O rozpadu Evropské unie mluví vážně už i americký prezident Trump!
A má samozřejmě pravdu, jelikož EU je tuhý byrokraticko-centralistický moloch plný neschopných politiků a nikým nevolených úředníků vnucující všem členským státům multikulturu propagující islámskou ideologii.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.1.2017 v 07:40, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 17. 01. 2017

Související články

Rozvoral (SPD): O rozpadu Evropské unie mluví vážně už i americký prezident Trump!
A má samozřejmě pravdu, jelikož EU je tuhý byrokraticko-centralistický moloch plný neschopných politiků a nikým nevolených úředníků vnucující všem členským státům multikulturu propagující islámskou ideologii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Paroubek: Válka oceli, Evropy a USA
Americký prezident Trump ukončil po dvou měsících výjimku, kterou umožnil nepoužití dovozních cel při dovozu oceli a hliníku ze zemí Evropské unie, ale také z Kanady a Mexika.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Trump má asi smůlu: stavba mexické zdi by prý ohrožovala vzácné motýly
Americký prezident Donald Trump to od svého nástupu do úřadu opravdu nemá lehké. A mnohé jeho odvážné plány, které sliboval v předvolební kampani, dostávají vážné trhliny…
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.2.2017 v 13:40, zobrazit podobné
Pilc (Svobodní): Přispěje k rozpadu Evropské unie Macron nebo Le Pen?
Oba dva fináloví francouzští prezidentští kandidáti mohou významně přispět k urychlení rozpadu EU. Unijní byrokraté se teď budou obávat každých dalších voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
„EU bude reagovat tvrdě a přiměřeně.“ Trump zvedl ze židle Junckera
Už v příštím týdnu zavedou Spojené státy cla ve výši pětadvacet procent na dovoz oceli a deseti procent na dovoz hliníku. Americký prezident Donald Trump totiž slíbil oživit americký ocelářský a hliníkárenský průmysl, které jsou podle jeho názoru po desetiletí ušlapávány nekalým chováním jiných zemí. Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker se ale proti tomu bouří a reagoval se slovy, že Evropská unie bude na zavedení cel reagovat protiopatřeními.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Trump v poselství o stavu unie nabídl vstřícnou ruku demokratům i republikánům
Americký prezident Donald Trump pronesl v úterý večer tradiční řeč před členy obou komor Kongresu. Hlavním obsahem jeho poselství o stavu unie byla výzva ke společné práci obou parlamentních stran. Vyšetřování údajného volebního vměšování Ruska prezident USA překvapivě vůbec nekomentoval a vztahům s Moskvou ani se spojenci nevěnoval v poselství významnější pozornost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Paroubek: Trump očekává rozpad Evropské unie
V jednom z mnoha svých vyjádření, na která média čekají jako rostlinka trpící suchem na kapičku blahodárné rosy, se budoucí americký prezident D. Trump vyjádřil k problematice EU. Prohlásil, že Velká Británie nemusí být jediným státem, který vystoupí z EU. Jsou to slova prorocká, anebo jen slova vyjadřující zájem určité části americké politické a ekonomické elity o oslabení EU? Nebo to bylo jen plácnutí do vody?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Trump s Putinem se poprvé sešli. Na summitu v Hamburku
V Hamburku se poprvé sešli americký prezident Donald Trump a ruský prezident Vladimir Putin. Po sedmnácté hodině chystá Trump tiskovou konferenci. Na dotazy novinářů o ruském vměšování Trump nereagoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Americký prezident Donald Trump se dohaduje se sportovci. Nejen kvůli státní hymně
Do křížku se sportovci se pustil americký prezident Donald Trump. Stal se totiž terčem kritiky za to, že se vulgárním způsobem snažil přimět, aby stáli při hymně USA. Následně se na něj snesla sprška ze strany zástupců amerického fotbalu či basketbalu. Informaci přinesl server ČeskéNoviny.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš překonal Donalda Trumpa. Vážně
Šéf hnutí ANO a majitel Agrofertu je podle nových informací časopisu Forbes bohatší než americký prezident Donald Trump. Ještě v březnu přitom byl přibližně o sto milionů dolarů chudší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist