Český svaz bojovníků za svobodu: Varujeme před zatažením Evropy do případné války
Český svaz bojovníků za svobodu okresu Hradec Králové, v duchu svých stanov a v duchu antiválečného dědictví bojovníků protinacistické koalice má jednu ze základních priorit hájit mír a bezpečí v české krajině.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2017 v 12:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 12. 04. 2017

Související články

Komunistu Ondráčka ocenil Český svaz bojovníků medailí
Český svaz bojovníků za svobodu (ČSBS) udělil pamětní medaili komunistickému poslanci Zdeňkovi Ondráčkovi za to, že přispívá na opravy válečných pomníků a účastní se akcí svazu. Serveru Deník N to řekl předseda ČSBS Jaroslav Vodička. Udělení medaile s nápisem Za vlast a za svobodu vyvolalo minulý týden pozornost vzhledem k tomu, že se Ondráček před listopadem 1989 účastnil policejních zásahů proti demonstrantům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Babiš nepodpoří státní dotaci pro svaz bojovníků za svobodu
Premiér Andrej Babiš (ANO) nepodpoří návrh, aby Český svaz bojovníků za svobodu (ČSBS) dostal v příštím roce z vládou schválené předlohy státního rozpočtu 6,3 milionu korun. Uvedl to dnes v rámci interpelací. Svaz čelí kritice za to, že udělil pamětní medaili Za vlast a za svobodu poslanci KSČM Zdeňku Ondráčkovi, který se jako policista podílel v roce 1989 na represích odpůrců komunistického režimu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Poslanec ODS Janda se pustil do Svazu bojovníků za svobodu. Je to prý spolek, oslavující estébáky
Sněmovní mandátový a imunitní výbor se bude zabývat prohlášením bývalého skokana na lyžích a současného poslance občanských demokratů Jakuba Jandy, v němž kritizoval Český svaz bojovníků ze svobodu (ČSBS). Ten na něj podal trestní oznámení za to, že svaz označil za „pofidérní spolek adorující bývalé estébáky“ poté, co svaz udělil medaili komunistickému poslanci Zdeňku Ondráčkovi. „Za kritikou Vodičkova svazu si stojím, instituci zneužívá a zničil ji,“ říká poslanec v rozhovoru pro server Info.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Senátor Oberfalzer: K akcím Českého svazu bojovníků za svobodu budeme přistupovat s obezřetností
Zástupci Senátu si v pátek 22. března připomenou štábního kapitána Václava Morávka u jeho pomníku u Prašného mostu v Praze 6. Nezúčastní se ale pietního aktu, který se každoročně koná na tomto místě, protože ho pořádá Český svaz bojovníků za svobodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Český svaz bojovníků za svobodu narazil, část samospráv jej odmítá dotovat za ocenění komunisty Ondráčka
Vedení Hradce Králové, Jihlavy nebo Královéhradeckého kraje odmítají dotovat Český svaz bojovníků za svobodu (ČSBS). Plzeň dotaci svazu výrazně snížila. Samosprávy kritizují kroky celostátního vedení svazu jako třeba ocenění komunistického poslance Zdeňka Ondráčka, který za sametové revoluce zasahoval jako policista proti demonstrantům. Většina úřadů bude o příspěvcích pro ČSBS teprve rozhodovat, některé ještě žádost od svazu nedostaly. Již dříve odmítl podpořit státní dotaci pro ČSBS premiér Andrej Babiš (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
„Ty starý lidi bojovali za vlast!“ Naštvaný plukovník Vodička v ČT u Wollnera
Na Český svaz bojovníků za svobodu se zaměřil pořad Marka Wollnera Reportéři ČT. Spolek, který by měl připomínat hrdiny českého odboje druhé světové války, má bohužel v poslední době problémy se skandály svého šéfa Jaroslava Vodičky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Český svaz bojovníků za svobodu: Koněv byl voják a i on měl své nadřízené; plnil tedy jen rozkazy
Otevřený dopis starostovi Prahy 6 Ondřeji Kolářovi k pomníku maršála Ivana Stěpanoviče Koněva
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Svaz bojovníků za svobodu je zneužíván k politické agitaci, uvedl Metnar
Akce Českého svazu bojovníků (ČSBS) za svobodu jsou zneužívány k politické agitaci a k útokům proti českému spojenectví v NATO. Na jednání sněmovního výboru pro obranu to dnes řekl ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO). Ministerstvo obrany podle něj spolku již letos poslalo pět výtek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist