To je úplně šílené! Pravice ztrhala ekonomické plány ČSSD
ČSSD představila veřejnosti své ekonomické plány. Počítá např. se zavedením bankovní daně, s jejíž pomocí chce získat do rozpočtu miliardy navíc. Pravicoví ekonomové, jako europoslanec Petr Mach (Svobodní) nebo ekonomický expert ODS Jan Skopeček, rozcupovali plány sociálních demokratů na kousky. Proč? Protože tuto daň v konečném důsledku nezaplatí banky, ale občané, kteří si do bank vkládají své peníze. ČSSD tak jen sáhne lidem hlouběji do kapes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2017 v 13:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 14. 02. 2017

Související články

Katastrofa, Armagedon. Z nápadů, co schválila na sjezdu ČSSD, vládne zděšení napříč spektrem
Sociální demokraté představili své volební ekonomické recepty. Zděšená pravice mluví o daňovém Armagedonu a katastrofě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Dilema pravice- S Babišem ANO či ne
Česká pravice je dnes spojencem ČSSD a KDU-ČSL   proti Andreji Babišovi. Programově je přitom Babišovi o něco blíže. V tom tkví ono dilema české pravice.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.5.2017 v 08:40, zobrazit podobné
Šílené, šílené, šílené! Více informací o klíčovém momentu, kdy Angela Merkelová rozhodla o uprchlících
Novinářka a bývalá mluvčí Vrchního státního zastupitelství v Praze Irena Válová se na serveru Česká-justice.cz zaměřila na novou knihu německého novináře Robina Alexandera, v níž rozebírá situaci v Německu v září roku 2015. Tam mimo jiné uvádí, proč Němci vpustili do země milion migrantů. Nikdo podle něj nechtěl převzít zodpovědnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
David Klimeš: Alternativní volby 2017: Pravice se probrala z kómatu, ODS s TOP 09 utvořily volební koalici a chtějí porazit Babiše
Ve včerejším dílu alternativního průběhu voleb 2017 se ČSSD vzchopila a má šanci obhájit post premiéra. Předsednictví vlády ale chce pro po sebe i pravice. A není vyloučené, že se to podaří.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 17.10.2017 v 07:41, zobrazit podobné
Zimola (ČSSD): Novou práci na Vysoké škole technické a ekonomické beru jako výzvu
Od nového akademického roku posílí Jiří Zimola tým pracovníků Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Jihočeský zastupitel za ČSSD a bývalý hejtman kraje se po 20leté pauze vrací zpátky ke své původní učitelské profesi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Chvojka přijel do Lán představit agendu ministerstva a své plány
Ministr pro lidská práva a legislativu Jan Chvojka (ČSSD) přijel dnes dopoledne představit prezidentu Miloši Zemanovi agendu ministerstva a své plány v období do podzimních sněmovních voleb. V rozhovoru s novináři připomněl, že jeho předchůdce Jiří Dienstbier (ČSSD) do Lán zván nebyl. Se Zemanem chce Chvojka probrat mimo jiné to, zda jsou zapotřebí novely Ústavy, a pokud ano, tak jaké.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Odvážní z pravice
Je dobře, že rozhodnutí ČSSD je vyvážená a že nechalo otevřená vrátka, a to jak k odchodu z vlády, tak k předčasným volbám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Šéf České pravice Simkanič: Komunisti jsou pro své voliče jen kovaříčci, kovář je Babiš. Kreatura jménem Kalousek zničila pravici. Kníže Šláfenberk, strana zvaná Mumie Svobody...
ROZHOVOR Pro podporu Andreje Babiše ze strany prezidenta Miloše Zemana má předseda neparlamentní politické strany Česká pravice Michal Simkanič jediné vysvětlení, které prozradil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. „Asi existuje něco, za co by se současný pan prezident styděl, a jeho spolupráce s panem StB Burešem není až tak úplně dobrovolná,“ říká Simkanič. A nebere si servítky, ani když mluví o majiteli Čapího hnízda, Miroslavu Kalouskovi, Tomiu Okamurovi nebo Mirku Topolánkovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist