Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.235x, což odpovídá cca 220.976-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Sudeťáci, restituce, komunista Filip a Herman. Víc netřeba dodávat, bylo to drsné. Moravec měl co dělat, aby se vůbec rozloučil s diváky
V nedělních Otázkách Václava Moravce České televize se spolu utkali ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) a šéf komunistů Vojtěch Filip. Herman hned na úvod doporučil, že bychom z Česka neměli pouštět lidi, kteří nemají dobrý osobní profil, aby nám nedělali ostudu. Filip doplnil, že nám ostudu dělají korupční kauzy jako tunel Blanka, Opencard, OKD, ale odsouzených lidí tu máme velmi málo. Došlo i na tvrdou slovní bitku o církevní restituce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2017 v 13:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 29. 01. 2017

Související články

Daniel Herman: Volím Drahoše. Žádní Sudeťáci neexistují. Německo se s minulostí vyrovnalo, Rusko ne
Z PROFILŮ Na otázky, které se nashromáždily na profilu bývalého ministra kultury na serveru ParlamentníListy.cz, dnes odpovídal Daniel Herman (KDU-ČSL).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Herman: Nikdo nežádá restituce majetku sudetských Němců
Ministr kultury Daniel Herman opět odpověděl na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz na dotazy čtenářů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Filip chtěl ve sněmovně projednávat zrůdnosti kolem církevních restitucí. Snůška lží, zuřil ministr Herman a nakonec připomínal Hitlera
Ve sněmovně to dnes ještě před schvalováním pořadu schůze mezi poslanci pěkně vřelo. Do vlasů si vjeli předseda KSČM Vojtěch Filip a ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL). Filip totiž chtěl, aby poslanci zařadili do programu hned tři body týkající se řešení majetkových restitucí církvím. „Cisterciácké opatství nerespektuje zákon o tzv. majetkovém vyrovnání církví a domáhá se vydání majetku, který byl finančně oceněn a za nějž finanční náhrada již byla vyplacena,“ zlobil se Filip. To ale označil Herman za „snůšku lží“. „Toto bych nazval přímo chucpe!“ obořil se Herman na Filipa. To ale není vše, co si ti dva řekli...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Partie, jakou jste ještě neviděli. Nad šachovnicí Vojtěch Filip a Daniel Herman
V nedělní Partii FTV Prima proti sobě zasedli ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) a šéf komunistů Vojtěch Filip. Pánové se do sebe pořádně obuli. Podle Filipa lidovci podlézají sudetským Němcům a zpochybňují suverenitu České republiky. Herman se okamžitě bránil. A u sudetských Němců slovní přestřelka mezi hosty zdaleka neskončila...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jan Čulík a Jiří Pehe si povídali o nové Babišově vládě. Víc netřeba dodávat
Šéfredaktor Britských listů Jan Čulík pohovořil na svém serveru s politologem Jiřím Pehem o tom, kdy konečně bude mít Česká republika vládu s mandátem Parlamentu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Já mám informace od lidí z Krnova... Vlastizrada. Klame tady! Komunista v rádiu vydeptal Hermana. A začala řežba
Bernd Posselt přišel s myšlenkou, že by bylo správné uspořádat některý z příštích sjezdů sudetských Němců na českém území. Jako gesto smíření. Zatímco bývalý lidovecký ministr kultury Daniel Herman je nápadu nakloněn, komunista Leo Luzar v Českém rozhlase nápad tvrdě odsoudil. „Já mám informace od lidí z Krnova...“ jal se vysvětlovat Luzar.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Komunista Filip vyhrožoval finančnímu úřadu, měl by skončit
A proto by měl místopředseda Poslanecké sněmovny a šéf KSČM Vojtěch Filip skončit v politice. Jeho lobbing za trestně stíhaného podnikatele Tomáše Horáčka je minimálně nemorální.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.4.2019 v 11:40, zobrazit podobné
Herman tlumočil divákům ČT poslední vzkaz kardinála Vlka: Komunisté nám moc ublížili, a teď se roztahují. Nesmí se dostat k moci. A otevírat restituce je populismus
Hostem pondělního Interview ČT24 byl ministr kultury Daniel Herman. Velká část pořadu byla věnována vzpomínkám na zesnulého kardinála Miloslava Vlka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Komunista Filip vyhrožoval finančnímu úřadu, měl by skončit
A proto by měl místopředseda Poslanecké sněmovny a šéf KSČM Vojtěch Filip skončit v politice. Jeho lobbing za trestně stíhaného podnikatele Tomáše Horáčka je minimálně nemorální.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Mládkův „vyhazov“ získal energickému Sobotkovi další voliče
Rázný krok, kdy premiér dlouho neváhal a po necelých dvou a půl letech od doby, co ministr Chládek začal projevovat nekompletnost, se s ním drsně rozloučil, sklidil všeobecnou sympatii.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 21.2.2017 v 10:40, zobrazit podobné
TOPlist