Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2021
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.371x, což odpovídá cca 175.894-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Mýlili jsme se, šokoval v ČT Tomáš Klvaňa. Šlo o Trumpa
Osobnosti Donalda Trumpa a tomu, který český politik je považován za českého Trumpa, se věnoval pořad České televize „168 hodin“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2017 v 13:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 23. 01. 2017

Související články

Je to prokazatelný cvok, sesaďte jej co nejdřív. Tomáš Klvaňa burcuje své americké přátele proti Trumpovi
Tomáš Klvaňa, jeden z nejznámějších kritiků prezidentů Trumpa i Zemana, pouhé tři pracovní dny po inauguraci prezidenta Trumpa volá po jeho co nejrychlejším sesazení. Na svém Twitteru prosí své americké přátele, aby tak učinili co nejdříve.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Lže! Pornoherečka! Neoblíbený, tepal Trumpa Klvaňa. Zpražil ho Fištejn: Typické...
Ve včerejším vysílání rozhlasového pořadu Pro a proti Českého rozhlasu Plus byli hosty moderátorky Karolíny Koubové Tomáš Klvaňa z New York University Prague a publicista Jefim Fištejn. Hosté se ve vysílání zabývali tím, zda z výsledků Muellerovy zprávy pojednávající o spolupráci Donalda Trumpa a jeho spolupracovníků s Rusy vyplývá, nakolik je americký prezident očištěn vůči svým obviněním. Dle Klvaňy je sice Trump očištěn ze zločinného spolčení, ale je prý jasné, že se jedná o velmi zkorumpovanou vládu. „Trump lže jako na běžícím pásu,“ dodal Klvaňa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Trump zase lže! Analytik Klvaňa v ČT rozjel kanonádu a zmínil, k čemu může v USA dojít
Tomáš Klvaňa se před kamerami České televize rozpovídal o USA. Je prý stále jasnější, že seriózně uvažující lidé nemohou věřit prezidentovi USA Donaldu Trumpovi, protože tento člověk podle něho lže. I Klvaňa však uznává, že se dosud nepodařilo nade vší pochybnost prokázat, že by Trumpovi lidé spolupracovali s ruskou stranou v předvolební kampani.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
ČT zavolala po výstupu Trumpa a Putina Klvaňovi. Jsem šokován! Naprosto neuvěřitelná situace. Vždyť on tam toho Putina podporoval v podstatě ve všem...
V pondělí se uskutečnilo setkání současných prezidentů Spojených států a Ruska Donalda Trumpa a Vladimira Putina v Helsinkách. Tiskovou konferenci obou státníků po summitu zhodnotil telefonicky pro Českou televizi Tomáš Klvaňa z FSV UK jako bezprecedentní. Trump se podle Klvani choval jako Putinův agent.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Nové protiruské sankce jako páka USA proti EU? Američané tak nepřemýšlí, vysvětloval z rádia Klvaňa
O rozšíření amerických protiruských sankcích a reakci Ruska a dalších států diskutovali v debatě Českého rozhlasu Pro a proti novinář Tomáš Klvaňa a ředitel Saxo Bank pro střední a východní Evropu Pavel Drahotský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Tajné služby Trumpa pomasírovaly, řekl analytik Schneider v ČT. A najednou vypadlo spojení
Budoucí americký prezident Donald Trump opakovaně zpochybňuje údajnou roli ruských hackerů v amerických volbách. Mluví dokonce o „honu na čarodějnice“. A to i navzdory tomu, že americké bezpečnostní složky o vlivu ruských hackerů nepochybují. Kde je tedy pravda? V pátečních Událostech, komentářích ČT se o ni přeli analytici Tomáš Rezek, Jan Schneider a komentátor Tomáš Klvaňa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
VIDEO Šašci, co si hrají na elitu. Češi jsou chytří, žádného Kisku nezvolí. Gambler Horáček. Štěpán Kotrba a Tomáš Klvaňa debatovali o Zemanovi a vážně to stálo za to
Miloš Zeman má šanci vyhrát v prvním kole. A že bojuje proti elitě? To jsou jen šašci. Tak argumentoval v internetovém pořadu PL TV politický a mediální analytik Štěpán Kotrba. Jeho oponent, novinář a komentátor Tomáš Klvaňa kritizoval Zemana za podlézání Číně a Rusku. Uznal ale prezidentovi mnoho zásluh. Oba se shodli v tom, že Miloš Zeman je jasný favorit prezidentské volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Babiš možná po schůzce s Trumpem prozradil něco, co neměl. Klvaňa má obavy
Analytik Tomáš Klvaňa v internetové televizi DVTV okomentoval Babišovo jednání se 45. prezidentem USA Donaldem Trumpem. Dospěl k závěru, že se Babiš možná nechal až příliš unést a po jednání mohl novinářům prozradit něco, co by se Trumpovi nemuselo líbit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Není možné, aby uprchlíky řešilo jen několik málo států. Trvalý přerozdělovací mechanismus musí existovat, zlobil se v ČT Klvaňa
Evropská komise po vypršení platnosti jednorázových kvót představila kroky, jak dál. Mimo jiné hodlá vytvořit legální cesty pro ty, kteří potřebují mezinárodní ochranu. O tématu hovořili Kateřina Šafaříková z Respektu, Tomáš Klvaňa z Newyorské univerzity v Praze a Daniel Kaiser z týdeníku Echo24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Británie: Mysleli jsme, že média lžou a přistěhovalci jsou nevinní. Mýlili jsme se
Britský deník The Telegraph přináší výsledky analýzy think-tanku Qiulliam, který se zabýval případy vyšetřování činnosti gangů, jež útočily na bílé ženy. Podle jeho zjištění drtivou většinu členů tvořili pachatelé s přistěhovaleckými kořeny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist