Jana Václavíková: Exekutor Jiří Trojanovský páchá trestnou činnost zatím beztrestně
Přestože Nejvyšší soud ČR zakázal exekutorovi J.Trojanovskému z Frýdku Místku konat cokoli kvůli probíhajícímu insolvenčnímu řízení, provedl dražbu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2017 v 14:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 03. 04. 2017

Související články

Ministr Babiš: Někdo tady páchá trestnou činnost na členy vlády, a vy se radujete
Projev na 58. schůzi Poslanecké sněmovny dne 10. 5. 2017
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Martin Michal: Trestnou činnost aktivisty Šinágla kryjí policie a státní zastupitelství
Okresní státní zastupitelství v Berouně a také Policie ČR roky kryjí trestnou činnost aktivisty Jana Šinágla. V tomto duchu si stěžuje na jednání těchto orgánů podnikatel Martin Michal. Policejnímu prezidiu a Krajskému Státnímu zastupitelství předložil i konkrétní důkazy. Celou situaci mapovalo i rádio Frekvence 1 a získalo naprosto stejné poznatky s činností těchto orgánů, jako podnikatel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Josef Červinka: O exekutorsko-justiční mafii na Moravě
V těchto dnech podal advokát JUDr. Josef Červinka na MS ČR k dohledu velmi závažná pochybení KS Ostrava, které kryje dražbu provedenou v rozporu se zákonem, tedy trestnou činnost ve spolčení exekutora Jiřího Trojanovského a insolvenčního správce Davida Papouška. Dražil exekutor pro insolvenčního správce, což je nezákonné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jan Šinágl: Pravda vyjde najevo jako olej na vodu
Reakce Jana Šinágla na článek „Martin Michal: Trestnou činnost aktivisty Šinágla kryjí policie a státní zastupitelství.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Tady je jedna novinářka, páchá trestnou činnost, chce mě dostat do tepláků! rozpálil se Babiš v Partii. Tam také prozradil, jaké změny by provedl u tajných služeb
Hostem nedělní Partie FTV Prima byl jasný vítěz sněmovních voleb Andrej Babiš (ANO). Divákům vysvětloval, proč preferuje ustavení menšinové vády a jak si ji představuje. Ve studiu neměl oponenta a prostor, který dostal, bezezbytku využil k zúčtování s politiky ostatních stran.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
S extremismem chce letos Ministerstvo vnitra bojovat zejména na internetu, zaměří se na dezinformace a trestnou činnost
V boji proti extremismu se chce Ministerstvo vnitra letos zaměřit zejména na trestnou činnost na internetu a vyvracení dezinformací. Bude více sledovat sociální sítě, které jsou podle něj těžištěm aktivit radikálů. Pro oběti či svědky plánuje zavést elektronické trestní oznámení. Úřad to uvádí v koncepci boje proti projevům extremismu a předsudečné nenávisti pro rok 2019, kterou má na konci dubna projednat vláda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Finance stále chtějí rozšířit oprávnění Celní správy vyšetřovat, rozhodne politická dohoda
Pravomoc vyšetřovat jako Policie ČR by měla získat Celní správa. Podle ministerstva financí by bylo navíc třeba umožnit celnímu orgánu rozšířit okruh trestných činů, které mohou celníci prověřovat, o další trestnou činnost související s daněmi: Například o trestné činy navazující na zdrojovou trestnou činnost jako je trestný čin legalizace výnosů z trestné činnosti. Ministerstvo vnitra o tom nemá informace a i nadále návrh považuje za zásah do bezpečnostního systému státu. Rozhodnutí bude politické, uvádí ministerstvo financí.
zdroj: ekonomickydenik.cz, přidáno 8.10.2019 v 05:49, zobrazit podobné
Ve čtvrtek dorazí na Kliniku exekutor. Chce to zkusit po dobrém, obyvatelé však ustoupit nehodlají
Ve čtvrtek dopoledne zahájí soudní exekutor Ivo Luhan vyklizení budovy v Jeseniově ulici na pražském Žižkově, kde sídlí Autonomní sociální centrum Klinika. Jak exekutor uvedl pro server Aktuálně.cz, nejprve zkusí situaci vyřešit po dobrém a ohledně případné asistence policie se rozhodne až podle situace. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Opl (Rozumní): Otřesná ukázka hloupého hazardování se životem
Jako bývalý kriminalista nemohu pochopit, jak někdo může vědomě a opakovaně páchat trestnou činnost obecně. A pašování kilogramů tvrdých drog není žádná marginální věc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Spolupracující obviněný jako nástroj korupce
Spolupracující obviněný je institut umožňující rozkrýt trestnou činnost zevnitř pachatelů. Avšak stát obchoduje se zločinem a zločinci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist