Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.757x, což odpovídá cca 91.678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Václav Klaus pro PL: Vyzývám k totální revoluci a svrhnutí evropské vládnoucí oligarchie. Větší ohrožení dnes přichází ze „Západu“ než z Východu. A Wilders, Le Penová a zbraně…
ROZHOVOR U příležitosti představení knihy Aleše Valenty Jeden rok konzervativní publicistiky, která se zabývá imigrací a budoucností Evropy, jsme si o těchto tématech povídali s prezidentem Václavem Klausem. Evropskými elitami organizovaná masová migrace je dle něj vážným a zásadním fundamentálním nebezpečím pro Evropu. „Západ není Západem a větší hrozba dnes přichází ze ‚Západu‘ než z Východu,“ říká Klaus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 12:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 16. 03. 2017

Související články

Nářez z Václaváku! Le Penová ani Wilders se s tím opravdu nepárali
V 17 hodin dnes na Václavském náměstí odstartovala demonstrace svolaná hnutím SPD Tomia Okamury, na kterém vystoupila předsedkyně francouzské Národní fronty Marine Le Penová a nizozemský pravicový politik Geert Wilders. Oba politici mluvili o zkáze, kterou nám přináší současná politika Evropské unie a zároveň snaha o islamizaci našich zemí. „Evropská unie samozřejmě dnes nemůže poslat do ulic našich měst tanky, ani střílet do davu, ale nenechme se mýlit,“ varovala ve svém projevu Marine Le Penová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Svět se otočil, komunismus sem přichází ze Západu, obává se ekonom Pikora. Chceme zůstat na Západě, ale...
Otec a syn poslední dobou pravidelně opakují, že k nám totalitní manýr dnes míří ze západu a ne z východu, jak tomu bývalo kdysi. Ekonom Vladimír Pikora se na serveru Reflex.cz ke Klausům přidal. Také on má za to, že komunistické manýry dnes přicházejí ze západu. A jak na to přišel? Takto...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Václav Klaus má nachystán velký projev. Vyzývá v něm k sametové revoluci v EU
Exprezident Václav Klaus převezme dnes v polské Toruni Jagellonskou cenu, kterou mu udělila Toruńska Szkola Wyźsza. MF Dnes u té příležitosti přinesla projev, který Klaus při slavnostní události pronese.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Eva Kislingerová: Václav Klaus mladší v ohrožení? Přijde červená karta?
Z titulku článku na iRozhlas.cz jsem se dozvěděla, že Václav Klaus mladší dostal od své ODS žlutou kartu. Nevím jak v politice, ale ve fotbale to chodí tak, že po žluté kartě přichází nezřídka červená, rovnající se předčasnému konci a odchodu do sprch.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 31.8.2018 v 05:41, zobrazit podobné
Zklamaný Václav Klaus: Chtěli jsme se připojit ke starému dobrému Západu. Teď v EU místo toho vládne kulturní marxismus
Druhý český prezident Václav Klaus promluvil na konferenci v bavorském Freilassingu. Způsobem sobě vlastním se vyjádřil k budoucnosti Evropské unie a Česka v ní. Nikoho asi nepřekvapí, že byl Klaus k EU velmi kritický.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Václav Klaus: Dnešní ohrožení nepřichází z Východu, z Ruska, z Putina, nebo z Číny
Vystoupení na úvodním představení Manifestu IVK proti liberální demokracii
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Boje proti Grétě, feminismu, LGBT či multikulturalismu jsou slepé uličky
„Environmentalismus, multikulturalismus, genderismus a feminismus nejsou českými fenomény. Ty módní ideologie k nám nejsou dováženy z východu, ale ze západu,“ hřímal nedávno bývalý prezident Václav Klaus na setkání Trikolóry. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.10.2019 v 18:40, zobrazit podobné
Mráz nepřichází z Kremlu, ale úplně odjinud. Václav Klaus ukazuje, kdo dnes omezuje naší svobodu
Zatímco se za komunistů říkávalo, že mráz příchází z Kremlu, nyní  přichází z Mezinárodního měnového fondu (MMF), píše ve svém komentáři pro sobotní vydání MF Dnes exprezident Václav Klaus. Je snad hudbou budoucnosti, že za sto korun na účtu dostaneme jen devadesát korun v hotovosti? Návrh MMF chce totiž úplně oddělit hotovost od peněz v bankách a centrální banka by měla určovat kurz mezi těmito dvěma měnami. „Nepřijatelné. Tragédie. Omezování lidských svobod ,“ má jasno někdejší hlava státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Pozdvižení v Nizozemí: Protiislámský bojovník Wilders byl prý v ohrožení. V jeho ochrance se pohyboval...
Přes deset let žije vůdce nizozemské Strany pro svobodu Geert Wilders dvacet čtyři hodin denně a sedm dní v týdnu kvůli výhrůžkám islamistů pod ochranou policie. V posledních dnech se však jeho život ocitl ve vážném ohrožení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Bruselská šlechta. Třeba ten notorický alkoholik, který málem podpálil prezidentský pár... Toto se dělo, než Okamura s Le Penovou a Wildersem vyrazili na Václavák
Dnes proběhla tisková konference hnutí Evropa národů a svobody. Hosty byli belgický europoslanec Gerolf Annemans, předsedkyně Národního shromáždění Marine Le Penová, předseda SPD Tomio Okamura a nizozemský politik Geert Wilders. Wilders označil Okamuru za českého hrdinu, Le Penová zase objasňovala svůj postoj k Rusku. A Okamura řešil otázku referenda a dodával, že toto setkání je známka toho, že se Evropané mohou dohodnout i bez Bruselu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist