Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2020
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.064x, což odpovídá cca 107.697-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Tak toto petičníci kolem Pajerové nevydýchají už vůbec. Promlouvá mrtvý student z Národní
Seriál MF DNES ke třicátému výročí Listopadu 1989 způsobil nejnovější petiční akci. Dagmar Havlová, Monika MacDonagh-Pajerová a asi čtyři desítky dalších lidí podepsali, že protestují proti „snaze zpochybnit integritu lidí, kteří soustavně hájí hodnoty roku 1989“. Důvodem byly dva rozhovory s tehdejšími studenty, kteří úplně nesdíleli jejich verzi 17. listopadu a dalších revolučních dní. A nyní pokračuje seriál další osobou, jejíž jméno spolehlivě zvedne tlak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Kompro na Babiše. Drtinová si pozvala ódéesáka Žáčka a už to jelo
Poslanec ODS a zakladatel Ústavu pro studium totalitních režimů nikoli poprvé prohlásil, že se sociální demokraté snažili najít kompromitující informace na Andreje Babiše. Podle Žáčka tak však činili až poté, co sami ÚSTR prakticky srazili na kolena.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Petříček vyhlašuje na ministerstvu klimatickou nouzi: Budou se chovat čmeláci, úředníci budou místo práce debatovat
Ministerstvo zahraničních věcí se v září připojí ke klimatické stávce – jeho zaměstnanci se místo práce zúčastní celopodnikové debaty s přizvanými odborníky a s vedením ministerstva, aby řešili, jak se s důsledky klimatických změn vyrovnávají okolní státy a co konkrétního v tomto směru dělají jejich centrály zahraniční politiky. Šéf diplomacie Tomáš Petříček (ČSSD) se v kontextu s tím rozhodl, že na přilehlé zahradě bude „pět čmelínů“, informuje server Respekt.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Vyhozený šéf německých zpravodajců začal mluvit: Neziskovkáři jsou nebezpeční fanatici. Jde také o velké peníze
„Lidé z některých nevládních organizací, kteří převážejí na lodích migranty do Evropy, jsou nebezpeční fanatici,“ varuje bývalý šéf německého Spolkového úřadu pro ochranu ústavy Hans-Georg Maassen. Chtějí tím, podle jeho slov, prezentovat svou morální nadřazenost, píše server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Petr Žantovský: Co si chce soudruh Mádl brát zpátky? Herec na sebe nechtěně práskl neuvěřitelné věci, vytočí zejména koncesionáře
TÝDEN V MÉDIÍCH Nejpříšernějším mediálním počinem týdne je rozhovor herce a amatérského režiséra Jiřího Mádla. Čtenář se z něj nic nedozvěděl, neboť šlo o čisté píárko zpovídaného. Ten nejen mudroval nad tím, proč české filmy nedokážou obstát v mezinárodní konkurenci, ale dal se i do vysvětlování toho, proč se zúčastňoval jarních demonstrací spolku Milion chvilek pro demokracii. Petr Žantovský nevěřícně zíral na jeho hlášky, z nichž ho nejvíce dostala ta, v níž filozofující umělec prohlásil, že takhle situace nemůže vydržet a že nové generace si všechno vezmou zpět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Jak se u nás privatizovala voda. Zrada politiků, komplot s nájezdníky. Děly se tu věci, které neprošly ani v Rusku či na Ukrajině
PRAVDA O VODĚ Patří voda státu, lidem, nebo soukromníkům, a kdo si na ní pomyslně „mastí kapsy“? Mohla by být voda levnější, pokud by zisky z její distribuce neplynuly do zahraničí? Zakladatel Nadačního fondu Pravda o vodě Radek Novotný v prvním dílu série rozhovorů věnovaných české vodě odkrývá, co a kdy se v souvislosti s ní privatizovalo a kdo z politiků byl zrovna u toho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Kreatury s holými zadky, ulevil si Foldyna. A vytočil tím prý mnoho spolustraníků
Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna se velmi zostra vyjádřil k pochodu Prague Pride; účastníky nazval kreaturami s nahými zadky. Píše o tom server Deník.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Lež a nenávist udeřila v srpnu, tak jako v roce 1968. Pajerová v ráži jmenovala, kdo skončí v pekle
Jedna z hlavních tváří listopadu 1989 Monika McDonagh-Pajerová, která se později stala diplomatkou a vysokoškolskou pedagožkou, se zlobí na MF Dnes za to, že poskytla prostor k rozhovoru o roce 1989. Podle jejího názoru v něm autoři historii zkreslili a deník se nepokusil uvést jejich slova na pravou míru. Obula se do prezidenta Miloše Zemana, do premiéra Andreje Babiše i do šéfredaktora MF Dnes, který podle ní skončí v pekle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Já na Prague Pride nikdy žádné devianty neviděl, je to kulturně vzdělávací festival. Většina lidí duhovou vlajku podporuje, vzkazuje odpůrcům pirátský poslanec Kopřiva
ROZHOVOR Žádní devianti, normální lidé, říká k festivalu Prague Pride pirátský poslanec František Kopřiva. Odmítá názory, že jde o marketingovou záležitost, a občané podle něho většinou podporují i vyvěšování duhových vlajek. „Můj heterosexuální vztah nijak neovlivní, pokud se stejnopohlavní páry budou moci brát,” říká k návrhu manželství pro všechny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Toto Prague Pride ještě neviděla. Kazatel s originálními pomůckami poučoval menšiny o chlapečcích a holčičkách, pak ho ukřičeli
REPORTÁŽ V sobotu 10. srpna prošel Prahou průvod festivalu tolerance Prague Pride zaměřujícího se především na sexuální menšiny. Ačkoliv počasí průvodu příliš nepřálo, návštěvníků dorazilo skutečně hodně. Hojná účast byla z řad velmi mladých lidí, náctiletých. V horní části Václavského náměstí proti průvodu hromoval křesťanský kazatel. Přesila jeho odpůrců byla značná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Každá doba má své blázny, říká poslanec ODS o nejbláznivějších ochráncích planety. A má vzkaz pro Jiřího „Evropana“ Pospíšila
POLOČAS HORKÉHO ROKU „K národnímu povědomí patří i znalost historie. A tady vidím značné rezervy. V našich školách se učí letopočty, ale málokdo odchází se skutečnou znalostí naší historie. Rezervy jsou zejména v moderních dějinách. Abychom pochopili současnost, musíme znát naši minulost. Bohužel k pomalé destrukci národního povědomí přispívají i někteří politici. Když předseda TOP 09 Jiří Pospíšil vzkazuje mladé generaci, že už se nenarodili jako Češi, ale jako Evropané, tak mě to děsí. Své děti se snažím vést k tomu, aby byly hrdými Čechy a měly rády naši zemi,“ vysvětluje PL.cz poslanec ODS Vojtěch Munzar. „Nechápu například lidi, kteří říkají, že nebudou mít děti proto, aby chránili planetu. To je bláznovství. Ale každá doba má podobné blázny bojující proti apokalypse,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Benešové došla trpělivost: Ať Bradáčová jasně řekne, zda chce kandidovat na prezidentku
Marie Benešová zastávala v minulosti post nejvyšší státní zástupkyně, místopředsedkyně ČSSD a dnes je ministryní spravedlnosti ve vládě Andreje Babiše (ANO). Do funkce ji neprosadila ČSSD, ale premiérovo hnutí ANO. Čtenáře deníku Právo přesto přesvědčovala, že jí do její ministerské práce nemluví. Zmínila také možnou prezidentskou kandidaturu dnešní vrchní státní zástupkyně v Praze Lenky Bradáčové. Stranou její pozornosti nezůstala ani situace v ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 22:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist