Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.008x, což odpovídá cca 104.775-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz

Oficiální zpravodajská média

Skandál? ČSSD prý hledala špínu na Babiše. Exředitel promluvil
Do Interview Plus na Českém rozhlase Plus přišel povídat poslanec ODS Pavel Žáček, tématem bylo povídání o Ústavu pro studium totalitních režimů, který založil. „O svazky StB se zajímala jen ČSSD,“ řekl pak řekl to, co ještě nikdy veřejně nezaznělo! „Máte něco na Babiše?“ vyptávali se sociální demokraté; a co zaznělo dál? Zásadním způsobem to komentoval jiný ředitel ÚSTR a bývalý ministr kultury Daniel Herman!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Vlk se nažral, ale... Sranda z „ekologie“: Česko se baví
Na zprávu řetězce restaurací s rychlým občerstvením McDonald's, jenž přiznal, že jeho nová moderní papírová brčka nelze recyklovat, reagují na sociální síti mnozí. Mimo jiné i hradní mluvčí Jiří Ovčáček nebo šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl. „Módní ideologie a její důsledky v práci,“ napsal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Autor veřejnoprávní estrády o dezinformacích Biler dorazil do DVTV. Co tam zažil, to asi nečekal
Komentátorka webu Echo24 Lenka Zlámalová a publicista a spoluzakladatel hnutí Žít Brno Stanislav Biler z webu A2larm (v poslední době známý především jako tvůrce nové show České televize To se ví, která se má žertovnou formou zaobírat dezinformacemi) se do sebe pustili ve vysílání internetové televize DVTV přímo před zraky moderátora Martina Veselovského.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Šílenci! Zbláznili se! napsal český spisovatel po návštěvě Německa. Musíme si prý uvědomit...
Historik Ivo Cerman se ve svém blogu pro server iDnes.cz rozepsal o tom, že žijeme vedle šíleného souseda. Německo podle jeho slov v době klimatické krize ztratilo soudnost. „Ta země se dokonale zbláznila,“ uvedl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 11:35, zobrazit podobné
„Zeman je vyhořelej, hledí smrti do chřtánu.“ ČT bude mít pořad o „pravdě a lži“. Tento muž napíše scénář
Už je známo, kdo pracuje na scénáři nové show ČT o dezinformacích. Je to mimo jiné sociolog Stanislav Biler, jeden ze spoluzakladatelů hnutí Žít Brno. Podle facebookových statusů a rozhovorů je jeho politická pozice celkem jasná. O prezidentu Zemanovi například řekl: „Zeman je naprosto vyhořelej, nemá už dávno co říct. Hledí smrti do chřtánu a do toho občas něco řekne.“ A stěžoval si, že Babiš nerespektuje názory mladých lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Profesor Jiří Svoboda: Urážíte venkov. Jste lepší, protože pijete šampaňské? Ztratili jsme hrdost na svůj národ. Zločiny, které Letná nevyšetří
POLOČAS HORKÉHO ROKU Vylévání žluči nikomu pocit štěstí a spokojenosti nepřinese, společnost by měla hledat konsenzus. ParlamentnímListům.cz to řekl legendární režisér, pedagog a publicista Jiří Svoboda. Důrazně se ohrazuje proti urážkám lidí z venkova. Největší české osobnosti pocházely z malých vesnic, připomíná. To, že někdo umí lépe držet sklenku šampaňského, z něj nedělá lepšího člověka. Profesor Svoboda též podrobně rozebral uplynulých 30 let včetně privatizačních podvodů a hodnotí odkaz Václava Havla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Výlet za Řím způsobil Čechovi málem mrtvici: A tu slepici vařili v kýblu, že jí praskly oči…
Itálie už jen sotva patří Italům, říká pro ParlamentníListy.cz Milan K. z východních Čech, který s rodinou pobyl několik dnů v proslulém Římě. Jelikož ho podle vlastních slov doslova a do písmene ničily fronty na všech památkách i toaletách, rozhodli se s manželkou a dvěma dětmi vyrazit na takzvaný italský venkov. Se svými zážitky se nám svěřil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Spisovatel Kuras promlouvá o konci civilizace. Zlo od německých sousedů jednou přeteče i k nám
ROZHOVOR „Dekonstrukce sousedního Německa bobtná a nepoučitelné šílenství německých námořních kapitánek a političek pokračuje. Dřív nebo později pomyslná hráz jeho hranic s námi praskne a ‚zlo‘ sem přeteče znovu (jako už z Německa tolikrát) – a už vlastně začíná,“ obává se spisovatel a publicista Benjamin Kuras. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětluje, proč vítá na barikádách svobody a kreativity Petra Kellnera, či proč si čtenáři už nepřečtou jeho komentáře na iPrimě. „Vyměnilo se vedení, politicky zkorektnělo a tři nekorektní komentátoři dostali padáka. Kromě mě ještě taky Petr Žantovský a Karolina Stonjeková. Nic zvláštního, na co by profesionální spisovatelé nebyli zvyklí. Ale žádné strachy, někde se časem zase vynoříme. A máte mě pořád ještě každý měsíc v Playboyi.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 18:35, zobrazit podobné
SSSR nám vydrancoval uran, v 90. letech tu byl „Klondajk“, teď Babišovi rostou dotace. Lithium? To je takto, říká poslanec Pirátů a jaderný inženýr Třešnák
POLOČAS HORKÉHO ROKU „Velkou část našich občanů trápí exekuce, ve kterých jsou prakticky likvidovány celé rodiny. Rostoucí ceny bydlení, růst ceny energií. Čím blíže k Praze, tím lépe se lidé mají. Ale Česká republika není jen Praha, ale i například Karlovarský kraj nebo Ústecký kraj. Lidé mají pocit, že stát na ně zapomněl, a z toho pramení i ty rozdílné volební výsledky nebo pocit připomínající rčení ‚sytý hladovému nevěří‘,“ všímá si v rozhovoru pro ParamentníListy.cz poslanec Petr Třešňák (Piráti), bývalý starosta Mariánských Lázní, který pracoval sedm let v jaderné energetice. Vysvětluje, proč je Česko dle něj fosilní skanzen, či že výběr Ursuly von der Leyenové do čela Evropské komise ignoroval demokratické volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Německo by nám mělo být vzorem, vyzývá dáma, usilující o smíření. Měli bychom se vrátit ke křesťanským hodnotám, které nás spojují
POLOČAS HORKÉHO ROKU Před lety získala ocenění stejné jako dalajláma a Havel. „Bezbřehá demokracie není k ničemu dobrá,“ vysvětluje 30 let po revoluci Brigita Janovská z „rudého severu“, kde to jako dítě ze smíšeného manželství neměla lehké. Když už i životní optimistka po 75 letech politických a poválečných turbulencí řekne: „Společnost je dnes rozvrácená!“, je to na pováženou. Jejím největším přáním je mít důstojnou hlavu státu, čímž ve všech směrech popírá, že Zemana volí staří venkované bez vzdělání. Co překvapivého si dáma, jejímž posláním se stalo usmiřování, myslí o EU, o vyhnaných Němcích a co už nechává jen na historicích a soudcích?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Zeman nebude muset hlásit schůzky s lobbisty. Vláda ho ze zákona v tichosti škrtla
Mluvčí ministerstva spravedlnosti tvrdí, že vláda změnu přijala na návrh zástupce Kanceláře prezidenta republiky.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 6.8.2019 v 19:36, zobrazit podobné
Vojáci jsou chlapi, žádní mamánci nebo zadredované stádo. Ty žádný komediant nezmanipuluje. Martin Koller se při vzpomínce na tři padlé podíval na armádu trochu jinak
K prvnímu výročí smrti trojice českých vojáků v Afghánistánu sepsal Martin Koller zamyšlení nad českými vojáky. Ačkoliv armádu jako instituci často kritizuje, samotné vojáky bychom podle něj měli vnímat pozitivněji. Už proto, že to jsou chlapi a nositelé hodnot, které jinak ve společnosti spíše mizí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Prague Pride: Herečka Geislerová vystoupila proti kardinálu Dukovi
„Mám naději, že příští rok o Velikonocích vztyčí na pražském magistrátu kříž,“ nechal se slyšet na svém twitterovém účtu kardinál Dominik Duka. Na jeho slova reagovala mimo jiné herečka Aňa Geislerová, jež při té příležitosti zmínila LGBT problematiku...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Pít alkohol v zaměstnání? Máme neuvěřitelnou smlouvu, která k tomu opravňuje šéfy Národního divadla. K pivu na jednání mají i vlastní pípu
Dění v Národním divadle se věnujeme dlouhodobě. I díky tomu získává naše redakce řadu podnětů od lidí, kterým není problematika kultury v ND lhostejná. Nyní byla naše redakce upozorněna na barterové spolupráce, které divadlo uzavírá. Konkrétně máme k dispozici smlouvu s Plzeňským Prazdrojem, jenž divadlu poskytoval velké množství piva. Národní divadlo na oplátku dodá vstupenky a hojnou prezentaci Prazdroje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 16:35, zobrazit podobné
„Debilové. To vyroste z dnešních dětí.“ Daniel Vávra, slavný „počítačový“ Čech, o internetu, Bakalovi a dnešní cenzuře
Herní vývojář Daniel Vávra, autor světoznámé hry Kingdom Come: Deliverance a „bambilionář“, jak se označuje, se rozmluvil v interview v pořadu Real Talk na Youtube. Promluvil o vlastenectví, snahách ho zdiskreditovat i o tom, jak se mu spolupracovalo se Zdeňkem Bakalou. A tvrdá slova měl na adresu Facebooku a cenzury. „Posuzuje to tam nějakej dvacetiletej hipster s dredama a říká si, já mám rád tyhle, takže tyhle smažu.“ Na sociálních médiích jsou podle něj nejslavnější socky, co nic nedokázaly. A tvrdí: „Tohle teďka žerou malý děti a budou z nich stejný debilové, to je docela smutný, ne?“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Ruské demonstrace: Libor Dvořák, Mitrofanov a Ondřej Soukup předložili zásadní informace
Moskevské demonstrace přitahují pozornost komentátorů Libora Dvořáka (Český rozhlas Plus) a Alexandra Mitrofanova (Právo). Své napsal i Ondřej Soukup v Hospodářských novinách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 11:35, zobrazit podobné
„Zadržet migranty! Zatýkat!“ Salvinimu prošel zákon: Nebudu marnit čas. Klidně nové volby
Salvini může otevřít šampaňské – zákon, který požadoval, prošel italským Senátem. Zákon dává větší pravomoce italské policii a armádě, a to při zastavování a zadržování lodí zachraňujících nelegální migranty ve Středozemním moři, píše agentura Bloomberg. Podle této agentury Salvini kvůli zákonu i vyhrožoval předčasnými volbami. „Nejsme ve vládě proto, abychom marnili čas,“ říká ministr vnitra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 10:35, zobrazit podobné
„Jděte do...?“ Babiš od moře vyslal vzkaz ČSSD. A pak přišla další rána
Premiér Andrej Babiš (ANO) zůstává neoblomný. Přestože jej předseda ČSSD Jan Hamáček žádá otevřeným dopisem o další miliardy z rozpočtu, Babiš z dovolené na Krétě vzkázal, že by se sociální demokracie měla podívat na výdaje svých resortů. Píše to dnešní deník Právo. Redaktora deníku Blesk pak Babiš odpálkoval, že jej zastupuje ministryně financí Schillerová. A ta už zareagovala...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2019 v 09:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist