Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.008x, což odpovídá cca 104.775-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz

Oficiální zpravodajská média

„Buran a komediant Johnson“. Profesor Tomský vám jej představí trochu jinak, než zpravodaj ČT
POLOČAS HORKÉHO ROKU Pokud je v ČR léto 2019 horké nejen klimaticky, ale i politicky, tak o Velké Británii to platí ještě mnohem více. V Londýně proběhla v minulých dnech výměna premiéra a zásadní obměna celé vlády. Do toho se země chystá v říjnu stůj co stůj opustit EU a ve vzduchu prý jsou i předčasné volby. Profesor Alexander Tomský, který britskou politickou scénu sleduje dlouhá desetiletí, přináší zasvěcený pohled do výhně současné britské politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2019 v 09:35, zobrazit podobné
„Říše zla!“ odsoudil Kalousek Rusko. A dostal nečekanou odpověď
V sobotu v centru Moskvy podle informací zahraničních médií, např. Reuters, protestovaly stovky lidí. Demonstranti žádali, aby byli do zářijových obecních voleb zahrnuti i opoziční lídři. Vzhledem k tomu že demonstrace nebyla povolená, policie proti stovkám demonstrantů tvrdě zasáhla. Na internetu kolují videa strážců zákona, kteří bez váhání tasili své obušky a mydlili do demonstrantů takřka hlava nehlava. A Kalousek varuje, že Rusko zůstalo říší zla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Třicet let tu mají žně kádrováci. Když slyším „umělec“ a „filosof“, mám nutkání mluvit sprostě, přiznal signatář Charty 77 Jan Schneider
POLOČAS HORKÉHO ROKU V naší zemi bychom měli ukončit „třicetiletou studenou občanskou válku“, říká pro ParlamentníListy.cz politický a bezpečnostní expert, někdejší zpravodajec BIS a signatář Charty 77 Jan Schneider. Podle něho se jen neustále ostře hádáme a vzájemně lustrujeme. S blížícím se výročím listopadu 1989 uvádí, co by naše společnost potřebovala, a obává se, že opět uslyšíme mnoho „černobílých až idiotských řečí o Havlovi“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2019 v 06:35, zobrazit podobné
„Debylek a alkoholik Zeman“. Odpůrci prezidenta mají na internetu novou zábavu
Kvůli prezidentovi Miloši Zemanovi se na internetové encyklopedii Wikipedie střetávají jeho fanoušci a odpůrci. O tom, jak právě heslo Miloš Zeman museli správci encyklopedie zamknout proti libovolným zásahům, píše server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Babiš vypálil na česká média: Přinesl své informace. A takhle dopadl
Premiérovi Andreji Babišovi (ANO) opět ruply nervy s informováním ze strany některých českých médií a cítí se být ukřivděn. Tentokrát se dostal do křížku s Respektem, kde odmítli zveřejnit jeho reakci k textu „zaujaté“ novinářky Kateřiny Šafaříkové; reakci se rozhodl nakonec umístit alespoň na sociální síť. Netrvalo však dlouho a šéfredaktor Respektu Erik Tabery přispěchal s vysvětlením, proč u nich premiér ostrouhal – jeho reakce je prý „jen podivnou směsicí pocitů a dezinterpretací“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Pan Pirát by tu nejspíš chtěl lidové soudy... Komentátor se po výstupu Michálka na síti neudržel
Moderní demokratický stát stojí na třech silných nezávislých pilířích – na moci výkonné, zákonodárné a soudní. Předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek se však nedávno rozhodl, že se pořádně obuje do moci soudní; nelíbilo se mu totiž, jak soudci rozhodli v jedné konkrétní kauze. Jenže pokud by se takhle k rozhodnutím soudu stavěli všichni lidé, může nás to dovést až do pekel. Alespoň podle komentátora Petra Holce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Kdo používá zkratku „pražská kavárna“, ten přistupuje na hru Miloše Zemana, vzkazuje Martin Kupka z ODS. ČR se za třicet let zázračně změnila
POLOČAS HORKÉHO ROKU „Bohužel se ukazuje, že jsme se v posledních letech obrátili vzad, místo abychom dál kráčeli dopředu. Jsme svědky bizarních scén nekonečného odvolávání a jmenování ministrů, jsme svědky neskutečného zakrývání obrovského střetu zájmů předsedy vlády a mnoha naprostých anomálií, za které by v jiných demokratických státech padaly hlavy, odcházeli by ministři i premiéři,“ myslí si místopředseda ODS Martin Kupka. Naše země se však podle něj za 30 let zázračně změnila. „Dalo by se hodiny argumentovat, jak se zlepšila kvalita vody v českých tocích, jak se zlepšilo ovzduší, jaké životní úrovni se dnes těšíme, jak se zlepšila zdravotní péče a prodloužil se očekávaný věk dožití občanů,“ upozorňuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Klub starých mužů, kteří dostali na zadek od šestnáctileté Grety... Na Deníku Referendum vyprávějí vtip se Zemanem, Kuberou a Klausem
Prosťáčci se zdeformovaným myšlením. Těmito slovy popsal aktivista Greenpeace Jan Kubala prezidenta Miloše Zemana, předsedu Senátu Jaroslava Kuberu (ODS), poslance Václava Klause mladšího (Trikolóra) a zákonodárce Jiřího Dolejše (KSČM). Jen skutečností, že jde o postarší jednoduše uvažující muže, kteří se nechali příliš ovlivnit 90. lety 20. století, lze prý vysvětlit fakt, že pánové svorně oponují šestnáctileté aktivistce bojující za záchranu klimatu Gretě Thunbergové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Svatá Greta, strašení dětí a klimatické odpustky. Jaroslav Bašta o tom, jak se nám do Evropy vrátil v plné parádě středověk
Bývalý diplomat Jaroslav Bašta se ve svém tradičním nedělním komentáři rozepsal o tom, že by jej ani v nejhorších snech nenapadlo, že se dožije toho, že bude svědkem naplňování třetího ze sloganů z románu George Orwella 1984 – „Nevědomost je síla“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová odhaluje obrovský podvod na voličích. Chudí kvůli němu budou ještě platit bohatým
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Názornou ukázkou toho, jak se vůle voličů rozchází s kroky těch, které svými hlasy instalovali do funkcí, je podle Markéty Šichtařové nynější počínání politiků ve vztahu k automobilismu. Když si lidé vybírali své zastupitele, netušili, že si tím vlastně volí zákaz vjezdu do měst a obecně ostrakizaci svých současných aut. Průzkumy na toto téma ukazují, jak se posedlost politiků zákazem aut rozchází se skutečným přáním jejich vlastních voličů. Tohle počínání má navíc antisociální rozměr, protože na ně doplatí ti chudší a vydělají na něm ti nejbohatší. Na lidech byl tím spáchán obrovský podvod.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist