Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.761x, což odpovídá cca 91.886-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Chystáte se demonstrovat? Tak si přečtěte slova docenta Zieglera: „Problematický“ premiér je jen záminka protestu. Může jít spíše o...
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Zbaví se mládí v cukuletu technických vymožeností a odejde se uskrovnit do našich nemnohých jeskyň či ještě mnohých lesů a budou tam žít jako poustevníci? Jistě ne! Ovšem přinutit vlády, aby honem a okamžitě něco udělaly, to ano. Onen pověstný odpad a bordýlek za ně většinou sbírají ti, kteří neprotestují, ale pro přírodu, krajinu a nakonec i sami sebe něco dělají. A tak je to i s protesty proti vládě a Babišovi? I o tom mimo jiné promluvil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz uznávaný přírodovědec, geolog Doc. RNDr. Václav Ziegler, CSc..
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Okamura: O co jde Milionu chvilek? Asi je to celé jinak
Dnešní demonstrace na Letné, jichž se zúčastnily statisíce lidí, okomentoval pro ČT24 i lídr SPD Tomio Okamura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2019 v 21:35, zobrazit podobné
„Ustupovat lůze se nemá!“ Václav Klaus mladší se rozpálil do běla. Zde je důvod
Poslanec Václav Klaus mladší (Trikolóra) zpravidla voliče o víkendech šetří a na sociálních sítích se nezabývá politickými tématy. Tentokrát se však rozhodl udělat výjimku. Jedna věc ho totiž naštvala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Vás ta Letná nezajímá? Vypálil Takáč v ČT na Vondráčka. A ten se s moderátorem nemazal
Hostem vysílání ČT24 moderátora Daniela Takáče byl předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček. V telefonickém rozhovoru byl značně rozladěn, ale spíš než demonstrací tím, že se má k situaci na Letné v nedělní podvečer vyjadřovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Strčte si to...! Babiš se před Letnou rozvášnil. A napsal demonstrantům vzkaz
Na dnešní odpolední demonstraci proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a ministryni spravedlnosti Marii Benešové za nezávislost justice se do Prahy v těchto hodinách už pomalu sjíždějí tisíce lidí ze všech koutů České republiky. Organizátorům protestů, tedy spolku Milion chvilek, vadí, že předseda vlády ignoruje jejich požadavky. A jinak to nebude ani po dnešní demonstraci, která možná bude největší od roku 1989. Na svém facebooku ve svém pravidelném hlášení „Čau lidi“ jim Babiš předem sepsal peprný vzkaz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Nejsme žádní hajzlíci! Řvala na Letné herečka. A pak promluvil Radek Banga
Demonstrace na Letenské pláni přilákala množství umělců. V jednom z jejich bloků zněly pozoruhodné výzvy kalibru „ať se Babiš vrátí na Slovensko“, nebo „ukázat tomu kazisvětovi“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Foldyna účtuje po incidentu v Lidicích: Dobytkové! Kdyby těch nápisů v azbuce nebylo, tak tam ten šašek neběhá. Nervózní Dienstbier, Petříček, Landovský...
ROZHOVOR „Problém je v samotné sociální demokracii, která se musí změnit. Zaspala a tváří se, že se kolem nic nezměnilo,“ říká poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna. Podle něj je třeba, aby se předseda Jan Hamáček nebál do témat šlápnout, nebo dokonce „kopnout“, až to vyletí na všechny strany. Voliči v dnešní době prý volí silné osobnosti a i v sociální demokracii jsou prý třeba raubíři – v dobrém slova smyslu. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zároveň komentoval situaci u památníku nacistických zločinů v Lidicích, kde jim zakázali položit věnce kvůli nápisům v azbuce. „Kdyby té azbuky nebylo, tak by tam ten šašek vůbec neběhal,“ prohlásil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Ještě stále jsme suverénní země! Ekonomka Šichtařová rázně vystoupila proti „klimatickému náboženství“ z Bruselu
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Od roku 2013 se máme rozhodně líp, protože hrubý domácí produkt na hlavu stále roste, tedy v průměru za celou společnost nutně roste i životní úroveň jednotlivých rodin. Se sloganem „ANO, bude líp“ to však podle Markéty Šichtařové nemá nic společného, ale jde o to, že se k nám propisuje pozitivní vývoj v zahraničí. Výtky Evropské komise, která nás tlačí ke zvyšování podílu obnovitelných zdrojů na celkové výrobě energie, by neměly zastřít skutečnost, že jsme pořád ještě suverénní zemí, která si má o energetice rozhodovat podle toho, co je pro ni ekonomicky výhodné, nikoli podle klimatického náboženství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Odsedí si to tam, pak si koupí čokoládu, dají si pivo a letí domů. Exnáměstek Čunka prozradil, jak v Bruselu „pracují“ čeští úředníci
Byrokracii opravdu nemá rád poslanec Petr Pávek (SLK). Srovnává ji s rakovinou. V rozhovoru pro PL.cz vypráví své zkušenosti s úředníky, když je jel jako náměstek ministra zkontrolovat do Bruselu. Nedělali tam podle něj nic, jen si to odseděli, koupili si belgickou čokoládu, dali si místní pivo a jeli domů, kde napsali nějakou idiotskou zprávu, kterou nikdo nečetl. Andreje Babiše z podnikání zná 25 let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Kdyby Babiš skončil jako premiér, naše demonstrace by přestaly, říká Minář
Předsedovi spolku Milion chvilek pro demokracii Mikuláši Minářovi se patrně podaří v neděli přivést na pražskou Letnou desítky tisíc lidí.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 23.6.2019 v 09:36, zobrazit podobné
Babiš utřel redaktorku ČT: „Vy a Zeman jste arogantní!“ útočila. A premiér...
Dnešní protest proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a za nezávislost justice byl zřejmě největší demonstrací od roku 1989, jak avizovali jeho organizátoři ze spolku Milion chvilek. Demonstranti odpoledne zcela zaplnili pláň na pražské Letné a část přilehlého parku, podle předsedy spolku Mikuláše Mináře jich hned v úvodu dorazilo zhruba čtvrt milionu. Protest varoval před tím, kam se Česko pod Babišem a prezidentem Milošem Zemanem ubírá. Premiér s tvrzením demonstrantů, že by on či vláda zasahovali do nezávislosti justice, nesouhlasí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Demisi, demisi! Letnou zaplavily desítky tisíc demonstrantů: Útok na Benešovou, pobouření herci, Klus ve žluté vestě
Na pražské Letné se sešli lidé na demonstraci proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a za nezávislost justice. Pořadatelé ze spolku Milion chvilek na ní očekávají 200 000 až 350 000 lidí. Začátek byl naplánován na 16:30. Podle představ organizátorů bude největším protestem od roku 1989. Přišli rodiče s dětmi, lidé mladí, středního věku i senioři. Někteří jsou vybavení vlajkami EU a České republiky a transparenty kritizujícími premiéra i prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Klaus starší se neudržel: Organizované demonstrace, sváží lidi zadarmo z Moravy a ještě jim platí. Fanatička Maláčová. Ostuda Petříček. A Kalousek se asi prošel s Walkerem
Týden před letními prázdninami zavítal do nedělní Partie televize Prima druhý český prezident Václav Klaus. Chvíli poté, co se usadil do křesla, pustil se do demonstrantů z Milionu chvilek pro demokracii, do „soudruhů z Bruselu“ i do sociální demokracie. Ministryně práce Jana Maláčová podle Klause usiluje o rozvrat ekonomiky a ministr zahraničí Tomáš Petříček nám prý dělá tak velkou ostudu, že to prý Klaus za celých třicet let neviděl. A pak došlo na Kalouska...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2019 v 13:35, zobrazit podobné
„Tak takhle ne!“ Ministryně Maláčová se opravdu hodně rozzlobila
Ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD) notně rozčílil text uveřejněný v Hospodářských novinách, v němž se praví, že vláda možná uvažuje o posunutí hranice věku odchodu do důchodu nad 65 let. Maláčová zdůraznila, že v této věci odmítá ustupovat ekonomům, kteří by snad chtěli posílat lidi z práce rovnou do hrobu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Je to tady! V Praze vypukla demonstrace. Letenskou pláň zaplňují tisíce lidí
Na pražské Letné se scházejí lidé na demonstraci proti premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a za nezávislost justice. Pořadatelé ze spolku Milion chvilek na ní očekávají 200 000 až 350 000 lidí. Začátek byl naplánován na 16:30. Podle představ organizátorů bude největším protestem od roku 1989. Přicházejí rodiče s dětmi, lidé mladí, středního věku i senioři. Někteří jsou vybavení vlajkami EU a České republiky a transparenty kritizujícími premiéra i prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Dejte mi zvuk, křičel na Letné Tomáš Klus ve žluté vestě. Pak hrábl do strun a spustil o pravdě v nouzi
Na letenskou demonstraci jako první z hostů dorazil zpěvák Tomáš Klus. Na pódium dorazil oděn do žluté vesty, stejné, jako nosí francozští demonstranti proti prezidentu Macronovi. „To je neuvěřitelný“, začal po fouknutí do mikrofonu. Pak vybalil papír a spustil: „Nemám zvuk. Dejte mi zvuk“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist