Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2022
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 53x, což odpovídá cca 2.765-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

„Občas uplést z hovna bič...“ Marek Wollner vyprávěl o své práci v ČT
Na festivalu Colours of Ostrava se mohli příznivci ČT zúčastnit rozhovoru s Markem Wollnerem, známou tváří pořadu Reportéři ČT. „Kulisy se mění, mění se postavy na tom orloji, ale jinak to zůstává to samé,“ popsal svou práci. Ale brojil proti tomu, aby politici mohli vlastnit média. Až prý přijde doba postbabišovská, mělo by se to uzákonit. Co se týče fake news, nečeká, že by proti nim politici zakročili, protože část je ve vrcholové politice díky fake news. A začal vyprávět o poslankyni SPD...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Až umře Gott? Agentka Čaputová? Zdeněk Zbořil sepsal mnoho věcí, které „kavárna“ nechce slyšet
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Hroby povražděných žen a dětí našimi nepotrestanými přáteli z našeho kulturního okruhu jsem viděl,“ podotýká politolog Zdeněk Zbořil v reakci na rozhovor senátora Marka Hilšera pro Reflex, kde hovořil o porušování lidských práv v Číně nebo o žalobě na prezidenta. Nevyloučil, že bude znovu kandidovat na prezidenta. „Bude to mít trochu těžší, jeho svlékací performance jsou okoukané, a tak by měl přijít s něčím originálnějším. Ale doporučuji: králíka nestahovat! To nezabírá,“ podotýká Zbořil. Politolog komentuje mediální poprask o „agentce Čaputové“, zhodnotil postoj předsedy KDU-ČSL k pořádání sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Česku a k nové šéfce Evropské komise uvedl: „Kdo ví, zda toto ‚socialistické plánování‘ nevyvolá tak neočekávané události, že klimatická neutralita nebude jen oslabena, ale i zapomenuta.“ A srovnávat Racketeovou s Nicholasem Wintonem? „Nestoudné.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
„Pan lithium“ Havlíček si na ministerstvu zabalí. Končí i jako náměstek
Bývalý ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček (ČSSD) končí jako náměstek ministra Karla Havlíčka (za ANO) a resort opouští. Informoval o tom Deník N. Jiří Havlíček byl ministrem od dubna do prosince 2017, kdy skončil spolu s celou vládou Bohuslava Sobotky. Do pozice náměstka legislativní a provozní sekce se Havlíček dostal loni na základě výběrového řízení. Jeho nástup tehdy kritizoval premiér Andrej Babiš (ANO). Kritiku ANO a komunistů si Jiří Havlíček zasloužil především poté, co před předloňskými volbami do Sněmovny Havlíček ve funkci ministra podepsal memorandum s firmou European Metals Holdings (EMH) o těžbě lithia u Cínovce v Krušných horách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Dámě z ciziny kavárníci nadávají, že pozvala na výstavu Babiše. Ona na oplátku vytáhla hororový zážitek s Fajtem a Hermanem
Publicista Jiří Peňas, který se na webu Echo24 věnuje kultuře, napsal pár řádek o odvolaném řediteli Národní galerie Praha Jiřím Fajtovi. Fajt se údajně netvářil nijak nadšeně na výstavu o Chartě 77. Svůj přístup změnil až po zásahu premiéra Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Povodí Odry: Hydrologická situace v letním období
Po víkendových srážkách z lokálních bouřek se týdenní srážkový úhrn na celém území povodí Odry pohybuje v rozmezí od 5 do 40 mm. Vyšší úhrny srážek byly naměřeny v Beskydech, zejména v prostoru horní Olše, kde spadlo až 60 mm, oproti nejnižším srážkám, které se vyskytly v prostoru Novojičínska a Oderska ve výši pouze kolem 1 – 5 mm.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Bublana ne, ten nás chtěl zrušit! bouří se zaměstnanci ÚSTRu
Dva předsedové odborových organizací Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR) Miroslav Vodrážka a Petr Blažek vyzývají senátory, aby do rady ÚSTR nevolili bývalého senátora a ministra vnitra za ČSSD Františka Bublana. Vytýkají mu hlavně snahu o zrušení ústavu. Svoji výzvu zveřejnili na webu. Bublan to ale odmítá, ČTK řekl, že se mu v tomto směru spíše křivdí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
ČSSD jen nadbíhá kavárně. Zeman dělá správnou věc, míní Petr Štěpánek
Bývalý člen ODS a předseda Alternativy pro Českou republiku, která si mezi voliči nezískala větší oblibu, Petr Štěpánek tvrdí, že prezident Miloš Zeman dobře činí, když otálí s odstraněním Antonia Staňka z pozice ministra kultury. Štěpánek má za to, že Zeman dělá dobře, i když ho celá řada ústavních právníků obviňuje z toho, že se pohybuje na hraně či dokonce za hranou Ústavy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Tomáš Sokol pro PL: Babiš odsouzen za Čapí hnízdo? Pochybuji. Odpovědný by měl být někdo jiný
ROZHOVOR Čtvrtý měsíc už státní zástupce studuje spisový materiál, který mu společně s návrhem na obžalobu všech obviněných v případě kauzy Čapí hnízdo předložila policie. Podle advokáta Tomáše Sokola ale to, co stihlo uniknout na veřejnost, v jeho očích významně zpochybňuje možnost, že by státní zástupce trestní stíhání zastavil. Přestože obsah trestního spisu nezná, tak ze základního mechanismu tvrzeného skutku vyslovuje pochybnost, že pokud k neoprávněnému čerpání dotace došlo, bude dostatek důkazů o vině premiéra Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Petr Mrázek: Zase ti levičáci
Ad Václav Hořejší - Diskuse - LN 22. 7. 2019 "Levicová úchylka je jen nefunkční nálepka"
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Agentura ochrany přírody a krajiny: Ke kravám na Pradědu přibyli letos koně
Huculský kůň, stejně jako skotský náhorní skot, velmi dobře snáší zdejší drsné podmínky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Že Kocáb vyhnal sovětskou armádu? Plukovník pamětník se v bunkru patřícím KGB rozpovídal
Byť je pobyt sovětských vojsk u nás historií, stále jsou ještě místa, která nejsou příliš známá a o kterých dokonce nevěděla řada našich vysokých čelných představitelů včetně generality. Jedním z jich je zajisté bývalý mezisklad atomových zbraní v Míšově na pomezí jižního Plzeňska a Rokycanska. A druhým je bývalé záložní velitelství sovětských vojsk a velení KGB u Malého a Velkého Hlavákova, nedaleko od Lubence, na samém okraji Karlovarského kraje, v podhůří Doupovských hor. Á propos, víte, že v osmdesátých letech se do Varšavské smlouvy zavádělo něco jako wifi a internet?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Západ dělá se Středním východem chybu. Hovoří novinář, kterého Trump oslovil „mistře Kurde“
ROZHOVOR „Prosím, mistře Kurde,“ dal americký prezident Donald Trump na tiskovce koncem roku 2018 slovo novináři Rahimu Rashidimu z televize Kurdistan 24. Mezi Kurdy to vzbudilo pozdvižení. Ten se ho ptal na přístup USA ke Kurdům. „Děláme pro ně hodně, pomáháme jim...,“ rozjel se Trump. Nyní se zase zeptaly na čtyřicetimilionový národ bez vlastní země Rashidiho ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Kupka (ODS): Vláda dnes projedná digitální technickou mapu. Ta výrazně usnadní stavební řízení
Skupina poslanců napříč Sněmovnou předložila novelu zákona, která zavádí digitální technickou mapu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Miroslav Macek: Místo Berlínské zdi Berlínský příkop
Pondělní glosy Miroslava Macka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Idioti! vynadal Jindřich Šídlo voličům SPD. Zapojil se Robert Záruba. Ale když došlo na Fridrichovou...
Komentátor Jindřich Šídlo se na svém facebookovém profilu obul do „kluků s vlaječkama“. „Hele, kluci s vlaječkama, co mi chodíte trollit na profil, tady máte svoji oběť,“ poznamenal Šídlo a vytáhl kauzu seniora Baldy, který byl odsouzen za terorismus. Do diskuse se poté zapojil i sportovní komentátor veřejnoprávní České televize Robert Záruba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Dříteň: Víkend v obci patřil pouťovým slavnostem
Do Dřítně přijela pouť. A hned na celý víkend. Obec ležící na dohled od temelínské elektrárny totiž v sobotu 20. a v neděli 21. července pořádala své v pořadí už šesté pouťové slavnosti. Bohatý dvoudenní program doplněný o různé sportovní a kulturní akce, přilákal k dříteňskému zámečku a do zdejšího sportovního areálu návštěvníky z celého okolí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Okamura (SPD): Gangy migrantů ohrožují švédské děti a vyhrožují jim znásilněním
Komentář na facebookovém profilu k násilnostem imigrantů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
To je rozdíl! nadává Zemanovi Jan Hrušínský. Ale paní Čaputová, jiní vás nepotěší
Slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou zachytili fotografové v MHD. A hned se na sociálních sítích strhla vlna pochvalných příspěvků, jaký je to rozdíl oproti české hlavě státu Miloši Zemanovi. Našli se však i velcí kritici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Hospodský chtěl udělat hospodu jen pro dospělé. Co pak zažil s úřady jej šokovalo
Provozovatel restaurace na pražských Hájích David Salomon v rozhovoru pro server Info.cz popsal nepochopitelnou byrokratickou mašinerii, se kterou se srazil poté, co do svého podniku zakázal vstup osobám mladším 18 let. Za tento čin jej následně čekala pokuta od České obchodní inspekce. „Není mým cílem kohokoliv diskriminovat a porušovat zákon, jen jako podnikatel chci mít hospodu pro dospělé, což dává smysl z podstaty věci, a zároveň chci dostát přísným pravidlům protikuřáckého zákona,“ tvrdí Salomon, který nyní podává na ČOI správní žalobu na postup při kontrolní činnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Ministryně Maláčová: Odvrátila jsem kolaps sociálních služeb
Hejtmanům už nic nebrání v dofinancování sociálních služeb pro letošní rok. Kraje totiž včera obdržely rozhodnutí o poskytnutí dotace 1 mld. Kč. Jde o závazný právní akt, který oficiálně potvrdil rozhodnutí Vlády ČR ze dne 17. června 2019.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Dogma liberální demokracie. Nechte nás vládnout a my se o všechno postaráme, požadují elity. Ale polský rebel a odbojář se s nimi nemaže
Bronislav Wildstein: odbojář a autor, který zveřejnil seznamy polských spolupracovníků či agentů Státní bezpečnosti, (SB) je silně nespokojený se stavem Evropské unie, jejíž elity budují ve jménu liberální demokracie nový kolonialistický systém. Jak vidí novou polskou vládu? V čem vidí nebezpečí elit Evropské unie? Na tyto i další otázky odpověděl v rozhovoru posledního vydání Reflexu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 21:35, zobrazit podobné
ČT si pozvala šéfku soudců, aby reagovala na Benešovou
Hostem dnešního Interview ČT24 byla prezidentka Soudcovské unie Daniela Zemanová. Zemanová se v úvodu dotkla tématu exekucí, vyvrátila, že by bylo jakkoli v moci soudů zabývat se všemi 133 tisíci podezřelých exekucí z důvodu chybějících kapacit. Mluvila i o pochybnostech ohledně rychlého odvolání bývalého ministra spravedlnosti Jana Kněžínka, k němuž doteď nejsou žádné podrobné informace a sděleny doposud nebyly ani bližší důvody. V závěru pak došlo i na velmi citlivý případ propuštění těhotné vražedkyně na svobodu, který před nedávnou dobou velmi pobouřil značnou část české společnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Johnová (Praha sobě): Vyjádření ministryně Maláčové je výsměch těm nejzranitelnějším
Hlavní město požádá o dofinancování prostředků na sociální služby pro kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Správa železniční dopravní cesty: Kvůli přestavbě trati do Hostivaře se na měsíc uzavře Průběžná ulice
V rámci pokračujících prací na novém koridoru do Prahy-Hostivaře, jejichž investorem je Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), bude od 25. 7. do 25. 8. 2019 uzavřena Průběžná ulice v místě podjezdu pod tratí směrem ke Švehlově ulici. Zmíněné omezení se dotkne jak městské hromadné a individuální dopravy, tak i chodců a cyklistů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Salvini hřímá: Itálie už není uprchlickým táborem Bruselu, Berlína a Paříže
Italský ministr vnitra a místopředseda italské vlády Matteo Salvini šokoval veřejnost v neděli, když rozhořčeně prohlásil: „Itálie již není uprchlickým táborem Bruselu, Paříže a Berlína. Už není ochotna přivítat všechny migranty přicházející do Evropy.“ Dále v neděli poslal dopis s nemilým zněním francouzskému ministrovi vnitra Christophoru Castanerovi. V dopise zopakoval, že Francie a Německo nemohou rozhodovat o migrační politice a zároveň ignorovat požadavky nejvíce postižených zemí jako Itálie a Malta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Dvě miliardy na osobní auta. Vnitro vypsalo tendr
Ministerstvo vnitra vypsalo tendr na nákup asi 4 000 osobních aut za zhruba dvě miliardy korun. Informace byly zveřejněny dnes ve Věstníku veřejných zakázek, upozornil na to server E15.cz. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Hamáček potvrdil: Budeme chtít Šmardu a nikoho jiného
Předseda ČSSD Jan Hamáček nemíní měnit nominaci stranického místopředsedy Michala Šmardy na ministra kultury. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Petice žádající změnu drogových testů Drugwipe
Nespolehlivost drogových testů Drugwipe, žádost o změnu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
K zblití, ulevil se Pavel Šafr. Šlo o Čínu
Spolek Sinopsis se snaží české veřejnosti předkládat pravdivé zprávy o komunistické Číně. Když si jednu z nich přečetl šéfredaktor serveru Forum24.cz, udělalo se mu prý z nejlidnatější země světa na blití. Nešetřil ani Turecko, které se podle jeho názoru chová hloupě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových: Příjmy v první polovině tohoto roku dosáhly 770 milionů korun
Příjmy Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) dosáhly v období od ledna do konce června roku 2019 celkem 769,5 milionu korun. Oproti stejnému období roku 2018 se jedná o nárůst o více jak 73 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Zaměstnanci Huawei sbírají citlivá data o klientech, tvrdí Radiožurnál
Zaměstnanci české pobočky čínské telekomunikační společnosti Huawei údajně shromažďují citlivá data o lidech, s nimiž vedou obchodní jednání. Získané informace také probírají s lidmi z čínského velvyslanectví. Českému rozhlasu Radiožurnálu to řekli bývalí zaměstnanci firmy. Huawei obvinění odmítá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Podporujeme digitalizaci, tvrdí Babišova vláda. Přidává však jedno „ale“
K poslaneckému návrhu na sjednocení dat o veškeré technické infrastruktuře v digitální technické mapě zaujme vláda zřejmě neutrální stanovisko. Vyplývá to z návrhu pro pondělní jednání vlády, napsala ČTK,
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Ministr Vojtěch: V kardiologii určitě patříme mezi světovou špičku
Komentář na facebookovém profilu k českému zdravotnictví
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
CzechTourism: Česko hlasuje za Safari pivovar
Safari Pivovar ve Dvoře Králové se stal absolutním vítězem sedmého ročníku soutěže agentury CzechTourism o nejlepší turistický cíl DestinaCZe. Ve finále soutěže hlasovalo 15 630 osob. Agentura to oznámila na festivalu Colours of Ostrava.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Jarošová (SPD): Přímá volba prezidenta v ohrožení?
Ústava je nejvyšším právním dokumentem a vymezuje mantinely pro fungování jednotlivých států. Je tedy logické, že by se do ní mělo zasahovat co nejméně a jen ve výjimečných a opodstatněných případech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Schwarzenberg s Kalouskem si chtějí vzít zpět svou stranu. Pomoci k tomu má hrabě z Dymokur
„Karel Schwarzenberg a Miroslav Kalousek si s trochou nadsázky chtějí vzít zpět svou stranu, kterou jim ‚sebral‘ aktuální předseda Jiří Pospíšil. Svůj záměr hodlají uskutečnit prostřednictvím kandidáta na předsedu, senátora Tomáše Czernina,“ popisují Ondřej Leinert a Jakub Pokorný ve svém článku atmosféru v TOP 09 pro server iDNES.cz. „V postbabišovské době by tam měli být lidé, kteří nejsou zatíženi vzpomínkami na spoluvládnutí Jany Nagyové,“ předjímá sebekriticky Kalousek v souvislosti s úvahami nad novou možnou stínovou vládou, jíž by byla TOP 09 součástí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Ústecký kraj: Na autodrom se vrací bezplatný kurz pro motorkáře s naší podporou
Zdokonalovací kurz pro motocyklisty, který je součástí dlouhodobého projektu „Učme se přežít“, se po roce vrací na výcvikové plochy polygonu mosteckého autodromu. Premiéru zde měl, jakož i v celém Ústeckém kraji, loni na konci srpna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Z pašeráků lidí se dělají hrdinové, což je neskutečná hanebnost
Dobře dotované německé neziskovky se aktivně podílejí na přesunu nelegálních imigrantů z afrických zemí do Evropy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Vláda určila, co je přiměřené obydlí u dlužníka, podpoří vznik digitálních technických map
Vláda Andreje Babiše schválila na jednání v pondělí 22. července 2019 nové nařízení vlády o způsobu určení hodnoty obydlí, které dlužník není povinen vydat ke zpeněžení. Schválila také změnu systému financování adiktologických služeb, která zvýší transparentnost financování protidrogových projektů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Pavel Černý: Ústavní právo na zbraň o krok blíž
Senátoři projednají petici 100 tisíc občanů na jeho podporu. V úterý 23. 7. 2019 v 10:30 hodin. Bude"Právo bránit život svůj či život jiného člověka i se zbraní" doplněno do Listiny základních práv a svobod?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Malach (SNČR): Evropská minimální mzda je nesmysl
Nově zvolená předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen ve svém projevu prohlásila, že jednou z jejích priorit bude zavedení minimální mzdy ve všech členských zemích EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Finanční správa prověří tisíce podnětů ročně
Finanční správa se v rámci své kontrolní činnosti zaměřuje na dodržování zákonných předpisů a také zjišťuje jejich porušování či obcházení. Finanční správa je nezávislým správním orgánem a ohrazuje se proti nařčení z nečinnosti a zaujatého postupu v konkrétních kauzách, která se v uplynulých dnech objevila v některých médiích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Karel Januška: Máme Ústavní soud?
Úvaha nad naší justicí. Navrhuji odvolat nejvyššího státního zástupce a některé potrestat. Podle informace diskutujícího s mými názory se dovídám:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
ČSSD: V případě rumburské nemocnice je Ministerstvo zdravotnictví nečinné
Případ Lužické nemocnice v Rumburku je nyní velmi mediálně známý. Nemocnice, která je ve ztrátě několika desítek milionů korun, podala návrh na zahájení insolvenčního řízení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Pirát Michálek vysvětloval, proč nemohou jít do bloku s ODS. Ještě si pamatují na Topolánka...
Moderátorka Marie Bastlová v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu přivítala předsedu poslaneckého klubu Pirátů Jakuba Michálka. Ten posluchačům vysvětloval, proč se Piráti odmítají přidat ke společnému pravicovému předvolebnímu bloku, ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN, který si klade za cíl porazit v příštích sněmovních volbách šéfa hnutí ANO Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Hejtman Vondrák: Lékařská fakulta Ostravské univerzity by měla být zachována
Rada hospodářské a sociální dohody (tripartita) Moravskoslezského kraje trvá na zachování Lékařské fakulty na Ostravské univerzitě. Toto usnesení přijalo předsednictvo krajské tripartity na svém mimořádném zasedání v pátek 19. července.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Erik Best se rozpovídal v rozhlase. Česká rodina je prý pevnější a lépe udržuje hodnoty, než americká
Někdo si myslí, že je to dobře, když úlohy rodiny přebírá stále více stát. Americký novinář Erik Best však mezi tento typ lidí nepatří. Věří, že rodina je vůbec nejdůležitějším prvkem v životě. Soudržnost rodin je už dnes podle něj lepší v Česku než v USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Helena Vondráčková zvyšuje kvalitu svých koncertů. Pracuje pro ni nová firma
Zpěvačka Helena Vondráčková, která je právě na celoročním česko-slovenském turné Helena Dlouhá noc LIVE, se rozhodla zvýšit kvalitu svých koncertů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Pěček (ANO): Lokalita Soutoku Moravy a Dyje je pro nás cenná a unikátní
Právě věci legislativní ochrany cenného území pod Břeclaví se týkalo další jednání přímo v lokalitě Soutoku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Václav Krása: Státy se nechají vydírat 16letou dívkou
Komentář na facebookovém profilu k vlivu švédské aktivistky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Martin Červíček: Vyvolení si „odklánějí“ nezdaněné milióny
Komentář na facebookovém profilu k událostem uplynulého týdne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Dyť je to blbost, sejmula Babišova žena moderátora. Ten se ptal na její minulost
Bývalá ministryně spravedlnosti Helena Válková (za ANO) je od začátku května zmocněnkyní pro lidská práva. V pořadu Prostor X se dostala do křížku s moderátorem Čestmírem Strakatým, jenž jí pokládal otázky i z témat nedomluvených předem. „Dyť je to blbost, vy se ptáte na něco, co předem víte,“ ryla Válková do moderátora. Ale nakonec přidala pár názorů na situaci okolo Čapího hnízda a kauzy s ministrem Staňkem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Piráti? Mladí komunisté, udeřila komentátorka. A věnovala se Jaroslavu Hutkovi
Podtrženo sečteno opět hostilo komentátorku Karolinu Stonjekovou. Ta byla překvapená, že pro tolik lidí je důvěryhodný Ivan Bartoš, když jsou Piráti „mladí komunisté pod krycím názvem“. Jaroslav Hutka podle ní má přestat mlžit a říct: „Demokracie je jenom tehdy, když vyhrává ten, kterého chci já.“ A nová šéfka Evropské komise? Když má 7 dětí, je to prý lepší než Macron a Merkelová. Ale starost o jejich budoucnost dává najevo podivným způsobem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Bordel. Dluží. Vylitej bere dávky. Politik, který chce „očistit“ město, promluvil: „Ti, které nesmíme pojmenovávat...“
ROZHOVOR „Stát nespasím, chci očistit Most.“ Energický mostecký radní Jiří Nedvěd chce rozčísnout vleklý problém, s kterým nepomohl ani seriál, který zaplavil republiku hláškou „Dycky Most“. Hned po spuštění stránky Nepřizpůsobení.cz byl obviněn z nálepkování a z toho, že se má držet svého kopyta. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz prozradil, o čem nehodlá diskutovat s pedofilem ani s dlužníkem, dokdy rušení Chanova nepřichází v úvahu nebo zda lze omezit rozmnožování. Naťuknul i to, proč se nechají některé domy raději zchátrat, než by se zachraňovaly před „těmi, které nesmíme pojmenovávat“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Nejsme a nebudeme čínskou kolonii
Čína vyzvala pražského primátora Zdeňka Hřiba a vedení města, aby nenarušovali česko-čínské vztahy. Na tuto drzost lze zareagovat pouze rázným odmítnutím takového vměšování do našich záležitostí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Zámecký lesopark opět rozzáří Sázavafest
Znáte festival, kde se budete cítit jako králové a královny? Festival odehrávající se v zámeckých komnatách? A co takhle v zámeckém lesoparku? Ve Světlé nad Sázavou se ve dnech 25. – 27.7.2019 uskuteční již 19.ročník jednoho z největších festivalů u nás, Sázavafest. Pořadatelé letos přichystali to nejlepší z české hudební scény a přizvali tradičně i několik zahraničních interpretů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Co jsme si, to jsme si! říkají v ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN. Chtějí spolu na Babiše
Opoziční strany před nadcházejícími sněmovními volbami v roce 2021 jednají o spolupráci. Chtějí totiž ukončit vládu hnutí ANO. Společně s předsedou ODS Petrem Fialou o tom uvažují STAN a TOP 09. Kdo váhá, jsou lidovci, a kdo odmítá, jsou Piráti. Píše to dnešní Právo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
FN Hradec Králové: Dětská klinika FN HK získala od Nadačního fondu Kapka naděje rehabilitační přístroj
Pacienti Dětské kliniky Fakultní nemocnice Hradec Králové začnou využívat nový rehabilitační přístroj, který nemocnice získala od Nadačního fondu Kapka naděje. Přístroj za více než 140.000 korun slouží k procvičování dolních a horních končetin dětských pacientů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Ústí nad Labem: Policistům přišel poděkovat primátor
Policistům, kteří 16. července zasahovali při požáru bytu na Severní Terase, poděkoval primátor Petr Nedvědický a starosta Severní Terasy Jaroslav Šimanovský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Zahradil (ODS): Veřejný dluh by neměl překročit 60 % HDP. Jak je na tom EU?
Komentář na facebookovém profilu k prodluženosti států EU
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Vláda projedná pravidla oddlužení a program ovoce do škol
Pravidla výpočtu hodnoty obydlí pro účely oddlužení dnes určí vláda. Nařízení ministerstva spravedlnosti, které má kabinet na programu, nastavuje způsob určení hodnoty obydlí, jež podléhá ochraně dlužníků podle nového znění insolvenčního zákona. Ministři proberou také nařízení programu ovoce do škol, které má kvůli rostoucím nákladům na distribuci navýšit dotace pro školy s méně než 150 žáky. Naopak větším školám chce podporu ministerstvo školství od příštího roku o desetník na porci snížit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 06:35, zobrazit podobné
ODS: Dotace, to jo. Ale obchvat, tomu se farma Čapí hnízdo brání
Dotace, to jo. Ale obchvat kolem Olbramovic, kterými projede denně přes 30 000 aut? Tomu se farma Čapí hnízdo brání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Volný (JAP): Miss Michigan byla zbavena svého titulu protože si odmítla nasadit hidžáb
Můžete být žena, asiatka, ale v okamžiku, kdy si odmítnete nasadit hidžáb, který považujete za symbol útlaku žen, a řeknete to nahlas, jste okamžitě rasistka, xenofobka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Realisté končí, rozhodla o tom členská základna
Většina členů politického uskupení Realisté dnes rozhodla o ukončení činnosti strany. ČTK o tom informoval Jiří Hynek, který byl kandidátem Realistů v loňských prezidentských volbách. Strana končí po třech letech od založení. Členská základna hlasovala od minulého pondělí do dnešních 16:00.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Nepřerozdělovat! Nevpustit ani jednoho migranta
Komentář na facebookovém profilu k povinnému přerozdělování migrantů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Primátor Bělica: Havířov na konci července spustí provoz sdílených kol
V pátek 26. července Havířov slavnostně zahájí provoz sdílených kol. Občané se mohou těšit na 80 kol, která naleznou ve 20 stanicích po celém městě. Jezdit na nich budou lidé moci až do října.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
DPP dnes zavede do testovacího provozu hybridní autobus Solaris
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) bude ode dneška v reálném provozu testovat další hybridní autobus. Tentokrát se jedná o sériové řešení s ukládáním elektrické energie do kondenzátorů namísto obvykle používaných baterií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Chcípneme! Šmarda z ČSSD promluvil na rovinu
Místopředseda ČSSD Michal Šmarda už se neudržel. Má pocit, že ČSSD čeká „chcípnutí v blátě“, pokud se sebou něco neudělá. Sepsal proto velmi ostrý text, kterým naházel pár pořádných slovních granátů do řad ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Normalizace? Vždyť ti umělci netuší, o čem mluví. Režisér Ilja Racek natvrdo hovoří o urážce národa
POLOČAS HORKÉHO ROKU „Co mi spíš vrtá hlavou je vize, že po možném odchodu premiéra budou demonstrace pokračovat proti komukoliv jinému, koho pan Minář nebude mít rád,“ komentuje protesty chvilkařů ředitel Slezského divadla Opava, bývalý náměstek ministra kultury Ilja Racek. Připomíná, že v roce 1989 se demonstrovalo za svobodné volby. „Vůbec nechápu, proč kromě určité schopnosti se zviditelňovat jsou mluvčími nespokojenců někteří umělci: četl jsem od nich, že se vrací normalizace... Z toho je patrné, že nevědí, o čem mluví: nikdo jim nezakazuje hrát, psát, kritizovat, dělat si legraci z vlády i prezidenta.“ K oslavám 30. let od sametové revoluce poznamenal: „Všude nadšení nebude.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Krainer (STAN): Gratulujeme Sarah Hladíkové
Od Starostů až na univerzitu v Bostonu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Majetkový úřad prodává státní majetek. A daří se mu
Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) letos v pololetí stouply příjmy meziročně o 73 milionů na 769,5 milionu korun. Největší část příjmů úřadu pochází z prodeje nepotřebných státních nemovitostí. Úřad o tom dnes informoval v tiskové zprávě, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Česko může Evropské komisi nabídnout hned dvě ženy, říká Babiš. Které?
Česko může do Evropské komise nabídnout dvě kandidátky. V neděli to na facebooku napsal premiér Andrej Babiš (ANO), jména možných kandidátek však neupřesnil. Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) dnes před jednáním vlády uváděl jako možné kandidátky současnou eurokomisařku Věru Jourovou a europoslankyni Ditu Charanzovou (ANO). O slovo se hlásí i ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Richard Seemann: 75 let od atentátu na Hitlera
Při příležitosti 75.výročí nezdařeného atentátu na Adolfa Hitlera vrcholní němečtí politici vyzdvihli jeho dějinnou důležitost. Spolkový prezident Frank-Walter Steinmeier v krátkém videoprojevu k německému národu zdůraznil, že je nutno si připomenout všechny osobnosti, které se bez ohledu na své přesvědčení postavili proti nacistickému režimu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
To jsem ještě nezažila! Konečná z KSČM spráskala Okamuru
Tomio Okamura se dnes na svém facebookovém profilu opřel do europoslankyně z řad komunistů, Kateřiny Konečné. Kateřina Konečná chtěla žalovat Tomia Okamuru za tvrzení, že měla hlasovat pro rezoluci B8-0212/2019, která je u české veřejnosti známá jako „Usnesení Evropského parlamentu ze dne 26. března 2019 o základních právech lidí afrického původu v Evropě“. Tomio Okamura však píše, že policie věc odložila, protože nezjistila žádné protiprávní jednání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
VIDEO V USA pustili na děti transvestitu. V rámci vzdělávání
O Americe se mluví jako o zemi netušených možností a toto video potvrzuje, že přízvisko sedí. V městské knihovně v New Yorku četl pohádky a zpíval s třemi až sedmiletými dětmi písničky transvestita. Video je dostupné na serveru YouTube a autoři ho označují za skvělý prostředek ke vzdělávání. „Proč myslíš, že se tak obléká? Já myslím, že je to proto, že rádi vypadají nádherně. Není to skvělé, že lidské bytosti mohou mít všechny tvary, velikosti a barvy?“ To jsou otázky, které mohou dle autorů rodiče pokládat dítěti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Akademie věd ČR: Levitující magnet i černé díry. Nobelisté okouzlili pražské publikum
Levitující magnet i banán zmrazený tekutým dusíkem tak, že dokázal zatloukat hřebíky. Fascinující experimenty předvedli včera v zaplněném sále Národního domu na Vinohradech dva nositelé Nobelovy ceny za fyziku, kteří do Prahy přijeli na pozvání Akademie věd ČR v rámci mezinárodní konference Hranice kvantové a mezoskopické termodynamiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Ředitelství silnic a dálnic uvádí do provozu rekonstruovanou křižovatku u Tovéře
Ředitelství silnic a dálnic zprovozňuje v pondělí 22. července rekonstruovanou křižovatku u Tovéře na silnici I/46 mezi Olomoucí a Šternberkem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Zhroutilo se to. Štěpán Kotrba tvrdě o budoucnosti USA. Ale i Evropy
Publicista Štěpán Kotrba vyložil svůj pohled na to, co se dnes děje na Západě. Pětačtyřicátý prezident USA Donald Trump podle něj dokazuje, „že i blbec může vést supervelmoc“. Podobně tvrdý byl Kotrba i v kritice britských konzervativních elit. Britští lordi a miliardáři se skrze Brexit údajně ničí tak dokonale, že by to tak skvěle dokázal jen málokdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Jarolím (ANO): Nově vysazené stromky mohou lidé svou „péčí“ poškodit
V současné době je ve Dvoře Králové nad Labem přes 7800 solitérních stromů a velké množství keřů, jejichž údržba a obnova je časově náročná a finančně velmi nákladná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Proboha: Václav Havel může za nemoc Milouše Jakeše? naznačuje nejčtenější deník
Šestadevadesátiletý někdejší nejvyšší komunistický pohlavár Miloš Jakeš je opět v nemocnici. Podle deníku Blesk prodělal zápal plic. Bulvární list si ve svém textu také zaspekuloval, že Jakešova nemoc souvisí s exprezidentem Václavem Havlem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Petr Dufek: PMI a Ifo naznačí kondici největší evropské ekonomiky
Je za námi další prázdninový týden, o kterém se rozhodně nedá říct, že by byl na události nebo čísla zrovna nejbohatší. V tuzemsku jsme mohli zaznamenat další přebytek běžného účtu platební bilance, který ovšem z pohledu ročního vývoje žádnou změnu trendu nenaznačuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Křenek (SPD): Alois Dubec - hrdý vlastenec a letec se zlomenými křídly.
Rodák z Vlachovy Lhoty, který prožil svůj život tak, že by to vydalo na několik dalších.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Kraj Vysočina: Za pravidelnou cestu do práce na kole dostali nová kola
Tečkou za letošním ročníkem výzvy Do práce na kole bylo předání nových kol vylosovaným výhercům z jednotlivých účastnických měst na Vysočině. V sídle Kraje Vysočina v Jihlavě je včera pěti majitelům předala náměstkyně hejtmana Jana Fischerová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 11:35, zobrazit podobné
29. týden na ČMKB: Zemní plyn i elektřina zdražily
Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKB) bylo ve 29. týdnu uzavřeno 14 kontraktů na dodávku 26,7 tisíce MWh elektřiny a zemního plynu pro konečné odběratele v hodnotě 16,7 milionu korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Ministryně Dostálová: Česká republika patří v oblasti udržitelného rozvoje ke globálním lídrům
V New Yorku právě skončilo každoroční setkání členských států OSN na vysoké politické úrovni (High Level Political Forum), jehož tématem bylo naplňování cílů udržitelného rozvoje stanovených „Agendou 2030“. Českou delegaci vedla ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Primátor Hrouda: Obchodníci s chudobou narazili, důrazný postup se nám vyplácí
Jednou z hlavních priorit současného vedení města Děčína je boj proti chudobě. Kromě vyhlašování takzvaných bezdoplatkových zón se město pustilo do přísných kontrol některých domů se špatnou pověstí. Kontrol se osobně účastní také primátor města Jaroslav Hrouda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Chvojka (ČSSD): Teď protestují ti, kteří před lety opovrhovali protivládními demonstracemi odborů
Komentář na facebookovém profilu k protivládním protestům
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
K zblití, ulevil si Pavel Šafr. Šlo o Čínu
Spolek Sinopsis se snaží české veřejnosti předkládat pravdivé zprávy o komunistické Číně. Když si jednu z nich přečetl šéfredaktor serveru Forum24.cz, udělalo se mu prý z nejlidnatější země světa na blití. Nešetřil ani Turecko, které se podle jeho názoru chová hloupě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Centrum pro regionální rozvoj: IROP významně podporuje infrastrukturu sociálních služeb a sociálního bydlení
Celkovou částkou 10,3 miliardy korun podpoří Integrovaný regionální operační program (IROP), který spravuje Ministerstvo pro místní rozvoj, během let 2014 - 2020 projekty infrastruktury sociálních služeb, deinstitucionalizace sociálních služeb, sociálního bydlení, komunitních center a polyfunkčních komunitních center.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Okamura (SPD): Paní Konečná, máte to zapotřebí?
Komentář na facebookovém profilu k rozhořčení Kateřiny Konečné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Karel Gott? Umělci, vy zbabělci, čtěte! Zásadní postřehy o Mistrovi
Antifeministka Eva Hrindová se na svém facebookovém profilu svěřila s tím, že zhlédla dokument o čerstvém osmdesátníkovi, zlatém slavíkovi Karlu Gottovi. A jak uvádí, zaujala ji jedna věc – jeho spolupráce se Semaforem a s Jiřím Suchým. K jejímu příspěvku se vyjádřil také sociolog Petr Hampl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Realisté dnes večer dohlasují o možném ukončení činnosti
Po třech letech dnes možná ukončí činnost politické uskupení Realisté. Členská základna o tom od minulého pondělí hlasuje. Sbor zakladatelů v červnu přijal usnesení, kterým doporučil stranu dobrovolným rozpuštěním zrušit. Důvodem jsou neúspěchy ve volbách, pasivita krajských organizací či odchod mnoha členů do jiných uskupení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Do sudetské stoky lží přispěl velvyslanec ČR Tomáš Podivínský
Na sjezdech sudetů zaujme pompéznost a systematicky proklamované lži. Lživými tvrzeními ve svém vystoupení na Sudetoněmeckém sněmu v Řezně 9. 6. 2019 přispěl do sudetské stoky lží velvyslanec ČR ve Spolkové republice Německo Tomáš Podivínský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Správa uprchlických zařízení: Zpravodajský tým ČT v zařízení pro zajištění cizinců Vyšní Lhoty
Zařízení pro zajištění cizinců (ZZC) je určeno k zajištění cizinců, kterým bylo vydáno Službou cizinecké policie rozhodnutí o správním vyhoštění a o zajištění a kteří musí opustit ČR. ZZC je jedním z efektivních a velice důležitých nástrojů státu, jak bojovat s ilegální migrací v ČR. Hlavním cílem zajištění je realizovat vyhoštění cizince z území ČR do země původu nebo jeho předání podle dublinského nařízení do odpovědného členského státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra