Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2020
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.064x, což odpovídá cca 107.697-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Nesouhlasím s vámi, a proto vám zavřu hubu. Ti největší novinářští grázlové ze sebe dělají bojovníky proti fake news. Běs, běs, běs, soptí Petr Štěpánek
ROZHOVOR Fake news už dnes jsou nejen dezinformace, ale také nástroj mocenských elit k napadání nevhodných názorů. To si myslí spisovatel a hudebník Petr Štěpánek, jeden ze zakladatelů ODS i Alternativy pro Česko. Navíc, podle něj, ti největší bojovníci proti fake news je sami šíří. V rozhovoru vyjádřil také obavu vzhledem k současné cenzuře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Podívejte se do programu KSČM a musí vás mrazit. Tento národ je nepoučitelný, říká Přemysl Sobotka
POLOČAS HORKÉHO ROKU Mnoho let byl předsedou Senátu, druhým nejvyšším ústavním činitelem v zemi. Pak také kandidoval na prezidenta. Dnes je doktor Přemysl Sobotka radním v Libereckém kraji a v rámci letního seriálu ParlamentníchListů.cz bilancuje celou polistopadovou éru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Jaromír Soukup vyzval Kalouska. Do souboje, který bude naprosto fér
Volejte a pište šéfovi. Pořad Jaromíra Soukupa, který je čistou improvizací. Mimo jiné se hovořilo i o sňatcích homosexuálů a lesbiček a také o jejich výchově dětí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Kádrovácké žvásty režiséra Renče, jak se zmýlil v Zemanovi a stydí se za to. Hnusné, zvracím z toho, prozradil Petr Žantovský
TÝDEN V MÉDIÍCH Obrácení režiséra Filipa Renče, které prokázal svým rozhovorem pro Prostor X, vypovídá podle Petra Žantovského především o samotném Renčovi. Režisérovo prozření v něm vyvolává vzpomínky na okolnosti, za nichž došlo ke zfilmování životního příběhu slavné české herečky Lídy Baarové. Podobné rozpaky v něm vyvolává rozhodnutí, že Václavu Klausovi uťali v Novinkách pravidelné publikování komentářů. Redakce má obavy, že by do nich jako zakladatel hnutí Trikolóra promítal své politické postoje, přičemž přehlédla, že čtyři roky pro ni psal jako člen a později poslanec ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Bezpečnostní expert Němec: Kdyby Eritrejec útočil ve Švýcarsku, mohou ho sundat, jenže v Německu nesmíte mít ani slzák. Stát nás neochrání, musíme se bránit sami
ROZHOVOR Proč nezabíjel rovnou ve Švýcarsku? „Nemůže to být tím, že ve Švýcarsku jsou legálně povolené zbraně a mohlo by se mu stát, že ho nějaký Švýcar sundá, ale v Německu, kde nemůžete mít ani slzák, je možnost provést útok na veřejnosti mnohem jednodušší?“ Bývalý velitel speciální protiteroristické jednotky Vojenské policie Lumír Němec hovoří nejen o případu zabití osmiletého kluka ve Frankfurtu nad Mohanem. Už nestačí dát týrání oběti na Facebook. „Povýšili násilí na vyšší level. Někdo si chce vylít osobní vztek a zabije člověka.“ Více policistů, více kamer, to nepomůže. Lidé musí přijmout zodpovědnost za svou bezpečnost. „Přichází nový trend. Stát nebude schopen bezpečnost garantovat.“ A EU? Směřujeme k nové totalitě. Němec, který sloužil na misích v Afghánistánu nebo Iráku sděluje i to, s čím v poslední době marně apeloval na politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Další neuvěřitelné zprávy kolem posprejovaného a vyčištěného Karlova mostu. Tentokrát skutečně ohromí
Jen stěží uvěřitelný příběh se odvíjí kolem Karlova mostu. Čistič graffiti Miloslav Černý, jenž byl v uplynulých dnech za hrdinu, neboť za pomoci páry odstranil graffiti z mostního pilíře, se v rozhovoru pro iDnes.cz doznal k vraždě své manželky a jejího milence, kterou spáchal v roce 2000.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Získali jsme pár dnů staré video plné násilí, jež pobouřilo Barcelonu. V hlavní roli dva turisté a pět dětských agresorů, údajně z Maroka
Jestli je nějaký záznam, který za uplynulých několik dnů zvednul ze židle desítky tisíc lidí, je to právě video, jež naše redakce získala přímo od čtenáře v Barceloně. Video popisuje útok, k němuž došlo na konci července letošního roku těsně po půlnoci v oblasti Maquinista de la Barceloneta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Lidé jsou na sebe zlí a způsobil to sprostý Zeman, vypálila režisérka Sommerová. Lež, normalizace a manipulativní krysař Babiš
Česká filmová dokumentaristka Olga Sommerová, autorka více než stovky filmů, oslavila v pátek 70. narozeniny. V rozhovoru pro Deník N sdělila, jak se cítí být po všech těch letech už rozumná. Na přetřes přišlo i vážnější politické téma, kde popustila uzdu svým vášním: ostře se pustila do „bolševiků“ – do prezidenta Miloše Zemana a do „manipulativního krysaře“ premiéra Andreje Babiše (ANO), jejichž panování prý vrací ozvěny normalizace. A projevila zklamání i z českých občanů obecně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Rektor UK Zima promluvil o své kandidatuře na prezidenta
Rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima přišel s myšlenkou ustavit platformu odborníků v různých oborech z různých koutů republiky, kteří mají debatovat o dalším směřování této republiky. Kudy máme kráčet dál? Tuto otázku si nejen Zima položil už v loňském roce, u příležitosti stých narozenin naší republiky. A dospěl k tomu, že musíme řešit hned několik klíčových otázek, kupříkladu problém migrace. Na ten se dívá následovně...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš jako příští prezident? Už se na to uzavírají sázky
Komentátorka serveru Echo24.cz Lenka Zlámalová se rozhovořila v pořadu Insider o tom, že premiér Andrej Babiš (ANO) v budoucnosti neusedne na Hradě. Dokonce se o to vsadila... Řeč byla také o vrchní státní zástupkyni Lence Bradáčové a o šéfovi odborů Josefu Středulovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2019 v 11:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist