Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.922x, což odpovídá cca 100.287-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz

Oficiální zpravodajská média

Byl Gott vůbec věřící? A co dělal v katedrále „komunista Ondráček“? Po zádušní mši za Gotta už to zase lítá
K zádušní mši za zpěváka Karla Gotta se na svém twitterovém účtu vyjádřili například předseda ČSSD Jan Hamáček či poslanci Jan Skopeček (ODS) a Patrik Nacher (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Lidem se to líbilo, tak ho poslouchali? Měli na výběr? Jaroslav Hutka ostře vystoupil proti Gottovi
Zpěvák Jaroslav Hutka se ve svém nejnovějším komentáři na facebookovém profilu zamyslel nad smrtí zpěváka Karla Gotta a nad jeho slávou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Jaroslav Foldyna odhaluje, co zjistil: Takový střet zájmů ředitele ČT si nikdo nedokázal ani představit. A on nerezignoval. Ale stejně ho asi čeká konec
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Osobně jsem čekal, že oznámí rezignaci hned druhý den po semináři. Totéž by měla udělat i Rada České televize. Fakt, že se tak nestalo, svědčí o pocitu nepostižitelnosti, který tito lidé zřejmě mají,“ říká poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD) po tom, co byl podle svých slov šokován při obhajování hospodaření a činnosti České televize. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz mluví o nepřípustném střetu zájmů ředitele Petra Dvořáka, neuvěřitelném selhání Rady České televize a neschopnosti odpovědět na základní otázky. „Podobné věci by v žádné státní organizaci nebyly možné. Kdokoli by si něco podobného dovolil, tak bychom jej, nejspíš za asistence kamer České televize, viděli jít na medvěda do policejního auta a do vyšetřovací vazby,“ uvedl mimo jiné Foldyna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Moravec se rozjel: Zneužití úmrtí Gotta a Chramostové! A Čunek nemlčel...
Hosty druhé hodiny Otázek Václava Moravce byli hejtmani – Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák (ANO), Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) a Zlínského kraje Jiří Čunek (KDU-ČSL). Čunek konstatoval, že ČSSD už kraje nepřeválcuje tak, jako kdysi, protože voliči si dávají víc pozor. Moravec poté upozornil na počínání prezidenta Miloše Zemana. A Čunek se hlavy státu zastal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Bordel v ČT? Je jasno. Nahrávka, na kterou se čekalo. „Lidé ČT věří a mají ji rádi,“ padlo na ní
V Poslanecké sněmovně se v týdnu konal seminář k financování České televize. Za zavřenými dveřmi se z iniciativy ředitele ČT Petra Dvořáka celkem čtyři hodiny rozebíraly podrobnosti z činnosti a hospodaření veřejnoprávní televize a rovněž z Rady ČT, která má televizi jménem občanů kontrolovat, ačkoliv někteří poslanci vyjádřili o způsobu, jakým to provádí, dost zásadní pochybnosti. ParlamentníListy.cz získaly nahrávku celého semináře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Vedení Univerzity Karlovy se nechalo vydírat studenty. Akademici odtržení od reality. Ekonomka Šichtařová vystupuje ve věci Home Creditu
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Za naprosto neprosaditelnou a také poněkud nekoncepční považuje Markéta Šichtařová kampaň „Země, která vítězí“, s níž se nově pochlubila ODS. Neví, proč by měl volič věřit jakési změti daňových úlev narychlo naházených na jednu hromadu, z nichž čiší snaha cílit na každého, ale bez ucelené koncepce. Rozhodnutí světové ratingové agentury Moody’s zvýšit hodnocení úvěrové spolehlivosti Česka vede analytičku k otázce, co je na společné evropské měně za takové terno, když jen šest z devatenácti zemí eurozóny má aktuálně lepší rating než my s vlastní korunou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2019 v 18:35, zobrazit podobné
ČSSD klesla na hranici vstupu do sněmovny, volby by vyhrálo ANO, ukázal průzkum
O dva procentní body na 6,5 procenta posílila od srpna KSČM. Piráti by v září dostali 15,5 procenta hlasů, ODS 14,5 procenta.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 13.10.2019 v 14:36, zobrazit podobné
Vzdát se všeho s uhlíkovou stopou? Vždyť si neumí nasekat ani dřevo, z potoka by se nenapili... Uznávaný biolog umravňuje mladé aktivisty
ROZHOVOR Destruktivní koktejl je hloupost a neznalost smíšená s nenávistí. Bude mladá generace nenávidět starší generaci za to, že jim chtěla připravit pro život jen ty nejlepší podmínky? Opustí „rebelové za ekologii“ své mobily, dovolené, hezké značkové šatičky, ušité v rozvojových zemích? Přinutí nás, abychom v Evropě a zvláště u nás porazili i stáda dobytka, která kakají, prdí a vypouští metan? Čím však budou hnojit, když nechtějí chemii? Bude se maso vozit přes oceán? A nebo místo něj geneticky upravená sója, ideální pro vegetariánskou a veganskou kuchyni? Docent RNDr. Václav Ziegler, CSc. se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zamýšlí, kdo přijde „po člověku“. Marťané to jistě nebudou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2019 v 15:35, zobrazit podobné
„Vezměte syna radši k hrobu Havla.“ Patrik Nacher ve střetu s kritiky Gotta: Na svoji svobodu si nedají sáhnout a druhým budou říkat, kde zapálit svíčku?!
ROZHOVOR „Mám ke Karlu Gottovi rodinnou vazbu. Táta ho měl hodně rád. Na prvním Gottově koncertu ve Sportovní hale jsem byl s tátou někdy v sedmi letech. Beru to tedy citlivě. Takže když si prostřednictvím Karla Gotta někdo začne vyřizovat účty se Zemanem, nebo s Babišem, tak mi to přijde jako zbabělé, trapné, ubohé, pitomé,“ vysvětluje pražský poslanec Patrik Nacher (ANO). „Původně jsem si myslel, že udělám takovou anketu o nejabsurdnější výroky ke smrti Karla Gotta. Výroky některých - Just, Halík, Kostlán - jsou tak děsné, že jsem je přestal sbírat, abych nenasákl tou negativní energií,“ prozrazuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Kulomety do uprchlíků? Šprcguma USA, hovno. Analytik k Turecku: Je jediné řešení
Analytik Štěpán Kotrba se na svém facebookovém profilu zamyslel nad řešením současné krize v severovýchodní Sýrii, kterou vyvolal útok Turecka na území ovládané Kurdy. Řešením je platit, platit a platit. Kotrba se v komentáři táže, co Kurdové čekali jiného. „Nikdo jim k samostatnému státu nepomůže. Ani my. US troops je použili jak šprcgumu proto, že byli levnější než američtí žoldáci, a po použití je zanechali na místě,“ píše. Mezitím se ohledně situace v Sýrii šíří spekulace nad možnou dohodou Kurdů se syrskou vládou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2019 v 21:35, zobrazit podobné
„A dost! Já budu muset vstát od stolu a stoupnout si mezi vás.“ Moderátorka Partie krotila ostrou hádku Zaorálka a Okamury
Hosty Partie na TV Prima byli ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) a místopředseda Poslanecké sněmovny, předseda hnutí SPD Tomio Okamura. A řeč byla nejen o zesnulém Mistrovi Karlu Gottovi, ale i o vyšetřování privatizace OKD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Desítky tisíc lidí u Gottovy rakve. Miliony dalších zapálily svíčky. Jan Veleba: Národ se probouzí. Jasný vzkaz různým Halíkům, Mitrofanovům, Rychetským...
ROZHOVOR Bývalý senátor a exprezident Agrární komory Jan Veleba v souvislosti s posledním rozloučením s legendou Karlem Gottem a s tím i spojeným národním smutkem uvádí, že se "cosi v těchto dnech v naší zemi cosi výjimečného událo – národ se probouzí a dává jasně a s pokorou najevo, že se s ním musí počítat, že když dojde na lámání chleba, tak lidé ví, kde je jejich místo". A to je podle jeho názoru nejlepší odpověď na kritiku zpěváka ze strany lidí jako jsou mimo jiných kněz Tomáš Halík, komentátor Alexandr Mitrofanov či předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2019 v 11:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist