Kluci z Moravy ovládají Prahu. Pozoruhodné vazby Faltýnkova advokáta na magistrát i ministerstva
Na ministerstvu dopravy, na pražském magistrátu i v dopravním podniku získal silný hlas přerovský advokát Květoslav Hlína. Za ním stojí první místopředseda vládního hnutí ANO Jaroslav Faltýnek, který má rovněž bydliště v Prostějově, i náměstek ministra dopravy Milan Feranec z Olomouce. Hanácké souručenství začíná vadit i samotným lidem z Babišova hnutí. Píše o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2017 v 22:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 14. 04. 2017

Související články

Piráti žalují Prahu 1, která jim systematicky odmítá poskytovat informace
Předvolební boj může mít různé podoby. Na Praze 1 se úřad rozhodl, že bude Pirátům odmítat všechny žádosti o informace. To je samozřejmě v rozporu se zákonem, jak už více než 20krát potvrdil pražský Magistrát. Piráti proto na Prahu 1 podali žalobu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Soud poslal do vazby náměstkyni Kratochvílovou kvůli dotacím na sport. O Peltovi zatím nerozhodl
Obvodní soud pro Prahu 1 poslal do vazby náměstkyni ministryně školství Simonu Kratochvílovou, která je obviněna v souvislosti s dotačními programy ministerstva školství pro sport. O dalším obviněném, předsedovi Fotbalové asociace ČR Miroslavu Peltovi, zatím nerozhodl. Kratochvílová se podle informací serveru Seznam.cz s Peltou domlouvala na přípravě dotačních programů. Rozdělování dotací pak podle policejních dokumentů ovlivňovali ve svůj prospěch nebo ve prospěch svých blízkých. Ministerstvo v pátek Kratochvílovou kvůli vyšetřování zprostilo výkonu všech funkcí. Policisté obvinili i bývalého šéfa odboru sportu na ministerstvu školství Zdeňka Břízu.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 5.5.2017 v 12:36, zobrazit podobné
Ministryně Nováková: Partneři jsou důležití nejen jako nositelé zpětné vazby
Ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková dnes na brněnském výstavišti za účasti premiéra Andreje Babiše, ministrů vlády, prezidenta Hospodářské komory ČR Vladimíra Dlouhého slavnostně zahájila činnost Exportního domu. Ten je společným projektem Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zahraničních věcí, Ministerstva obrany, společnosti EGAP a agentury na podporu exportu CzechTrade.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Ať se Marvanová soukromě postaví třeba na hlavu, ale magistrát?
Může magistrát rozhodovat za Pražany v tak zásadní otázce – protivení se proti jednotné zahraniční politice státu? A navíc nejen vyvěšením tibetské vlajky, ale i přijetím členů exilové tibetské vlády, což není jen protest k situaci v Tibetu, ale otevřené nepřátelství vůči jinému státu! Nemělo by to být tématem Ministerstva vnitra a vůbec vlády?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Babiš může vyhrát volby i z vazby. Vládnout může s KSČM a Okamurou
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš by mohl vyhrát volby i z vazby. To tvrdí pražský advokát Robert Plicka ve svém rozhovoru pro server Forum24.cz. Uvalení vazby na Babiše je však podle Plicky v rámci kauzy Čapí hnízdo nepravděpodobné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Dolínek (ČSSD): Dopravní opatření v okolí Vltavské - lepší bezpečnost a prostupnost
Magistrát hl. m. Prahy ve spolupráci s městskou částí Praha 7 a Technickou správou komunikací hl. m. Prahy doplnil chybějící bezbariérové vazby pro chodce a zvýšil bezpečnost provozu pomocí dopravního značení v oblasti křižovatky Vltavská.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Povodí Moravy: Řeky jsou na jihu Moravy, Vysočině a Zlínsku pod normálem
V povodí Moravy byly hladiny po většinu týdne při mírném kolísání vcelku setrvalé a celkové změny se pohybovaly mezi 13 a -25 cm. Průměrné týdenní vodnosti toků byly celkově větší v povodí Moravy, kde nejvodnější bylo povodí Bečvy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Maříková (SPD): "Kluci mají penis a holky zase vagínu"
Ještě neskončila v Poslanecké sněmovně diskuze nad svazky stejnopohlavních párů a potichu se blíží další změna zákona z režie ministerstva spravedlnosti s požehnáním veřejné ochránkyně práv Anny Šabatové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Ať žije gender
Přiznám se, že v poslední době mi naskakuje husí kůže, když slyším debaty o genderové vyváženosti. Holky jsou přece holky a kluci jsou jednou pro vždy kluci. Muži jsou muži a ženy zase ženy. Nic mezi Tím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Pelikán: Zadržený migrante, neboj. Máš nárok na advokáta
Migrantům, které zadrží policie, chce pomoci ministr spravedlnosti Robert Pelikán. Nově by totiž mohli mít nárok na bezplatnou právní pomoc od advokáta. Píše o tom časopis Týden.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist