Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.925x, což odpovídá cca 100.444-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Anča a Pepík. První kreslený seriál České televize pro děti, které už odrostly Večerníčku
Česká televize uvede svůj první animovaný seriál pro starší děti. Sedmidílná série dobrodružných příběhů Anča a Pepík vznikala poslední dva roky v ateliérech na Kavčích horách technologií klasické kreslené animace a předlohou se jí staly populární komiksy výtvarnice Lucie Lomové. V hlavních rolích diváci uslyší Ivanu Korolovou či Jana Maxiána. Anča a Pepík se poprvé ve vysílání objeví v neděli 12. března od 9:20 hodin na ČT :D.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2017 v 13:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 09. 03. 2017

Související články

HZS ČR: Seriál České televize HASIČI je z reálného prostředí a o opravdových hasičích
Po dobu jednoho roku natáčel štáb České televize pod taktovkou režiséra Jiřího Fedurca u Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje šestidílný dokumentární seriál s názvem „Hasiči“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Ivo Fencl: Vzpomínky na Večerníček
Aniž bych na tom měl zásluhu, narodil jsem se 16. dubna 1964, a má generace má věk Večerníčku. Tento nekonečný „seriál“ vzbuzuje nostalgii, ačkoli samozřejmě ne v každém, a snad zaslouží ještě jednu subjektivní vzpomínku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
„Česká televize má ze seriálu Most! orgasmus.“ Bouře nekončí. Míček nadhozen a tahanice pokračuje
Kontroverze, které vzbuzuje seriál Most!, jenž od začátku ledna vysílá Česká televize a těší se více než milionu diváků, stále neutichají, ba naopak. Scény, které se v něm odehrávají, a postavy, které v něm hrají, jsou častými předměty diskusí a silně dráždí nejen diváky, ale také reprezentanty české politické scény. Odsuzují především vulgarismy či narážky na politickou korektnost. Nyní ostrými slovy na sociálních sítích na jeho adresu nešetřili Eva Hrindová ze spolku Naštvané matky a kritik České televize, hudebník, publicista a bývalý člen ODS Petr Štěpánek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Zlín zahájí Týrlovou. Česká televize nabídne i nové díly Mazalů, loutkový večerníček či každodenní program pro děti
Příběh první dámy českého animovaného filmu v dokumentu České televize Hermína Týrlová zahájí v pátek večer Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež ve Zlíně. Česká televize zde následně představí i nový loutkový večerníček Zahrádka pod hvězdami, který se dostal do soutěžní sekce, nebo premiérové díly seriálu Mazalové. Po celou dobu konání festivalu se návštěvníci mohou vydat také do Domu České televize v Zámeckém parku, kde na ně čeká každý den řada aktivit spojených především s oblíbeným kanálem ČT :D. V sobotu Déčko pořádá ve Zlíně také odbornou konferenci o neformálním vzdělání dětí, jíž se zúčastní i ministryně školství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Amerika, Mexiko, Irák, Irán a teď i Polsko. Seriál První republika dobývá další publikum
V době, kdy vzniká druhá řada oblíbeného seriálu První republika, se první série dočkala dalšího zahraničního úspěchu. Od 1. ledna jej v hlavním vysílacím čase, každou neděli, mohou sledovat diváci celoplošné polské televize WP1.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
ČT: Špatné známky, cizí člověk za dveřmi nebo šikana. Děti ochrání Agent v kapse
Dětská stanice Déčko pokračuje v trendu bezpečného vysílání pro děti. Ve spolupráci s policií připravila nový seriál Agent v kapse, který děti naučí, jak postupovat v nebezpečných situacích. Seriál doprovodí i stejnojmenná aplikace pro chytré telefony, která umí například poslat rodičům zprávu s údaji o tom, kde se zrovna jejich potomek nachází.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Za „cikána“ se omlouvám, oznámil známý herec ze seriálu Most!
Seriál České televize Most! trhá rekordy ve sledovanosti. Seriál je společensky nekorektní, dělá si legraci z předsudků, kterými trpí nemalá část české společnosti, vůči Romům, vůči transsexuálům i vůči severu Čech, na který se nejeden Čech, Moravan či Slezan dívá skrz prsty. Teď však jeden z hlavních představitelů seriálu přišel s omluvou. Kvůli slovu „cikán“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Kam až to zajde? Hustí nám do dětí propagandu. Václav Klaus mladší a máslo na hlavě České televize
V komentáři na Novinky.cz se Václav Klaus rozohnil proti České televizi. Prý cpe dětem propagandu už od útlého věku. „Asi chápete, že nejsem příznivcem současného vývoje západního světa. Přesto moje kritičnost má různou intenzitu. Vyšší, když se jedná o děti,“ uvádí Klaus své rozhořčení nad vysíláním České televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Primátor Paparega: Dycky Most! A co dál?
Asi nikdy nebylo jméno našeho města skloňovanější než od začátku tohoto roku. Respektive od chvíle, kdy Česká televize začala vysílat seriál s názvem Most! Tvůrcům musím poděkovat, není slavnějšího města v České republice. Ostatně Richard Müller to na plese města také zmiňoval. Ačkoliv seriál skončil, o placky a trička je stále v turistickém informačním centru zájem. Ale co bude dál?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Roman Ramach: Bohéma aneb Historie podle korektně falešné ČT
Česká televize nám divákům-kncesionářům každou neděli vysílá seriál Bohéma. Mladý člověk, který nezná dějiny a sledující tento seriál, díky ČT získává falešný dojem o historii naší kultury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist