Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.771x, což odpovídá cca 92.408-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Pseudomorálka umělců z Karlových Varů. Normální vydírání, pokud ustoupíme, popřeme základy naší civilizace, varuje Markéta Šichtařová
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Po ekonomicky nevzdělaném politikovi se bude chtít, aby chápal a prováděl klíčově důležitou monetární politiku, ačkoliv nejspíš v plné míře nechápe dokonce ani její význam a možnosti. Tak reaguje Markéta Šichtařová na velký průšvih, který představuje skutečnost, že ve vedení Evropské centrální banky nahradí Maria Draghiho bývalá francouzská ministryně financí Christine Lagardová. V souvislosti s výzvou českých umělců, aby MFF v Karlových Varech nesponzorovala Česká zbrojovka, hovoří o pseudomorálce, která je jen normálním vydíráním, jemuž se nesmí ustupovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Ten humus, co se tam poflakuje! Ožralové. Lidé bojují s „Domem hrůzy“ na severu a vyprávějí nechutné věci
REPORTÁŽ „Když umístím dvě stě chlapů někam, kde v přízemí je hospoda, tak vím, že je to průšvih,“ říká šéfka petiční akce kolem mosteckého Bloku 5, o němž jsme už před lety psali jako o „domě hrůzy“, kde lidé bydlí jako zvířata, a nikdo to nedokáže změnit. Rozhořčení občané nyní dostali odpověď od města, které roky nabádají k odkupu. Vlastník má ale podivnou podmínku. Jde o exemplární ukázku, že boj proti ubytovnám se nejen nedaří, ale nachází si neuvěřitelné cesty, které se mohou týkat i sebelepší čtvrti. „Tohle je horší než bezdomovci…“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Petr Hampl o šaškárně s vyhrožováním předčasnými volbami. Ale i kdyby přišly, rámus chvilkařů po náměstích stejně neskončí...
ROZHOVOR „Myslím, že ČSSD z vlády neodejde. Pan Hamáček může něco blekotat nebo naznačovat, ale udělá všechno, co po něm bude Miloš Zeman chtít, protože Miloš Zeman je silný a Jan Hamáček je slabý,“ myslí si sociolog Petr Hampl. „Předčasné volby by znamenaly, že skončí mandát dvě stě poslancům. Většina z nich má hypotéky nebo jiné závazky. Takže i když tito lidé mluví o předčasných volbách, udělají všechno pro to, aby nebyly. Myslím, že je to jen taková hra pro média a nikdo nepočítá s tím, že by předčasné volby mohly být. Až doplatí hypotéky, tak možná, ale dříve ne,“ domnívá se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Peklo v ČSSD. Staněk ve sváteční náladě varoval před spolustraníkem, který jej chtěl vyloučit
Předseda ČSSD a vicepremiér Jan Hamáček nedodržel slovo, když žádal ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD) o podání demise. Staněk to v pátek večer uvedl na twitteru. Některé členy sociální demokracie tím pořádně rozzlobil. Poslanec Petr Dolínek uvedl, že kvůli Staňkovu přístupu k záležitosti bude navrhovat, aby se ministr nemohl účastnit jednání poslaneckého klubu ČSSD. A toto následně přineslo i další Staňkovu reakci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Křesťané čelí ve světě genocidě. A korektní Západ je místo podpory přejmenoval na „uctívače Velíkonoc“, zamýšlí se při svátcích Jaroslav Bašta
Diplomat Jaroslav Bašta se ve svém komentáři pro server PrvniZpravy.cz rozepsal o tom, jak hluboké jsou křesťanské kořeny evropské civilizace, a připomněl problém pronásledování křesťanů. V některých státech dle jeho slov naplňuje definici OSN pro zločin genocidy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Smrťák Andreje Babiše. Na tento report prý budou čtenáři potřebovat hodně silné pití
Zatímco Václav Moravec a spolu s ním i moderátoři dalších politických diskusních pořadů vyhlásili letní pauzu, předseda vlády Andrej Babiš (ANO) se svým týmem poradců zřejmě žádné prázdniny neplánuje. Světlo světa totiž spatřilo další premiérovo provolání k národu, kde popisoval, co všechno má za sebou. Bylo toho tolik, že je to prý na „smrťáka“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Radní ČT Šarapatka zcela vážně: Zeman má z Moskvy úkol rozvrátit zemi. Občané, bděte, v listopadu může být pozdě
Publicista a komentátor Zdeněk Šarapatka se domnívá, že prezident Miloš Zeman žene zemi do občanského konfliktu kvůli Rusku. Uvedl to alespoň pro server Forum24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Prolomení Benešových dekretů! Okamura chce kvůli hraběti Walderode podat ústavní žalobu
Předseda SPD Tomio Okamura se nechal slyšet, že ke kauze Walderode SPD plánuje ústavní žalobu. A to v souvislosti s informacemi, které dle jeho slov přinesl člen předsednictva strany Radovan Vích s upozorněním na některé šokující skutečnosti, kdy prý dochází de facto k prolamování takzvaných Benešových dekretů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Dá si pět piv... Kubera na téma internet, důchodci a dezinformace
Jana Bobošíková, kdysi známá novinářka, ale také europoslankyně, v pořadu JB Talk internetové televize XTV zpovídala předsedu Senátu Jaroslava Kuberu (ODS). Dozvěděla se od něj, že 30. výročí sametové revoluce bychom měli oslavit opravdu ve velkém, protože má pro nás tato událost zásadní význam. Prozradil také, kdy mu Miloš Zeman oznámil, že s ním končí. Nakonec se tvrdě opřel do médií a do řetězových e-mailů, které občas píšou lidé po pěti pivech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Docent z SPD Lubomír Pána: Jsme dobyté území. Je naivní se domnívat, že v EU hrajeme nějakou roli
ROZHOVOR „Je naivní se domnívat, že v rámci EU hrajeme nějakou roli. Jsme strategicky dobytým územím a nemáme šanci cokoliv ovlivnit,“ říká zakladatel vysoké školy, bývalý rektor, jenž kandidoval za SPD do Senátu Lubomír Pána, přičemž zmínil i „postavení“ V4. Promluvil o novém vedení Evropské komise a své si řekl na adresu Věry Jourové. K dění na české politické scéně říká: „Odvolávat ministra, který se odhodlá rázně řešit rozkrádání a korupci v jemu svěřeném resortu, mi nepřijde logické.“ Vyjádřil se i k slovům Andreje Babiše v souvislosti s SPD. Velmi jasně a rázně se vyjádřil k demonstracím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Kalousek odšpuntoval fantazii: Jak by dopadli Cyril s Metodějem za vlády SPD?
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek se na svém facebookovém profilu věnoval příchodu Cyrila a Metoděje na naše území. A v té souvislosti padlo i spojení s hnutím SPD Tomio Okamury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Kauza Staněk: Tonda pije? Ministryně Maláčová se mrazivě vložila do vládní krize
Politická krize zaviněná tím, že prezident Miloš Zeman dosud z vlády neodvolal ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD), ačkoli ho o to premiér Andrej Babiš požádal už v květnu, stále nebere konce. Do politické bitvy se důrazně vložila i místopředsedkyně ČSSD a ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Landsmanšaft. Reparace. Bude mela, varuje europoslanec Blaško
Z PROFILŮ Generál ve výslužbě a europoslanec Hynek Blaško, zvolený za hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury, usedl k počítači a odpověděl na několik dotazů čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Prozradil mimo jiné, za jakých okolností bude v Evropském parlamentu mluvit o vymáhání válečných reparací na Německu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Lidovecký poslanec Benešík: Naprosté selhání Babiše a Visegrádu. Manfred Weber je Bavorák, fakt nám rozumí, a oni ho blokovali...
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „V4 a Andrej Babiš to totálně prokaučovali. Vůbec nic jsme z toho neměli. Nemáme mezi čtyřmi klíčovými pozicemi vůbec nikoho. Beru to jako naprosté selhání Andreje Babiše a Visegrádské čtyřky,“ myslí si po summitu Evropské rady Ondřej Benešík (KDU-ČSL), předseda sněmovního výboru pro evropské záležitosti. Jeho preferovaným kandidátem na předsedu EK byl Markus Weber. „Od začátku ho blokovali, přitom je mnohem příznivěji nakloněný V4 než je Ursula von der Leyenová. Je to člověk, který nám fakt rozumí. S kým oni přišli? S nikým,“ všímá si. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se vyznává i ze svého silného vztahu ke svátku příchodu slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje a k Velehradu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist