Ono to půjde, a ne že ne. Takto prý Trump s Putinem naplánovali řešení situace v Sýrii
Ruský a americký prezident se údajně tento týden dohodli na vytvoření bezpečnostních zón v Sýrii. Ty by měly dramaticky změnit situaci nejen v samotné Sýrii, ale v celém blízkovýchodním regionu. S odvoláním na izraelský bezpečnostní server Debka o tom píše server Echo24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2017 v 09:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 28. 01. 2017

Související články

Trump se chce sejít s Putinem. Generalita NATO z toho šílí
Vladimir Putin je díky právě probíhajícímu fotbalovému šampionátu opět ve středu pozornosti světových médií. Řeší se ekonomická i společenská situace v Rusku. Trump se prý chce s Putinem potkat. Schyluje se ke schůzce dvou nejmocnějších mužů planety? A jak silné je doopravdy dnešní Rusko? Renomovaní vědci to spočítali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
STAN: Erdoganův vojenský zásah dál destabilizuje region
Nesouhlasíme s vojenskou invazí v severní Sýrii, jsme každopádně pro diplomatické řešení situace v regionu. Považujeme za nešťastné obětovat lidské životy a dále destabilizovat region. Vytvoření zóny pro uprchlíky v Sýrii není z našeho pohledu vhodné řešení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Milan Faltus: Zvesela - Donald Trump živě a podruhé s Vladimírem Putinem
Donald Trump snad už ztratil veškeré zábrany. Přišlo se na to, že se v Hamburku znovu setkal a bavil s Putinem, aniž se kohokoliv dovolil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Ruším schůzku s Putinem, oznámil Trump. Kreml rychle zareagoval
45. prezident Donald Trump zrušil setkání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Své rozhodnutí oznámil na sociální síti Twitter. Trump prozradil, že schůzku zrušil kvůli ruskému počínání v krizi v Kerčském průlivu. Kreml okamžitě zareagoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Trump je ve svěrací kazajce. Kdyby se s Putinem dohodl, udělají z něj doma média maňáska, soudí novinář, který dobře poznal USA
Redaktor MF Dnes Milan Vodička, dlouholetý zpravodaj deníku v USA, se ve svém dnešním komentáři zaměřil na včerejší první setkání americké hlavy státu Donalda Trumpa s jeho ruským protějškem Vladimirem Putinem. „Summit s Putinem nemohl přinést nic světoborného. To chce čas. I malou dohodou s Ruskem by si Trump koledoval doma o nařčení ze zrady,“ konstatoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Rusko má dnes co říct a roste
Donald J. Trump si ve Vietnamu podal ruku s Putinem… A asi si ji měl raději nechat upadnout. Protože kratičké setkání, během něhož stačil Putinovi naznačit, že ani tak moc nevěří, že by Rusko zmanipulovalo volby v USA, bylo následováno titulky amerického tisku ve stylu „Trump se nechal zpracovat Putinem“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Jak Macron jednal s Putinem: Když došlo na Sýrii, nálada prý velmi zhoustla
Francouzský prezident Emmanuel Macron se setkal se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem. Podle BBC státníci absolvovali přátelskou výměnu názorů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Trump chce jednat s Putinem sám. Kundra z Respektu už zná výsledek
Podle informací agentury Reuters by 45. prezident USA Donald Trump rád jednal se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem jen ve dvou, bez kohokoli dalšího. Mezi spojenci vzbuzuje Trumpův záměr nervozitu. A nejen mezi spojenci. Obavy vyjadřují i někteří čeští novináři, např. Ondřej Kundra z Respektu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Znám prezidenta Asada osobně. Obamův Islámský stát je mrtvý. Místo něj přijde toto a o tohle hrají Trump s Putinem... Znalec Blízkého východu vysvětluje pozadí války v Iráku a Sýrii
ROZHOVOR Petr Markvart, který se dlouhodobě profesně pohybuje v oblasti Blízkého východu (hlavně v Iráku a Sýrii) a v Africe, vysvětluje, co bylo za diplomatickou krizí okolo Kataru a co bude dále s Islámským státem. „Takzvaný Islámský stát je mrtvý projekt. Je to projekt bývalé Obamovy administrativy a jejích regionálních spojenců. Prezident Trump se k němu nemůže hlásit, protože ho použil jako jeden z hlavních volebních sloganů proti Hillary Clintonové,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Atlantic Council: Trump kvůli Sýrii musí udělat kompromis s Íránem. Je to mnohem menší nepřítel, než se zdá
Americký magazín Newsweek pochybuje o tom, že má Donald Trump konkrétní plán pro Sýrii a tvrdí dále, že bez Íránu a Ruska se jen stěží podaří dosáhnout úspěchu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist