Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.962x, což odpovídá cca 102.374-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Odhalení: Macron pracoval u Rothschildů. A takto se tam choval
Politický i mediální mainstream považuje vítězství nezávislého centristy Emmanuela Macrona za hotovou věc. Deník Financial Times upozorňuje, že roky strávené v investiční bance Rothschildů z něj dělají snadný terč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2017 v 09:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 24. 04. 2017

Související články

Tereza Spencerová: Macron dělal tabulky u Rothschildů, teď hraje zachránce
„Ten Emmanuel Macron se vlastně do současné západní politiky náramně hodí, protože sám je jeden velký fake seslaný na Zemi ze světa tam nahoře – prošel elitní univerzitou, během pár let byl – díky vytváření excelových tabulek – u Rothschildů „vypracován“ na bosse s určením pro postup v politice, jezdil na setkání Bilderbergu… A hle, povedlo se,“ uvádí ve svém týdenním přehledu Tereza Spencerová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Macron dělal tabulky u Rothschildů, jezdil na Bilderberg, teď hraje zachránce... Tereza Spencerová probírá Francii a také vysvětluje, o co jde s KLDR. To byste nečekali
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ „Ten Emmanuel Macron se vlastně do současné západní politiky náramně hodí, protože sám je jeden velký fake seslaný na Zemi ze světa tam nahoře – prošel elitní univerzitou, během pár let byl – díky vytváření excelových tabulek – u Rothschildů „vypracován“ na bosse s určením pro postup v politice, jezdil na setkání Bilderbergu… A hle, povedlo se,“ komentuje výsledek prvého kola francouzských voleb editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová, která ve svém pravidelném shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz předkládá i svéráznou verzi interpretace vztahů Severní Koreje, Číny a USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Chráněnec barona de Rotschilda z elitní školy. Toto je Emmanuel Macron, podle mnohých již jistý francouzský prezident
O vítězi prvního kola prezidentských voleb Emmanuelu Macronovi píší dnešní Lidové noviny, a to ve spojitosti s bankovním rodem Rothschildů. Macron je totiž podle deníku chráněncem barona Davida de Rothschilda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Chráněnec barona de Rothschilda z elitní školy. Toto je Emmanuel Macron, podle mnohých již jistý francouzský prezident
O vítězi prvního kola prezidentských voleb Emmanuelu Macronovi píší dnešní Lidové noviny, a to ve spojitosti s bankovním rodem Rothschildů. Macron je totiž podle deníku chráněncem barona Davida de Rothschilda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Vít Klíma: Rothschildův schovanec obsadí Elysejský palác. Aleluja!
Myslím, že naše lobby odvedla dobrou práci – na francouzském trůnu usedne jí nominovaný favorit, Emmanuel Macron, bývalý bankéř od Rothschildů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Odhalení: Babiš byl v CIA s šéfem BIS a s velvyslancem Kingem, který pracoval pro FBI
Andrej Babiš (ANO) je vůbec prvním českým premiérem, který měl možnost navštívit sídlo americké rozvědky CIA. Dnes se setká s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Píší to Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Kdo se u nás propadá do smetiště dějin ?
U nás v Česku musíme mít pořád něco extra. Nyní předseda vlády odvolává jednotlivé ministry  a asi vůbec netuší, jak si tím podřezává svoji větev. Neznám civilizovanou zemi, kde by se takto choval premier .
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 29.4.2017 v 19:40, zobrazit podobné
Profesor Krejčí varovně k aktuálnímu dění v EU: Macron je rozjetý. Nevidí, neslyší, všechno ví nejlíp. A když má někdo při jednání jiný názor než německá delegace...
ROZHOVOR „Návrat k normálu, jen na vyšší chaotičtější úrovni.“ Takto komentuje profesor Oskar Krejčí současné dění v Evropské unii. A proč se Emmanuel Macron pouští do sporu s polskou premiérkou? „Macron v tomto případě energicky hájí nejnaivnější liberální představy spojené s geopolitickou vizí, že co jsme si vymysleli v Paříži a v Berlíně, je svatá pravda,“ říká politolog, který dodává, že Macron po dohodě s kancléřkou v podstatě za ni „hraje housle“. Celkový pohled na současnou Evropu je skličující a o nic lepší to není ani na české politické scéně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Odhalení kolem Donalda J. Trumpa: Odposlouchávají ho. Vědí všechno
William Binney třicet let pracoval pro americkou Národní bezpečnostní agenturu (NSA), kterou nechvalně proslavil především Edward Snowden, když médiím odhalil, že zpravodajci sledovali kdekoho včetně německé kancléřky Angely Merkelové. William Binney, který NSA opustil v roce 2001, je přesvědčen, že agentura odposlouchávala i Donalda Trumpa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Zpráva o polepšování propuštěného Alexandra Nováka, která vás uvede v úžas. Takto ji sepsali motorkáři z Ústecka
Někdejší senátor za ODS Alexandr Novák má už zase nějaký čas problémy se zákonem. Před několika lety byl odsouzen za korupci, ale pak se jednoho dne dostal na svobodu. Motorkáři ze skupiny Gryphons se tehdy zavázali, že po Novákově podmínečném propuštění dohlédnou na to, aby se choval řádně. A takhle to dopadlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist