Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2020
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.064x, což odpovídá cca 107.697-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

,,Jste buzny?” ,,Praskne vám žilka.” Byli jsme u střetu s mládeží na Vlasteneckém setkání, letělo shnilé jablko
REPORTÁŽ Vlastenecké setkání, kterého se i přes deštivé počasí zúčastnilo na zahradě zámku v Příčovech u Sedlčan několik set lidí, narušila skupinka mladých teenagerů, věkově zhruba mezi 16 až 20 lety, kteří se s megafonem snažili překřičet vystoupení hostů. I když jim organizátoři nabízeli, že mohou s přítomnými diskutovat či říci svůj názor „na mikrofon“, omladina, z nichž se někteří hrdě hlásili k Pirátům, to odmítla. Pro nezasvěcené to mohl být vážný incident, protože demonstrující si stěžovali na házení jablek, strkání do svých členů a hlavně nebezpečí házení cihly. Skutečnost byla poněkud jiná. Odmyslíme-li si titěrná jablka – padanky, údajná cihla byla jen součástí původní nestabilní zídky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Útok na Babiše: ČSSD provedla drsné srovnání. A vytáhla fakta proti Schillerové
Nominant na ministra kultury Michal Šmarda (ČSSD) se rozhovořil o státním rozpočtu. „Seberte odvahu nebýt Kalousek v sukni,“ vzkázal ministryni financí Aleně Schillerové (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 19:35, zobrazit podobné
„Ta měla koule!“ Babiš vzkazuje do Prahy i do ČSSD a vyvrací „hoax“
Premiér Andrej Babiš (ANO) se na svém facebookovém profilu rozepsal o exprimátorce Prahy Adrianě Krnáčové (ANO). Vyjádřil však i přání směrované k sociálním demokratům – aby nepoložili státní rozpočet. A své řekl i k hrabošům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Vláda anarchistů. Spletli si Prahu se skautským táborem. Zdrcující účtování Hřibovy koalice
Pražská koaliční vláda funguje zhruba tři čtvrtě roku a podle komentátora Bohumila Pečinky se v podstatě potácí od krize ke krizi. Potácí se v ní proto, že Piráti a část politiků uskupení Praha sobě se pokoušejí vést město po způsobu anarchistů a aktivistů uvažujících v malých měřítkách. A podle toho to také dopadá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Krajanka Yngland Hrušková z Německa: Některé ženy už raději po 18. hodině nevycházejí. Denně je někdo znásilněn, policie nezvládá
ROZHOVOR „Realita je taková, že ženy dostaly od policie doporučeno, aby prostě nevycházely ven. Policie nemá šanci v Německu lidi chránit. Denně je tu někdo znásilněn, zavražděn, pobodán, okraden nebo zmlácen,“ popisuje pro ParlamentníListy.cz situaci u sousedů herečka, zpěvačka a aktivistka Jana Yngland Hrušková. „Je to pořád ten stejný mustr. Migrant začne obtěžovat své okolí, je policejně znám. Ale nejdříve se musí stát něco příšerného, aby policie začala jednat. Německé soudnictví nemá čas a kapacity řešit tyto problémy. Nejsou soudci, nejsou prostě lidi. Na co tam kapacity jsou, to je pronásledování pravičáků, patriotů a aktivistů. Nebo těch, kteří nechtějí platit poplatky za prolhanou TV,“ dodává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Holky, tady si neza*ukáme... Ivan Vyskočil vypráví své neskutečné zážitky s lidmi, co chodí na Prague Pride
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Průvod Prague Pride Parade, který se konal tuto sobotu, se rozhodl v dnešním Nedělním ránu okomentovat oblíbený herec Ivan Vyskočil. Mluví o tom, že podle něj je česká společnost, co se týká sexu, velmi tolerantní a vysvětluje, že tedy nechápe, proč se taková akce vlastně vůbec koná. S humorem sobě vlastním se ptá. „Neměl by se také uspořádat pochod třeba s názvem Fandové dámského přirození?“ Nevynechal ani sluníčkáře a vysvětlil, jak to vidí s podporou neziskovek. Krátce odbočil i k návrhu Martina Bursíka ohledně aut v Praze a poslal mu rázný vzkaz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Čínský velvyslanec pro PL: Hongkong je čínským Hongkongem. Tamní záležitosti jsou vnitřními záležitostmi Číny. Není možné dovolit žádné cizí zemi, aby...
ParlamentníListy.cz získaly jako jediné médium text velvyslance Čínské lidové republiky Zhanga Jianmina, ve kterém hovoří o aktuální situaci v Hongkongu. Svůj text nazval „Zítřek bude v Hongkongu lepší“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Co už napáchali klima-alarmisté. Ekonomka Šichtařová o recesi za rohem
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ V příštím roce by měl stát vybrat vzhledem ke stávajícímu růstu ekonomiky méně, než si vláda pro příští rok naplánovala. Nejspíš tak sestavuje rozpočet na základě chybné prognózy. Ekonomiku už příliš ubíjí snaha vyždímat z ní daně za každou cenu. Markéta Šichtařová proto doporučuje nehledat chybu v příjmech, ale ve výdajích. Je potřeba někde ušetřit, nikoliv se snažit někde najít víc. Všímá si také toho, jak klima-alarmisté už dost zásadně poškodili evropský automobilový průmysl. Pokud budou muset německé automobilky začít propouštět, možná klima-náboženství u našich západních sousedů poněkud poleví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Víkendová pohádka o hraboších. Jen pro silné povahy. Napsal Jan Hrušínský
Exministr kultury Antonín Staněk (ČSSD) zmizel ze scény, ale kdo si zoufal, že bez něj budou české politické vody až příliš stojaté, může být v klidu. Staňka nahradili hraboši. Kvůli těmto hlodavcům se přihlásila o slovo dvě ministerstva, do křížku se mezi sebou pustili dva členové TOP 09, přičemž jedním z nich byl Miroslav Kalousek, a teď se k hrabošům vyjádřil i ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský. Zamíchal do tématu prezidenta Zemana a premiéra Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Bašta píše o vymazání Robinsona. A k tomu je obrázek, který se v kavárně líbit nebude
Bývalý diplomat Jaroslav Bašta se ve svém nedělním komentáři pro Prvnízprávy.cz zaměřil na podivné počínání sociální sítě Facebook, která i v Česku odstraňuje příspěvky obsahující jméno britského aktivisty Tommyho Robinsona. Mediální experti se však shodují, že jde o chybný krok, jenž nemá oporu v pravidlech facebookové komunity. Bašta se tak rozhodl rozklíčovat, co za těmito kroky Facebooku vůči Robinsonovi může stát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
VIDEO Proč nás ta pátá kolona tak nenávidí? Celá vlastenecká scéna u jednoho stolu
REPORTÁŽ Na zámku Příčovy u Sedlčan se v sobotu konala akce nazvaná Vlastenecké setkání. Na akci zavítalo mnoho publicistů, aktivistů a politiků včetně spisovatele Benjamina Kurase, publicisty Petra Žantovského či novináře a kandidáta do Rady ČTK Michala Semína. O vybraných tématech hovořili i poslanec Jaroslav Foldyna, aktivista a entomolog Martin Konvička či bývalý ředitel politického odboru Kanceláře prezidenta republiky a člen RRTV Ladislav Jakl. Mezi tématy byly: porovnání změn ve společnosti od sametové revoluce po současnost, vlastenectví či vliv globálních médií. Akci na krátkou chvíli narušili demonstranti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Z normalizace jsme se nevzpamatovali do dneška, lamentoval u Čulíka Petr Pithart. A se svým členstvím u komunistů nemá problém, myslete si, co chcete
Bývalý premiér Petr Pithart se v rozhovoru s šéfredaktorem serveru Britské listy Janem Čulíkem vyjádřil ke svým zkušenostem a zážitkům z pražského jara 1968. „Rok 1968 byla jediná doba, kdy jsem věřil, že svět může být lepší,“ podotkl Pithart v rozhovoru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Maláčová nám nemá co vytknout, tak cáká bahno. Ale já to chápu, šest procent tlačí hodně nepříjemně, dodává poslanec ANO
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Ministryně Jana Maláčová nemůže hnutí ANO vytknout nic konkrétního, takže se snaží vymezit nějak nepřímo a trošku nás pocákat bahnem,“ tvrdí poslanec ANO Jaroslav Bžoch. A v rozhovoru popřel, že by rozpočet ohrožoval důchodce a rodiny s dětmi tak, jak ministryně varuje. Podle něj nejsilnější politické uskupení v Česku plní své předvolební sliby týkající se důchodů, zdravotnictví i školství. A vyzývá ke shovívavosti k ČSSD, „šestiprocentní kamínek v botě“ prý musí tlačit velmi nepříjemně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Brabec s Babišem pouští sysla a pak ustoupí lobby. Stříká hydrant, co s tím primátor Hřib udělá? Ivan Bartoš o čístém pirátském štítu
ROZHOVOR „To, že je opozice ostrá, je dobře a kritiku obecně chápeme jako pozitivní fenomén směrem ke zlepšení věcí; i když v řadě případů vidím spíš směšné trapnosti typu: ‚Stříká tady na ulici ulomený hydrant, co s tím hodlá pan primátor dělat?‘ či ‚Zde je nevynesený koš, pane Hřibe.‘ Pokud toto publikuje na Facebooku mediální tým jménem premiéra Babiše jako jeho originální příspěvek, přijde mi to až komické stejně tak jako některé útoky ze strany politiků z městských částí, které jsou na úrovni pořvávání na plácku před školou. Ale takový je svět. Já věřím, že to lidé vidí a ve finále ocení také to, že skutečně dodržujeme náš slib řídit Prahu s čistým štítem. Což bych o jakékoliv koalici dříve říci nemohl,“ vysvětluje v rozhovoru pro PL.cz předseda Pirátské strany Ivan Bartoš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist