Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.962x, což odpovídá cca 102.374-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Nečasová si prý „důvěrně“ psala s Rittigem. Zabývá se tím soud
Někdejší šéfka kabinetu premiéra Petra Nečase (ODS) Jana Nagyová (dnes Nečasová) si ve funkci „důvěrně“ psala s lobbistou Ivo Rittigem a „čile“ korespondovala také s jeho právníkem Davidem Michalem, mimo jiné o reorganizaci policie. Konstatoval to pražský městský soud v písemném odůvodnění rozsudku v kauze vyzrazení zprávy BIS, které má ČTK k dispozici. Podle soudu vyvstává „závažná otázka“, nakolik o tom byl informován Nečas.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 18:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 10. 02. 2017

Související články

Soud s Rittigem a Nečasovou se odročuje. Podle novinářů se soudu nepodařilo obeslat právě Nečasovou
Pražský městský soud se tento čtvrtek nebude zabývat kauzou údajného vyzrazení utajované zprávy Bezpečnostní informační služby (BIS), v níž čelí obžalobě Jana Nečasová (dříve Nagyová) a lobbista Ivo Rittig. Hlavní líčení bylo zrušeno, informovala dnes na Twitteru mluvčí soudu Markéta Puci bez dalších podrobností. Podle informací ČTK se soudu nepodařilo včas obeslat Nečasovou. Nový termín zatím nařízený není.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Nečasová definitivně musí doplatit daň za kabelky a jiné prezenty
Manželka expremiéra Petra Nečase Jana Nečasová Nagyová svádí soudní bitvy na několika frontách. V kauze zneužití Vojenského zpravodajství už dostala podmínku. Kromě toho se bránila povinnosti doplatit daně za drahé dary, které obdržela ještě jako Nečasova podřízená. Soud teď definitivně konstatoval, že daň doplatit musí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Pirátský autobus jede dál. Soud vysvětlil odmítnutí žádosti Nečasové
Piráti dnes obdrželi vysvětlení rozhodnutí, kterým Obvodní soud pro Prahu 3 zamítl předběžné opatření, které požadovala Jana Nečasová (dříve Nagyová) kvůli vyobrazení kauzy Nagyová na pirátském volebním autobuse.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
S tím „Zemanovým trapasem“ to ve Vídni bylo úplně jinak, než psala média, říká bývalý velvyslanec. Podívejte se na VIDEO
ROZHOVOR Čeští krajané v Rakousku prezidenta Zemana důvěrně znají a ten se jejich problémům vždy důkladně věnoval a oceňoval ty rakouské představitele, kteří české menšině podávali pomocnou ruku. V reakci na některé mediální výstupy Zemanovy oficiální návštěvy Vídně to pro ParlamentníListy.cz říká někdejší český velvyslanec v Rakousku Jan Sechter.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Nečasová stáhla žalobu na Piráty kvůli „vězeňskému autobusu“
Jana Nečasová (dříve Nagyová) stáhla žalobu na Českou pirátskou stranu, kterou podala kvůli své karikatuře na autobusu, který Piráti využívali v předvolební kampani. S odvoláním na informace Obvodního soudu pro Prahu 3 o tom dnes v tiskové zprávě informovali Piráti. Nečasová požadovala po straně omluvu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Soud bude znovu řešit údajné vyzrazení utajované zprávy BIS
Kauzou údajného vyzrazení utajované zprávy Bezpečnostní informační služby (BIS), ve které čelí obžalobě Jana Nečasová (dříve Nagyová) a lobbista Ivo Rittig, se bude ve čtvrtek znovu zabývat pražský městský soud. Původně sice Nečasovou, Rittiga a dalšího obžalovaného, právníka Davida Michala, potrestal podmínkami, rozsudek ale zrušil Vrchní soud v Praze. Kvůli rozhodnutí odvolacího senátu podal stížnost tehdejší ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO), tu Nejvyšší soud (NS) zamítl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Nečasová dostala od soudu tříletou podmínku, deset let nesmí pracovat pro stát
Nečasova podle obžaloby zosnovala zneužití pravomoci, když v roce 2012 nezákonně zaúkolovala zpravodajce, aby sledovali jeho bývalé manželky Radky.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 1.3.2019 v 15:36, zobrazit podobné
Nagyová-Nečasová žaluje Piráty za to, že z ní mají legraci
Bývalá šéfka Úřadu vlády Jana Nečasová (Nagyová) se rozhodla podat žalobu proti použití své podobizny na volebním autobusu Pirátské strany. Uvedl to server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Soud rozhodl, že žena z Tachova, která psala nenávistné komentáře k fotografii prvňáčků, je vinna
Tachovský okresní soud uznal šestadvacetiletou ženu z Tachova vinnou za nenávistný komentář, který umístila pod fotografii teplických prvňáčků. Do teplické třídy chodí převážně romské, vietnamské a arabské děti. Předsedkyně soudu Michaela Řezníčková ve věci rozhodla trestním příkazem. Jaký trest ženě uložila, však nesdělila. Rozhodnutí totiž ještě nebylo doručeno účastníkům řízení, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Soud chce pokračovat v projednání kauzy Rittiga a Nečasové
Pražský městský soud chce dnes pokračovat v projednávání případu vyzrazení zprávy Bezpečnostní informační služby. Obžalobě čelí bývalá šéfka sekretariátu premiéra Jana Nečasová (dříve Nagyová), lobbista Ivo Rittig, někdejší poradce ministra zemědělství Tomáš Jindra a Rittigův právník. Jednání muselo být už několikrát odvoláno, a to nejprve kvůli onemocnění Rittiga, později pro nemoc Jindry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist