Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2022
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.800x, což odpovídá cca 93.921-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Pragocentrismus České televize. Brněnský právník má plán, jak jej prolomit
Právník Zdeněk Koudelka se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz vyjádřil k veřejnoprávnímu vysílání České televize a k decentralizaci televizního vysílání na Moravě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2017 v 14:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 14. 04. 2017

Související články

Právník hodinu sledoval debatu o historii na ČT. Píše o traumatickém zážitku a „ublinknutí“
Brněnský právník Tomáš Tyl se neudržel. Původně si prý chtěl šetřit síly a na sociální síti Facebook se nechtěl dlouze rozepisovat, ale pořad České televize Historie.cs mu tak silně hnul žlučí, že se z toho nakonec přece jen musel vypsat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Brněnský právník vytahuje vážné téma: Původní gotické části českých korunovačních klenotů jsou ve Vídni. Kdy zažádáme o vrácení?
Brněnský právník Zdeněk Koudelka se v sobotním vydání MF Dnes vyjádřil k tomu, že část našich korunovačních klenotů drží Rakousko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Lži České televize o dění v Polsku. Právník jich našel hned několik
Advokát Zdeněk Koudelka se na svém webu rozčílil nad vysíláním České televize ohledně situace v Polsku. Podle jeho slov veřejnoprávní televize lže.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Čtyřicet procent pro Babiše a vyhrané eurovolby! Brněnský právník předkládá souvislosti, které pravicová opozice zřejmě nevidí
Právník Tomáš Tyl se směje Evropské unii a české pravici. Právník má za to, že Evropská unie je v Česku asi tak stejně populární jako Sovětský svaz v roce 1969, tedy pár měsíců po invazi sovětských tanků do Československa. Pokud tedy EU a česká pravice věří tomu, že se něco změní, když Evropský parlament zarazí dotace pro Agrofert, tak podle Tyla se změní jen tolik, že Babiš dosáhne na 40 procent hlasů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
To je protiústavní. Oblíbenec médií právník Kysela zbořil Babišovi jeho plán
Předseda vlády Andrej Babiš přišel s nápadem, jak vyřešit situaci, ve které by Ministerstvo kultury bylo bez ministra. Ústavní právník Jan Kysela tento plán zbořil ještě dřív, než ho Babiš mohl zrealizovat. Označil Babišovy plány za protiústavní, protiprávní a v právu neřešené.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
„Nehoráznost z Kavčích hor! Kampaň pokračuje.“ Právník Michal Hašek reaguje na dnešního Moravce
Moderátor Václav Moravec dnes před kamerami České televize oznámil předsedovi ČSSD Janu Hamáčkovi, že prozatímní ředitel Národní galerie Praha (NGP) Ivan Morávek nabídl odvolanému řediteli NGP Jiřímu Fajtovi post finančního ředitele NGP. Hamáčka to velmi překvapilo a sdělil, že je to chyba a bude po ministru kultury žádat vysvětlení. Morávek se však hájí tím, že mu to nakazuje sám zákon, za pravdu mu dal i bývalý hejtman Jihomoravského kraje a nyní právník Michal Hašek, který chování České televize označil za nehorázné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Ostrý právník Kysela: Pandury jsou asi tak odolné jako trabant. Chceme po sobě střílet na ulicích?
Mělo by do české ústavy patřit právo nosit zbraň? V úterních Událostech, komentářích České televize o tom hovořil ústavní právník Jan Kysela, který záměr ministra vnitra Milana Chovance zpochybňoval. Zdá se mu totiž, že se stát chová jako kolos na hliněných nohou. Aby své tvrzení podpořil, vzpomněl na obrněná vozidla Pandur, která jsou prý asi tak odolná jako trabant.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Dnešní rozhodnutí v kauze Rath? Pro veřejnost je to špatná zpráva, varoval v ČT právník
Nejvyšší soud konstatoval, že policejní odposlechy v kauze Davida Ratha platí. Co to znamená pro Davida Ratha? A co to znamená pro využívání odposlechů? Ve středečních Událostech, komentářích České televize o tom debatovali bývalá ministryně spravedlnosti Helena Válková (ANO) a právník Jaroslav Ortman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Druhá a třetí tchyně? Pánové, právník se zamýšlí nad tím, že imigrant smí v Německu mít více žen
Brněnský právník Petr Kolman se nedávno pozastavil nad povolením bigamie Syřanovi německými úřady navzdory tomu, že je zde trestná. Syrský běženec zde žije už od roku 2015 společně se svou první manželkou a čtyřmi dětmi, z nichž některé z nich má společně se svou druhou ženou. Úřady se tak prý rozhodly pro blaho jejich společných dětí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Toto jsou základy budoucí války! Známý brněnský právník varuje před tím, co se děje kolem Ceuty vedle Maroka
Drsné video ze španělské enklávy Ceuta ukazuje, jak se chovají migranti, kterým se povedlo překonat plot. A Deutsche Welle přináší další zprávu, španělský ministr zahraničních věci chce v Ceutě nechat odstranit ostnatý drát z plotu, který odděluje Afriku od Evropy. Situaci komentuje právník Tomáš Tyl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2018 v 16:34, zobrazit podobné