Poslankyně TOP 09: Žena, která vychovává dítě sama, se vymyká přirozenosti. Jejich dítě je v podstatě poloviční sirotek
Poslankyně za TOP 09 Jitka Chalánková se pro DVTV.cz vyjádřila k současnému poměrně palčivému tématu umělého oplodnění single žen. „Domnívám se, že by tomu tak nemělo ve společnosti většinově být. Stát by měl chránit především manželství, svazek muže a ženy,“ podotkla Chalánková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2017 v 06:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 30. 04. 2017

Související články

Žena, která porodí dítě dvěma „tatínkům“, si zaslouží hluboké opovržení, neudržel se strážce rodinných hodnot
ROZHOVOR Podle bývalého ředitele Občanského institutu a katolického publicisty Michala Semína je Prague Pride manifestací zvrácené sexuality mířící na samotné základy lidství. Naprostá většina médií navíc podle něj lidem nesdělí, že součástí programu jsou i „ryze eroticky či pornograficky zaměřené akce“. „Předákům homosexualistického hnutí nestačí tolerance, oni požadují respekt, respektive uznání oprávněnosti a hodnoty jejich životního stylu,“ uvedl Semín v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz s tím, že pokud tak společnost učiní, „je na nejlepší cestě ke svému sebezničení“. Žena, která porodí dítě dvojici homosexuálů, si podle Semína zaslouží „hluboké opovržení“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Profesorka psychologie: Politická reprezentace málo pečuje o národní identitu. Žijeme v nádherné zemi, měli bychom na ni být hrdí
ROZHOVOR. Podle psycholožky Lenky Šulové si řada žen myslí, že muže de facto nepotřebují a život si prožijí po svém. „Věří, že jako matka, která vychovává dítě sama, obstojí. Ale obstojí jen do okamžiku, než nastane nějaký klimatický či jiný problém, katastrofa, třeba povodeň nebo nedostatek zdrojů, blackout, při kterém by zhasly všechny naše mašinky. Myslím, že by se společnost pokorně vrátila ke tradičnímu rozdělení rolí,“ prohlásila v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz odbornice na rodinné vztahy profesorka Lenka Šulová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Svému homosexuálnímu bratrovi darovala vajíčka, aby mohl mít dítě: Zakázala jsem si přemýšlet jako biologická matka
Hostem moderátorky Emmy Smetana byla novinářka Radka Zítková, která darovala vajíčka pro náhradní matku, aby její bratr s manželem měli dítě. Pořad byl odvysílán na serveru DVTV.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Muž se začal podobat ženě, oblečením i chováním. Migrace? Nemáme děti, přicházejí jiní. Být hrdý na svou zem, na své kořeny, přinášet jí oběti a pečovat o ni, nabádá profesorka Lenka Šulová
ROZHOVOR Podle psycholožky Lenky Šulové si řada žen myslí, že muže de facto nepotřebují a život si prožijí po svém. „Věří, že jako matka, která vychovává dítě sama, obstojí. Ale obstojí jen do okamžiku, než nastane nějaký klimatický či jiný problém, katastrofa, třeba povodeň nebo nedostatek zdrojů, blackout, při kterém by zhasly všechny naše mašinky. Myslím, že by se společnost pokorně vrátila k tradičnímu rozdělení rolí,“ prohlásila v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz odbornice na rodinné vztahy, profesorka Lenka Šulová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jaromír Tasáry: Já, dítě přivandrovalce
Já, dítě přivandrované matky ze Slovenska, jsem se narodil v Čechách v Sudetech. Od malička jsem byl brán jako občánek Československa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Norská sociálka odebrala rodičům čerstvě narozené dítě. Důvody jsou šokující: Matka je neslyšící a žije s cizincem
Norský úřad na ochranu dětí Barnevernet je po světě známý svým poměrně radikálním přístupem k odebírání dětí z jejich rodin. Pokud úředník v Norsku usoudí, že se rodina není schopná o dítě starat, bez milosti ho z rodiny vytrhne. Své o tom ví rodina Lidických ze Slovenska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist