Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.042x, což odpovídá cca 106.549-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Stropnický chce rozšířit oprávnění Vojenské policie. Opozici tím velmi nadzvihl
Kritiku sněmovní opozice si vysloužila předloha o rozšíření pravomocí Vojenské policie. Při vyšetřování by dostala podle vládního návrhu novely oprávnění nasazovat agenty, sledovat lidi nebo používat krycí dokumenty. Dolní komora dnes debatu v úvodním kole nakonec nedokončila. Kdy bude pokračovat, není jasné, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2017 v 22:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 11. 01. 2017

Související články

Nový šéf Vojenské policie Murček chce přijmout nové lidi
Nový náčelník Vojenské policie Miroslav Murček se chce zaměřit na dopravně-pořádkovou a ochrannou službu Vojenské policie (VP). Do roku 2030 by se podle něj měly řady Vojenské policie rozšířit o asi 230 příslušníků. Murček to dnes řekl sněmovnímu výboru pro obranu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Ministr Stropnický: Vojenskou policii vnímám každý den velmi zblízka
Ve výcvikovém táboře v Jincích absolvují v těchto dnech vojenští policisté z oddělení ochrany objektů Velitelství ochranné služby Vojenské policie Praha nepřetržitý intenzivní výcvik. O profesionální připravenosti vojenských policistů se ve čtvrtek odpoledne přesvědčil i ministr obrany Martin Stropnický.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Ministr Stropnický: Chceme-li rozšířit profesionální armádu, potřebujeme i území pro výcvik
V aule Vojenské akademie ve Vyškově se tento týden jednalo o připomínkách týkajících se omezení vstupu veřejnosti na území Vojenského újezdu Březina. Ministr obrany Martin Stropnický a zástupce náčelníka Generálního štábu AČR generálporučík František Malenínský představili starostům okolních obcí možnosti dalších úprav vstupu. Účastníky jednání byli také hejtmané Jihomoravského a Olomouckého kraje Bohumil Šimek a Ladislav Okleštěk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Náčelník Vojenské policie: Práce vojenského profesionála je fyzicky i psychicky náročná a zodpovědná
Náčelník Vojenské policie brigádní generál Pavel Kříž koncem roku při slavnostním nástupu v Národním památníku na Vítkově ocenil přes sto dvacet osob. Certifikáty a služební průkazy od něj dostalo přes třicet absolventů Odborného základního kurzu Vojenské policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Finance stále chtějí rozšířit oprávnění Celní správy vyšetřovat, rozhodne politická dohoda
Pravomoc vyšetřovat jako Policie ČR by měla získat Celní správa. Podle ministerstva financí by bylo navíc třeba umožnit celnímu orgánu rozšířit okruh trestných činů, které mohou celníci prověřovat, o další trestnou činnost související s daněmi: Například o trestné činy navazující na zdrojovou trestnou činnost jako je trestný čin legalizace výnosů z trestné činnosti. Ministerstvo vnitra o tom nemá informace a i nadále návrh považuje za zásah do bezpečnostního systému státu. Rozhodnutí bude politické, uvádí ministerstvo financí.
zdroj: ekonomickydenik.cz, přidáno 8.10.2019 v 05:49, zobrazit podobné
Ministerstvo obrany: Vojenští policisté odletěli do Iráku
V souladu se schváleným mandátem vyslala Česká republika v neděli 4. února do Iráku další výcvikovou jednotku Vojenské policie (2. VJVP-I). Na kbelském letišti se s vojáky rozloučil plukovník gšt. Petr Vohralík, náčelník Vojenské policie brigádní generál Pavel Kříž a velitel Velitelství Vojenské policie Tábor plukovník gšt. Roman Bis.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Funkce náčelníka Vojenské policie se dnes ujímá Murček
Funkce náčelníka Vojenské policie se dnes ujímá Miroslav Murček. Jeho předchůdce Pavla Kříže ve středu odvolal ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO). Své rozhodnutí zdůvodnil dlouhodobou nespokojeností se situací uvnitř Vojenské policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Vaše Věc: Stropnický chce zvyšovat vojenské výdaje. EU navzdory
Ministr obrany Stropnický se opět nechal slyšet, že Česká republika by do roku 2025 zvládla dávat na obranu dvě procenta HDP. Tentokrát to uvedl na bezpečnostní konferenci v Mnichově. Předseda Evropské komise Juncker tamtéž uvedl, že by Evropa neměla podlehnout tlaku USA na zvyšování výdajů na obranu a měla by své peníze utrácet účelněji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Ministr Stropnický: Výrobce prověřujeme v terénu
Ministr obrany Martin Stropnický na Facebooku o testování vojenské techniky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Slavnostní nástup Vojenské policie završilo předání šeků rodinám handicapovaných dětí
Ocenění za službu, vyznamenání za významný přínos, ale i předání pamětních medailí Vojenské policie. Tak vypadal dnešní nástup Velitelství ochranné služby Vojenské policie v hotelu DAP na Vítězném náměstí v Praze. Slavnostní chvíle byla završena předáním šeků rodinám vojenských policistů, jejichž děti Mireček a Natálka jsou handicapované.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist