Oficiální zpravodajská média

„Lidé pracující pro Babiše se omluví a dostanou šanci se vrátit do slušné společnosti. A zde jsou jejich fotky!“ Petru Žantovskému jde mráz po zádech z toho, co viděl
TÝDEN V MÉDIÍCH Kádrování jako nový trend, který soudě podle médií zřejmě vládne celou naší společností, je společným znakem všech témat aktuálního přehledu mediálních zajímavostí. Hodně vysoko položil laťku dlouholetý normalizátor z Československé televize, který si hraje na nestranného posuzovatele a rešeršistu shůry a o jednotlivých vyznamenaných Krameriovou cenou vynáší velmi dramatické soudy. To redaktor Hlídacího psa zase objevil nepřátele nezávislého zpravodajství veřejnoprávních médií. A Petru Žantovskému až běhal mráz po zádech z toho, co pro ty, kdo pracují pro Andreje Babiše, připravil šéfredaktor samožerného internetového titulu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Jaromír Soukup to rozjel na plné pecky: Hamáček drží Babiše za koule! Rada ČTK? Úplně na hov*o
Jan Hamáček (ČSSD) drží Andreje Babiše (ANO) „za koule“, pravil doslova generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup a vše názorně předvedl na kameru. Na paškál si vzal i moderátora České televize Václava Moravce, na kterého vytáhl obří tužku, a Miroslava Kalouska, který už si prý konečně všiml, že jeho TOP 09 přešla do fáze klinické smrti. Soukup přidal také vtip o předsedovi vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Silné provolání z Hradu k Milionu chvilek: Jako komunisti z roku 1948. Nectí volby a odvolávají se na davy v ulicích!
Spolek Milion chvilek, který na pražskou Letnou svolává možná největší demonstraci od listopadu 1989, dokola opakuje několik základních požadavků. Požaduje zachování nezávislé justice nebo demisi předsedy vlády Andreje Babiše. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se rozhodl veřejnosti vyložit, jak požadavky demonstrantů vnímá on. Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
ČT supluje Státní bezpečnost za komunismu! Michal Semín pro PL popsal, jak prý televize manipuluje diváky. Vytrhává z kontextu, nálepkuje...
ROZHOVOR „Tlak vyloučit konzervativně smýšlející osoby do soukromí, přinutit je, aby se vzdaly jakýchkoliv veřejných funkcí, narůstá. Lidi, kteří nejdou s hlavním myšlenkovým proudem, jsou ostrakizováni. Do té míry, že už se mnozí bojí mluvit o některých věcech na veřejnosti nahlas. Začíná se kádrovat, donášet,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz konzerativní publicista Michal Semín, který kandiduje do Rady ČTK. Podivuje se, jak v jeho kauze funguje ČT.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2019 v 12:35, zobrazit podobné
A taková chvíle nyní nastala... Kněz Halík mimořádně plamenně burcuje před demonstrací na Letné
Počet účastníků protivládních demonstrací roste a další velká manifestace se tak z Václavského náměstí přesouvá na Letnou v Praze. Dění sleduje i katolický kněz a teolog Tomáš Halík, který si v souvislosti s tím pokládá otázky: Kde stojí dnes křesťané a představitelé církví v současném společenském konfliktu – a je vůbec možné dění před 30 lety a dnes nějak srovnávat? Tady jsou jeho odpovědi a varování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Bývalý mluvčí Václava Klause st.: Dnešní ODS je bezzubá. Sedí ve Sněmovně, občas svolají tiskovku. To Babišovi vyhovuje
HORKÉ TÉMA Andrej Babiš je pragmatický manažer, není politik, je schopen popřít sám sebe během několika dnů. V rozhovoru pro PL TV to řekl bývalý mluvčí Václava Klause staršího a někdejší šéfredaktor Radiožurnálu Václav Musílek. Vyjádřil nepochopení nad dnešní ODS, která vyhodila Klause mladšího, a řekl, co se musí stát, aby nové hnutí Trikolóra uspělo u voličů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Na tohle se raději posaďte: Kriminalita imigrantů ve Španělsku, kterou veřejnost neměla znát. Úřady tajily třeba hromadné znásilnění 12leté holčičky
Multikulturalismus se stal pro mnoho Španělů noční můrou. Přehled kriminálních činů v zemi spáchaných imigranty připravil pro Gatestone Institute v New Yorku jeho spolupracovník Soeren Kern. Začíná hrůznou zprávou o tom, jak šest afrických migrantů hromadně znásilnilo dvanáctiletou dívku v malém městečku nedaleko Madridu. Španělské úřady tajily informace o tomto zločinu déle než rok proto, aby se vyhnuly podněcování protiimigračních nálad. Městská rada v Madridu, v jejíž čele je starostka Manuela Carmena, nařídila policii, aby se vyhýbala čtvrti Lavapiés. Ilegální imigranti, jimž díky tomu nehrozí deportace, převzali kontrolu nad celou čtvrtí jednoho z evropských hlavních měst.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Bartoška získal na dotacích víc než Babiš na Čapí hnízdo: Státní penězovod mu letos na festival vystříknul přes 48,5 milionu korun. A to není celé
54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se koná v termínu od 28. června do 6. července a do tohoto západočeského města se sjede řada českých i zahraničních hvězd. Někteří přijedou prezentovat nové filmy, užít si festivalové atmosféry nebo jenom zkontrolovat kolegy. Spousta dalších účastníků ovšem dorazí kvůli bujarým večírkům, které jsou s festivalem již dlouhá léta spojovány.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Trump ohlásil start kampaně. Co to způsobí v ČT? Zdeněk Zbořil to tuší
Americký prezident Donald Trump na shromáždění svých přívrženců v Orlandu na Floridě ohlásil, že oficiálně začíná svou kampaň. Politolog Zdeněk Zbořil v souvislosti s tím predikuje, že to ještě České televizi způsobí mnoho starostí. „Bude přeskakovat z jedné strany své obliby na druhou,“ myslí si Zbořil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Babiš přijel do Lán za Zemanem. Budou jednat o Staňkovi i hlasování o vládě
Prezident a premiér se potkávají zhruba jednou měsíčně, naposledy v květnu probírali také Staňkovu rezignaci.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 22.6.2019 v 19:36, zobrazit podobné
Populisti, slibovači a odkladači. Opozice vystavila vládě vysvědčení za rok u moci
Lídrům opozice vadí na Babišově vládě žití ze dne na den, chybějící reformy či zoufalé snahy o populistická gesta místo řešení důležitých agend.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 22.6.2019 v 10:36, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist