Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.789x, což odpovídá cca 93.347-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Počet útoků nožem od příchodu milionu migrantů láme v Německu rekordy. Uříznutí hlavy prý prokurátoři a policie zamlčují „z úcty k mrtvým“
Od chvíle, co kancléřka Angela Merkelová dovolila vstoupit do země více než milionu migrantů, převážně mužů, z Afriky, Asie a Středního východu, řádí v Německu epidemie násilí páchaného s použitím nože. Spolupracovník Gatestone Institute Soeren Kern zmapoval tyto zločiny včetně toho nejhrůznějšího, při němž ilegální imigrant z Nigeru ve stanici metra ubodal k smrti svou německou expřítelkyni a uřízl hlavu své ani ne dvouleté dcerce. Skutečnost, že dítěti byla uříznuta hlava, nebyla ve zprávách pro veřejnost nejen uvedena, ale byla vehementně popřena. Někteří komentátoři obvinili německé úřady z cenzurování informací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Prezident ministrovu demisi přijmout nemusí. Přečtěte si Ústavu, nabádá právník Hasenkopf
Někdejší hradní právník Pavel Hasenkopf nabídl trochu jiný pohled na Ústavu ČR, než má profesor Jan Kysela a další jeho kolegové. Hasenkopf přečetl Ústavu takovým způsobem, který dává současnému prezidentovi Miloši Zemanovi prostor k jednání s premiérem Andrejem Babišem o odvolání ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Pane Soukupe, já myslím, že tomu Fialovi jde jen o koryto... Barrandovský ředitel poslal divačce odpověď plnou smíchu
Letní prázdniny jsou v plném proudu, ale generální ředitel TV Barrandov odmítá mlčet i v červencových teplotách. V pořadu „Volejte a pište šéfovi“ se zase jednou rozjel. Vyjadřoval se k trestu smrti a po jednom opravdu hodně naštvaném dotazu na politiku Petra Fialy (ODS) hodnotil práci předsedy ODS. „Jde mu jen o jeho koryta,“ zuřila doslova při zmínce Fialova jména divačka, která Soukupa prosila o hodnocení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Senátor ODS: Komunisté jsou u konce s dechem. Je to zrůdná ideologie, příčina nekonečného neštěstí. Kdo chce kam, pomozme mu tam
ROZHOVOR Komunisté u konce s dechem, sociální demokraté zažívající trvalý nepřerušovaný pád, jejž nezachrání ani „pobyt“ ve vládě s Babišem, ani sociální výkřiky ministryně Maláčové, která je už jen spíše k smíchu, což je pro politika daleko horší, než když je nenáviděn. Nezakotvení Piráti pádlují stále neznámo kam a s kým, odstrkávají bidlem od své bárky kdekoho. To je stav dnešní české politiky, jak ji vidí senátor a starosta jednoho z plzeňských obvodů Lumír Aschenbrenner (ODS) v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. A protestující mládež, která v evropských městech demonstruje proti stavu klimatu? Měla by především studovat, poznávat, a když už protestuje, tak ve svém volnu, nikoliv jít na protest místo vyučování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Staněk postupoval správně, a vtipy Bakalova novináře o okresním tajemníkovi to nezmění. Umělci buď žvaní, co jim slina přinese, nebo chtějí zpět 50. léta, všiml si Petr Žantovský
TÝDEN V MÉDIÍCH Pseudoprotest některých českých filmových herců a režisérů proti tomu, aby byl filmový festival v Karlových Varech sponzorován Českou zbrojovkou, přivedl Petra Žantovského na myšlenku, zda umělci náhodou nechtějí, aby kulturu opět financoval stát. Na kroku Richarda Krajča, který se nedávno s velkým humbukem odstřihl od Andreje Babiše, jímž byl dlouhá léta štědře financován, ilustruje nynější módu distancovat se od těch, kteří jsou úspěšní a tím pádem podezřelí. Doslova konsternován byl postojem některých českých médií ke kauze kanadského karikaturisty a jeho výtvoru za hranicí etiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
S Martinem Konvičkou o tom, kdo je Janem Husem dneška. A o tom nejstrašnějším šílenci, jakého Brusel vyprodukoval
ROZHOVOR Rebelem dneška je bílý gay Milo, co si vzal černocha. Je demokracie rájem pro buřiče? „Někdo, kdo přivedl ke kolapsu německé obranné síly, bude předsedat Evropské komisi? To je důvod otevřít si vínko,“ reaguje na výměnu eurounijních špiček Martin Konvička a ukazuje na šílence, který ztělesňuje vše špatné na této instituci. V Den upálení mistra Jana Husa také radí, co by si měli brát dnešní intelektuálové k srdci od šest set let mrtvého reformátora.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Neziskovka u Libye sebrala pobřežní stráži 54 migrantů a unesla je na moře. Teď bude požadovat jejich přijetí v Evropě
Blogerka a aktivistka italského vládního hnutí Liga Monika Pilloni upozornila na námořní incident, při němž plachetnice Alex, patřící neziskové organizaci Mediterranea Saving Humans, neuposlechla příkazů libyjské pobřežní stráže a na svou palubu nalodila 54 migrantů. Následně se rozhořel spor mezi posádkou lodi a italským ministrem vnitra Matteem Salvinim o vyložení migrantů na Lampeduse v Itálii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
ČT nedodržuje svůj statut, Moravec překrucuje fakta, to jsme zažili sami. A vláda místo šetření dává peníze politickým neziskovkám, kroutí hlavou poslanec SPD Rozvoral
ROZHOVOR „Organizátorům demonstrací a politikům opozičních stran nejde o demokracii a spravedlnost. Chtějí se dostat k moci, aby mohli zajistit další likvidaci českého státu a národa v zájmu nadnárodních korporací a elit EU. Hnutí SPD nikdy nepodpoří vládu složenou ze stran tzv. demobloku (ODS, TOP 09, Piráti, STAN, KDU-ČSL),“ vysvětluje místopředseda poslaneckého klubu SPD Radek Rozvoral v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Kriticky se vyjadřuje i k Babišově vládě, zvláště k ČSSD. „Současné ministry ve vládě za ČSSD navrhujeme kompletně vyměnit, protože ani jeden z nich doposud nepřesvědčil, že zastávanému resortu rozumí a řídí ho v zájmu našich občanů,“ konstatuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Babiš je ustrašený, bojí se Zemanovy pomsty, všiml si politolog. Zmínil i výsledek krize, který si prezident vysnil
ROZHOVOR „Nadužívání ústavních pravomocí a snaha přetvořit Českou republiku minimálně do poloprezidentského systému,“ komentuje jednání hlavy státu politolog Petr Sokol. „V každém scénáři Miloš Zeman něco získá, protože premiér se mu postavit nechce nebo to neumí,“ podotýká. Politolog analyzuje varianty řešení vládní krize, popisuje, jaké odvety se bojí premiér Andrej Babiš a k pozici ČSSD říká: „Jsou prezidentem ponižováni, je jim vnucován ministr, kterého nechtějí. V předsednictvu očekávám těsný výsledek.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist