Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2020
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.180x, což odpovídá cca 218.106-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Poplach v Itálii! Za jediný den k jejím břehům dorazily tisíce uprchlíků. Většinou mladých mužů. Země hrozí, že...
Nejnovější údaje o počtech afrických uprchlíků zneklidňují Evropu, píše německý deník Die Welt. Za jeden den k italským břehům dorazilo i 3200 migrantů. Často mladí muži, které z kontinentu vyhání válka, nebo bída, nebo obojí. Mnoho mladých lidí v Africe jen marně hledá práci, ale doufá, že v Evropě naleznou novou naději. Italská vláda ale bije na poplach – ostatní evropské státy žádá o pomoc. Řecký eurokomisař proto znovu otevírá otázku povinných uprchlických kvót.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2017 v 17:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 21. 03. 2017

Související články

Máme moc mužů uprchlíků, usoudil německý poslanec. A předložil návrh, jak to napravit
Německý poslanec Kai Wegner z CDU kancléřky Angely Merkelové vznesl návrh týkající se uprchlíků. Spolková republika by měla přednostně přijímat ženy a děti. Na svých osobních stránkách politik vysvětluje, proč si to myslí. Nadbytek mužů-uprchlíků prý také může destabilizovat společnost a tím i mír.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Máme loď! oznámilo hnutí, které chce u břehů Afriky blokovat migraci. Neziskovky, třeste se?
Mládežnickému hnutí Generation Identity se podařilo nashromáždit dostatek financí pro odstartování první mise. Jejím cílem bude monitoring činnosti neziskových organizací ve Středozemním moři a vracení uprchlíků zpět k libyjským břehům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Už to z německých novin leze: S migrační vlnou dorazily tisíce bojovníků Talibanu
Do Německa možná během posledních dvou let s přílivem uprchlíků vstoupily i tisícovky někdejších bojovníků afghánského fundamentalistického hnutí Tálibán. S odvoláním na čerstvé vydání německého zpravodajského magazínu Der Spiegel o tom informoval server E15.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Chovanec: Česká republika může Itálii pomoci se zavedením detencí
Česká republika je připravena pomoci Itálii se zavedením konceptu detencí, které v ČR fungují. Kromě již nabídnuté pomoci ve formě vyslání policistů můžeme nabídnout i experty, kteří mají s konceptem zkušenosti, řekl dnes ČTK ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Chovanec v dříve zveřejněném dopise svému italskému protějšku Marcovi Minnitimu mimo jiné uvedl, že může do země vyslat policisty, a že vládě navrhne uvolnit téměř 21 milionů korun na řešení přílivu uprchlíků z Libye. Přerozdělování uprchlíků podle kvót ministr dále odmítá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Poche z ministerstva zahraničí vyzývá: Měli bychom pomoci Itálii
Europoslanec sociální demokracie a politický tajemník na Ministerstvu zahraničí Miroslav Poche poskytl rozhovor deníku Právo. Zdůraznil v něm mimo jiné, že bychom Itálii měli pomoct s řešením migrační krize. Italové několikrát volali o pomoc kvůli stále novým lodím s uprchlíky, které připlouvají ke břehům Apeninského poloostrova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Chovanec nabízí na řešení migrace Itálii policisty a EU 21 milionů korun
České ministerstvo vnitra navrhne poskytnout Evropské unii téměř 21 milionů korun na řešení přílivu uprchlíků z Libye a Itálii slibuje poslat na pomoc policisty. Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) to napsal svému italskému protějšku Marcovi Minnitimu v dopise zveřejněném dnes na webu úřadu. Přerozdělování uprchlíků podle kvót ale české vnitro dále odmítá, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
„Země je v hajzlu!“ Zaměstnanci nejbohatšího muže světa jdou stávkovat s Gretou
Šestnáctiletá středoškolská aktivistka Greta Thunbergová již v létě minulého roku stávkovala před švédským parlamentem a nabádala severské politiky, aby přijali co nejambicióznější plán v boji za záchranu planety Země. Mladá švédská studentka inspirovala tisíce mladých lidí po celém světě a ti také začali stávkovat ve jménu záchrany Země. Teď se ke studentům přidá i řada zaměstnanců nejbohatšího muže světa Jeffa Bezose.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist