Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.505x, což odpovídá cca 78.529-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

„Ten ódéesák měl prej tolik peněz, že nad nima onanoval. Hlavně nad dvoutisícovkou s Destinovou." Kmotr vzpomíná na dění v Praze a přidává postřeh o Hřibovi
Na ParlamentníListy.cz se po několika měsících odstupu obrátil muž, jehož identitu redakce dobře zná a jenž má všeobecnou nálepku kmotra. Tedy člověka, co rád propojuje lidi, ovlivňuje jejich kroky a profituje nad různými rozhodnutími zejména stran politiků a jejich partají. Jeho slova jsou zajímavá především v souvislosti s aktuálním děním v Praze, kde v současnosti vládnou Piráti, Praha Sobě a klaka okolo Jiřího Pospíšila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Na Zemana se plive, ale když to samé udělal Kiska... Zimola se neudržel
Premiér Andrej Babiš (ANO) po svém návratu z dovolené v pátek rezolutně oznámil, že s kandidátem ČSSD na ministra kultury Michalem Šmardou ve vládě nebude. Není podle jeho slov dobrým kandidátem a kvůli jeho vystupování v médiích se obává, že by ve vládě jenom kritizoval. Předsedu ČSSD Jana Hamáčka Babišova změna názoru velmi překvapuje, když Šmardu na ministra sám navrhl. Zopakoval, že ČSSD trvá na dodržení Ústavy a koaliční smlouvy. A co na to opozice? Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2019 v 12:35, zobrazit podobné
„Hnus! Je to na zvracení. Že vám není z vás samotného špatně!“ Okamura se rozpálil do běla. Tvrdý útok na Hamáčka
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura se pořádně naštval, když se ve zprávě Ministerstva vnitra ČR dočetl, že hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací a je nutné se začít okamžitě bránit, jinak budeme lidmi druhé kategorie ve vlastní zemi“. Ministr vnitra Jan Hamáček podle Okamury zneužívá ministerstvo k politickému boji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Polák dělal bordel, dostal přes držku. Feťák se pomočil, dealeři zdrhali, neutekli. Policisté v Hradci ukázali, jak zatočit s drogami. Slídili jsme na Hip Hop kempu
Festival Hip Hop Kemp, jehož 18. ročník se pomalu chýlí ke konci, čeká propad návštěvnosti zhruba na 5.000 lidí z loňských 16.000 účastníků. ČTK to řekl pořadatel festivalu Radek Maliník. Návštěvnost podle něj poklesla kvůli rozsáhlým kontrolám zaměřeným na hledání drog, které policie zavedla před třemi lety. Někteří z účastníků nazývají akci policistů jako buzeraci, řada místních obyvatel a rodičů jim naopak děkuje a tleská.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Muslimům z Libně prodal exekutor mešitu kvůli dluhu. Odvolali se k Nejvyššímu soudu. Píšou o pomoc i Babišovi. Ustoupit nechtějí
KAUZA Komunita muslimů z pražské Libně odmítla opustit budovu své modlitebny a kulturního centra, kterou jim v dražbě kvůli dvacetitisícovému dluhu prodal exekutor. Odvolali se k Nejvyššímu soudu a o pomoc prosí politické představitele včetně premiéra Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Petr Žantovský účtuje: Padesát tisíc na akci akademiků se má vracet. A co náklady na „milou akci“ Prague Pride, před kterou hodně lidí raději odjíždí z Prahy?!
TÝDEN V MÉDIÍCH Novináři a politici dali dohromady dvě akce, které přitom neměly vůbec nic společného. Diskusní odpoledne v Příčovech rozhodně nebylo zábavou ať už v barevných či nebarevných kostýmech a nesloužilo prosazování určitého typu alternativního sexu, jako tomu bylo v případě trachtace pořádané pod hlavičkou Prague Pride. Petr Žantovský je zaskočen prohlášením středočeské hejtmanky Jaroslavy Jermanové, že chce zpět padesátitisícový příspěvek kraje, protože program setkání u Sedlčan přesně odpovídal údajům v žádosti o dotaci. Na druhou stranu je s podivem, že se neobjevily informace o tom, kdo a jakou sumou z veřejných prostředků dotoval nevázané veselí účastníků LGBT akcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Další vývoj kolem vlády? Třeba tento: Ringo Čech na kulturu? Pozapomenuté řešení, které už tu bylo. Nebo Babiš počká, až ČSSD odejde...
POLITOLOGOVÉ „Vyřešit situaci by mohla i sociální demokracie, kdyby jmenovala jako kandidáta třeba Františka Ringo Čecha. Byl sociální demokrat, má blízko ke kultuře, dostal vyznamenání.“ Dohadování kolem jmenování ministra kultury glosuje politolog Petr Sokol. Jisté podle něj je, že dokud se premiér Andrej Babiš prezidentovi nepostaví, jsme v patové situaci. Zároveň připomíná: „Dnes je trochu pozapomenuté řešení, které se zdálo aktuální začátkem července, a to výměna ministerstev.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2019 v 21:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist