Finanční správa se připojila k projektu “Česko svítí modře“
V noci z 2. na 3. dubna 2017 se po celé republice rozzářila modrá barva projektu "Česko svítí modře", který už od roku 2014 pořádá platforma Naděje pro Autismus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 16:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 06. 04. 2017

Související články

Česko svítí modře. Na akci připomínající autismus dorazil předseda Vondráček a slíbil, že nasvítí Sněmovnu
REPORTÁŽ Sněmovna bude svítit modře. „Na to se můžete spolehnout,“ ujistil v den zahájení kampaně „Česko svítí modře“ ve Zlíně předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček. Počet lidí s autismem roste alarmujícím tempem. „Je nutné, aby si i naše země uvědomila, že s touto problematikou je potřeba něco dělat,“ zdůraznila koordinátorka kampaně Marta Pečeňová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Česko svítí modře. Na akci připomínající problém autismu dorazil předseda Vondráček a slíbil, že nasvítí Sněmovnu
REPORTÁŽ Sněmovna bude svítit modře. „Na to se můžete spolehnout,“ ujistil v den zahájení kampaně „Česko svítí modře“ ve Zlíně předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček. Počet lidí s autismem roste alarmujícím tempem. „Je nutné, aby si i naše země uvědomila, že s touto problematikou je potřeba něco dělat,“ zdůraznila koordinátorka kampaně Marta Pečeňová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Nad Sněmovnou se znovu rozsvítilo modré světlo
Poslanecká sněmovna se 2. dubna rozsvícením modrého světla v rámci kampaně Česko svítí modře již tradičně připojila k připomínce Světového dne autismu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Úřad vlády ČR se opět zapojí do kampaně Česko svítí modře
Úřad vlády ČR se opět zapojí do kampaně Česko svítí modře – symbolicky zmodrá a vyjádří podporu lidem s poruchou autistického spektra
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Úřad vlády se potřetí připojí ke kampani Česko svítí modře na podporu osob s autismem
V noci z pondělí 2. dubna na úterý 3. dubna 2018 se Strakova akademie zbarví do modra. Úřad vlády ČR se připojí k pátému ročníku celorepublikové osvětové kampaně Česko svítí modře, kterou pořádá platforma Naděje pro Autismus. Letošním mottem je „Navzdory osudu“ a projekt svou záštitou podpořil i předseda vlády Andrej Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
SYNOT podpoří osvětu v oblasti autismu! Zapojí se do akce “Česko svítí modře“
V noci z 2. na 3. dubna se uskutečnil další ročník osvětové kampaně s názvem "Česko svítí modře“. Motto letošní akce nese název „Navzdory osudu“. Kampaň je výrazem porozumění a podpory lidem, kteří trpí autismem. Zapojí se do ní také některé objekty ve vlastnictví skupiny SYNOT ve Zlínském kraji, které budou modře nasvíceny. Právě modrá barva totiž symbolizuje komunikaci a sebevyjádření – tedy oblasti, které jsou pro pochopení a začlenění osob s autismem nejzávažnější bariérou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Devět budov ČEZ zasvítí do tmy modře. Energetici tak vyjádří podporu lidem s autismem a organizacím
Energetici se již popáté zapojí do osvětové kampaně „Česko svítí modře“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Ministerstvo spravedlnosti podpořilo kampaň „Česko svítí modře“
Ministerstvo spravedlnosti podpořilo IV. ročník osvětové kampaně „Česko svítí modře," která propojuje svět autistů se světem zdravých lidí. Platforma Naděje pro autismus se v rámci této kampaně snaží zvýšit povědomí veřejnosti o autismu vytvořením sdíleného prostoru k propagaci „modrých aktivit" společností, institucí či jednotlivců. Řada významných institucí se při této příležitosti rozsvítí v modrých barvách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Region bude svítit modře
Již v uplynulých letech jsme se zapojili do osvětové kampaně s názvem "Česko svítí modře“. Motto letošní akce nese název „Navzdory osudu“ a my se k ní samozřejmě opět připojíme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zdravotnictví se rozsvítí modře
U příležitosti Světového dne zvýšení povědomí o autismu, který se již tradičně koná 2. dubna, se Ministerstvo zdravotnictví připojilo do celorepublikové osvětové kampaně „Česko svítí modře“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist