náměstí přijel první transportér a ti studenti ho zapálili... Sinolog prozradil o událostech před třiceti lety v Pekingu více, než se říká
REPORTÁŽ Čína plná koncentračních táborů. Orwelovský svět špehování – digitální leninismus. Korupce a klientelismus. Bída versus velkopapalášství. To je podle sinologa Filipa Jirouše dnešní Země draka. Uvedl to na komorní přednášce ve Štáhlavech na jižním Plzeňsku za přítomnosti cirka deseti přítomných. Akce se uskutečnila u příležitosti událostí na pekingském náměstí Nebeského klidu, nejcenzurovanější prý události ve světě. Od té doby se Čína neotevřela demokracii, naopak. Ekonomicky propadá a jen víc a víc dupe po svých občanech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

Sjezd ODS a justiční mafie
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 07:40, zobrazit podobné
TOPlist