Opilost znamená souhlas k sexu?! Třesoucí se a rozzuřená žalobkyně. U rakouského soudu s Iráčany, kteří brutálně znásilnili učitelku, bylo velmi dusno
Vídeňský soud včera vynesl rozsudek nad skupinou iráckých migrantů, kteří měli při loňských silvestrovských oslavách znásilnit německou učitelku. Rozsudek je sice nepravomocný, ale soudkyně udělila některým z nich až třináctiletý trest odnětí svobody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 08:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 03. 03. 2017

Související články

Patnáctiletá dívka byla brutálně znásilněna migranty. Po osmi měsících od děsivé zkušenosti stále trpí
Rakouský list Kronen Zeitung se po několika měsících vrací k případu patnáctileté dívky, kterou letos v dubnu brutálně znásilnili tři žadatelé o azyl ze zemí Afriky a Blízkého východu. V nejbližších týdnech by měl začít soudní proces.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Čtyři afričtí mladíci slíbili ženě láhve od piva. Místo toho ji ale ztlkoukli, znásilnili a pomočili
Včera soud v německém Dessau řešil případ čtyři migrantů z Eritreje, kteří čelí obvinění ze znásilnění postarší ženy. Vedle vynuceného sexu jí měli vyhrožovat zabitím a poté na ni dokonce jeden z nich močil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Znásilnění z nepozornosti? Švédská novinka týkající se sexu má prvního odsouzeného. Senátor Valenta vydal varování
Švédsko v reakci na kampaň „MeToo“ zavedlo zákon vyžadující „jasný souhlas“ obou partnerů se „sexuálním jednáním“. Platí rok a nejvyšší soud nyní na jeho základě odsoudil prvního muže. Ten půjde do vězení i kvůli tomu, že žena nedala výslovný souhlas se sexuálním aktem. Informaci zaznamenal i senátor Ivo Valenta a rovnou k ní na sociální síti přidal svůj názor: takovéto právní normy mohou být velmi lehce zneužitelné při vyřizování účtů mezi partnery.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Policie předala Iráčany viněné z terorismu do Rakouska
Policisté v úterý předali do Rakouska dva Iráčany podezřelé z terorismu, které česká cizinecká policie zadržela minulou středu na pražském letišti. ČTK to dnes řekla mluvčí policejního prezidia Lenka Sikorová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Úředníky, kteří dle žalobce zadávali zakázky přes limit,soud zprostil
Vrchní soud v Praze dnes osvobodil dva bývalé úředníky z ministerstva vnitra, kteří čelili obžalobě z toho, že zadávali zakázky advokátní kanceláři Weinhold Legal i přes to, že byl smluvní limit na poradenské služby překročen. Zrušil podmíněné tresty, které jim původně uložil Městský soud v Praze. Podle soudu není žalovaný skutek trestným činem. Dnešní rozhodnutí je pravomocné, žalobkyně se může pouze dovolat k Nejvyššímu soudu v Brně, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Desatero bezpečného sexu s novou známostí
Jak minimalizovat riziko nákazy HIV při náhodném sexu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Tři snědí imigranti brutálně znásilnili patnáctiletou dívku. Policisté nastoupili do uprchlického centra a proklepli si úplně všechny
Vedle pravděpodobných předčasných voleb věnují rakouská média pozornost obzvlášť brutálnímu znásilnění, kterého se dopustili hned tři migranti najednou na patnáctileté dívce. Pachatele se zatím vypátrat nepodařilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Chtěla si vynutit nošení hidžábu v české škole žalobou. Ale soudce bouchl do stolu: To by mohla být i hodina matematiky rušena odříkáváním otčenáše! A pak zahřmělo i nad Šabatovou
Soudce Městského soudu v Praze Jan Klášterka konstatoval, že se potvrzuje rozsudek soudu prvního stupně ve sporu, v němž se somálská žalobkyně domáhala omluvy a finanční satisfakce za údajnou diskriminaci. Ve zdůvodnění verdiktu zaznělo, že se ve skutečnosti dožadovala výsady, nikoli rovného přístupu ke všem. Při logice, kterou užila, by pak bylo možné například narušit hodinu matematiky odříkáváním otčenáše. Advokát žalované strany Radek Suchý je přesvědčen, že by se nyní měli zodpovídat všichni, kteří tuto provokaci rozpoutali, především veřejná ochránkyně práv Anna Šabatová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Myslíte si, že soud o nošení muslimského šátku ve škole dopadl dobře? Petr Štěpánek vás brutálně vyvede z omylu
Glosátor politického dění Petr Štěpánek se ještě jednou vrátil k soudu s ředitelkou zdravotnické školy na Praze 10 Ivanou Kohoutovou. Lidé, kteří si myslí, že bylo v tomto soudním sporu dosaženo velkého vítězství, by se prý měli zamyslet ještě jednou, protože nezmizel nikdo z lidí, kteří se podle Štěpánka vozili po paní ředitelce. Stále tu jsou Jiří Dienstbier (ČSSD), ombudsmanka Anna Šabatová a další. Štěpánek se proto obrátil přímo na voliče...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
„Bukvice, táhněte. Buzeranti do pr...“ Průvod Prague Pride narazil na krajní pravici a bylo velmi dusno
REPORTÁŽ „Věčné peklo je tvým osudem, bojte se Boha a vzdejte mu čest!“ S transparenty tohoto znění přivítali účastníky pochodu Prague Pride odpůrci této „duhové řeky". Nechyběli ani krajní nacionalisté z Národní obrody, proti kterým zasahovali policejní těžkooděnci. Lidí, kteří chtěli příslušníky sexuálních menšin podpořit, bylo ale mnohem víc než odpůrců. Na průvod se přišly podívat také muslimky z Dubaje. Co si o něm myslely?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist